28 najlepszych motywów WordPress dla marketingu afiliacyjnego

Najlepsze motywy WordPress dla marketingu afiliacyjnego


Jeśli szukasz najlepszych motywów marketingowych dla partnerów WordPress, trafiłeś we właściwe miejsce. Przy tak wielu tematach, w których marketing afiliacyjny jest drugim priorytetem, prawidłowe prezentowanie produktów i linków polecających może być trudne. Jeśli głównym źródłem dochodów jest marketing afiliacyjny, potrzebujesz motywu, który ma podnieść Twój sukces!

Dlatego w tym artykule podzielimy się 28 najlepszymi motywami WordPress na potrzeby marketingu afiliacyjnego. Każdy z nich jest przyjazny dla urządzeń mobilnych i można go wykorzystać do przeniesienia sprzedaży na wyższy poziom.

Jak założyć witrynę marketingu afiliacyjnego

Przed wybraniem jednego z najlepszych motywów WordPress do marketingu afiliacyjnego musisz zbudować stronę internetową za pomocą WordPress. Przed uruchomieniem upewnij się, że wybierasz wersję WordPress na własny hosting. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze porównanie między WordPress.org (hostowany) i WordPress.com (hostowany).

Następnie potrzebujesz hostingu i nazwy domeny (URL). Zalecamy korzystanie z Bluehost w celu uzyskania obu.

Bluehost jest jednym z najlepszych, najpopularniejszych dostawców hostingu na świecie i jest oficjalnie rekomendowany przez WordPress.

Dla czytelników IsItWP Bluehost oferuje bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL oraz ogromną zniżkę na hosting. Możesz założyć witrynę za jedyne 2,75 USD miesięcznie!

Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty Bluehost »

Po zajęciu się hostingiem i nazwą domeny zainstaluj WordPress, a następnie wybierz jeden z najlepszych motywów marketingowych dla partnerów WordPress z naszej listy poniżej.

Potrzebujesz pomocy przy instalacji Twojego motywu? Nie ma problemu. Przeczytaj nasz prosty przewodnik krok po kroku, jak zainstalować motyw WordPress.

Bez zbędnych ceregieli sprawdźmy listę najlepszych motywów WordPress do marketingu afiliacyjnego!

1. Tokoo

tokoo

Dzięki mniejszej ilości białych znaków, prostszym nagłówkom i mniejszym czcionkom motyw Tokoo zapewnia, że ​​oczy użytkowników są zwrócone na to, co najważniejsze: produkty, które polecasz.

Tokoo zawiera 5 unikalnych stron głównych i 17 różnych bloków do pracy. Za pomocą wtyczki programu budującego strony możesz łatwo mieszać i dopasowywać bloki podane z motywem, aby tworzyć własne wspaniałe układy.

Nawet jeśli użyjesz mnóstwa zdjęć do reklamowania produktów, które reklamujesz, Tokoo nie zwolni. Jest lekki i zoptymalizowany pod kątem prędkości.

Kolory i nagłówki są w pełni konfigurowalne, dzięki czemu możesz stworzyć stylizację swojej witryny marketingu afiliacyjnego, aby pasowała do Twojej osobistej marki. Menu można ustawić poziomo lub pionowo. A potężny pasek wyszukiwania jest zintegrowany z Algolią, dzięki czemu klienci mogą zawsze znaleźć to, czego szukają.

Zacznij korzystać z Tokoo już dziś!

2. Inteligentny dochód pasywny

inteligentny pasywny dochód pro

Dostarczone przez StudioPress, Smart Passive Income wykorzystuje zawsze popularną platformę Genesis, dzięki czemu jest potężnym motywem marketingowym dla partnerów.
BEZPŁATNY DOSTĘP: Inteligentny dochód pasywny + 35 innych motywów StudioPress!

Chcesz wypróbować wszystkie najlepsze motywy StudioPress, w tym inteligentny pasywny dochód, ZA DARMO?

Gdy zarejestrujesz się w WP Engine, najlepiej zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, otrzymasz bezpłatnie platformę Genesis i WSZYSTKIE motywy StudioPress (o wartości ponad 2000 USD!)

Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów za darmo dzięki WP Engine »

Inteligentny dochód pasywny jest gotowy na WooCommerce i pozwala zmieniać kolory i ogólny wygląd witryn za pomocą panelu opcji motywu. Posiada nawet podgląd na żywo, dzięki czemu możesz zobaczyć swoje zmiany w trakcie ich wprowadzania.

Zacznij od inteligentnego pasywnego dochodu już dziś!

3. Techmarket

rynek technologii

Elektronika może sprawić, że marketingowcy stowarzyszeni będą masą pieniędzy, a motyw Techmarket stanowi idealną wizytówkę do dzielenia się tymi produktami z klientami. A przy odrobinie ulepszenia Techmarket może być używany do sprzedaży obuwia, artykułów ogrodniczych, przepisów kulinarnych i innych!

Ten motyw jest czysty i zawiera opcje poziomych lub pionowych menu nawigacyjnych. Cechuje się również intensywną integracją z WooCommerce i jego dodatkami.

Zacznij korzystać z Techmarket już dziś!

4. Divi

divi-theme-for-affiliate-marketing

Divi to potężny motyw WordPress, który ma wbudowany system, który pomaga założyć stronę internetową dla partnerów. Korzystając z Divi, możesz łatwo dodać spis treści, tabele cen i opinie klientów, co pomaga stworzyć przekonujące wrażenia dla czytelników.

Divi występuje w 2 smakach: Divi Theme and Divi Builder (wtyczka).

Motyw Divi jest najlepszy dla użytkowników, którzy chcą dostosować, korzystając z jednego z ponad 100 pełnych pakietów witryn, które są dostarczane wraz z motywem.

Wtyczka Divi Builder działa z dowolnym motywem, jest najlepsza dla użytkowników, którzy chcą go używać wraz z innymi motywami.

5. Yozi

Yozi

Yozi to kolejny wyraźny, nowoczesny motyw eCommerce, który idealnie nadaje się do prezentowania wielu produktów na sprzedaż.

Dzięki wielu układom strony głównej, nieograniczonej liczbie czcionek Google i nieskończonym wyborom kolorów, Yozi można w pełni dostosować do marki osobistej. Zawiera również kilka wtyczek premium dołączonych bez dodatkowych kosztów, takich jak WPBakery i Slider Revolution.

Zacznij korzystać z Yozi już dziś!

6. Ultra

Ultra

Ultra jest jednym z naszych najlepszych motywów WordPress dla wszystkich właścicieli witryn, więc jest oczywiste, że pojawił się na naszej liście najlepszych motywów WordPress do marketingu afiliacyjnego.

Jeden z najpopularniejszych motywów stworzonych przez Themify, Ultra zawiera ponad 60 wstępnie zaprojektowanych układów i intuicyjny, a jednocześnie potężny kreator przeciągania i upuszczania. Ultra to idealny motyw do użycia, jeśli chcesz stworzyć blog, aby sprzedawać swoje produkty partnerskie.

Chcesz więcej informacji? Przeczytaj naszą pełną recenzję tematu Ultra.

Rozpocznij z Ultra już dziś!

7. Hugo

Hugo

Dzięki wyrafinowanemu układowi strony głównej z dużym suwakiem obrazu u góry Hugo został specjalnie zaprojektowany, aby zwiększyć konwersje i sprzedaż.

Strona główna Hugo jest w pełni widgetizowana, więc możesz po prostu przeciągać i upuszczać widżety treści, aby wyglądała dokładnie tak, jak tego chcesz. Jest wyposażony w wiele widżetów dla kategorii produktów, pokazujących produkty, piszących treści i wiele innych.

Jest również w pełni zintegrowany z WooCommerce.

Rozpocznij pracę z Hugo już dziś!

8. Kompas

kompas

Kompas jest idealny do magazynów, wiadomości lub blogów. Jest wysoce konfigurowalny i zawiera dynamiczny kreator strony głównej, suwaki treści, niestandardowe kategorie oraz instalator demonstracyjny 1-kliknięciem.

Kompas zawiera również wbudowany moduł sprawdzania aktualności. Zwiększone opcje dostosowywania to nieograniczona liczba kolorów i czcionek, a także widżety mediów społecznościowych, niestandardowe opcje logo i szablony wielu stron.

Zacznij korzystać z kompasu już dziś!

9. Pływak

pływak

Dzięki wspaniałym efektom pływającym paralaksy i przewijaniu paralaksy możesz stworzyć idealną stronę docelową dla swoich partnerów marketingowych z Float.

Dzięki łatwemu w użyciu zintegrowanemu narzędziu do tworzenia stron możesz szybko tworzyć angażujące strony do przewijania przez klientów. Można go również bardzo łatwo dostosowywać za pomocą nieograniczonej liczby kolorów, niestandardowych widżetów, niestandardowych tła i wielu innych.

Rozpocznij z Float już dziś!

10. Alpha

alfa

Jeśli szukasz układu wiadomości lub czasopisma dla swojego bloga marketingu afiliacyjnego, Alpha jest dla Ciebie.

Alpha zawiera najnowsze wiadomości, niestandardowe suwaki obrazu i niestandardowe szablony stron. Zawiera także specjalne widżety do reklam i platform mediów społecznościowych.

Zacznij korzystać z Alpha już dziś!

11. Hestia

hestia

Hestia jest w pełni zintegrowana z WooCommerce i może być używana ze wszystkimi najpopularniejszymi wtyczkami do tworzenia stron. Dodatkowo, dzięki dostosowaniu motywów na żywo, możesz łatwo zbudować swoją doskonałą stronę internetową dla partnerów.

Prosta w konfiguracji i obsłudze, Hestia zawiera wtyczki towarzyszące, aby dodać referencje i inne przydatne sekcje na stronie głównej.

Rozpocznij pracę z Hestią już dziś!

12. Suarez

suarez

Suarez jest idealny dla marketingowców stowarzyszonych, którzy wolą sprzedawać treści zawierające duże ilości obrazów. Jest to temat blogowania fotograficznego WordPress, który koncentruje się przede wszystkim na obrazach, dzięki czemu pięknie wyróżniają się na tle tekstu.

Dzięki kreatorowi przeciągania i upuszczania oraz dostosowaniom na żywo Suarez jest niezwykle łatwy w konfiguracji i obsłudze. Ma także wspaniałe opcje dostosowywania, w tym nieograniczoną liczbę czcionek Google, suwak obrazu i mnóstwo animacji CSS.

Zacznij korzystać z Suarez już dziś!

13. Indygo

indygo

Indigo oferuje wiele gotowych stron internetowych i wersji demonstracyjnych, które można zainstalować i używać na początek. Jest również wyposażony w wiele szablonów, stylów nagłówków, opcji paska bocznego i innych elementów, dzięki czemu dostosowywanie jest bezproblemowe.

Prezentacja linków i produktów partnerskich jest łatwa dzięki modułom przeciągania i upuszczania Indigo. Z łatwością możesz stworzyć dowolny układ, jaki sobie wyobrażasz.

Rozpocznij z Indigo już dziś!

14. Poziom podstawowy

poziom podstawowy

Jeśli prowadzisz bogatą w treść kampanię marketingową dla partnerów, to motyw w stylu magazynu Baseline jest dla Ciebie idealny. Koncentruje się na tekście z elegancką typografią i subtelnym wyświetlaniem obrazu, dzięki czemu Twoje treści mogą być naprawdę królem.

Linia bazowa zawiera wyróżniony suwak zawartości, wspaniałe nagłówki, nieskończone opcje przewijania i wiele układów.

Rozpocznij z Baseline już dziś!

15. Lenscap

osłona obiektywu

Klejnotem koronnym Lenscap jest dostosowywana karuzela dla polecanych treści. Jednak jego inne funkcje, takie jak wyrafinowany układ i piękna typografia, sprawiają, że jest to wyjątkowy motyw dla marketingowców stowarzyszonych.

Chcesz polecić swoje produkty za pomocą zdjęć i filmów? Następnie pokochasz opcje wyświetlania wyskakujących okien lightbox Lenscap.

Zawiera również wiele schematów kolorów i jest niezwykle łatwy w konfiguracji i obsłudze.

Rozpocznij z Lenscap już dziś!

16. Neto

Neto

Jeśli chcesz zbudować najwyższej jakości sklep marketingowy dla partnerów, Neto to świetny wybór. Motyw Neto ma pełną obsługę WooCommerce i działa idealnie ze wszystkimi twoimi ulubionymi wtyczkami do tworzenia stron.

Neto oferuje opcje rozszerzonych opisów produktów, wielu szablonów blogów, widżetów mediów społecznościowych i nie tylko.

Rozpocznij z Neto już dziś!

17. Atomowa

atomowy

Motyw Atomic pomoże eksplodować Twojej sprzedaży partnerskiej dzięki fantastycznym opcjom typografii, niesamowitym obrazom i dostosowywanym nagłówkom.

Atomic jest gotowy na WooCommerce i zawiera miejsca na opinie klientów i galerie produktów.

Rozpocznij pracę z Atomic już dziś!

18. Nayma

nayma

Nayma jest łatwa w konfiguracji i wdrożeniu dzięki instalatorowi treści demonstracyjnych 1 kliknięciem i 8 gotowym stronom internetowym. Zawiera także intuicyjny kreator przeciągania i upuszczania, którego można użyć do szybkiego tworzenia własnych układów.

Zawiera moduły do ​​referencji, tabele cen, suwaki obrazu i wiele innych. Nayma również otrzyma pełne wsparcie WooCommerce.

Zacznij korzystać z Nayma już dziś!

19. Dorsa

dorsa

Dorsa jest świetna dla tych, którzy lubią wykorzystywać filmy do sprzedaży swoich produktów stowarzyszonych. Obsługuje wtyczki miniatur wideo, które działają dobrze dzięki unikalnemu układowi siatki.

Jest wyposażony w obsługę WooCommerce, dostosowywany suwak i wiele stylów postów.

Zacznij korzystać z Dorsa już dziś!

20. aPrzegląd

recenzja

Jeśli masz witrynę z recenzjami, która działa podwójnie jako strona marketingu afiliacyjnego, przegląd to motyw, którego chcesz użyć. Zawiera poręczną listę polecanych bezpłatnych wtyczek, szczególnie dla profesjonalnych recenzentów.

aReview jest wolny od repozytorium motywów WordPress i oferuje ładną karuzelę z treściami, niestandardowe tła i dostęp do wielu czcionek Google.

Zacznij od przeglądu dzisiaj!

21. Bretania

Bretania

Bretania to zabawny, mały blogowy motyw, który działa dobrze dla marketingowców stowarzyszonych, którzy szukają bardziej osobistego smaku.

Ma kilka szablonów stron i opcji układu, dzięki którym konfiguracja jest dziecinnie prosta. Będziesz także mieć do dyspozycji wiele obszarów widżetów, aby dodać funkcje, takie jak integracja z mediami społecznościowymi, do swojej witryny.

Rozpocznij z Bretanii już dziś!

22. Zawsze

zawsze

Everly to świetny minimalistyczny motyw blogowy, który świetnie sprawdza się w witrynach partnerskich z dużą ilością treści. Zawiera 4 układy strony głównej, 4 układy blogów, dostosowywane kolory, wiele szablonów postów i kilka opcji galerii zdjęć.

Temat ten obejmuje także dedykowane bloki reklam, integrację z mediami społecznościowymi oraz w pełni funkcjonalną wtyczkę z suwakiem.

Rozpocznij z Everly Today!

23. Binder Pro

Binder Pro

Jeśli szukasz stylowego układu czasopisma dla swojej witryny, Binder Pro to świetny wybór. Jest idealny do witryn i blogów bogatych w treść, a wykorzystuje prosty kreator przeciągania i upuszczania, dzięki czemu możesz tworzyć własne unikalne układy.

Binder Pro zawiera 7 gotowych stron internetowych, które można wykorzystać jako punkt wyjścia. Działa naprawdę dobrze w przypadku wielojęzycznych stron internetowych i oferuje obsługę WooCommerce.

Zacznij korzystać z Binder Pro już dziś!

24. Maszynka do strzyżenia

kliper

Jeśli skupiasz się głównie na kuponach, Clipper jest dla Ciebie tematem. Obejmuje sklep z nieograniczoną liczbą kuponów, formularz zgłoszenia kuponu oraz opcje maskowania i śledzenia linków partnerskich.

Clipper ma 5 kreatywnych schematów kolorów, jest gotowy do tłumaczenia i jest niezwykle łatwy w konfiguracji i obsłudze.

Zacznij korzystać z Clipper już dziś!

25. Lokalizacje

lokalizacje

Ustawienia regionalne są idealne, jeśli chcesz utworzyć lokalny katalog firm. Dostarczony jest z formularzem zgłoszenia użytkownika, który pozwala zaakceptować treści przesłane przez użytkownika do Twojej witryny, a także kompletny system zarządzania katalogami.

Locales ma instalator demonstracyjny 1-kliknięciem, który pomaga szybko zacząć. Dla jeszcze większej łatwości użytkowania, ma on własny kreator przeciągania i upuszczania stron, dzięki czemu możesz tworzyć własne wspaniałe układy.

Zacznij korzystać z ustawień regionalnych już dziś!

26. Wybrany

wybrany

Minimalnie, ale odważnie; wybierz Chosen jako swój motyw, jeśli naprawdę chcesz przyciągnąć uwagę odwiedzających. Jest idealny do prezentowania mody, materiałów biurowych, gier wideo lub produktów spożywczych dzięki prostemu jednokolumnowemu układowi.

Jest również wyposażony w obsługę WooCommerce.

Rozpocznij z wybranymi dzisiaj!

27. PageBuilderly

PageBuilderly

PageBuilderly zawiera wtyczkę do tworzenia stron Beaver Builder, którą można szybko i łatwo dostosować, aby wyglądała dokładnie tak, jak chcesz. Jest również wyposażony w kilka bloków reklamowych, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać programy partnerskie, takie jak Google Adsense.

Sprawdź te najlepsze motywy Beaver Builder.

Rozpocznij z PageBuilderly już dziś!

28. PhotoBlogster

PhotoBlogster

PhotoBlogster został zaprojektowany do blogów fotograficznych; jednak to właśnie sprawia, że ​​jest to tak skuteczny motyw marketingu afiliacyjnego. Jeśli prowadzisz intensywne kampanie reklamowe dla swoich produktów stowarzyszonych, PhotoBlogster jest doskonałym wyborem do zaprezentowania ich w nowoczesny, skuteczny sposób.

Zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, ten motyw działa również dobrze z Google AdSense. Ma do wyboru jasne lub ciemne układy, dzięki czemu motyw może pasować do ogólnego nastroju witryny.

Zacznij korzystać z PhotoBlogster już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci odkryć najlepsze motywy marketingowe dla partnerów WordPress! Aby poszerzyć swoje badania, przejdź do naszej listy najlepszych motywów WordPress, ręcznie wybranych przez ekspertów.

Jeśli uważasz, że ten post był pomocny, możesz również polubić nasze listy najlepszych wtyczek WordPress dla partnerów marketingowych i tanich motywów WordPress premium.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me