23 najlepsze motywy WordPress do podcastingu (w porównaniu)

najlepsze motywy podcastów WordPress


Jeśli szukasz najlepszych motywów WordPress do podcastów, trafiłeś we właściwy post. Wiemy dokładnie, czego potrzebuje strona odnosząca sukcesy podcastera. Od przyciągającego wzrok designu do osadzonych kanałów audio, odpowiedni motyw może mieć znaczenie.

Dlatego podzielimy się naszymi najlepszymi motywami WordPress do podcastów.

Szybki przegląd: 5 najlepszych tematów do podcastingu

ThemePriceUnique FeatureWypuszczony przez
1. pieprz+129 USDUkłady i moduły siatki.Tematy rzemieślników
2. Muzyka49 USDMożesz osadzić odtwarzacz muzyki.Themify
3. Podcaster49 USDNieograniczone strony archiwum odcinków.Themestation
4. Monochromatyczny129,95 USDKorzysta ze środowiska Genesis.StudioPress
5. Tusant69 USDBogaty w funkcjeDruga linia

Zanim zaczniesz, nie przegap tego artykułu o najlepszych i popularnych sklepach z motywami WordPress.

Rzućmy okiem na najlepsze motywy WordPress do podcastingu, których możesz użyć.

1. pieprz+

papryka

Pepper + jest łatwym w użyciu responsywnym motywem zaprojektowanym dla tych, którzy są zainteresowani budowaniem strony internetowej, niezależnie od ich doświadczenia. Dostępne są zarówno profesjonalne, jak i nowe narzędzia, które pomogą Ci zaprojektować czystą, elegancką witrynę do podcastów.

Wiele funkcji pozwala rozwinąć stronę bez zagłębiania się w kod. Proste moduły przeciągnij i upuść pozwalają skonfigurować podcast na żywo wraz z możliwością dodania podcastu z poprzedniego tygodnia na tej samej stronie.

Połącz te funkcje z przyjaznym interfejsem reklamowym i obszernym menu paska bocznego, a łatwo zrozumieć, dlaczego Pepper + jest naszym głównym motywem dla witryn z podcastami.

Zacznij korzystać z Pepper + już dziś!

2. Muzyka

muzyka

Nazwa Music to dokładnie podsumowanie tematu tego WordPressa. Działa dobrze dla wszystkich form artystów, pisarzy, muzyków i gospodarzy podcastów.

Możesz zbudować jednostronicową witrynę paralaksy lub platformę wielostronicową w zależności od wielkości i zakresu biznesplanu. Jeśli chcesz zaprezentować stare podcasty, możesz to zrobić z łatwością, ponieważ ten motyw wychodzi z pudełka z odtwarzaczem muzyki, który umożliwia przesyłanie niestandardowych utworów dla widzów.

Muzyka zawiera również wstępnie zaprojektowane szablony i strony artystów, dzięki którym budowanie jest płynne i łatwe. Zaoszczędź czas i błyskawicznie opracuj profesjonalnie wyglądającą stronę.

Zacznij korzystać z muzyki już dziś!

3. Podcaster

podcaster

Podcaster jest wyposażony w odtwarzacze audio i wideo; Możesz jednak także użyć oEmbed.

Wybierz pomiędzy jasnymi lub ciemnymi wersjami projektu motywu i dostosuj nagłówek za pomocą wybranych obrazów. Posiada również sprytną funkcję przewijania paralaksy na stronie głównej.

Jest zoptymalizowany do pracy z BluBrry PowerPress i poważnie prostym podcastingiem.

Zacznij korzystać z Podcaster już dziś!

4. Monochromatyczny

monochromia

Monochrome to wysokiej jakości motyw WordPress dla osób, które chcą zbudować swoją witrynę od podstaw z pakietem niesamowitych narzędzi. Zaczyna się od ogólnego motywu i tekstu Twojej witryny. Możesz dodawać nowy tekst, zmieniać kolory i czcionki, dostosowywać nagłówki i więcej; a wszystko to w czasie rzeczywistym.

Możesz użyć zestawu narzędzi Deluxe, aby dodać moduły do ​​swojego podcastu. Pozwala nagrywać podcasty na żywo, a nawet konfigurować strony z podcastami z datami wstecznymi dla słuchaczy, którzy mogli przegapić program.

Co więcej, jest responsywny na urządzenia mobilne i tablety z możliwością tłumaczenia tekstu. Łatwo zrozumieć, dlaczego podcasterzy nie mają dość motywu Monochromatyczny.

Rozpocznij z Monochrome już dziś!

5. Tusant

motyw tusant

Tusant to motyw WordPress firmy SecondLine Themes, który został stworzony specjalnie dla stron z podcastami. Jeśli masz witrynę internetową, w której chcesz przesyłać strumieniowo pliki audio lub wideo online, Tusant będzie dla Ciebie niezwykle pomocny.

Kilka cech Tusant to:

 • Wyświetlaj swoje podcasty w dowolnym miejscu na swojej stronie
 • Możesz wyświetlać odcinki podcastu w wielu układach
 • Ulepsz każdy aspekt motywu, korzystając z wbudowanych ustawień narzędzia do tworzenia stron.

Zacznij korzystać z Tusant już dziś!

6. Megafon

Megafon

Megafon to motyw WordPress do podcastów audio. Wyposażony jest w lepki odtwarzacz audio, który pozostaje na każdej stronie i pozwala odwiedzającym odtwarzać dźwięk i szybko i łatwo nawigować między odcinkami. Odtwarzacz audio bezproblemowo integruje się z popularnymi platformami hostingowymi audio, takimi jak SoundCloud, Spotify, Stitcher itp.

Dzięki temu motywowi możesz także używać popularnych wtyczek podcastów, takich jak Seriously Simple Podcasting, Libsyn Publisher Hub, PowerPress Podcasting i innych, aby nagrywać swoje podcasty. Motyw Megafon zarządza kolejnością podcastów i pozwala wyświetlać numery odcinków oraz dopasowywać je do tytułów postów.

Integruje się z innymi popularnymi wtyczkami WordPress, aby dodać więcej funkcji do strony z podcastami. Szablon jest łatwy do skonfigurowania i zoptymalizowany pod kątem SEO.

Zacznij korzystać z Megaphone już dziś!

7. Castilo

castilo

Bogaty w media obszar nagłówka jest klejnotem koronnym motywu Castilo. Dzięki odpowiedniemu obrazowi lub filmowi możesz stworzyć naprawdę przyciągającą wzrok witrynę, której użytkownicy nie będą mogli kliknąć.

Naprawdę doceniamy również funkcję statystyki w backend. Otrzymuj raporty dotyczące całkowitej liczby słuchaczy, źródeł odsłuchowych, łącznej liczby odsłuchów i innych informacji!

Zacznij korzystać z Castilo już dziś!

8. Nayma

nayma

Jeśli masz pomysł, że chcesz przetłumaczyć na stronę internetową, Nayma jest najlepszym wyborem dla nowych projektantów. Motyw wychodzi z pudełka z kolekcją fabrycznie załadowanych szablonów Artisan. Możesz wybrać ten, który jest najbliżej tego, co chcesz zbudować, zainstalować go jednym kliknięciem i edytować według własnych upodobań.

Możesz także zaprojektować swoją witrynę podcastów od podstaw za pomocą całego zestawu narzędzi projektantów, które nie wymagają lat programowania. Twórz swoje strony przy użyciu dużej mocy przy minimalnym wysiłku i krzywej uczenia się. Łatwe w użyciu moduły sprawiają, że umieszczanie, projektowanie i publikowanie nowej strony internetowej jest dziecinnie proste.

Zacznij korzystać z Nayma już dziś!

9. Elegancki

elegancki

Elegant to nazwa motywu i sposób, w jaki będzie wyglądać Twoja witryna, gdy skończysz instalować i modyfikować. Motyw usuwa wszystkie nieporęczne animacje i efekty graficzne, a zamiast tego skupia się wyłącznie na treści.

Jeśli chcesz zbudować witrynę z podcastami bez dodatków, jest to właściwy wybór, niezależnie od poziomu umiejętności. Możesz szybko stworzyć witrynę, która działa na komputerach stacjonarnych, smartfonach i tabletach. Możesz również dostosować go w czasie rzeczywistym i upewnić się, że wprowadzasz zmiany, które zamierzasz wprowadzić, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej czasu.

Rozpocznij z eleganckim dzisiaj!

10. Ultra

Ultra

Ultra to potężny motyw Themify, ale wzbogacili Ultra dla tych, którzy szukają nieco więcej z motywu WordPress. Ten tani motyw premium zawiera ponad 40 gotowych projektów, które możesz dostosować samodzielnie.

Bezproblemowo łączy się z istniejącymi wtyczkami i jest dostarczany z 12 dodatkowymi wtyczkami, które mogą pomóc w rozwoju strony internetowej podcastów plus. Możesz dodać szczegółowy blog, galerię zdjęć z podcastów i wiele więcej dzięki Ultra.

Rozpocznij z Ultra już dziś!

11. Utwory

utwory

Jeśli szukasz ciemnego, prostego i intuicyjnego motywu WordPress dla witryny swojej marki, motyw Ścieżki pomoże Ci stworzyć idealną witrynę. Dostarczone narzędzia umożliwiają tworzenie dowolnego rodzaju witryny, umożliwiając edycję od nagłówka do stopki i wszędzie pomiędzy.

Użyj wstępnie ustawionego układu lub utwórz własny układ w kilka minut za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania. Pozwala ustawić rzeczy tak, jak chcesz, aby wyglądały. Utwórz niestandardowy pasek wyszukiwania i dołącz inne wtyczki, których wcześniej używałeś, aby połączyć swoją przeszłą pracę i udostępnić przyszłe podcasty szerszej publiczności.

Zacznij korzystać z utworów już dziś!

12. Satchmo

satchmo

Satchmo to motyw zaprojektowany specjalnie dla podcastów, którzy chcą zbudować profesjonalną, renomowaną stronę internetową w krótkim czasie. Zapewnia pełny zestaw funkcji dostosowywania, ale nie jest to najbardziej ekscytująca część tego motywu WordPress.

Obsługuje także różne wtyczki podcastingowe, takie jak PowerPress i Seriously Simple Podcasting, dzięki czemu jest idealny dla osób, które są już zaznajomione i zainwestowały w te wtyczki. Ponadto istnieje odtwarzacz MP3, który pozwala przesyłać niestandardowe pliki MP3, dzięki czemu możesz przesłać wszystkie swoje podcasty w jednym miejscu.

Zacznij korzystać z Satchmo już dziś!

13. Gumbo

gumbo

Gumbo to kolejny doskonały motyw podcastu dla osób, które chcą budować swoją markę, ale nie mają dużego doświadczenia w programowaniu. To najnowsze dzieło Secondline Themes zostało zaprojektowane, aby pomóc Ci wcielać w życie swoje pomysły za pomocą wielu narzędzi i zasobów, które pozwalają tworzyć bez kodowania.

Możesz tłumaczyć swoje filmy ze stron takich jak SoundCloud i YouTube. Jeśli masz już swoich odbiorców, możesz bezproblemowo przesyłać swoje treści. Połącz te funkcje z ich kompatybilnością z telefonami komórkowymi i tabletami od razu po wyjęciu z pudełka, a patrzysz na jeden potężny motyw dla twórców podcastów.

Zacznij korzystać z Gumbo już dziś!

14. Oscylator

motyw oscylatora

Oscillator to motyw przeznaczony dla artystów i muzyków, ale działa również dobrze w przypadku podcastów! Połącz efektowne obrazy i projekty z odważnymi i klasycznymi nagłówkami, stopkami i czcionkami, a Ty pracujesz nad stworzeniem strony internetowej, na której ludzie będą wracać po więcej.

Zamiast przesyłać muzykę do odtwarzacza muzyki, możesz przesłać swoje podcasty bezpośrednio do wtyczki odpowiedzialnej za ten aspekt Twojej witryny. Po przesłaniu do odtwarzacza MP3 możesz zezwolić użytkownikom na pobieranie poprzednich podcastów w celu uzyskania naturalnych wrażeń słuchowych.

Oscillator zawiera także szereg narzędzi, które pomogą Ci opracować wysokiej jakości treści i pozycję w Google. Otrzymasz premię za zoptymalizowaną pod kątem SEO stronę internetową ze wszystkimi plikami audio. To jest najlepsze z obu światów.

Zacznij korzystać z Oscillatora już dziś!

15. Oxium

oks

Oxium oferuje podcasterom coś w temacie, czego większość innych nie realizuje. Oprócz przesyłania plików audio do dołączonego odtwarzacza możesz tworzyć niestandardowe listy odtwarzania na podstawie tematów, hostów, długości i innych. Twórz listy odtwarzania tak, jak chcesz.

Po utworzeniu listy odtwarzania podcastów będziesz mieć pełną kontrolę nad narzędziem do tworzenia witryn, które pozwala dodawać nowe moduły jednym kliknięciem. Zaprojektuj stronę internetową, która jest profesjonalna, zabawna lub gdzieś pomiędzy. Oxium nie powstrzyma cię w dziale kreatywności.

Rozpocznij pracę z Oxium już dziś!

16. Medias

media

Medias jest nieco bardziej wyluzowany i stworzony dla tych, którzy szukają prostego, ale intuicyjnego motywu. Ogólny wygląd to jasny lub ciemny motyw, ale możesz zmienić wszystkie zmienne w projekcie za pomocą kilku kliknięć.

Gdy tworzysz nowe treści w Medias, będziesz mieć do wyboru 4 typy postów, w tym standardowy post, audio, galerię lub wideo. Nie ma znaczenia, w jaki sposób przesyłasz swój podcast (czy to audio, czy wideo), nie będziesz mieć problemu z dostarczaniem nowych treści dla widzów.

Zacznij korzystać z Medias już dziś!

17. Wzmocnienie

Wzmacniać

Amplify jest zwykle dla muzyków, ale działa równie dobrze dla właścicieli podcastów, którzy chcą budować swoją markę i pozwolić większej liczbie osób zobaczyć swoją pracę.

Po wyjęciu z pudełka Amplify współpracuje z Beaver Builderem, narzędziem do przeciągania i upuszczania stron. Będziesz mógł utworzyć swoją stronę internetową, dodać wiele stron i przesłać poprzednie podcasty za pomocą tego opartego na modułach systemu projektowania.

Sprawdź także inne motywy Beaver Builder.

Połącz to z możliwością oferowania treści do pobrania dla widzów. Łatwo zrozumieć, dlaczego twórcy podcastów lubią ten motyw.

Zacznij korzystać z Amplify już dziś!

18. Obsydian

obsydian

Obsidian daje Ci pełną kontrolę i daje Ci wszystkie narzędzia potrzebne do sukcesu. Oprócz nowoczesnego, ale i klasycznego schematu kolorów popiołu wulkanicznego, będziesz mógł dodać do swojej witryny cały szereg stron z muzyką / podcastami.

Możesz utworzyć harmonogram, aby widzowie wiedzieli, kiedy nadawany jest Twój następny program i gdzie mogą oglądać. Można również utworzyć dyskografię wszystkich swoich poprzednich podcastów według tematu, roku, gości i innych.

Wisienką na torcie jest możliwość przejścia i poprawienia istniejących szablonów, aby pasowały do ​​Twojej marki, stylu i podcastu.

Zacznij korzystać z Obsidian już dziś!

19. Promenada

promenada

Szukasz czegoś eleganckiego, minimalistycznego, ale reagującego na artystyczne decyzje podczas tworzenia witryny? Motyw Promenada to idealny wybór.

Wystarczy kilka krótkich kliknięć, aby przesłać wszystkie swoje treści i wyróżnić ważne elementy dla widzów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poinformować widzów o przesłaniu nowego podcastu.

Promenade zawiera również różne niestandardowe czcionki i style nagłówków / stopek, które pozwalają Ci swobodnie budować swoją stronę na swój sposób.

Zacznij korzystać z Promenade już dziś!

20. Dixie

dixie

Dixie to motyw podcastu WordPress dla wielu twórców podcastów. Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczonym programistą, czy też zupełnie nowym użytkownikiem, Dixie Cię obejmuje.

Ten motyw został stworzony specjalnie dla osób obsługujących podcasty, ponieważ obsługuje najważniejsze wtyczki o tematyce podcastu na rynku: PowerPress i SeriouslySimplePodcasting. Ponadto możesz przesyłać pliki MP3, a nawet importować wideo i audio z SoundCloud, YouTube, MixCloud i innych.

Zacznij korzystać z Dixie już dziś!

21. Podcast

podcast

Nie jest o wiele bardziej oczywiste, dla kogo jest dany temat, niż takie jak Podcast. Temat Podcast jest specjalnie przeznaczony dla streamerów audio, którzy chcą stworzyć bezpieczną stronę internetową, na której będą prezentować swoją markę, poprzednie podcasty i przyszłe podcasty, gdy zostaną wydane.

Możesz dokonać drobnych korekt w projekcie, wybierając spośród 7 różnych palet kolorów i dostosowując obszar paska bocznego / nagłówka / stopki do własnych upodobań. Podsumowując, jeśli chcesz czegoś podstawowego, które wykona zadanie, podcast jest odpowiedzią.

Zacznij korzystać z podcastu już dziś!

22. Pretendent

pretendent

Challenger to nowy motyw z mnóstwem funkcji, które czynią go idealnym wyborem dla początkującego podcastera. Możesz stworzyć swoją stronę w kilka minut dzięki łatwemu w użyciu systemowi interfejsu Challenger. Umożliwia klikanie, przeciąganie i upuszczanie dokładnie tak, jak chcesz.

Ten motyw zawiera również 4 sekcje dla widżetów i ponad 50 ikon mediów społecznościowych. Daje to możliwość dostosowania nagłówka i dodania funkcji optin, aby zachęcić widzów do zapisania się na twoją listę mailingową. Możesz użyć Challengera, aby zwiększyć grono odbiorców i przesyłać treści w czasie rzeczywistym, aby Twoi słuchacze mogli cieszyć się najlepszą jakością za każdym razem.

Rozpocznij z Challenger już dziś!

23. Wybrany

wybrany motyw

Wybrany to idealny wybór, jeśli chcesz stworzyć stronę, która przyciąga słuchaczy i utrzymuje ich tam. Możesz zbudować angażującą stronę internetową lub osobistego bloga z informacjami o sobie, gościach na podcastach, przyszłych tematach i nie tylko.

Możesz przesłać swoje podcasty i zintegrować sklep eCommerce, jeśli chcesz sprzedawać towary związane z Twoją marką lub markami powiązanymi. Wybrany na tym się nie kończy; jego funkcje dostosowywania są szerokie i pozwalają wybrać, jak chcesz wyglądać w witrynie. To twoja strona, więc upewniają się, że tak się czuje.

Rozpocznij z wybranymi dzisiaj!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci odkryć najlepsze motywy WordPress do podcastów.

Jeśli podobał Ci się ten post, może Ci się spodobać nasza lista 27 najlepszych motywów dla partnerów marketingowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map