24 najlepsze motywy WordPress do tworzenia najlepszych wrażeń

best-wordpress-resume-themes


Chcesz stworzyć CV online i poprawić swoją obecność w Internecie??

Dzięki osobistej stronie CV możesz budować swoją markę, szukać pracy, nawiązywać nowe kontakty i promować się profesjonalnie. WordPress, używany przez ponad 35% wszystkich witryn internetowych, jest idealną platformą do tworzenia własnych stron CV.

W tym artykule podzielimy się naszą starannie dobraną listą najlepszych motywów CV WordPress, dzięki którym możesz łatwo utworzyć CV online. Przygotuj się na otwarcie drzwi, bo szansa zaraz nadejdzie!

Wybór najlepszego motywu CV WordPress

Temat CV powinien być prezentowalny i wyświetlać wszystkie informacje dla osób rekrutujących, aby zaoferować Ci pracę. Ponieważ istnieje tysiące motywów WordPress, znalezienie idealnego motywu dla witryny CV jest mylące.

Oto niektóre z typowych funkcji, których należy szukać w motywie wznowienia WordPress:

 • Mobile Responsive: Responsywny motyw mobilny jest idealny do strony z CV lub portfolio. Będzie świetnie wyglądać na wszystkich rozmiarach i urządzeniach.
 • Przyjazny dla programu budującego strony: Upewnij się, że wybierzesz kompozycję obsługującą narzędzia do przeciągania i upuszczania stron. W ten sposób możesz skonfigurować swoją stronę internetową bez pisania kodu.
 • Profesjonalny układ: Ważne jest, aby wybrać profesjonalnie wyglądający motyw, aby przedstawić swoje doświadczenia zawodowe. Motyw z jasnymi kolorami, minimalnymi funkcjami i pięknym designem może być właściwym wyborem dla Twojej strony CV.
 • Gotowe szablony CV: Każdy uniwersalny motyw z wymaganymi funkcjami może działać na stronie CV. Jednak motyw, który oferuje gotowe CV i wznawia szablony, może być zaletą dodania CV na stronie internetowej.

Teraz, gdy wiesz, jak wybrać motyw wznowienia, spójrzmy na naszą starannie dobraną listę najlepszych motywów wznowienia WordPress.

1. Ambiance Pro

ambiance-wordpress-theme

Ambiance Pro to potężny motyw WordPress dla profesjonalistów, który w imponujący sposób prezentuje swoje portfolio. Ma moc popularnego frameworka Genesis, który zapewnia zoptymalizowany kod SEO, w pełni responsywny projekt i nieograniczone opcje dostosowywania motywu.

Dzięki motywowi Ambiance Pro możesz wybierać niestandardowe szablony stron, takie jak domyślne, archiwa, blog i strona docelowa. Rozbudowane narzędzie do dostosowywania motywów pozwala łatwo dostosowywać ustawienia i zawartość motywu za pomocą podglądów na żywo.

Ponadto możesz dostosować nagłówek witryny, przesyłając niestandardowe logo lub logo tekstowe. Istnieje również obszar widżetów na stronie głównej, który umożliwia dostosowanie witryny do marki.

BEZPŁATNY DOSTĘP: Ambiance Pro + 35 innych motywów StudioPress!

Chcesz wypróbować wszystkie najlepsze motywy StudioPress, w tym Ambiance Pro, ZA DARMO?

Gdy zarejestrujesz się w WP Engine, najlepiej zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, otrzymasz bezpłatnie platformę Genesis i WSZYSTKIE motywy StudioPress (o wartości ponad 2000 USD!)

Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów za darmo dzięki WP Engine »

Zacznij korzystać z Ambiance Pro już dziś!

2. Divi

Divi Resume

Divi to profesjonalny, uniwersalny motyw WordPress. Zapewnia odpowiedni wybór funkcji i elastyczność potrzebną do skonfigurowania strony CV i zwrócenia uwagi rekruterów.

Divi występuje w 2 smakach: Divi Theme and Divi Builder (wtyczka).

The Motyw Divi jest najlepszy dla użytkowników, którzy chcą dostosować, korzystając z jednego z ponad 100 pełnych pakietów witryn, które są dostarczane wraz z motywem.

The Wtyczka Divi Builder współpracuje z dowolnym motywem, najlepiej dla użytkowników, którzy chcą go używać wraz z innymi motywami.

Oferuje kilka gotowych układów, których możesz użyć do wyświetlenia swojego CV lub CV na swojej stronie. Motyw Divi ma globalne elementy i style umożliwiające łatwe dostosowywanie stron internetowych.

Zacznij korzystać z Divi już dziś!

3. Osobowość

personage-wordpress-theme

Personage to profesjonalny motyw WordPress do tworzenia CV online. Ma wyrafinowany 1-stronicowy projekt z czystymi elementami. Aby szybko zacząć korzystać z CV online, możesz zaimportować 1 z 4 wstępnie zaprojektowanych wersji demonstracyjnych i po prostu dostosować jego zawartość.

Ten motyw pozwala zaprezentować biografię, doświadczenie, wykształcenie i pracę w dopracowany sposób. Możesz także dodać przycisk Drukuj do sekcji CV, aby inni mogli wydrukować lub pobrać twoje CV w formacie PDF lub Word.

Aby umożliwić innym łatwy kontakt, możesz dodać formularz kontaktowy z mapą, a także ikony społecznościowe. Motyw umożliwia także dodawanie postów na blogu w wielu formatach.

Zacznij korzystać z Personage już dziś!

4. OneEngine

oneengine-wordpress-theme

OneEngine to oszałamiający 1-stronicowy motyw WordPress odpowiedni dla wielkich portfolio online i wznawiania stron internetowych. Posiada suwak o pełnej szerokości z pogrubionym tekstem i profesjonalnie zaprojektowane sekcje dotyczące, umiejętności, zespołu, pracy, bloga i kontaktu na stronie głównej.

Motyw OneEngine ma unikalny styl w sekcji o, który pomaga pokazać postępy firmy za pomocą osi czasu. Sekcja portfolio jest świetna dzięki wielu opcjom filtrów. Dodatkowo ma sekcję tabeli cen.

Jest to łatwy w użyciu motyw, z którego każdy może korzystać. Wypróbuj, graj z jego opcjami i stwórz sobie fantastyczne portfolio online lub CV.

Zacznij korzystać z OneEngine już dziś!

5. Zawód

zawód wordpress-motyw

Zawód to niesamowity motyw WordPress, dzięki któremu z wdziękiem zaprezentujesz swój zawód większej grupie odbiorców. Zawiera oszałamiające suwaki obrazu, sekcje dotyczące umiejętności i osiągnięć, wyróżnioną sekcję dotyczącą doświadczenia zawodowego oraz opcję kontaktu na stronie głównej. Jest to w zasadzie 1-stronicowy motyw; ma jednak piękną stronę blogu, na której można prezentować najnowsze artykuły.

Motyw Zawód jest stylowy, ponieważ ma przewijany poziomo i pionowo. Poza tym ma również opcje dodania tła pełnoekranowego lub prostego tła. Jeśli chcesz mieć stronę internetową RTL, ma ona pełną obsługę RTL i przygotowaną wersję demonstracyjną RTL.

Jedną z ciekawych funkcji tego motywu jest menu przełączania, które pozwala na alternatywne wyświetlanie nazwy / tytułu witryny i menu witryny.

Zacznij korzystać z zawodu już dziś!

6. Nico

nico-wordpress-theme

Nico to prosty, ale elegancki motyw WordPress odpowiedni do budowania portfolio online, CV lub strony fotograficznej. Ma naprawdę unikalny układ, który pomaga pięknie wyświetlać swoją pracę i promować ją na wyższy poziom.

Motyw zawiera filtrowalne portfolio z fajnymi animacjami, które pomogą Ci pokazać swoją pracę według kategorii. Ma elastyczne opcje układu i zaawansowane opcje dostosowywania. Istnieje wiele schematów kolorów, niestandardowe widżety itp.

Ma moc najpopularniejszych wtyczek do tworzenia stron: Elementor, Divi i Brizy. Z tych 3 wtyczek możesz wybrać 1 do dostosowania swojej witryny.

Zacznij korzystać z Nico już dziś!

7. Wznów, CV, vCard & Teczka

Resume-cv-vcard & portfolio-wp-theme

Wznów, CV, vCard & Portfolio to motyw, którego szukasz, jeśli chcesz utworzyć CV, CV, vCard lub Portfolio. Nazwa motywu mówi sama za siebie. Ma wyraźny i piękny układ, aby zbudować pełnowartościową stronę CV.

Motyw zawiera 2 wersje tła: ciemną i jasną. Możesz zaimportować wersję demonstracyjną za pomocą jednego kliknięcia, natychmiast ją dostosować i szybko przygotować swoją stronę internetową.

Istnieją nieograniczone opcje kolorów do projektowania różnych części witryny. Aby ułatwić dostosowanie CV online, zintegrowano narzędzie do przeciągania i upuszczania stron. Możesz użyć ponad 800 czcionek Google, ponad 1000 ikon, wielu map, niesamowitych efektów przejścia między stronami itp.

Zacznij korzystać z CV, CV i vCard & Portfolio dzisiaj!

8. Projektant

Designer-wordpress-resume-theme

Projektant to wspaniały motyw WordPress dla projektantów i artystów wszelkiego rodzaju, takich jak fotografowie, muzycy i kamerzyści. Umożliwia tworzenie wspaniałych galerii zdjęć i filmów wideo w celu imponującego zaprezentowania najnowszych prac.

Motyw zawiera kilka stylów portfolio, w tym kafelki, krajobraz, portret i kwadrat, aby wyświetlić Twoją pracę. Możesz bez wysiłku skonfigurować jego ustawienia i dostosować motyw bez wymaganego kodu.

Ma minimalny i responsywny design, który jest profesjonalny i estetyczny.

Zacznij korzystać z Designer już dziś!

9. CV, CV & Motyw vCard

resume-cv-and-vcard-theme-wordpress

CV, CV & vCard to motyw dla profesjonalistów, aby stworzyć świetne portfolio online. Jest odpowiedni dla początkujących przedsiębiorców, lekarzy, piosenkarzy, studentów, aktorów i każdego innego, kto chce stworzyć imponującą obecność w Internecie.

Zawiera pięknie zaprojektowane sekcje dotyczące edukacji, doświadczenia zawodowego, umiejętności, statystyk, portfolio, usług, karuzeli klientów, kalendarza dostępności, kontaktów, sekcji Twittera i Instagrama oraz wiele innych rzeczy, których możesz potrzebować w Internecie strona portfolio.

Za pomocą tego motywu możesz wybrać dowolny kolor, użyć ponad 800 czcionek internetowych, czcionek ikon, ikon społecznościowych i niestandardowych skrótów.

Zacznij od CV, CV & Motyw vCard dzisiaj!

10. północ

północno-wordpress-theme

Jeśli chcesz podkreślić elegancję swoją najnowszą twórczość, North to idealny motyw WordPress dla Ciebie. Ma czysty, elegancki design do portfolio online. Obsługuje galerie zdjęć, formaty audio i wideo w celu zaprezentowania zawartości.

Motyw North ma Live Customizer, który pozwala dostosować wszystko i wszystko w witrynie za pomocą podglądu na żywo. Wystarczy kilka kliknięć, aby zmienić tytuł witryny, kolor linku, kolor nagłówka, kolor akcentu, przesłać logo i więcej..

North ma kod zoptymalizowany pod kątem SEO, który pomaga Twojej witrynie uzyskać lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania. Jest w pełni responsywny i pasuje dobrze na wszystkich ekranach.

Rozpocznij z North już dziś!

11. ShiftCV

shiftcv-wordpres-theme

ShiftCV to nowoczesny motyw WordPress, który pozwala zaprezentować Twój profil, umiejętności, doświadczenie zawodowe i referencje w przyciągający wzrok sposób. Umożliwia także drukowanie i pobieranie opcji CV na swojej stronie.

Ma kompaktową i czystą konstrukcję z sortowalnymi sekcjami w 1-stronicowym profilu. Możesz jednak również dodać osobistą stronę blogu, aby prezentować swoje treści w wielu formatach, takich jak artykuł na blogu, audio, wideo lub pokaz slajdów.

Motyw pozwala zaprezentować swoje CV w 2 schematach kolorystycznych: ciemnych lub jasnych. Jest w pełni responsywny, co oznacza, że ​​Twoja witryna będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

Zacznij korzystać z ShiftCV już dziś!

12. Zatrudniony

Hired-wordpress-theme

Zatrudniony to unikalny styl motywacji WordPress dla profesjonalistów, którzy chcą zostać zatrudnieni do najlepszych miejsc pracy. Za pomocą tego motywu możesz pięknie prezentować swoją krótką biografię, CV, informacje kontaktowe i konta w mediach społecznościowych.

Ma różne szablony dla domyślnej strony, strony blogu, pojedynczych postów i strony głównej. Projekt strony głównej jest wyjątkowy dzięki 2-kolumnowemu układowi, integracji z kontami mediów społecznościowych, sekcji wiadomości powitalnej i pełnoekranowemu obrazowi nagłówka.

Motyw pozwala używać nieograniczonej liczby kolorów, czcionek Google i dowolnego lokalnego języka, jaki chcesz. Jest zoptymalizowany pod kątem SEO i responsywny na wszystkich ekranach.

Zacznij korzystać z Hired już dziś!

13. Argent

argent-wordpress-theme

Argent to darmowy motyw WordPress odpowiedni do stworzenia nowoczesnego portfolio lub wznowienia strony. Wyposażony jest w stronę główną zawierającą projekty z portfolio, dzięki czemu jest to świetny motyw dla kreatywnych profesjonalistów, którzy chcą doskonale prezentować swoje prace online.

Poza tym motyw ma przejrzysty układ strony blogu, na którym można prezentować swoje artykuły. Aby Twoja witryna się wyróżniała, możesz dostosować nagłówek za pomocą opcji przesyłania logo i stopek z różnymi widżetami.

Motyw ma w pełni responsywny układ, który zapewnia bezproblemową obsługę i zapewnia oszałamiający wygląd na wszystkich urządzeniach i ekranach.

Zacznij korzystać z Argent już dziś!

14. Meteor

meteor-wordpress-theme

Meteor to wspaniałe portfolio i szablon CV dla WordPress. Jest świetny dla fotografów, projektantów, firm i studentów.

Motyw zawiera 4 różne szablony stron portfolio: siatka, mur, karuzela i bloki. Ma również 3 różne układy postów (tj. Styl karuzeli, styl mozaiki i styl wyśrodkowany), aby pomóc Ci dostosować układ każdego z twoich projektów.

Meteor ma opcje dodawania usług, bloga, kontaktu, formularza subskrypcji itp. W celu uzupełnienia witryny.

Zacznij korzystać z Meteor już dziś!

15. iThemer

ithemer-wordpress-theme

iThemer to darmowy motyw WordPress premium do wznowienia i portfolio. Zawiera wyróżniony nagłówek obrazu z wiadomością powitalną oraz dwa przyciski do zatrudniania i pracy. Ponadto ma prosty układ listy blogów, animowany baner, o nas, usługach, pracy i portfolio z fancyboxem, licznikiem czasu, doświadczeniem czasu, widżetami klienta i stopki.

Dzięki iThemer możesz używać czcionek Google, ikon Font Awesome, linków społecznościowych itp. I pochwalić się swoją kreatywnością.

Motyw pozwala zaimportować zawartość demonstracyjną za pomocą 1 kliknięcia i od razu rozpocząć pracę z witryną CV. Aby dostosować opcje motywu i projekt, możesz użyć Live Customizer, który pozwala dostosować witrynę za pomocą podglądów na żywo w czasie rzeczywistym.

Zacznij korzystać z iThemer już dziś!

16. Atomowa

atomowy-wordpress-theme

Atomic to uniwersalny motyw WordPress odpowiedni do tworzenia portfolio, a także strony internetowej firmy. Zawiera piękne szablony dla zespołów, usług, referencji, portfolio, postów na blogu i wiele innych.

Szablon ma stylową typografię i intuicyjną organizację dla różnych elementów strony. Umożliwia pełne dostosowanie nagłówka witryny poprzez zmianę obrazu nagłówka, koloru tła, krycia obrazu, tekstu itp.

Co najważniejsze, abyś mógł zaprezentować swoje najnowsze projekty, ma opcje dodawania galerii zdjęć, filmów itp. W różnych stylach.

Zacznij korzystać z Atomic już dziś!

17. Doskonale

doskonały motyw WordPress

Znakomity to responsywny motyw freemium do tworzenia profesjonalnych witryn biznesowych, blogowych, CV i portfolio. Jest wyposażony w pełen zestaw doskonałych funkcji, które pozwalają szybko zbudować świetnie wyglądającą stronę CV.

Motyw zawiera fajne szablony do portfolio, galerii, bloga, referencje, skontaktuj się z nami itp. Możesz również znaleźć niestandardowe widżety, wiele menu nawigacyjnych i społecznościowych oraz nieskończone opcje kolorów, aby projekt Twojej witryny był wyjątkowy.

Posiada przydatne demo dla standardowego CV, które ma zdjęcie profilowe i szczegóły profilu w 2 kolumnach na stronie głównej. Poniżej znajduje się piękna sekcja portfolio, w której możesz zaprezentować swoje najnowsze prace.

Zacznij korzystać z Excellent już dziś!

18. Zaćmienie

eclipse-wordpress-theme

Jeśli jesteś fotografem i szukasz motywu do zaprezentowania swoich wspaniałych zdjęć, Eclipse to idealny motyw dla Ciebie. Motyw zawiera piękne opcje suwaka w nagłówku, galeriach obrazów, postach z portfolio i uroczych szablonach blogów.

Motyw zawiera opcje dodawania widżetów na stronie głównej, w których możesz dodać dowolny widżet, w tym stronę o, widget Instagram, opcję kupienia odbitek fotograficznych itp. Motyw jest gotowy na WooCommerce, dzięki czemu możesz utworzyć stronę sklepu i sprzedawać twoje zdjęcia.

Eclipse ma wbudowany Live Customizer, który pozwala zmienić wygląd witryny dzięki natychmiastowym podglądom na żywo. Dlatego dostosowanie motywu jest łatwe i szybkie.

Zacznij korzystać z Eclipse już dziś!

19. Libretto

libretto-wordpress-theme

Libretto to darmowy, responsywny 1-kolumnowy motyw do WordPress. Posiada klasyczny styl i staranne szczegóły typograficzne, dzięki czemu treść witryny wygląda elegancko. Jest idealny do prezentowania artykułów z dużymi obrazami lub do opowiadań fotograficznych z inspirującymi cytatami. Jeśli więc jesteś inspirującym fotografem, jest to idealny motyw do założenia witryny CV.

Libretto zapewnia piękne szablony blogów, stron o tematyce i kontaktach. Motyw jest tak prosty i łatwy w użyciu, że nawet osoba bez absolutnie żadnych umiejętności programistycznych może zbudować kompletną witrynę przy użyciu tego motywu.

Zacznij korzystać z Libretto już dziś!

20. Wznowienie

Resumee-wordpress-theme

Resumee to prosty motyw wznowienia WordPress dla profesjonalistów. Ma czysty design z białym tłem. Możesz dodać zdjęcie profilowe, linki społecznościowe, dane kontaktowe i krótką biografię u góry strony głównej.

Zasadniczo jest to 1-stronicowy motyw z różnymi sekcjami dotyczącymi doświadczenia zawodowego, edukacji i umiejętności bezpośrednio na stronie głównej. Jest to minimalistyczny motyw wznowienia bezpośredni i pozbawiony rozrywki.

Zacznij korzystać z CV już dziś!

21. Idylliczny

idylliczny-wordpress-motyw

Idyllic to piękny, uniwersalny motyw do WordPressa, którego można używać do tworzenia różnorodnych stron internetowych. Dzięki rozszerzonym funkcjom i opcjom możesz go używać do prowadzenia biznesu, portfolio, blogu lub wznowienia online.

Motyw zawiera wiele sekcji oraz widżety na pierwszej stronie. Dostępnych jest wiele menu nawigacyjnych i społecznościowych, przesyłanie logo i opcje kolorów. Aby zaprezentować wybrane prace i najnowsze projekty, ma kilka wspaniałych układów portfolio.

Zacznij korzystać z Idyllic już dziś!

22. Orfeo

orfeo-wordpress-theme

Orfeo to responsywny 1-stronicowy motyw WordPress przeznaczony do witryn wielozadaniowych. Za pomocą tego motywu możesz budować witryny firmowe, a także blog, portfolio lub stronę CV online. Zawiera pięknie zaprojektowane sekcje dotyczące funkcji, zespołu, referencji, produktów, cen, bloga, kontaktu itp.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, blogerem lub studentem, ten motyw zapewnia wiele funkcji umożliwiających stworzenie imponującego portfolio online. Możesz używać niestandardowych teł, mega menu itp. I dostosowywać opcje całego motywu za pomocą Live Customizer.

Jest to zoptymalizowany pod kątem SEO i szybko ładujący się motyw, który pozwala stworzyć naprawdę potężną witrynę.

Zacznij korzystać z Orfeo już dziś!

23. McLuhan

mcluhan-wordpress-theme

McLuhan to darmowy motyw WordPress o prostym i przejrzystym designie. Zawiera stronę główną z kompletnym archiwum postów uporządkowanym według roku, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko zobaczyć swoją pracę za pomocą niestandardowej osi czasu.

Dzięki McLuhan możesz uzyskać 2 predefiniowane szablony stron: szablon strony wznawiania i szablon pełnej szerokości. Za pomocą szablonu CV możesz łatwo utworzyć swoje CV online.

Motyw umożliwia dostosowanie kolorów tła dla paska bocznego i treści, a także dodawanie łączy społecznościowych i ikon. Posiada wyszukiwanie mobilne z obsługą AJAX z natychmiastowymi wynikami.

Zacznij korzystać z McLuhan już dziś!

24. Wznów

Resume-tesla-themes-template

Resume to stylowy motyw WordPress do kreatywnego przedstawiania swojego CV. Posiada piękny szablon CV z odważną typografią, żywe kolory, płynne przejścia i efekty. Za pomocą tego motywu możesz w estetyczny sposób pokazać swoje umiejętności zawodowe, doświadczenie, nagrody, portfolio itp.

Ma 1-stronicowy projekt z różnymi pogrubionymi sekcjami, takimi jak portfolio, blog i kontakt. W sekcji kontakt znajdują się opcje wyświetlania formularza kontaktowego, numeru telefonu, adresu i kluczowych opinii.

Motyw zoptymalizowany pod kątem szybszego ładowania się i jest w pełni responsywny, dzięki czemu można go dostosować do dowolnego urządzenia.

Zacznij korzystać z CV już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze motywy CV WordPress do tworzenia CV online, CV i portfolio. Możesz także zapoznać się z naszymi przewodnikami na temat najlepszych tanich motywów WordPress premium i jak zarabiać na blogach internetowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map