25 najlepszych narzędzi dla freelancerów do skalowania prawdziwego biznesu

najlepsze narzędzia dla freelancerów


Szukasz najlepszych narzędzi dla freelancerów? Bez względu na to, jaki rodzaj freelancingu wykonujesz, odpowiednie narzędzia mogą pomóc Ci zwiększyć produktywność, utrzymać porządek i łatwo zabezpieczyć klientów.

W tym artykule podzielimy się naszą starannie dobraną listą 25 najlepszych narzędzi dla freelancerów. Zdobądź czytanie palcem po kliknięciu, ponieważ będziesz chciał odwiedzić te linki!

1. WPForms

WPForms

Każda niezależna strona internetowa potrzebuje formularza kontaktowego mordercy, aby odnieść sukces. Na szczęście dla Ciebie WPForms to najlepsza wtyczka formularza kontaktowego do WordPress dostępna na rynku.

Jednak WPForms potrafi znacznie więcej niż zwykłą wtyczkę formularza kontaktowego. Może być również wykorzystywany jako formularz rezerwacji do umawiania się z potencjalnymi klientami.

Lub, dzięki dodatkowi podpisu, możesz go użyć, aby bezpiecznie uzyskać podpisy klientów dotyczące umów, warunków umów o świadczenie usług lub dokumentów usługowych.

Zacznij korzystać z WPForm już dziś!

2. Lekarz czasu

Doktor czasu

Śledzenie czasu pomaga zwiększyć produktywność. Gdy jesteś „na czas”, nawet jako freelancer, uwolnisz się od delikatnego nacisku, aby szybko i sprawnie skończyć. Time Doctor jest prosty w użyciu i powstrzyma cię od skłonności do zwlekania.

Co więcej, Time Doctor może być używany do rejestrowania godzin dla klientów. Jeśli pracujesz na stawki godzinowe, to narzędzie jest koniecznością, aby mieć pewność, że otrzymujesz zapłatę.

Rozpocznij pracę z Time Doctor Today!

3. Rozpocznij rezerwację

StartBooking

StartBooking to wtyczka do stron WordPress zaprojektowana tak, aby właściciele firm i freelancerzy mogli bez wysiłku planować spotkania z klientami.

Jako freelancer możesz użyć tej wtyczki do tworzenia i śledzenia spotkań z potencjalnymi klientami i stałymi klientami. Pozwala spersonalizować arkusze harmonogramu klienta, abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał każdego spotkania.

Uporządkuj swój harmonogram, zapisz odpowiednie informacje o spotkaniu i wiele więcej; wszystko w zaciszu własnego pulpitu WordPress.

Rozpocznij z StartBooking już dziś!

4. BirchPress

prasa do brzozy

Jeśli StartBooking nie jest twoją filiżanką herbaty, możesz wybrać BirchPress jako narzędzie rezerwacji online. BirchPress oddaje rezerwację w ręce Twoich klientów, umożliwiając im planowanie Twoich usług online za pomocą poręcznych formularzy.

Dzięki BirchPress możesz tworzyć formularze rezerwacji, planować spotkania z klientami, a nawet akceptować płatności online. Ma intuicyjny interfejs budowania formularzy, który jest bardzo przyjazny dla początkujących.

Zacznij korzystać z BirchPress już dziś!

5. Łatwe cyfrowe pobieranie niestandardowych elementów

customdeliverablesdesign

Łatwe cyfrowe pobieranie Customs Deliverables to idealne narzędzie freelancer, jeśli chcesz w prosty sposób dostarczać pliki i otrzymywać płatności. Gładki interfejs pozwala utworzyć konto i połączyć wielu klientów z kontem.

Po zakończeniu pracy możesz dodawać pliki do konta klienta, który może je pobrać i wyświetlić za pomocą jednego kliknięcia. Łatwe cyfrowe pobieranie Dokumenty celne to niezwykle łatwy sposób na zachowanie porządku i dostarczenie plików roboczych jednym kliknięciem myszy.

Rozpocznij pracę z łatwymi do pobrania cyfrowymi produktami niestandardowymi już dziś!

6. Trello

Trello

Nie ma znaczenia, czy jesteś wolnym strzelcem pracującym w grupie, czy samotnym wilkiem, możesz skorzystać z Trello. Celem tego programu online oraz w pełni funkcjonalnej aplikacji jest sprawne zorganizowanie zadań na dzień, tydzień, miesiąc, a nawet rok.!

Trello ma wiele funkcji, w tym możliwość tworzenia kart zadań. Mówiąc najprościej, organizujesz swoje zadania na dzień, niezależnie od tego, czy są to pisanie zadań, tworzenie obrazów, czy praca HTML, a gdy wykonasz zadania, możesz je sprawdzić. Poczucie organizacji zapewni ci spokój ducha i sprawi, że dzień pracy stanie się dziecinnie prosty.

Zacznij korzystać z Trello już dziś!

7. PomoDoneApp

PomoDoneApp

Czy jesteś freelancerem, który już pracuje z programami takimi jak Asana, Evernote i Trello? Jeśli tak, PomoDoneApp to fantastyczny sposób na połączenie całej pracy z tych platform w 1 łatwej w obsłudze aplikacji.

Po zakończeniu zadań od klientów możesz korzystać z bezpłatnego konta PomoDoneApp, aby tworzyć pliki i przesyłać je bezpośrednio na konto klienta. Po zalogowaniu się klient może kliknąć przesłane pliki robocze i uzyskać do nich natychmiastowy dostęp.

Zacznij korzystać z PomoDoneApp już dziś!

8. Skype

Skype

Wszyscy wiemy, że komunikacja jest ważna, szczególnie jeśli jesteś freelancerem. Skype jest powszechnym, ale niezbędnym, bezpłatnym narzędziem, które powinieneś pobrać teraz, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Podczas korzystania ze Skype możesz komunikować się z klientami za pomocą wiadomości tekstowych. Ale to coś więcej! Ta aplikacja pozwala na wykonywanie połączeń głosowych, w tym połączeń grupowych, dzięki czemu można łatwo współpracować i uzyskiwać odpowiedzi na pytania, a przepływ pracy przebiega we właściwym kierunku.

Zacznij korzystać ze Skype już dziś!

9. Asana

Asana

Nie jesteś freelancerem? Jeśli masz cały zespół do zarządzania, Asana jest idealnym narzędziem do zarządzania projektami.

Asana organizuje zadania i rozmowy zespołu w jednym łatwo dostępnym obszarze, dzięki czemu nie marnujesz czasu na wiele e-maili. Dzięki usunięciu skrzynek e-mail z obrazu Asana utrzymuje zespoły na drodze, zwiększa wydajność, zwiększa wydajność i poprawia komunikację.

Zacznij korzystać z Asana już dziś!

10. Zoom

Powiększenie

Zoom to narzędzie komunikacji dla freelancerów, którzy wolą rozmawiać głosowo ze swoimi klientami. Możesz utworzyć bezpłatne konto i od razu rozpocząć konfigurowanie listy klientów.

Kiedy przychodzi czas na wykonanie połączenia telefonicznego, Zoom oferuje wiele funkcji, takich jak czat tekstowy w filmach do udostępniania linków, możesz czatować wideo za pomocą domyślnej kamery internetowej, a nawet nagrywać rozmowy na wypadek, gdybyś musiał je przejrzeć na później.

Zacznij korzystać z Zoom już dziś!

11. Dropbox

Dropbox

Dropbox to łatwe w użyciu narzędzie organizacyjne dla freelancerów, którzy mają wielu klientów. Możesz tworzyć pojedyncze foldery i dać innym użytkownikom (twoim klientom) dostęp do określonych folderów.

Po zakończeniu pisania, przypisania obrazu lub wideo możesz przesłać je do Dropbox w celu przejrzenia. Zarówno klient, jak i freelancer mogą jednocześnie pracować w folderze. Jeśli szukasz narzędzia do współpracy z klientami i oszczędzania czasu, nie szukaj dalej niż Dropbox.

Zacznij korzystać z Dropbox już dziś!

12. luz

Luźny

Slack to narzędzie do komunikacji, z którego powinni korzystać wszyscy freelancerzy podczas pracy z szeroką gamą klientów, a nawet z niewielkim zespołem klientów w tej samej firmie.

Możesz komunikować się bezpośrednio z osobami, nadawać rozmowom charakter prywatny, tworzyć czaty grupowe i błyskawicznie przeszukiwać poprzednie rozmowy za pomocą paska wyszukiwania u góry ekranu. Slack zrewolucjonizował sposób komunikacji!

Rozpocznij pracę ze Slack już dziś!

13. Basecamp

basecamp

Basecamp to zgrabna, łatwa w obsłudze platforma, która umożliwia płynną komunikację freelancerów i klientów. Po utworzeniu bezpłatnego konta będziesz mógł utworzyć foldery, w których będziesz mógł wymienić swoje zadania.

Gdy już włączysz swoich klientów, możesz przypisać ich do zadań, a wy możecie współpracować w folderze, aby rozplanować bieżącą pracę, zobaczyć przyszłe prace i powrócić do poprzednich prac, aby upewnić się, że są wykonane poprawnie. Basecamp to idealne narzędzie dla osób poszukujących prostej, ale potężnej platformy zarządzania projektami.

Zacznij korzystać z Basecamp już dziś!

14. G Suite

G Suite

G Suite to kompleksowe narzędzie dla zapracowanych freelancerów. W G Suite jest wiele platform (znanych również jako Google Apps), które pomagają utrzymać porządek i produktywność.

Po otwarciu G Suite zobaczysz mnóstwo funkcji, takich jak kalendarz, dostęp do Dokumentów Google, oparty na chmurze system udostępniania i wiele więcej! Możesz wejść i edytować kalendarz, umawiać spotkania, tworzyć dokumenty i łatwo udostępniać je klientom po zakończeniu.

Zacznij korzystać z G Suite już dziś!

15. Evernote

Evernote

Jako freelancer jednym z największych problemów, z którymi prawdopodobnie będziesz musiał się zmierzyć, jest pamiętanie wszystkiego, co musisz zrobić w swoim harmonogramie. Możesz mieć kieszonkowy notatnik i to świetnie; nie byłoby jednak lepiej mieć nieograniczoną przestrzeń i dostęp do niej w dowolnym momencie? Jeśli brzmi to atrakcyjnie, potrzebujesz Evernote.

Evernote to dostępna aplikacja, z której można korzystać na smartfonie, laptopie lub tablecie. Szybko zapisuj notatki, terminy, pomysły i plany na przyszłość; a następnie uzyskaj do nich dostęp w dowolnym momencie w ciągu kilku sekund.

Rozpocznij pracę z Evernote już dziś!

16. LastPass

LastPass

Masz dość zapamiętywania ponad 20 haseł do wszystkich witryn, które odwiedzasz codziennie? Jeśli tak, LastPass jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Ten program ma bezpłatną wersję premium, która pomaga wymyślić hasła do wszystkich odwiedzanych witryn.

Ale LastPass idzie o krok dalej, nagrywając i szyfrując hasła, abyś nigdy więcej ich nie pamiętał. Ponadto nigdy nie będziesz musiał się martwić, że padniesz ofiarą hakera. Podsumowując, jest to niezbędne narzędzie dla każdego.

Zacznij korzystać z LastPass już dziś!

17. FreshBooks

FreshBooks

FreshBooks to oprogramowanie księgowe przeznaczone dla freelancerów i właścicieli firm, którzy chcą łatwo zarządzać swoimi środkami. Istnieje mnóstwo opcji dostępnych zarówno w darmowej, jak i premium wersji aplikacji.

Możesz łatwo tworzyć i wysyłać faktury za szybkie płatności. Łatwo jest zarządzać pieniędzmi, ponieważ ich system jest czysty, przyjazny dla użytkownika i oferuje funkcje, z którymi każdy początkujący freelancer musi się rozwijać.

Zacznij korzystać z FreshBooks już dziś!

18. Stały kontakt

stały kontakt

Jeśli chcesz tworzyć i wysyłać wysoce efektywne wiadomości e-mail do swoich subskrybentów, Constant Contact to świetny wybór. Jako jedna z najlepszych dostępnych usług e-mail marketingu, dobrze integruje się z najlepszymi na świecie wtyczkami generacji leadów, takimi jak OptinMonster.

Opcje dostosowywania są prawie nieograniczone, a istnieją dziesiątki gotowych szablonów, które pomogą Ci rozwinąć. Co więcej, całodobowy zespół wsparcia Constant Contact jest zawsze tylko czatem na żywo lub e-mailem, aby pomóc Ci rozwiązać każdy problem, który może się pojawić.

Zacznij od stałego kontaktu już dziś!

19. Bufor

Bufor

Jako freelancer istnieje duża szansa, że ​​masz wiele kont w mediach społecznościowych, których używasz do reklamowania swojej firmy i poznawania nowych klientów. Czasami jednak może to być przeciąganie aktualizacji kont mediów społecznościowych kilka razy dziennie. Bufor ułatwia korzystanie z mediów społecznościowych.

Możesz zaprogramować wiele kont i zaplanować posty na przyszłość. Wiele osób korzysta z aplikacji, aby publikować swoje cotygodniowe posty i planować je na określone godziny. Oczywiście możesz mieć oko na swoje konto; ale kiedy już zaplanujesz swoje posty na ten dzień, możesz zacząć! Skonfiguruj posty w mediach społecznościowych, zapomnij o nich i skoncentruj się na tym, co robisz najlepiej.

Zacznij korzystać z bufora już dziś!

20. Canva

Canva

Obrazy są świetnymi narzędziami do konwersji. Niezależnie od tego, czy używasz ich do stron docelowych czy postów na blogu, elementy wizualne zwiększają Twoje szanse na sukces.
Dzięki Canva możesz projektować własne obrazy, infografiki, ikony i banery bez kosztownego oprogramowania do edycji. Jest tak łatwy w użyciu, że możesz zrobić wszystkie swoje wizualizacje samodzielnie, bez konieczności zatrudniania profesjonalnego projektanta.

Canva działa w Twojej przeglądarce i oferuje mnóstwo bezpłatnych szablonów, które Ci pomogą. Po zakończeniu wyeksportuj swoje dzieło, zapisz je i użyj na swojej stronie internetowej.

Zacznij korzystać z Canva już dziś!

21. Piktochart

piktochart

Gdy jesteś freelancerem, zatrudnienie projektanta, sprawdzenie postępów, wprowadzanie zmian itp. Może być trudne. Piktochart jest tutaj, aby ułatwić Ci życie.

Piktochart wykorzystuje intuicyjny interfejs, który pozwala tworzyć infografiki, raporty, ulotki, plakaty i prezentacje. Będziesz mógł wejść i stworzyć swój ulubiony przedmiot za pomocą prostego systemu upuszczania i przeciągania, który zapewnia elastyczność i opcje dostosowywania wykraczające poza najśmielsze marzenia!

Zacznij korzystać z Piktochart już dziś!

22. LiveChat Inc.

LiveChat Inc

Nigdy nie przegap kolejnej okazji, aby odpowiedzieć na pytania potencjalnego klienta. Dzięki LiveChat Inc. możesz błyskawicznie łączyć się z użytkownikami Twojej witryny i udzielać odpowiedzi dokładnie wtedy, gdy najbardziej tego potrzebują.

Dzięki tej wtyczce czatu w czasie rzeczywistym dla Twojej witryny freelancingu możesz przekonać klientów do kupowania twoich produktów lub usług, po prostu rozmawiając z nimi. Najlepszy freelancer to dostępny freelancer!

LiveChat Inc. zapewnia również raporty dotyczące umieszczania okna czatu w celu optymalnego zaangażowania, a także dogłębną analizę interakcji użytkowników z nim.

Zacznij korzystać z LiveChat Inc. już dziś!

23. Kalendarz redakcyjny

Kalendarz redakcyjny

Wolisz spojrzeć na duży obraz? Jeśli jesteś niezależnym blogerem (lub po prostu freelancerem z blogiem), kalendarz redakcyjny jest koniecznością. Umożliwia wyświetlanie postów, które zostały już opublikowane, a także zaplanowanych postów przez cały miesiąc.

Jedną z naszych ulubionych funkcji tej wtyczki jest możliwość przenoszenia postów za pomocą prostego interfejsu przeciągnij i upuść. Możesz łatwo skonfigurować harmonogram na miesiąc, edytować posty z poziomu wtyczki i w razie potrzeby wprowadzać szybkie zmiany.

Kalendarz redakcyjny pozwala zaplanować posty od wielu autorów, dzięki czemu planowanie w przyszłości jest łatwe.

Zacznij już dziś od Kalendarza redakcyjnego!

24. CollabPress

CollabPress

CollabPress to narzędzie programistyczne dla użytkowników WordPress, które pomaga freelancerom planować posty i działania. Innymi słowy, możesz umieszczać swoje projekty robocze w tle i sprawdzać listę podczas wykonywania każdego zadania.

Ta aplikacja jest wyposażona w kalendarz, przypomnienia e-mail i intuicyjny dziennik aktywności. Jeśli masz dość dezorganizacji, Collabpress to wtyczka, która ułatwi Ci życie.

Rozpocznij pracę z CollabPress już dziś!

25. Naprawiony widget Q2W3

Poprawiony widget Q2W3

Stały widget Q2W3 został zaprojektowany dla freelancerów, którzy chcą z łatwością zbudować stronę internetową. Główną funkcją tej aplikacji jest umożliwienie szybkiego i łatwego organizowania segmentów w treści.

Możesz tworzyć łatwe do naśladowania planery i elementy informacyjne, szybko przeciągając i umieszczając nagłówki, widżety i pola zawartości. Jeśli jesteś freelancerem i masz problemy ze swoją witryną, wtyczka Fixed Widget Q2W3 może pomóc!

Szczególnie podoba nam się opcja promowania usług freelancerów za pomocą lepkiego widgetu na stronie WordPress.

Rozpocznij korzystanie ze stałego widżetu Q2W3 już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci odkryć najlepsze narzędzia dla freelancerów.

Jeśli uznasz ten post za przydatny, może Ci się spodobać nasze dogłębne porównanie 9 najlepszych usług e-mail marketingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me