31 najlepszych przyjaznych Gutenbergowi motywów WordPress na rok 2020

Najlepsze przyjazne WordPress motywy Gutenberga


Szukasz najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress?

Gutenberg to nowy ulepszony edytor WordPress, znany również jako „edytor bloków”. Pozwala zobaczyć, jak wygląda gotowa strona w edytorze. W ten sposób możesz dostosować rozmiar i odstępy w czasie rzeczywistym bez konieczności przełączania się do panelu podglądu. Cała edycja została przebudowana dla treści multimedialnych.

Dzięki Gutenberg możesz dodawać niestandardowe bloki, układy treści, wiele kolumn, opisany tekst, obrazy i inne elementy w stylowy sposób.

W tym artykule podzielimy się naszą starannie dobraną listą najlepszych przyjaznych Gutenbergowi motywów WordPress.

Wybór najlepszego motywu WordPress przyjaznego dla Gutenberga

Przyjazny motyw Gutenberga płynnie współpracuje z najnowszą wersją WordPress.

Niektóre zalety motywów WordPress przyjaznych dla Gutenberga to:

 • Elastyczny i gotowy na siatkówkę projekt
 • Zezwalaj na dodawanie niestandardowych bloków
 • Integruj z innymi programami do tworzenia stron
 • Zoptymalizowany pod kątem SEO i wydajności

Teraz, gdy wiesz, jak wybrać najlepszy motyw WordPress przyjazny dla Gutenberga, spójrzmy na najlepsze opcje, jakie mamy dla Twojej witryny.

Możesz również sprawdzić wybór najlepszych wtyczek WordPress Gutenberg przez naszych ekspertów, aby ulepszyć swój edytor.

1. Przełom Pro

Przełom Pro

Breakthrough Pro to popularny motyw WordPress zbudowany na Genesis Framework przez StudioPress. Ma wiele układów, białe tło, piękny wybór kolorów i wyraźną typografię. Motyw pozwala zaprezentować swoją pracę, usługi i wiele innych na stronie głównej.

To idealny motyw Gutenberga, którego możesz użyć do stworzenia strony internetowej, sklepu internetowego lub bloga. Pozwala dodawać piękne strony docelowe, które mogą przekonać więcej odwiedzających do klientów.

Uzyskaj BEZPŁATNY dostęp do Breakthrough Pro + 35 innych motywów StudioPress!

Chcesz wypróbować wszystkie najlepsze motywy StudioPress, w tym Breakthrough Pro, ZA DARMO?

Gdy zarejestrujesz się w WP Engine, najlepiej zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, otrzymasz bezpłatnie platformę Genesis i WSZYSTKIE motywy StudioPress (o wartości ponad 2000 USD!)

Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów za darmo dzięki WP Engine »

2. Divi

Divi

Divi to najlepszy program WordPress i narzędzie do tworzenia stron, które obsługuje Gutenberg. Wyposażony jest w potężne narzędzie do dostosowywania wizualnego, którego można używać do dodawania efektów, kolorów, czcionek, animacji itp. Divi Builder umożliwia szybkie dostosowanie układu i projektu witryny.

Inne ważne funkcje obejmują globalne elementy i style, które oszczędzają czas. Możesz skonfigurować niestandardowe moduły do ​​efektywnego wykorzystania na wielu stronach internetowych. Motyw Divi można łatwo skonfigurować na dowolnej stronie internetowej firmy.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP to darmowy uniwersalny motyw WordPress, który obsługuje Gutenberg. Zawiera dziesiątki wersji demonstracyjnych witryn dla każdej niszy biznesowej, w tym żywności, hotelu, siłowni, mody, stylu życia, rozrywki, blogów i innych.

Motyw oferuje szybki czas ładowania strony, responsywny układ i wsparcie Gutenberga. W pełni integruje się z WooCommerce, aby założyć sklep internetowy. OceanWP jest gotowy do tłumaczenia i możesz go użyć do stworzenia wielojęzycznej witryny WordPress.

4. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to potężny, przyjazny dla Gutenberga motyw WordPress, odpowiedni dla każdego rodzaju strony internetowej. Ma nowoczesny, zgrabny materiał i kompatybilność z programami do tworzenia stron. Pozwala na użycie edytora bloków Gutenberga w celu dostosowania stron i postów.

Dzięki bezproblemowej integracji, Hestia Pro to mądry wybór, aby natychmiast uruchomić bogatą w funkcje stronę internetową. Oferuje również wiele gotowych stron demonstracyjnych.

5. Motyw Astra

Motyw Astra

Astra Theme to jeden z najlepszych darmowych motywów WordPress przyjaznych Gutenbergowi. Zawiera setki witryn startowych, które można zaimportować jednym kliknięciem. Motyw doskonale współpracuje z popularnymi kreatorami przeciągania i upuszczania stron, takimi jak Beaver Builder, Elementor itp.

Jest wyposażony w kilka przydatnych elementów i modułów, które ułatwiają konfigurację. Motyw Astra jest przyjazny dla początkujących i obsługuje WooCommerce.

6. Ultra

Ultra

Ultra to nowoczesny motyw WordPress Gutenberg. Pozwala za pomocą importera treści demonstracyjnych 1-kliknięcia zaimportować układ strony z zawartością i funkcjami. Możesz zastąpić tekst i obrazy oryginalną treścią i szybko zacząć.

Korzystając z dodatków do konstruktora, możesz dodać do swojej witryny więcej funkcji, takich jak minutnik, pasek postępu, suwak obrazu i inne. Oferuje również doskonały wybór kolorów i opcji czcionek.

7. Neve

Neve

Neve to stylowy jednostronicowy motyw, który w pełni obsługuje edytor WordPress Gutenberg. Jest szybki i lekki z całkowicie responsywnym układem.

Zapewnia to pełną kontrolę nad opcjami układu witryny, kolorami, czcionką i tłem.

8. Motyw Guten

Motyw Guten

Guten Theme został stworzony dla edytora Gutenberga przez WordPress. Ma kilka opcji dostosowywania układu dla nagłówka, stopki, strony blogu i innych. Motyw zawiera ustawienia kolorów i opcje czcionek dla całej witryny.

Dzięki Guten Theme otrzymujesz gotowe układy, z których możesz szybko i łatwo zbudować stronę internetową. Jest łatwy w konfiguracji i przyjazny dla SEO.

9. Zelle Pro

Zelle Pro

Zelle Pro to zaawansowany motyw WordPress Gutenberg. Działa również bezproblemowo z innymi programami do tworzenia stron i edytorami. Ten motyw można łatwo dostosować i skonfigurować dla dowolnej witryny internetowej.

Oferuje nieograniczoną liczbę kolorów, niestandardowe tło, menu nawigacyjne, przyciski wezwania do działania i wiele innych. Motyw Zelle Pro obsługuje WooCommerce od razu po wyjęciu z pudełka.

10. Bloki atomowe

Bloki atomowe

Atomic Blocks to motyw WordPress, który płynnie obsługuje bloki Gutenberga. Zawiera bezpłatną wtyczkę, za pomocą której można dodawać niestandardowe bloki i programy budujące strony do swojej witryny.

Wtyczka może także współpracować z dowolnym motywem. Zawiera wiele gotowych bloków dla biuletynu, tabeli cen, wezwania do działania, opinii, ikon udostępniania i innych.

11. Magazine Pro

Magazine Pro

Magazine Pro to motyw WordPress oparty na Genesis. Został zbudowany z myślą o płynnej współpracy z edytorem Gutenberga. Szablon ma prosty i minimalny układ dobrze dopasowany do każdego magazynu internetowego.

Jest to idealny motyw dla blogerów podróżniczych, organizacji politycznych, witryn technologicznych i czasopism o stylu życia. Dzięki wielu opcjom układu możesz szybko skonfigurować profesjonalną stronę internetową.

Sprawdź również naszą starannie dobraną listę najlepszych motywów WordPress dla blogów podróżniczych.

12. Bretania

Bretania

Bretania to stylowy motyw WordPress idealny do stylu życia, mody i innych magazynów internetowych. Możesz także użyć tego motywu, aby stworzyć witrynę internetową z fotografiami i pięknie wyświetlać polecane prace. Motyw w pełni obsługuje edytor Gutenberga do szybkiego dostosowywania.

Posiada pełnoekranowy suwak tła do prezentacji treści. Dzięki wyborom kolorów i efektom animacji nadaje Twojej witrynie wyrazisty wygląd.

13. Zakra

Zakra

Zakra to darmowy motyw WordPress zaprojektowany specjalnie do tworzenia dowolnej strony internetowej. Obsługuje edytor bloków Gutenberga w celu dostosowania twoich stron i postów. Zawiera również bezpłatne strony startowe, za pomocą których można szybko uruchomić witrynę.

Motyw Zakra jest idealny do osobistych blogów, portfeli, sklepów WooCommerce, stron biznesowych i witryn opartych na niszach. Bezproblemowo współpracuje z Elementor i innymi popularnymi programami do tworzenia stron.

14. Futurio

Futurio

Futurio to kolejny darmowy motyw WordPress przyjazny Gutenbergowi. Jest przeznaczony dla programów budujących strony, takich jak Beaver Builder, Visual Composer i Divi Builder. Ten motyw jest idealny dla Twojej prostej witryny lub sklepów eCommerce.

Obsługuje bezpłatne i premium wtyczki WordPress, w tym Yoast SEO, WooCommerce, Jetpack, WPForms, itp. Futurio można łatwo dostosować i zarządzać w WordPress.

15. Nozama

Nozama

Nozama to wysokiej jakości motyw WordPress Gutenberg. Jest idealny dla stron WooCommerce, co oznacza, że ​​możesz szybko stworzyć sklep internetowy. Integruje się z większością rozszerzeń WooCommerce, aby dodać więcej funkcji do witryny eCommerce.

Motyw obsługuje niestandardowe moduły Elementor, aby łatwo tworzyć niesamowite układy. Jest również wyposażony w niestandardową witrynę sklepową, aby zapewnić klientom najwyższą jakość zakupów.

16. Słoń

Słoń

Elephant to piękny motyw WordPress, który obsługuje edytor bloków Gutenberga. Temat został opracowany specjalnie dla organizacji non-profit, organizacji charytatywnych i stron kościelnych. Posiada wiele funkcji, które pomagają w zbieraniu funduszy online na cele non-profit.

Łatwo jest konfigurować i dostosowywać za pomocą narzędzi do tworzenia stron i dostosowywania na żywo WordPress. Motyw Elephant obsługuje wiele wtyczek tłumaczeniowych, w tym WPML, Polylang itp.

17. Monochromatyczny

Monochromia

Monochrome to potężny motyw WordPress zbudowany w Genesis Framework przez StudioPress. Motyw działa świetnie z najnowszym edytorem WordPress Gutenberg, aby dodać bogatą treść do swojej witryny. Możesz także użyć niestandardowych bloków, aby łatwo nadać stylowy wygląd.

Ma 4 obszary widżetów na stronie głównej, wiele opcji układu, dostosowywany nagłówek i szablony stron docelowych.

18. Maranatha

Maranatha

Maranatha to motyw WordPress, przeznaczony dla organizacji non-profit i zbierających fundusze. Bezproblemowo współpracuje z edytorem bloków Gutenberga, aby dostosować strony i posty WordPress.

Motyw zawiera pełnoekranowe tło wideo, które zapewnia pierwsze wrażenie nowym użytkownikom. Inne godne uwagi funkcje obejmują widżety nagłówka i stopki ułatwiające dostosowywanie.

19. Extra

Dodatkowy

Extra to elegancki motyw magazynu WordPress. Integruje się z najlepszym narzędziem Divi Builder do personalizacji. Możesz użyć funkcji przeciągnij i upuść, aby natychmiast skonfigurować tekst, obrazy i inne polecane treści.

Zawiera zaawansowane funkcje, takie jak narzędzie do tworzenia kategorii, narzędzie do tworzenia postów i stron, system ocen i recenzji oraz wiele innych. Motyw Extra obsługuje funkcje eCommerce, aby łatwo zbudować sklep internetowy.

20. Foodica

Foodica

Foodica to nowoczesny motyw WordPress dla stron z jedzeniem i przepisami. Jest wyposażony w piękny suwak, który pozwala wyświetlać blogi w wielkim stylu. Motyw oferuje 4 lokalizacje banerów, w których można umieścić reklamy i zarobić więcej pieniędzy.

Ma nieograniczoną liczbę kolorów, niestandardowe widżety, kolor tła i wyraźną typografię. Foodica obsługuje edytor bloków Gutenberg po wyjęciu z pudełka.

Sprawdź te najlepsze motywy restauracji WordPress.

21. Rzemieślnik

Rzemieślnik

Artisan to profesjonalny motyw WordPress. Jest w pełni kompatybilny z nowoczesnym edytorem Gutenberga i ma układ demonstracyjny zbudowany specjalnie dla bloków WordPress i WooCommerce. Umożliwia łatwe dostosowanie układu strony głównej i innych stron.

Mówiąc o integracji eCommerce, świetnie współpracuje z WooCommerce, aby sprzedawać twoje produkty online. Możesz także użyć tego motywu, aby zbudować rynek online, taki jak Amazon lub Etsy.

Ponadto powinieneś zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych platform eCommerce dla rynków z ofertą wielu dostawców.

22. Jedwab

Jedwab

Silk to motyw WordPress stworzony specjalnie dla blogów o modzie i stylu życia. Ma białe tło i stylowy układ, aby pięknie wyświetlać polecane treści. Szablon obsługuje edytor bloków Gutenberga.

Posiada zaawansowane funkcje, takie jak suwak postów, narzędzia do udostępniania społecznościowego, kanał na Instagramie i mega menu. Dzięki wielu elementom projektu możesz łatwo wprowadzać zmiany w układzie swojej witryny.

23. Academy Pro

Academy Pro

Academy Pro to piękny motyw WordPress, odpowiedni dla akademii internetowych, instytucji edukacyjnych, szkół wyższych i uniwersytetów. Działa idealnie z najnowszym edytorem bloków Gutenberg do dostosowywania twoich stron i postów.

Inne funkcje motywu obejmują 6 niestandardowych obszarów widżetów, 3 różne układy, obsługę wideo, przyciski wezwania do działania i wiele innych. Jest przyjazny dla początkujących i łatwy w konfiguracji.

24. Benson

Benson

Benson to motyw fotograficzny WordPress z pełnoekranowym tłem do wyświetlania najbardziej atrakcyjnych zdjęć w wielkim stylu. Jest wyposażony w wiele układów obrazów, aby pięknie wyświetlać zdjęcia na listach, siatkach i galeriach zdjęć.

Zapewnia to pełną kontrolę nad ustawieniami kolorów, czcionek i stylu witryny. Motyw integruje się z narzędziami do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść” oraz edytorem bloków Gutenberga.

25. Bramble

Cierń

Bramble to uniwersalny motyw WordPress, którego można użyć do łatwego tworzenia dowolnej witryny internetowej. Jest wyposażony we wbudowany kreator stron do dostosowywania stron i postów. Temat obsługuje również edytor Gutenberga, aby zaprojektować piękną stronę internetową.

Ma 2-kolumnowy układ z menu nawigacyjnym paska bocznego i zawartością po prawej stronie ekranu. Najważniejsze funkcje obejmują tła wideo, czcionki Google, układy portfolio i wiele innych.

26. Zapisane

Zapisano

Saved to wysokiej jakości motyw kościelny WordPress. Jest wyposażony w narzędzie do tworzenia stron domowych w czasie rzeczywistym, którego można użyć do natychmiastowego skonfigurowania strony głównej. Temat jest również kompatybilny z nowym edytorem Gutenberg opartym na blokach.

Inne godne uwagi funkcje to niestandardowe widżety kościoła, mapa stopki, zawartość demonstracyjna, importer treści 1 kliknięciem oraz automatyczna optymalizacja wyszukiwarek.

27. Infinity Pro

Infinity Pro

Infinity Pro to nowoczesny i stylowy, przyjazny dla Gutenberga motyw wyposażony w zaawansowane funkcje. Jest zbudowany na bazie Genesis Theme Framework firmy StudioPress.

Dzięki 13 różnym obszarom widgetów tak łatwo jest skonfigurować stronę główną i inne strony w witrynie. Umożliwia także łatwe tworzenie stron docelowych.

28. Droga podróżowania

Podróżuj

Travel Way to wspaniały motyw WordPress dla firm turystycznych i turystycznych. Jest także idealny dla blogerów podróżniczych, poszukiwaczy przygód i wędrowców. Oferuje elastyczne opcje dodawania stylowych miejsc docelowych i pakietów wycieczek.

Motyw jest gotowy na Gutenberga i działa świetnie ze wszystkimi popularnymi programami do tworzenia stron.

29. Inspiro

Inspiro

Inspiro to atrakcyjny wizualnie motyw WordPress, który obsługuje Gutenberg. Obsługuje galerie zdjęć i wideo, aby pięknie wyświetlać treści wizualne. Motyw zawiera pełnoekranowy pokaz wideo w tle, który wygląda równie dobrze na wszystkich urządzeniach i rozmiarach ekranu.

W pełni obsługuje wtyczkę WooCommerce, której możesz użyć do stworzenia sklepu internetowego i sprzedaży swoich produktów.

30. Filc

Feltmag

Felt to motyw magazynu WordPress, stworzony z myślą o czasopismach internetowych, wiadomościach i blogach osobistych. Pozwala profesjonalnie zaprezentować treść i daje pierwsze wrażenie najlepszym użytkownikom.

Jest wyposażony w karuzelę i pełnoekranowy pokaz slajdów, aby dodać polecaną zawartość. Motyw ma responsywny i modułowy układ, który można dostosować za pomocą nowoczesnego edytora bloków Gutenberga.

31. Kea

Kea

Kea to elastyczny motyw WordPress na temat hoteli i kurortów. Pozwala zintegrować niestandardowy system rezerwacji online, aby automatycznie rezerwować pokoje dla klientów. Motyw ma tło pełnoekranowe, suwak wideo i nieograniczoną liczbę kolorów.

Dzięki niestandardowym widżetom Elementor łatwo jest wprowadzać zmiany w motywie. Możesz także użyć edytora Gutenberga, aby dostosować swoje strony i posty WordPress.

Powinieneś także sprawdzić wybór najlepszych motywów WordPress dla hoteli i kurortów przez naszych ekspertów.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze przyjazne dla Gutenberga motywy WordPress. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych darmowych motywów blogowych WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map