35 najlepszych sklepów z motywami WordPress, aby kupić idealny motyw

Najlepsze sklepy z motywami WordPress


Szukasz najlepszych sklepów z motywami WordPress, aby kupić przyciągający wzrok motyw na swoją stronę internetową??

Na rynku jest wiele sklepów z motywami WordPress, oferujących różne typy układów i projektów. Ale jeśli szukasz motywu, który naprawdę pasuje do Twojej witryny jak rękawiczki, najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę podczas eksploracji firmy motywacyjnej, to nisza, funkcje, opcje dostosowywania i elastyczność.

Stworzyliśmy również listę najlepszych motywów WordPress, których możesz używać w swojej witrynie. Sprawdź je!

W tym artykule podzielimy się z najlepszymi sklepami z motywami WordPress, aby kupić idealny motyw dla swojej witryny.

1. StudioPress

StudioPress

StudioPress to popularny sklep z motywami WordPress z wieloma pięknymi motywami premium. Wszystkie ich motywy są dostarczane w ramach Genesis, co czyni je potężnymi i elastycznymi pod względem funkcji. Struktura motywów Genesis jest niezwykle popularna wśród projektantów i programistów WordPress ze względu na jej niezawodność, funkcjonalność i wysokie standardy.

Sklep z motywami zawiera wszystkie typy motywów WordPress: motywy potomne od programistów zewnętrznych, motywy komercyjne i wiele innych. StudioPress dba o najwyższą jakość wszystkich dostępnych motywów.

StudioPress został przejęty przez WP Engine, najpopularniejszą na świecie i jedną z najlepiej zarządzanych firm hostingowych WordPress. Wszystkie motywy StudioPress otrzymasz za darmo, jeśli wybierzesz hosting WP Engine dla swojej witryny.

Wskazówka: Użytkownicy IsItWP otrzymają dodatkowo 20% ZNIŻKI. Rozpocznij pracę z WP Engine.

Cena £: Pojedynczy motyw kosztuje 129 USD, w tym ramy motywu Genesis. Jeśli chcesz kupić wszystkie ich motywy w pakiecie, kosztuje 499,95 USD.

2. Eleganckie motywy

Eleganckie motywy

Elegant Themes to doskonała firma motywująca WordPress. Oferują uniwersalne motywy WordPress stworzone do tworzenia szerokiej gamy stron internetowych. Ich motywy są wypełnione Divi Builderem, wysoce elastycznym narzędziem do przeciągania i upuszczania, umożliwiającym projektowanie stron internetowych.

Możesz użyć motywu Elegant Themes Divi jako motywu nadrzędnego dla wielu potomnych motywów Divi. To potężny motyw z setkami globalnych elementów treści, funkcji i modułów. Nie zapomnij sprawdzić układów Divi i obsługiwanych motywów.

Cena £: Za 89 USD możesz uzyskać dostęp do wszystkich ich motywów WordPress, w tym 1 rok wsparcia i aktualizacji. Jeśli chcesz mieć dożywotni dostęp do wszystkich ich motywów i wtyczek, to kosztuje 249 USD (wsparcie i aktualizacje są również dożywotnie).

3. Temat

Themify

Themify to dobrze znany nowoczesny sklep z motywami WordPress z wieloma uniwersalnymi motywami. Podobnie jak inne popularne firmy motywacyjne, mają własne narzędzie do przeciągania i upuszczania, które umożliwia łatwe projektowanie stron. Themify Builder zawiera większość motywów Themify.

Wszystkie ich motywy są pięknie wykonane z przydatnymi funkcjami i prostym panelem opcji motywu do edycji witryny. Themify zapewnia elastyczność w dostosowywaniu wszystkiego do motywu.

Cena £: Koszt pojedynczego motywu (z bezpłatnym motywem) zaczyna się od 49 USD. Możesz uzyskać wszystkie ich motywy z dożywotnim dostępem za 249 USD.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP to firma oferująca motywy WordPress ze stylowymi, bezpłatnymi prezentacjami motywów zaprojektowanymi do stworzenia dowolnej strony internetowej. Od strony restauracji po sklep internetowy oferują uniwersalne układy zoptymalizowane pod kątem SEO i wydajności.

Wszystkie prezentacje tematyczne OceanWP są gotowe do handlu elektronicznego i mogą być zintegrowane z najpopularniejszymi usługami WordPress. Możesz także utworzyć wielojęzyczną stronę internetową z motywami OceanWP.

Cena £: Prezentacje tematyczne są bezpłatne. Możesz także użyć ich pakietu rozszerzeń premium, aby dodać rozbudowane funkcje do swojego motywu.

5. Motywy Astra WordPress

Astra

Astra to niedroga firma oferująca motywy WordPress, oferująca pakiet motywów z doskonałymi stronami startowymi i funkcjami. To stylowy, lekki i szybko działający motyw. Możesz także w pełni dostosować motyw za pomocą dostosowania WordPress. Jest łatwy w konfiguracji i stworzony dla twórców stron, aby szybko tworzyć strony.

Ma wbudowane strony internetowe dla wszystkich nisz biznesowych. Motyw zawiera piękne kolory, wyraźną typografię, opcje układu i wiele innych. Za pomocą motywu Astra WordPress możesz zacząć od razu.

Cena £: Zawiera 3 pakiety, a koszt początkowy to 59 USD w ponad 20 witrynach dla początkujących. Możesz uzyskać pełny pakiet produktów z dożywotnim dostępem do wszystkich funkcji i aktualizacji za 699 USD.

6. TeslaThemes

TeslaThemes

TeslaThemes ma bogatą kolekcję nowoczesnych, pięknych motywów WordPress. Ich motywy są gotowe do handlu elektronicznego i mogą być używane do osobistych blogów, witryn biznesowych, sklepów internetowych itp.

Koncentrują się na stylizacji, aby przyciągnąć użytkowników za pomocą paralaksy, animacji, pięknej typografii i kolorów. Możesz przeczytać dokumentację motywu, aby skonfigurować i zacząć.

Cena £: Pojedyncze motywy kosztują 58 USD każdy. Lub możesz uzyskać dożywotni dostęp do wszystkich ich motywów za 299 USD.

7. CSSIgniter

CSSIgniter

CSSIgniter oferuje dużą kolekcję uniwersalnych motywów WordPress. Ich tematy są podzielone na kategorie, takie jak blogowanie, czasopisma, biznes, wiadomości i hotele. Motywy CSSIgniter są popularne ze względu na ich elastyczność i siłę.

Możesz użyć ich motywów, aby stworzyć sklep internetowy. Wszystkie ich motywy są przyjazne dla twórców stron i obsługują tłumaczenia.

Cena £: Pojedyncze motywy kosztują 49 USD każdy. Możesz też uzyskać wszystkie motywy i zasoby z dożywotnim członkostwem za 249 USD.

8. WPZoom

WPZoom

WPZoom to kolejna popularna firma motywów WordPress z pięknymi motywami i szablonami. Oferują motywy z czasopism, filmów, portfolio, blogów i witryn biznesowych. Mają potężne wbudowane ramy do dodawania funkcji i projektowania stron.

Najlepszą częścią jest ich dokumentacja, która pomaga poznać funkcje każdego motywu. W ten sposób możesz łatwo zdecydować, który motyw jest dla Ciebie najlepszy.

Cena £: Koszt początkowy pojedynczego motywu wynosi 69 USD. Możesz uzyskać wszystkie ich motywy za 99 USD.

9. Gutenshop

Gutenshop

Gutenshop to stylowy motyw eCommerce autorstwa Superb WordPress Themes. Zawiera czcionki Google, niestandardowe widżety, szablony stron docelowych, szablony o pełnej szerokości, menu nawigacyjne i wiele innych.

Motyw jest zgodny z wtyczką Instagram Feed, wtyczkami formularza kontaktowego, najnowszymi wtyczkami postowymi oraz narzędziami SEO. Możesz w pełni dostosować motyw, w tym kolory, czcionki i tło.

Cena £: Ceny zaczynają się od 29 USD (jednorazowy koszt). Dostępne są roczne odnowienia i dożywotnie plany, które zapewniają dostęp odpowiednio do 30+ i wszystkich tematów.

10. ThemeIsle

ThemeIsle

ThemeIsle to freemium sklep z prostymi i czystymi motywami WordPress. Bezpłatne motywy są dostępne na WordPress.org, a ich płatne wersje są wyświetlane na ich oficjalnej stronie internetowej. Chociaż darmowe motywy mają wiele funkcji, znajdziesz wszystkie opcje pro w ich płatnych motywach.

Ich nisze tematyczne obejmują prawne, non-profit, restauracje i jedzenie, blogowanie i wiele innych. Te motywy są bardzo elastyczne i łatwe do skonfigurowania na stronie WordPress.

Cena £: Pojedyncze motywy kosztują 89 USD. Możesz też uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich ich motywów i wtyczek za 299 USD.

11. Motywy PremiumCoding

Motywy Premiumcoding

Motywy PremiumCoding oferują piękne motywy WordPress, które są odpowiednie dla firm, handlu elektronicznego, portfolio i innych. Ich motywy są przyjazne dla urządzeń mobilnych i oferują układ przyjazny dla siatkówki.

Motywy PMC są opracowywane z myślą o dużej szybkości i wydajności. Ponadto oferują nawet usługę CDN po niskiej miesięcznej opłacie.

Cena £: Koszt jednej licencji na stronę zaczyna się od 39 USD rocznie. Oferują nawet dostęp do wszystkich tematów przez rok w cenie 86 USD rocznie.

12. Tematy rzemieślników

Tematy rzemieślników

Motywy rzemieślnicze to dobrze znany sklep z motywami WordPress, który oferuje piękne uniwersalne motywy. Ich instalator demonstracyjny 1-kliknięciem pomaga szybko przygotować twoją stronę internetową. Możesz zastąpić zawartość demo własną, aby z łatwością uruchomić witrynę.

Wszystkie ich motywy można łatwo zintegrować z kreatorami przeciągania i upuszczania stron. Możesz użyć ich modułowego podejścia, aby natychmiast uzyskać dostęp do witryny. Mają nieograniczone projekty, gotowe układy i wiele innych.

Cena £: Licencja na jeden motyw kosztuje 129 USD. Możesz otrzymać pakiet wszystkich motywów za 439 USD.

13. Tematy zorganizowane

Tematy zorganizowane

Zorganizowane motywy oferują piękne uniwersalne motywy WordPress. Ich motywy można wykorzystać do tworzenia stron non-profit, kościołów, hoteli, restauracji, firm i blogów. Możesz używać widgetizowanych układów do projektowania stron swojej witryny.

Wszystkie motywy są w pełni zoptymalizowane pod kątem szybkości i wydajności. Dostosowanie jest łatwe dzięki dostosowanemu na żywo WordPress.

Cena £: Pojedyncze motywy kosztują 15–55 USD w zależności od zawartych funkcji. Możesz uzyskać dożywotni dostęp do wszystkich ich motywów za 100 USD.

14. Naciśnij papier milimetrowy

Naciśnij papier milimetrowy

Graph Paper Press ma doskonałą kolekcję artystycznie zaprojektowanych motywów WordPress. Oferują bezpłatne i płatne motywy dla fotografów, portfolio, witryn biznesowych i osobistych blogów. Wszystkie motywy obsługują eCommerce i mogą być używane do sprzedaży produktów online.

Ich motywy można w pełni dostosowywać za pomocą dostosowywania na żywo WordPress. Motywy z papieru milimetrowego są bardzo elastyczne i gotowe do tłumaczenia.

Cena £: Oferują plan Wszystkie motywy za 99 USD rocznie. Jeśli chcesz kupić dożywotni dostęp do wszystkich motywów, kosztuje to jednorazowo 399 USD.

15. ChurchThemes

ChurchThemes

ChurchThemes oferuje motywy WordPress dla kościołów, organizacji non-profit i organizacji charytatywnych. Wszystkie ich motywy są zaprojektowane, więc zawarte funkcje wspierają twoją sprawę. Wspólne cechy każdego motywu obejmują wydarzenia, strefę personelu, mapy lokalizacji, archiwum kazań itp.

Każdy motyw ma sekcję podcastu, aby pięknie wyświetlać treści audio, wideo i tekstowe. Oferują szczegółową dokumentację i instrukcje, jak założyć stronę internetową opartą na wierze.

Cena £: Koszt początkowy licencji na jeden motyw wynosi 99–129 USD.

16. Tematy południka

Tematy południka

Meridian Themes to popularny sklep z motywami WordPress, oferujący różnorodne piękne motywy. Ich motywy zostały zaprojektowane specjalnie dla artystów, projektantów kreatywnych, firm i blogów. Wszystkie ich motywy są w pełni konfigurowalne, a konfiguracja jest przyjazna dla początkujących.

Jedną z kluczowych funkcji jest niestandardowy pulpit nawigacyjny do zarządzania opcjami motywu. Jest łatwy w użyciu i pomaga natychmiast dodawać funkcje do Twojej witryny.

Cena £: Pojedyncze motywy kosztują 59 USD rocznie. Lub za 249 USD możesz kupić dożywotni dostęp do wszystkich ich motywów premium.

17. aThemes

Tematy

aThemes oferuje bogatą kolekcję pięknie wykonanych motywów WordPress. Ich tematy są podzielone na portfele, czasopisma, wiadomości, biznes i niszowe blogi.

Wszystkie ich motywy są łatwe do skonfigurowania i przyjazne dla początkujących. Ich dokumentacja tematyczna jest mocna i aktualna z najnowszymi zmianami.

Cena £: Koszt początkowy jednego motywu wynosi 59 USD. Jeśli chcesz mieć dożywotni dostęp do wszystkich motywów, kosztuje 249 USD.

18. Tematy goryla

Motywy goryla

Motywy Gorilla oferuje stylowe uniwersalne motywy WordPress. Motywy są wyposażone w przydatne funkcje i wtyczki. Dzięki tym zasobom otrzymasz kompletny pakiet dla swojej witryny.

Ich motywy są przeznaczone dla podróżników, agentów nieruchomości, organizacji prasowych, czasopism, muzyków i firm motoryzacyjnych. Ich motywy są w pełni zoptymalizowane pod kątem SEO i przyjazne dla początkujących.

Cena £: Koszt początkowy licencji na jedną stronę wynosi 49,95 USD rocznie. Możesz uzyskać nieograniczoną licencję na witrynę za 149,95 USD rocznie.

19. Anariel Design

Anariel Design

Anariel Design ma nowoczesną kolekcję motywów premium WordPress. Wszystkie ich motywy można łatwo zintegrować z innymi wtyczkami i usługami WordPress. Ich tematy są podzielone na kategorie, w tym portfolio, restauracje, organizacje non-profit, cele charytatywne, moda, styl życia i osobiste blogi.

Ich motywy mają stylowe układy i projekty dla wszystkich typów stron internetowych. Wszystkie ich motywy są elastyczne i łatwe w konfiguracji.

Cena £: Pojedyncze motywy kosztują 59 USD. Możesz uzyskać dostęp do planu członkostwa All Themes za 149 USD (1 raz), a następnie 10 USD / miesiąc w przyszłości.

20. HermesThemes

HermesThemes

HermesThemes oferuje niewielką kolekcję najlepszych motywów WordPress dla hoteli i firm związanych z hotelami, takich jak kurorty, B&Bs, hostele itp. Wszystkie ich motywy są pięknie wykonane i zawierają funkcje, które wspierają cele biznesowe związane z hotelarstwem.

Ich motywy są gotowe do tłumaczenia dzięki WPML i mogą być używane do tworzenia wielojęzycznych stron internetowych. Konfiguracja motywu jest prosta i łatwa.

Cena £: Koszt początkowy licencji na jedną witrynę wynosi 249 USD rocznie. Za 349 USD rocznie możesz uzyskać licencję obejmującą wiele witryn.

21. EngineThemes

EngineThemes

EngineThemes to nowoczesny sklep z motywami WordPress. Oferują stylowe motywy WordPress dla wyszukiwarek ofert pracy, ogłoszeń, agentów nieruchomości i czasopism. Aby uzyskać dodatkowe funkcje, możesz użyć ich wtyczek premium.

Wszystkie motywy mają przyciągające wzrok kolory, typografię i atrakcyjne projekty układów. Panel opcji motywu jest łatwy w użyciu i ułatwia dostosowywanie.

Cena £: Licencja na jedną witrynę kosztuje 89 USD. Możesz także uzyskać pakiety tematyczne w przystępnych cenach.

22. FloThemes

FloThemes

FloThemes to znana firma motywów WordPress z błyszczącymi motywami fotograficznymi. Ich tematy są przydatne dla fotografów, artystów, portfolio i firm kreatywnych. Układy są proste i przyjazne dla obrazu, aby profesjonalnie wyświetlać zdjęcia.

Inne funkcje obejmują typografię, kolory i wbudowane układy. Oferują solidną dokumentację, która pomaga w konfiguracji witryny.

Cena £: Licencja na jedną witrynę kosztuje 279 USD. Dwie licencje witryny kosztują 449 USD. Możesz także kupić ich usługi, takie jak tworzenie stron internetowych, w przystępnej cenie.

23. AudioTheme

AudioTheme

AudioTheme to popularny sklep z motywami WordPress. Jak sama nazwa wskazuje, ma oszałamiającą kolekcję motywów WordPress dla blogów muzycznych, zespołów, piosenkarzy, perkusistów i stron z treściami audio. Ich funkcje dotyczą branży muzycznej: sekcje audio i wideo, dyskografia, nadchodzące koncerty, wydarzenia itp.

Konfiguracja motywu jest prosta, nawet jeśli nie znasz się na technologii. Do edytowania motywu możesz użyć dostosowywania WordPress z podglądem na żywo.

Cena £: Koszt początkowy jednego motywu wynosi 69 USD rocznie. Możesz kupić plan Wszystkie motywy za 129 USD rocznie.

24. WPCasa

WPCasa

WPCasa ma nowoczesną kolekcję motywów WordPress zaprojektowanych specjalnie dla firm z branży nieruchomości. Ich funkcje tematyczne zostały opracowane tak, aby pasowały do ​​stron internetowych z nieruchomościami. Najczęstsze funkcje to wykazy nieruchomości, zarządzanie agentami, wyszukiwanie zaawansowane i inne.

Możesz użyć ich dodatków, aby dodać więcej funkcji do swojej witryny. Wszystkie motywy WPCasa są w pełni konfigurowalne i łatwe w konfiguracji.

Cena £: Pojedyncze motywy kosztują 49 €. Możesz zdobyć ich dodatki z jednym motywem za 69 €.

25. Motywy macho

Motywy Macho

Macho Themes to sklep z motywami WordPress dla medycznych, dentystycznych i innych motywów zdrowotnych. Ich motywy zawierają przydatne funkcje, takie jak typografia czcionek Google i niestandardowe tła. Wszystkie motywy mają odważne kolory, mocne wzory i nieskończoną elastyczność.

Inne ważne funkcje w ich motywach to potężny system nawigacji dla nagłówka i stopki. Wszystkie motywy są łatwe do skonfigurowania i zoptymalizowane pod kątem SEO.

Cena £: Koszt początkowy licencji na jedną witrynę wynosi 59 USD. Możesz otrzymać dożywotni plan członkostwa za 119 USD.

26. ShowThemes

ShowThemes

ShowThemes ma niewielką kolekcję motywów zdarzeń WordPress. Są popularnym sklepem z motywami specjalizującym się w motywach opartych na wydarzeniach, zaprojektowanych w celu utworzenia pojedynczej angażującej strony lub wielostronicowych stron internetowych dla wydarzeń.

Oferują piękne kolory i wzory z każdym motywem. Wszystkie ich motywy są bardzo elastyczne i łatwe w użyciu. Opcjami motywu można zarządzać za pomocą dostosowywania WordPress na żywo.

Cena £: Koszt początkowy pojedynczego motywu wynosi 89 USD. Jeśli chcesz kupić wszystkie motywy za pomocą portalu wsparcia, kosztuje to 189 USD.

27. MysteryThemes

MysteryThemes

MysteryThemes to wyrafinowana firma motywująca WordPress z uniwersalnymi motywami. Możesz użyć ich motywów do zaprojektowania i zbudowania dowolnej witryny. Wszystkie ich motywy są gotowe do handlu elektronicznego i oferują instalatory demonstracyjne 1-kliknięciem, aby od razu zacząć.

Oferują funkcje premium dla każdego motywu, w tym zaawansowaną typografię, schematy kolorów i wiele innych. Ich motywy są łatwe w użyciu i przyjazne dla początkujących.

Cena £: Pojedyncze motywy kosztują 55 USD. Możesz uzyskać abonament All Themes za 189 USD.

28. Tematy SecondLine

Motywy SecondLine

SecondLine Themes oferuje różnorodne stylowe, nowoczesne motywy podcastów dla stron WordPress. Ich tematy obejmują funkcje i narzędzia do obsługi treści związanych z podcastami. Możesz także dodać przycisk odtwarzania z podcastami, aby użytkownicy mogli słuchać twoich podcastów online.

Wszystkie motywy obejmują obsługę audio i wideo. Ich motywy można zintegrować z dowolnymi wtyczkami WordPress w celu uzyskania dodatkowych funkcji. Konfiguracja motywów jest prosta i elastyczna.

Cena £: Pojedyncze motywy kosztują 59 USD rocznie. Możesz uzyskać dożywotni dostęp do wszystkich motywów za 389 USD.

29. UpThemes

UpThemes

UpThemes to doskonały sklep z motywami WordPress do kupowania uniwersalnych motywów premium. Ich tematy są podzielone na muzykę, zespoły, fotografię, działalność charytatywną, non-profit, czasopisma, wiadomości i inne nisze biznesowe. Innymi słowy, możesz stworzyć dowolną witrynę za pomocą ich motywów.

Najważniejsze funkcje to układy nagłówków, kolory, tła i niestandardowe widżety. Wszystkie motywy są dostarczane z Beaver Builder, dzięki czemu możesz od razu zaprojektować własne strony docelowe.

Cena £: Pojedyncze motywy kosztują 125 USD rocznie.

30. AppThemes

AppThemes

AppThemes to profesjonalna firma motywująca WordPress oferująca różnorodne piękne motywy. Ich motywy są tworzone dla czasopism, ogłoszeń, wiadomości, tablic ofert pracy, katalogów biznesowych, blogów i witryn małych firm. Oferują również szablony do tworzenia witryn z kuponami.

Wszystkie ich motywy są łatwe do skonfigurowania dzięki elastycznym opcjom i funkcjom. Ich motywy są zoptymalizowane pod kątem SEO i szybkości.

Cena £: Koszt początkowy pojedynczego motywu wynosi 69 USD. Możesz uzyskać wszystkie ich motywy za 199 USD.

31. Pixelgrade

Pixelgrade

Pixelgrade oferuje nowoczesne, eleganckie motywy WordPress. Ich motywy są przeznaczone do wiadomości, czasopism, blogów o podróżach, blogów o jedzeniu i innych stron internetowych o dużej zawartości. Wszystkie motywy mają odważne kolory i profesjonalne układy.

Jeśli chodzi o funkcje, ich motywy mają wyraźną typografię, niestandardowe logo, tła i wiele innych. Wszystkie motywy Pixelgrade są bardzo elastyczne i łatwe w konfiguracji.

Cena £: Koszt początkowy pojedynczego motywu wynosi 99 USD rocznie. Jeśli chcesz mieć dożywotni dostęp do wszystkich ich motywów, kosztuje to 189 USD.

32. Tematy WPlook

Motywy WPlook

WPlook to sklep z motywami WordPress z wysokiej jakości, złożonymi motywami. Spełniają wymagania programistów, projektantów i początkujących użytkowników, oferując motywy, które można wykorzystać do tworzenia fotografii, wydarzeń, blogów, portfolio i witryn non-profit.

Wszystkie motywy WPlook są łatwe w instalacji i przyjazne dla początkujących. Ich motywy są wspierane przez profesjonalny personel.

Cena £: Możesz uzyskać dostęp do wszystkich ich tematów za 87 USD rocznie. Jeśli chcesz mieć dożywotni dostęp do wszystkich motywów, kosztuje 247 USD.

33. ThemeTrust

ThemeTrust

ThemeTrust to wysokiej jakości firma motywująca WordPress z niewielką kolekcją stylowych motywów. Ich tematy są specjalnie zaprojektowane na potrzeby portfolio, agencji, opowiadania historii i blogów osobistych.

Wszystkie polecane motywy mają niestandardowe logo, piękną typografię, funkcje związane z treścią i nie tylko. Ich motywy są łatwe do skonfigurowania i można je dostosować za pomocą dostosowywania WordPress na żywo.

Cena £: Pojedyncze motywy kosztują 58 USD.

34. Tematy Królestwo

Themes Kingdom

Themes Kingdom to sklep z motywami WordPress dla motywów uniwersalnych. Ich motywy mają funkcje dla portfolio, kreatywnych stron i blogów. Wszystkie ich motywy są w pełni responsywne i oferują niestandardowe tła, aby uzyskać oczekiwane rezultaty.

Ponadto ich motywy mają pięknie wyrazistą typografię, optymalizację obrazu i wiele innych. Wszystkie motywy są łatwe do skonfigurowania i gotowe do eCommerce do sprzedaży produktów online.

Cena £: Koszt początkowy jednego motywu wynosi 59 USD rocznie. Możesz uzyskać dostęp do ich członkostwa Wszystkie motywy za 89 USD rocznie.

35. ThemeStop

ThemeStop

ThemeStop oferuje unikalną kolekcję stylowych, kolorowych motywów WordPress. Ich tematy są podzielone na fotografię, kreatywność, blogi, czasopisma, podróże i nisze biznesowe.

Mają integrację z mediami społecznościowymi, optymalizację Google Adsense, wsparcie eCommerce i są gotowe do tłumaczenia, aby tworzyć witryny wielojęzyczne. Konfiguracja motywu jest prosta i łatwa.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze sklepy z motywami WordPress, w których można kupić idealny motyw. Może Ci się spodobać nasza lista najlepszych darmowych usług hostingowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map