23 najlepsze motywy restauracyjne WordPress w porównaniu (2020)

Najlepsze motywy restauracji WordPress


Szukasz najlepszych motywów WordPress na swojej stronie restauracji??

Witryna restauracji zazwyczaj zawiera menu, zdjęcia i inne ważne funkcje, aby zachęcić głodnych klientów. Jednak stworzenie profesjonalnej strony internetowej dla Twojej restauracji zaczyna się od wyboru atrakcyjnego, funkcjonalnego motywu.

W tym artykule podzielimy się naszą starannie dobraną listą najlepszych motywów restauracyjnych WordPress dostępnych obecnie na rynku.

1. Foodica

Foodica

Foodica to motyw WordPress dla restauracji, stron z przepisami, blogerów kulinarnych i czasopism. Ma wiele schematów kolorystycznych, indeks przepisów do publikowania kuszących przepisów oraz przestrzeń reklamową do zarabiania pieniędzy z Twojej witryny. Foodica obsługuje WooCommerce i ma suwak obrazu do wyświetlania przepysznych zdjęć jedzenia.

2. Belise

Belise

Belise to uniwersalny motyw restauracyjny WordPress. Jest dostarczany z instalatorem demonstracyjnym 1-kliknięciem, aby uruchomić witrynę restauracji. Belise jest zoptymalizowany pod kątem SEO i szybkości. Ma niestandardowe tła, mega menu i potężne narzędzie do dostosowywania na żywo. Posiada integrację WooCommerce do sprzedaży żywności online. Szablon jest gotowy do tłumaczenia, dzięki czemu możesz utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

3. Motyw Divi

Divi

Divi stanowi gustowny motyw do założenia strony internetowej restauracji. Divi zawiera pakiet Divi Restaurant Layout Pack dla restauracji, stron z przepisami i blogerów kulinarnych.

Divi występuje w 2 smakach: Divi Theme and Divi Builder (wtyczka).

Motyw Divi jest najlepszy dla użytkowników, którzy chcą dostosować, korzystając z jednego z ponad 100 pełnych pakietów witryn, które są dostarczane wraz z motywem.

Wtyczka Divi Builder działa z dowolnym motywem, jest najlepsza dla użytkowników, którzy chcą go używać wraz z innymi motywami. Dzięki Divi możesz stworzyć pięknie wyglądającą restauracyjną stronę internetową za pomocą kilku kliknięć za pomocą konstruktora Divi dla WordPress.

4. Kawa Hestia

Kawa Hestia

Hestia Coffee to szablon używany przez motyw Hestia Pro dla WordPress. To idealny motyw dla Twojej witryny restauracji. Dzięki wszystkim funkcjom Hestia Pro możesz łatwo stworzyć uniwersalną stronę lub blog kawowy. Ma przewijanie paralaksy, eleganckie sekcje strony głównej, wsparcie eCommerce i wiele innych.

5. Cafe Pro

Cafe Pro

Cafe Pro to motyw WordPress Genesis. Można go wykorzystać do stworzenia pięknej i nowoczesnej strony kawiarnianej. Temat jest idealny do pełnoprawnego bloga o restauracji lub blogu kulinarnym. Ma wygląd paralaksy, widżety strony głównej, system menu, rezerwację online, obsługę lokalizacji i wiele innych. Cafe Pro zawiera niestandardowe szablony stron i opcje motywów do projektowania stron docelowych.

DARMOWY DOSTĘP: Cafe Pro + 35 innych motywów StudioPress!

Chcesz wypróbować wszystkie najlepsze motywy StudioPress, w tym Cafe Pro, ZA DARMO?

Gdy zarejestrujesz się w WP Engine, najlepiej zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, otrzymasz bezpłatnie platformę Genesis i WSZYSTKIE motywy StudioPress (o wartości ponad 2000 USD!)

Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów za darmo dzięki WP Engine »

6. Downtown

Śródmieście

Downtown to motyw restauracyjny WordPress stworzony specjalnie do tworzenia pięknych stron internetowych restauracji, blogów kulinarnych i internetowych magazynów z przepisami. To dobry wybór dla szefów kuchni, którzy dzielą się swoimi przepisami w profesjonalnym, nowoczesnym stylu. Ma niestandardowe logo, ikony udostępniania społecznościowego, widżety i Mapy Google do wyświetlania Twojej lokalizacji. Śródmieście ma oszałamiający suwak strony głównej do wyświetlania zdjęć jedzenia.

7. Restauracja i kawiarnia

Restauracja i kawiarnia

Jeśli zaczynasz swoją działalność restauracyjną i szukasz niedrogiego motywu WordPress, wybierz Restauracja i Kawiarnia. To darmowy motyw restauracji WordPress z podstawowymi funkcjami umożliwiającymi stworzenie pięknej witryny z jedzeniem lub piekarnią. Zawiera sekcję menu restauracji, sekcję referencji, system rezerwacji online i suwak obrazu. Możesz użyć tego motywu, aby stworzyć internetowy sklep spożywczy.

8. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro to nowoczesny motyw WordPress dla witryn restauracji. Jest oparty na strukturze motywu Genesis, co czyni go silnym motywem. Pozwala wyświetlać zdjęcia i polecane posty na stronie głównej. Ambiance Pro ma konfigurowalny nagłówek, widżety, opcje motywów i szablony stron.

9. Delicio

Delicio

Delicio to stylowy motyw WordPress do tworzenia restauracji, kawiarni lub piekarni. Ma narzędzie do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść”, przesuwany pasek boczny, obszar wiadomości powitalnych, menu żywności, obsługę Map Google i responsywny projekt. Delicio ma wsparcie WooCommerce do sprzedaży online. Posiada sekcję zespołu, w której wyświetlane są zdjęcia pracowników i szefów kuchni restauracji.

10. Węglik

Węgiel

Carbone to elegancki motyw restauracji i kawiarni WordPress. Zawiera system zarządzania menu, formularz rezerwacji online, wsparcie dla twórców stron i dostosowywanie motywów na żywo. Carbone jest w pełni zoptymalizowany pod kątem SEO i wydajności. Jest gotowy do tłumaczenia i można go używać do tworzenia wielojęzycznego bloga lub witryny w restauracji.

11. Restaurante

Restaurante

Restaurante to darmowy motyw WordPress dla Twojej restauracji, grilla, domu z grillem, fast foodów, pizzerii lub innej strony internetowej związanej z jedzeniem. Ma konfigurowalne tło, nagłówek i menu. Restaurante obsługuje karty Open Graph i Twitter, aby zyskać popularność na kanałach społecznościowych. Ma zarówno szablony wielokolumnowe, jak i pełnej szerokości.

12. Igloo

Igloo

Igloo to unikalny i potężny motyw restauracyjny WordPress. Umożliwia profesjonalne publikowanie zdjęć żywności za pośrednictwem wbudowanej galerii zdjęć. Ma niesamowity system zarządzania menu do wyświetlania przystawek, dań głównych i deserów wraz z ich cenami. Igloo ma wiele schematów kolorów i 4 typy zawartości. Ma niestandardowe widżety i jest zoptymalizowany pod kątem szybkości.

13. Laurent

Laurent

Laurent to elegancki motyw restauracyjny firmy Qode Interactive. Motyw jest tak atrakcyjny estetycznie, że pomoże Ci przekonwertować okna shpppers na kupujących. Jest to luksusowy styl z nowoczesnymi układami, suwakami i galeriami, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu. Jest idealnie zaprojektowany dla barów, restauracji Fine Dining, blogerów kulinarnych i kilku innych.

14. Pory roku

pory roku

Seasons to profesjonalny motyw WordPress dla restauracji. Obejmuje wiele układów dla kawiarni, baru, restauracji lub innych witryn opartych na jedzeniu. Podobnie jak wszystkie motywy restauracji, ma system menu żywności i umożliwia rezerwacje online. Jest wyposażony w unikalny pokaz slajdów, którego można używać do wyświetlania wydarzeń, zdjęć jedzenia, menu i innych. Seasons obsługuje szablon blogu dla blogerów kulinarnych.

15. Listee

Listee

Listee to katalog firm i temat listy dla WordPress. Jeśli chcesz stworzyć listę lokalnych restauracji, Listee to idealny wybór. Ma responsywny układ, elastyczny system wyszukiwania, przesyłanie list front-end i dostosowywanie motywu na żywo. Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania stron do tworzenia stron docelowych i katalogów biznesowych.

16. Petit

Petit

Petit to motyw na przepisy kulinarne dla stron internetowych WordPress. Na stronie głównej znajduje się wyróżniony obszar i suwak karuzeli do publikowania przepisów. Ma system oceniania, który pozwala użytkownikom oceniać przepisy i prosić o więcej kuchni. Petit oferuje niestandardowe widżety, skróty receptur, panel opcji motywu i widget Instagram. Dzięki funkcji niestandardowych postów możesz łatwo oddzielić post z przepisu i wyświetlić go na stronie głównej.

17. Mise En Place

Mise En Place

Mise En Place to motyw WordPress dla szefów kuchni i restauracji. Obsługuje niestandardowe logo, czcionki Google, nieograniczoną liczbę kolorów i dostosowywanie na żywo do stylu Twojej witryny. Ma narzędzie do tworzenia stron, które pozwala przeciągać i upuszczać funkcje oraz zawartość. Menu można dodać za pomocą miniatur i można je wyświetlić na pasku bocznym za pomocą widgetu. Mise En Place ma integrację z WooCommerce.

18. Lzrestaurant

Lzrestaurant

Lzrestaurant to kolejny darmowy motyw restauracji WordPress. Jest przeznaczony dla krytyków kulinarnych i blogerów, którzy piszą o kawiarniach, restauracjach, barach i firmach spożywczych. Może być również używany do sprzedaży recenzji żywności. Sekcja referencji pozwala zbierać opinie użytkowników na temat krytyków. Lzrestaurant ma integrację z mediami społecznościowymi, przyjazny dla SEO design i lekki układ.

19. Quna

Quna

Quna to minimalny motyw WordPress dla stron restauracji i kawiarni. Ma stronę archiwum postów, w której można zapisywać blogi kulinarne i przepisy kulinarne dla użytkowników. Zapewnia obsługę mediów społecznościowych i możesz wyświetlać zdjęcia żywności z Twojego kanału na Instagramie. Umożliwia import danych demo i zmianę treści. Dzięki motywowi Quna możesz szybko uruchomić witrynę swojej restauracji i zarabiać pieniądze.

20. Umami

Umami

Umami to nowoczesny motyw restauracyjny dla WordPress. Obsługuje WooCommerce, aby stworzyć sklep internetowy i sprzedawać produkty spożywcze. Jest wyposażony w pełnoekranowy pokaz slajdów w tle, aby wyświetlić zdjęcia żywności. Menu nawigacyjne znajduje się na pasku bocznym z godzinami pracy restauracji, adresem i ikonami społecznościowymi. Umami ma potężny system do wyświetlania menu restauracji na twoich stronach, obszarach widżetów i postach.

21. Wschód księżyca

Wschód księżyca

Moonrise to motyw WordPress dla restauracji, kawiarni, barów, wydarzeń i konferencji oraz tawern. Ma wiele szablonów, w tym szablon 1-stronicowy, szablon blogu, szablony stron wewnętrznych i wiele innych. Moonrise ma długą stronę główną z maksymalnie 7 sekcjami do wyświetlania menu jedzenia, usług, pokazu slajdów, danych kontaktowych, widżetów i treści. Oferuje łatwe dostosowywanie w celu dodawania logo, zmiany czcionek, tworzenia galerii zdjęć i zarządzania kolorami motywów.

22. Sól i pieprz

Sól i pieprz

Salt and Pepper to motyw przepisu WordPress służący do dzielenia się kuszącymi przepisami i wskazówkami kulinarnymi z użytkownikami. Ma wszystkie standardowe strony internetowe, w tym informacje o, kontakt, blog i wiele innych. Motyw ma układ przeciągania i upuszczania, aby łatwo dodawać funkcje i treści w witrynie. Obsługuje WPML, aby utworzyć witrynę lub bloga gotową do tłumaczenia.

23. Rosa 2

Rosa

Rosa 2 to piękny motyw restauracji WordPress. Zawiera wiele bloków bohaterów i przewijanie paralaksy. Motyw oferuje wbudowane efekty animacji podczas ładowania strony. Daje to pełną kontrolę nad kolorami i czcionkami. Dzięki niestandardowym blokom łatwiej jest tworzyć menu jedzenia, dodawać angażujące treści i nie tylko. Rosa 2 jest łatwa w konfiguracji i pozwala stworzyć oszałamiającą stronę restauracji.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy restauracji WordPress. Możesz także sprawdzić nasze listy najlepszych motywów WordPress na rynku nieruchomości i tanich motywów WordPress premium.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map