29 najlepszych motywów WordPress dla pisarzy i autorów książek (2020)

najlepsze motywy pisarza i autora WordPress


Szukasz najlepszych motywów WordPress dla autorów książek?

Dobry motyw WordPress ułatwia pisarzom zaprezentowanie swojego portfolio i zdobycie większej liczby klientów online. Autorzy książek mogą używać swojej witryny do sprzedaży książek, łączenia się z czytelnikami i organizowania wydarzeń związanych z podpisywaniem książek.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi motywami WordPress dla pisarzy i autorów.

Wybór najlepszego motywu WordPress dla pisarzy i autorów książek

Aby utworzyć witrynę dla pisarzy i autorów, potrzebujesz motywu WordPress, który oferuje odpowiednie funkcje odpowiadające Twoim potrzebom. Być może wiesz, że istnieją tysiące motywów WordPress dla pisarzy na rynku, co sprawia, że ​​wybór najlepszego motywu dla Twojej witryny jest trudny.

Oto niektóre z kluczowych funkcji, które często znajdziesz w temacie WordPress dla autorów.

 • Nowoczesny i profesjonalny minimalistyczny układ
 • Niestandardowe szablony stron do opisu książki
 • Wsparcie eCommerce do sprzedaży książek online
 • Niesamowita typografia zapewniająca doskonałe wrażenia z czytania
 • Prezentacja portfolio do pisania

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych motywów WordPress dla autorów i pisarzy książek.

1. Divi

Divi

Divi to potężny motyw WordPress i narzędzie do tworzenia stron. Za pomocą Divi możesz stworzyć stronę internetową dla autorów książek, pisarzy i blogerów. Możesz użyć narzędzia do tworzenia stron metodą przeciągnij i upuść, aby dostosować witrynę bez edytowania kodu. Divi zawiera również kilka gotowych stron demonstracyjnych, które pozwalają szybko i łatwo tworzyć strony.

Divi występuje w 2 smakach: Divi Theme and Divi Builder (wtyczka).

The Motyw Divi jest najlepszy dla użytkowników, którzy chcą dostosować, korzystając z jednego z ponad 100 pełnych pakietów witryn, które są dostarczane wraz z motywem.

The Wtyczka Divi Builder współpracuje z dowolnym motywem, najlepiej dla użytkowników, którzy chcą go używać wraz z innymi motywami.

Dzięki instalacji demonstracyjnej jednym kliknięciem możesz szybko uruchomić witrynę pisarza / autora i stworzyć wyjątkowy wygląd, dostosowując tekst i obrazy.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP jest popularnym, wielofunkcyjnym motywem WordPress, który pozwala tworzyć dowolną stronę internetową, w tym jedną dla pisarzy. Oferuje strony demo dla autorów książek, sprzedawców i pisarzy. Dzięki jednemu kliknięciu instalatora treści demonstracyjnych wystarczy zaimportować witrynę demonstracyjną, a następnie dostosować treść.

Ten motyw został opracowany z myślą o najlepszych praktykach SEO, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będziesz w dobrych rękach dzięki OceanWP. OceanWP obsługuje języki RTL, dzięki czemu możesz z łatwością przetłumaczyć swoją stronę na preferowany język.

3. Motyw Astra

Motyw Astra

Astra Theme to lekki motyw WordPress przeznaczony do budowy dowolnej witryny internetowej. Zapewnia bezproblemową integrację z programami do tworzenia stron WordPress, dzięki czemu możesz edytować układ w dowolny sposób, przeciągając i upuszczając.

Istnieje wiele gotowych stron dla początkujących, w tym strona dla autorów książek, pisarzy i sprzedawców. Astra Theme działa świetnie z popularnymi wtyczkami WordPress, aby rozszerzyć funkcje i funkcjonalność.

4. Ultra

Ultra

Ultra to wielofunkcyjny motyw WordPress, który pozwala stworzyć stronę internetową dla autorów książek, wydawców i blogerów. Dostarcza dziesiątki skórek motywu, aby zmienić układ jednym kliknięciem. Możesz dodać unikalne funkcje do swojej witryny za pomocą darmowych dodatków do konstruktorów, aby nadać swojej witrynie wyjątkowy wygląd.

Ultra jest wyposażony w wspaniałe funkcje, takie jak inteligentne opcje układu, sterowanie kolorami, przewijanie paralaksy, mega menu, animacje i wiele innych. Ultra zawiera także Themify Builder, narzędzie do przeciągania i upuszczania stron.

5. Autor Pro

Autor Pro

Author Pro to doskonały motyw WordPress zbudowany specjalnie dla autorów książek, pisarzy, sprzedawców, bibliotek internetowych i wydawnictw. Pozwala zaprezentować swoje książki na stronie głównej wraz z krótkim opisem.

Ten motyw jest oparty na Genesis Framework, który stanowi solidny fundament dla Twojej witryny. Podobnie jak każdy inny motyw StudioPress, Author Pro zawiera również kilka widgetizowanych sekcji na stronie głównej, dzięki czemu możesz skonfigurować swoją stronę główną, dodając odpowiednie widżety.

DARMOWY DOSTĘP: Autor Pro + 35 innych motywów StudioPress!

Chcesz wypróbować wszystkie najlepsze motywy StudioPress, w tym Author Pro, ZA DARMO?

Gdy zarejestrujesz się w WP Engine, najlepiej zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, otrzymasz bezpłatnie platformę Genesis i WSZYSTKIE motywy StudioPress (o wartości ponad 2000 USD!)

Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów za darmo dzięki WP Engine »

6. Typologia

Typologia

Typologia to elegancki motyw WordPress dla pisarzy, blogerów, autorów, wydawców i typografów. Ma piękny i minimalistyczny wygląd z suwakiem pełnoekranowym. Pozwala dodawać polecaną treść i przyciski wezwania do działania na górze suwaka.

Ma nieograniczony wybór kolorów tła, tekstu, przycisków i linków. Motyw oferuje wiele opcji układu strony głównej i postów.

7. Autorzy blogów

Autorzy blogów

Writers Blogily to piękny i minimalny motyw WordPress stworzony specjalnie dla pisarzy, blogerów, autorów i freelancerów. Oferuje układ o pełnej szerokości z prostym menu nawigacyjnym. Jest również wyposażony w suwak obrazu z niestandardowym tekstem i przyciskami wezwania do działania.

Motyw ma układ wielu kolumn z odpowiednio wyrównanymi sekcjami siatki, aby wyświetlać posty. Jest dostarczany z niestandardowymi widżetami do popularnych postów, ikon w mediach społecznościowych i nie tylko.

8. Obecność

Obecność

Obecność jest elastycznym motywem WordPress zaprojektowanym do stworzenia strony internetowej dla instytucji edukacyjnych, autorów książek, pisarzy i bibliotek internetowych. Obecność zawiera również narzędzie do przeciągania i upuszczania, które pozwala uzyskać pożądany wygląd i importować projekty z gotowych układów.

Motyw Presence zawiera 2 układy (w pudełkach i pełnej szerokości) oraz 10 wersji demonstracyjnych witryny. Obecność ma ikony mediów społecznościowych, niestandardowe widżety, suwaki obrazu i kalendarz wydarzeń.

9. Hello Pro

Witaj Pro

Hello Pro to prosty motyw WordPress zbudowany na platformie Genesis. Pozwala wyświetlić wiadomość powitalną dla odwiedzających i przyciągnąć ich do wiadomości marki. Zawiera niestandardowe szablony stron, obszary widżetów strony głównej i stopki oraz w pełni konfigurowalny nagłówek.

Za pomocą konfiguratora WordPress możesz zmieniać kolory, tło, przyciski, łącza i czcionki. Motyw Hello Pro jest wysoce zoptymalizowany pod kątem wydajności i szybkości. Możesz mieć pewność, że Twoja witryna nie zwolni z powodu elementów motywu.

10. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia to jednostronicowy motyw WordPress przeznaczony dla autorów książek, pisarzy, wydawców i sprzedawców. Oferuje zgrabny materiał, który idealnie nadaje się do budowania wszelkiego rodzaju stron internetowych.

Motyw ma konfigurowalną stronę główną z sekcjami i blokami. Otrzymasz 2 dodatkowe opcje, sekcję portfolio oraz w pełni dostosowaną sekcję cenową obsługiwaną przez Jetpack.

11. Neve

Neve

Neve to minimalny motyw WordPress o eleganckim i prostym designie, który idealnie nadaje się do tworzenia strony internetowej dla autorów książek, pisarzy i sprzedawców. Pochodzi z niestandardowymi projektami układu nagłówka i stopki witryny.

Ten motyw jest lekki i zbudowany z myślą o niezwykle szybkim czasie ładowania. Możesz dostosować większość elementów tego motywu za pomocą dostosowywania WordPress, dzięki czemu nie musisz przełączać się między podglądem a edytorem.

12. Writee

Pisz

Jak sama nazwa wskazuje, Pisz to darmowy motyw WordPress odpowiedni dla pisarzy, autorów książek i blogerów. Ma piękną typografię, zapewniając odwiedzającym wspaniałe wrażenia z czytania. Motyw zawiera konfigurowalny nagłówek z suwakiem obrazu, ikonami społeczności i menu nawigacyjnym.

Ma nieograniczoną liczbę kolorów, niestandardowe widżety i pasek boczny. Writee ma obszar widżetów, który pozwala dodać biografię autora w sekcji o mnie.

13. Magazine Pro

Magazine Pro

Magazine Pro jest pięknym motywem do publikowania w Internecie WordPress specjalnie dla magazynów, autorów, gazet i blogerów. Ten motyw jest także idealny do tworzenia magazynu online i ma kilka obszarów boksu reklamowego, pole subskrypcji biuletynu e-mail, obszar polecanych treści i więcej.

Został zbudowany na bazie motywu Genesis i integruje się z narzędziami do przeciągania i upuszczania stron, aby dostosować każdą sekcję układu.

14. eBook

eBook

eBook to najwyższej jakości motyw WordPress stworzony profesjonalnie dla autorów, wydawców i pisarzy. Posiada niesamowite funkcje do prezentacji e-booków i ich sprzedaży. Możesz łatwo dostosować stronę główną dzięki obszarowi widżetów i niestandardowym widżetom.

Ten motyw jest zgodny z wtyczką WooCommerce, dzięki czemu możesz szybko sprzedawać ebooki.

15. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro to motyw dziennikarza WordPress, który jest świetną opcją dla autorów książek, czasopism, wydawców i gazet. Posiada modułowy system budowania, który pomaga umieścić twoje treści w centrum sceny.

Jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami WordPress, jest gotowy do tłumaczenia i obsługuje języki RTL.

16. Bretania

Bretania

Bretania to stylowy motyw WordPress stworzony dla autorów książek i blogerów w niszy stylu życia. Pozwala zaprezentować swoją wyróżnioną pracę w sekcji lookbook na stronie głównej. Oprócz tej sekcji możesz dodawać swoje dane osobowe, zdjęcia na Instagramie i posty na blogu.

Ma lepki nagłówek i dostosowywalną stopkę. Motyw ma schludny szary układ i jest łatwy do skonfigurowania dzięki dostosowanemu na żywo WordPressowi.

17. Wydawca

Wydawca

Wydawca to wysokiej jakości motyw WordPress dla pisarzy, autorów i wydawców. Został zbudowany, aby pomóc zmagającym się autorom książek i wydawcom w sprzedaży książek online. Temat wita gości niestandardowym komunikatem i prezentuje książki w suwaku karuzeli.

W obszarze paska bocznego możesz wyświetlić informacje o autorze, najnowsze książki, filmy i przydatne linki. Jest zgodny z wtyczką WPML, aby poprawnie utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

18. Daily Dish Pro

Daily Dish Pro

Daily Dish Pro to stosunkowo nowy, wielofunkcyjny motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla pisarzy, czasopism i autorów książek. Jest to najbardziej odpowiednie dla Ciebie, jeśli chcesz zwrócić uwagę użytkowników na treść. Do 2-kolumnowego układu możesz dodać polecaną treść i sekcję o mnie.

Za pomocą dostosowania motywu możesz edytować kolory, czcionki i tło bez konieczności przełączania się między edytorem a podglądem. Możesz również użyć tego motywu do budowy sklepów eCommerce.

19. Libretto

Libretto

Libretto to jednokolumnowy motyw WordPress dla autorów, pisarzy i wydawców. Temat został wydany przez Automattic, spółkę dominującą WordPress.com. Ten motyw jest idealny do długich artykułów z obrazkami i cytatami.

Pozwala dostosować tło, nagłówek, kolory i menu nawigacyjne. Libretto obsługuje WooCommerce, aby założyć sklep internetowy z książkami.

20. MyBook

Moja książka

MyBook to idealny motyw WordPress do uruchomienia strony internetowej dla autorów książek, sprzedawców i wydawców. Jest wysoce kompatybilny z narzędziami do przeciągania i upuszczania stron w celu dostosowania układu. Możesz także tworzyć niestandardowe strony docelowe dla polecanych książek, przegląd książek i pliki do pobrania.

W tym temacie znajduje się sekcja o mnie, w której autor może wyświetlić swoją biografię.

21. Opinia publiczna

Opinia publiczna

Opinia publiczna to potężny motyw WordPress dla czasopism internetowych, autorów książek, wydawców i pisarzy. Ma piękne warianty kolorystyczne, aby stworzyć wyjątkową i atrakcyjnie wyglądającą stronę internetową. Dzięki układom wielu kategorii możesz łatwo organizować swoje książki.

Posiada powierzchnię reklamową, w której możesz promować odpowiednie produkty, wyświetlając banery i zarabiając w Internecie. Możesz użyć programu budującego strony Elementor wraz z motywem, aby dostosować swoją stronę internetową z podglądem w czasie rzeczywistym.

22. Elegancki

Elegancki

Elegant to nowoczesny i stylowy motyw WordPress stworzony specjalnie dla blogerów, pisarzy i autorów. Jest dostarczany z typem portfela, aby profesjonalnie zaprezentować Twoją pracę. Motyw oferuje również fantazyjne animacje na stronie głównej.

Inne godne uwagi funkcje to układy murów i siatek, filtry obrazów, sekcja zespołu i układ wyśrodkowany. Ma skórki kolorów, styl nagłówka i więcej w panelu dostosowywania motywu.

23. Przeżyj ponownie

Przeżyj ponownie

Relive to motyw opowiadania WordPress zaprojektowany z myślą o promowaniu autorów książek, blogerów i pisarzy. Jest pełen galerii zdjęć i filmów, układów paska bocznego, niestandardowego nagłówka i innych. Motyw ma polecany suwak zawartości na stronie głównej.

Integruje sieci mediów społecznościowych, aby umożliwić udostępnianie witryny. Szablon jest zoptymalizowany pod kątem SEO, aby zwiększyć ruch z wyszukiwarek.

24. Autor

Autor

Autor to darmowy motyw WordPress stworzony dla wydawców, pisarzy i autorów książek. Zapewnia odwiedzającym doskonałe wrażenia z czytania dzięki wyraźnej typografii. Ma 2-kolumnowy układ z menu nawigacyjnym na pasku bocznym po lewej stronie i zawartością po prawej stronie.

Ten motyw jest zgodny z narzędziami do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść”, więc możesz go dostosować bez pisania wiersza kodu.

25. Autor książki

Autor książki

Book Author to doskonały motyw WordPress do stworzenia księgarni internetowej. Na stronie głównej znajduje się sekcja z recenzjami użytkowników, aby zaprezentować referencje czytelników. Jest wyposażony w suwak obrazu, który pozwala zaprezentować polecane książki potencjalnym czytelnikom książek.

Za pomocą tego motywu możesz utworzyć katalog, w którym będą wyświetlane wszystkie swoje książki.

26. Suarez

Suarez

Suarez to kreatywny motyw WordPress stworzony dla blogerów, pisarzy i autorów książek. Oferuje pełnoekranowy suwak obrazu tła nagłówka z niestandardowym logo i menu nawigacyjnym. Ponadto możesz dodać biografię autora z obrazem i przyciskiem wezwania do działania.

Umożliwia także wyświetlanie polecanych postów, subskrypcji biuletynu, zdjęć na Instagramie i ikon społecznościowych. Łatwo jest go skonfigurować i dostosować za pomocą dostosowywania na żywo WordPress.

27. Moduły

Moduły

Moduły to delikatny i wyrafinowany motyw WordPress do tworzenia dowolnej strony internetowej. Ma piękny i elastyczny układ z pełnoekranowym tłem nagłówka. Ten motyw zawiera wiele gotowych stron demonstracyjnych, w tym szablon dla autorów książek, pisarzy i wydawców.

Ma tło wideo, schematy kolorów, czcionki, niestandardowe paski boczne i wiele innych. Motyw Moduły obsługuje WooCommerce i WPForms wtyczki po wyjęciu z pudełka.

28. Całkiem kreatywny

Dość kreatywny

Jeśli szukasz atrakcyjnego i stylowego motywu WordPress dla swojej witryny, Pretty Creative jest właściwym wyborem. Został zbudowany na podstawie motywu Genesis, który stanowi mocną podstawę dla tego motywu.

Motyw zawiera kilka niestandardowych szablonów stron, obszarów widżetów, układów nagłówków, schematów kolorów i panelu opcji motywu.

29. Prawdziwa północ

Prawdziwa północ

True North to darmowy motyw WordPress dla autorów książek, pisarzy i wydawców. Ma kilka opcji układu, takich jak wyświetlanie portfela, lista kolumn i filtrowanie izotopów. Pochodzi z typem zawartości portfolio, aby profesjonalnie wyświetlać Twoją pracę na stronie głównej.

Motyw oferuje niestandardowe widżety i instalator treści demonstracyjnych jednym kliknięciem. Bezproblemowo integruje się z WPML, dzięki czemu można łatwo zbudować wielojęzyczną stronę internetową.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze motywy WordPress dla pisarzy i autorów. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych motywów WordPress dla aplikacji mobilnych i oprogramowania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map