36 najlepszych motywów biznesowych WordPress na Twoją stronę internetową (2020)

najlepsze motywy biznesowe WordPress


Szukasz najlepszych motywów WordPress dla małej firmy? W przypadku witryny dla małych firm potrzebujesz motywu, który profesjonalnie zaprezentuje Twoje produkty i usługi.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi motywami biznesowymi WordPress dla małych firm.

Wybór motywu biznesowego WordPress

WordPress to najlepszy kreator stron internetowych na rynku. Ważnym zadaniem jest wybranie odpowiedniego motywu WordPress dla witryny małej firmy. Ale przy tak wielu płatnych i bezpłatnych motywach WordPress (dziesiątki tysięcy), wybór najlepszego motywu biznesowego WordPress dla Twoich potrzeb może być trudny. Przed wydaniem pieniędzy na motyw WordPress lub zainwestowaniem czasu w projektowanie witryny biznesowej musisz upewnić się, że wybierasz odpowiedni dla siebie motyw WordPress.

Stworzyliśmy również listę najlepszych motywów WordPress, których możesz użyć. Sprawdź je.

Rzućmy okiem na funkcje, na które powinieneś zwrócić uwagę w idealnym motywie biznesowym WordPress:

1. Prostota:

Możesz pokusić się o wybranie najbardziej błyskotliwego motywu WordPress, który znajdziesz, ale zamiast tego powinieneś skupić się na prostocie. Wybierz elegancki i prosty motyw biznesowy WordPress, który pozwala skupić się na swojej firmie i pomaga poprawić użyteczność dla odwiedzających witrynę.

Skomplikowany motyw WordPress nie tylko rozproszy uwagę użytkowników, ale może również spowolnić działanie witryny.

2. Responsive:

Użytkownicy odwiedzą Twoją witrynę firmową z wielu różnych urządzeń, takich jak komputer stacjonarny, tablet lub telefon komórkowy. Musisz więc upewnić się, że Twój motyw WordPress będzie dobrze wyglądał na wszystkich urządzeniach, dlatego jest responsywny. Upewnij się, że wybierasz motyw WordPress, który jest przyjazny dla urządzeń mobilnych, aby zwiększyć ruch i SEO.

3. Obsługa wtyczek:

Piękno korzystania z WordPress polega na tym, że możesz uzyskać dostęp do ponad 50 000 wtyczek WordPress, które dodają dodatkową moc i funkcje do Twojej witryny. Upewnij się, że wybierasz motyw WordPress, który obsługuje wszystkie popularne wtyczki, takie jak Yoast SEO, W3 Total Cache, WPForms, i więcej.

4. SEO Friendly:

Nawet jeśli motyw wygląda dobrze, nadal może generować źle zakodowany kod HTML, co może powodować słabe pozycjonowanie witryny. Upewnij się, że twórca motywu dla wybranego motywu powiedział, że jego strony są zoptymalizowane pod kątem SEO.

5. Wsparcie:

Chcesz także wybrać motyw biznesowy WordPress, który oferuje mnóstwo wsparcia, jeśli go potrzebujesz. Wiele wysokiej jakości motywów WordPress oferuje dokumentację i roczną pomoc przez e-mail.

Nie zapomnij przejrzeć recenzji motywu WordPress. Liczby są bezpieczne; jeśli wiele osób korzysta z motywu WordPress i cieszy się z niego, to jest bezpieczny zakład, że będzie to również dobry wybór dla Ciebie.

Możesz sprawdzić recenzje dla darmowe motywy WordPress w oficjalnym katalogu motywów WordPress.org, klikając wybrany motyw, a następnie klikając Widzieć wszystko w sekcji Oceny.

Wordpress-theme-reviews

Jeśli wybierzesz motyw z zewnętrznego rynku, zazwyczaj będą również wyświetlać recenzje w swojej witrynie.

Teraz, gdy wiesz, czego szukać w motywie biznesowym WordPress, o wiele łatwiej będzie wybrać najlepszy motyw dla swojej witryny.

Zanim zaczniesz, nie przegap tego artykułu o najlepszych i popularnych sklepach z motywami WordPress.

Teraz spójrz na najlepsze motywy WordPress dla witryn małych firm.

1. Enterprise Pro

Enterprise Pro

Enterprise Pro to piękny motyw WordPress stworzony specjalnie dla małych firm i witryn firmowych. Opiera się na strukturze motywu Genesis, dzięki czemu motyw ten ma solidne podstawy. Enterprise Pro ma wbudowane sekcje do wyświetlania Twoich usług, polecanych treści, profili zespołu i innych.

Jest dostarczany z menu nawigacji na całej szerokości, niestandardowym suwakiem obrazu i nieograniczoną liczbą kolorów. Możesz użyć dostosowywania na żywo, aby edytować motyw i szybko dodawać treść.

Pobierz motyw Enterprise Pro już dziś!

DARMOWY DOSTĘP: Enterprise Pro + 35 innych motywów StudioPress!

Chcesz wypróbować wszystkie najlepsze motywy StudioPress, w tym Enterprise Pro, ZA DARMO?

Gdy zarejestrujesz się w WP Engine, najlepiej zarządzanej usłudze hostingowej WordPress, otrzymasz bezpłatnie platformę Genesis i WSZYSTKIE motywy StudioPress (o wartości ponad 2000 USD!)

Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów za darmo dzięki WP Engine »

2. Divi

Motyw Divi

Divi to doskonały motyw WordPress, który można łatwo dostosować do witryny małej firmy. Motyw integruje się z popularnymi wtyczkami WordPress, aby rozszerzyć funkcje i opcje w Twojej witrynie.

Divi występuje w 2 smakach: Divi Theme and Divi Builder (wtyczka).

The Motyw Divi jest najlepszy dla użytkowników, którzy chcą dostosować, korzystając z jednego z ponad 100 pełnych pakietów witryn, które są dostarczane wraz z motywem.

The Wtyczka Divi Builder współpracuje z dowolnym motywem, najlepiej dla użytkowników, którzy chcą go używać wraz z innymi motywami.

Zawiera gotowe szablony stron, suwaki tła o pełnej szerokości, efekty paralaksy, szablony nagłówków i wiele innych. Divi jest łatwy w konfiguracji i oferuje funkcje premium dla witryn małych firm.

Pobierz motyw Divi już dziś!

3. Naturalny motyw

Naturalny motyw

Czy prowadzisz firmę ściśle współpracującą ze środowiskiem? W takim razie możesz spróbować Naturalny motyw przez Organic Themes.

Ten motyw idealnie pasuje do marek naturalnych. Jest wyposażony w kilka dodatkowych szablonów stron, takich jak pokaz slajdów, lewy pasek boczny, 3 kolumny i portfolio.

Zdobądź motyw naturalny już dziś!

4. Executive Pro

Executive Pro

Executive Pro to oszałamiający motyw WordPress dla witryn małych firm, firm lub usług profesjonalnych. Jest zbudowany na platformie Genesis i korzysta z wbudowanego narzędzia do tworzenia stron w celu dodawania funkcji. Motyw obejmuje gotowe szablony stron, formularze subskrypcji biuletynu, wsparcie dla formularzy kontaktowych i wiele innych.

Oferuje pełnoekranowy suwak obrazu z przyciskiem wezwania do działania. Ma nieograniczone opcje kolorów, układy gotowe na widżet, niestandardowe opcje motywu i potężne menu nawigacyjne.

Pobierz motyw Executive Pro już dziś!

5. Pływak

Pływak

Float to potężny motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla małych firm. Jest wyposażony w gotowy do użycia program do tworzenia stron, umożliwiający szybkie uruchomienie witryny.

Obejmuje szablony stron, ikony mediów społecznościowych, nieskończone schematy kolorów, efekty paralaksy, piękne opcje tła i wiele innych.

Pobierz motyw Float już dziś!

6. Ultra

Ultra

Ultra to idealny motyw WordPress dla witryn małych firm. Ma wbudowane układy, dzięki którym można błyskawicznie utworzyć wybraną stronę internetową. Możesz użyć potężnego narzędzia do budowania stron, aby dodać funkcje i treści w swojej witrynie.

Inne godne uwagi funkcje obejmują wiele menu nawigacyjnych, niestandardowe widżety, nieograniczone schematy kolorów, niestandardowy panel opcji motywu, układ strony na jednej stronie i wiele innych. Ultra jest w pełni zoptymalizowany szybkość i wydajność.

Pobierz motyw Ultra już dziś!

7. Guten

motyw guten

Czy odczuwasz potrzebę prędkości? Guten to lekki, niesamowicie szybki motyw zoptymalizowany pod kątem niskiego czasu ładowania witryny. Jeszcze lepiej? Czas spędzony na budowie witryny będzie również niski dzięki łatwemu w użyciu dostosowaniu i integracji z najpopularniejszymi wtyczkami do tworzenia stron.

Po dostosowaniu możesz dostosować układ nagłówka, układ stopki, układ blogu i wszystko, czego potrzebujesz, aby dodać osobisty akcent. Możesz też użyć jednego z wielu gotowych układów, jeśli nie chcesz projektować witryny od zera. Ponadto ten wszechstronny motyw jest wyposażony w bezpłatny suwak strony głównej.

Motyw Guten jest gotowy do tłumaczenia i można go używać z WooCommerce do tworzenia sklepu internetowego. Jeśli jesteś programistą, pokochasz także wiele haków i filtrów Guten do dodawania niestandardowego kodu.

Pobierz motyw Guten już dziś!

8. Obecność

Obecność

Obecność to nowoczesny i profesjonalny motyw WordPress dla witryn małych firm. Może być stosowany w wielu niszach biznesowych, takich jak nieruchomości, hotele i kurorty, restauracje, muzyka i wiele innych. Jest łatwy w konfiguracji i oferuje wersje demonstracyjne do szybkiego uruchomienia witryny.

Zawiera gotowe sekcje strony internetowej dla członków zespołu, informacje, portfolio, usługi, referencje i formularz kontaktowy. Motyw obecności działa świetnie ze wszystkimi programami do tworzenia stron innych firm w celu łatwego dostosowywania.

Pobierz motyw Obecność już dziś!

9. Roxima

Roxima

Roxima to stylowy motyw WordPress z funkcjami premium dla małych firm i witryn firmowych. Oferuje niestandardowe opcje motywu, układy wielu stron, obszary gotowe na widżety i wiele innych.

Zawiera gotowe sekcje strony głównej dla klientów, portfolio, produktów, usług i członków zespołu. Możesz użyć dostosowywania motywu na żywo, aby szybko skonfigurować swoją stronę internetową.

Pobierz motyw Roxima już dziś!

10. Business Pro

Business Pro

Business Pro to piękny motyw WordPress dla małych firm. Oferuje zaawansowane wbudowane funkcje, takie jak niestandardowe nagrania wideo i obrazy, widżet wideo i obrazów, sekcja polecanych treści i wiele innych.

Zawiera również wiele obszarów gotowych na widżety na stronie głównej, na których można zaprezentować swoje produkty i usługi. Motyw ma obsługę eCommerce, aby łatwo stworzyć sklep internetowy.

Pobierz motyw Business Pro już dziś!

11. Astra

Astra Business

Astra to szybki uniwersalny motyw WordPress dla witryn małych firm. Zawiera dziesiątki witryn startowych, które można zaimportować jednym kliknięciem, dzięki czemu można szybko uruchomić witrynę firmy bez konieczności rozpoczynania od zera.

Motyw jest zgodny z narzędziami do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść”, dzięki czemu możesz łatwo dostosowywać lub projektować niestandardowe strony docelowe. Architektura bazy kodu Astry jest zgodna z najlepszymi praktykami SEO, a także zawiera niezbędne znaczniki schematu, których potrzebujesz.

Pobierz motyw Astra już dziś!

12. OceanWP

OceanWP

OceanWP to darmowy uniwersalny motyw WordPress, którego można użyć do stworzenia małej witryny internetowej dla dowolnej niszy. Ma importera treści demonstracyjnych 1 kliknięciem i setki gotowych stron.

Funkcje motywu obejmują obsługę RTL i tłumaczenia, rozszerzenia premium i integrację programów budujących strony. Bezproblemowo integruje się również z WooCommerce, dzięki czemu możesz szybko i łatwo zbudować witrynę eCommerce.

Pobierz motyw OceanWP już dziś!

13. StartUp

Uruchomienie

StartUp to elegancki motyw WordPress dla witryn małych firm. Ma obraz nagłówka o pełnej szerokości z krótkim tekstem powitalnym i przyciskami wezwania do działania.

Ma wiele ustawień w dostosowywaniu WordPress na żywo, dzięki czemu możesz dostosować swoją stronę bez konieczności przełączania się między edytorem a podglądem. Ponadto motyw zawiera wbudowane niestandardowe widżety dla strony głównej i stron docelowych.

Pobierz motyw StartUp już dziś!

14. Prestiż

Prestiż

Prestige to wysokiej klasy motyw WordPress dla małych firm stworzony specjalnie dla hoteli i firm hotelarskich. Pozwala wyświetlać duże zdjęcia, pogrubione nagłówki i polecane treści w Twojej witrynie.

Motyw ma wiele niestandardowych szablonów stron do prezentowania pobliskich atrakcji, pakietów, strony blogu i innych. Jest wyposażony w prosty backend administratora do dostosowywania kolorów, czcionek i tła.

Pobierz motyw Prestige już dziś!

15. Agency Pro

Agency Pro

Agency Pro to imponujący uniwersalny motyw WordPress, który najlepiej pasuje do małych firm i agencji marketingowych. Posiada niestandardowy obraz tła w pełnym ekranie i elastyczne sekcje strony głównej.

Motyw zawiera wiele opcji układu, w tym projekty o pełnej szerokości, paski boczne, 2-kolumnowe i 3-kolumnowe. Posiada 3 obszary widżetów na stronie głównej, aby szybko dodawać produkty i usługi.

Pobierz motyw Agency Pro już dziś!

16. Adwent

Adwent

Advent to fantastyczny, uniwersalny motyw WordPress, którego możesz używać w swojej witrynie dla małych firm. Jest to w pełni responsywny motyw, który wygląda równie świetnie na wszystkich rozmiarach ekranu i urządzeniach.

Funkcje motywu obejmują lepkie menu nawigacyjne, szkło powiększające do zdjęć produktów, formularz kontaktowy, zgodność z WPML, integrację z mediami społecznościowymi, piękną typografię oraz importer treści demo za jednym kliknięciem.

Pobierz motyw Adwentowy już dziś!

17. Vantage

Przewaga

Przewaga to darmowy motyw WordPress z niesamowitymi funkcjami do zaprojektowania małej witryny internetowej. W pełni obsługuje wtyczkę narzędzia do tworzenia stron Site Origin, umożliwiającą szybką konfigurację i łatwą personalizację.

Zawiera niestandardowe układy strony, opcje kolorów, wtyczki towarzyszące i wiele innych. Vantage pozwala również łatwo zintegrować służbową linię telefoniczną z witryną.

Pobierz motyw Vantage już dziś!

18. Koehn

Koehn

Koehn to klasyczny motyw biznesowy WordPress dla architektów, budowniczych, wykonawców i agentów nieruchomości. Posiada w pełni przeciągającą i upuszczającą stronę główną oraz niestandardowe widżety treści.

Motyw ma piękny i minimalny układ z czarno-białym kolorem, dzięki czemu Twoje treści są dobrze widoczne dla użytkowników. Oferuje elastyczne ustawienia WordPress, aby wyświetlić twoje portfolio pracy.

Pobierz motyw Koehn już dziś!

19. Hestia Pro

Hestia

Hestia Pro to piękny i wielofunkcyjny motyw WordPress, który można łatwo wykorzystać do tworzenia witryn dla małych firm. Strona główna jest w pełni widgetizowana, więc możesz przeciągać i upuszczać funkcje, aby szybko skonfigurować i dostosować swoją stronę internetową.

Zawiera tło paralaksy, niestandardowe widżety, suwaki obrazu, ikony mediów społecznościowych i opcje kolorów. Jest to wysoce konfigurowalny motyw z funkcjami premium dla Twojej witryny dla małych firm.

Pobierz motyw Hestia Pro już dziś!

20. Creativo

Creativo

Jak sama nazwa wskazuje, Creativo to motyw WordPress dla kreatywnych firm. Oferuje wiele układów stron, skórki motywów, szablony nagłówków, opcje kolorów i tła paralaksy.

W pełni obsługuje WooCommerce, dzięki czemu możesz łatwo założyć sklep internetowy. Zawiera także narzędzie do tworzenia stron z funkcją przeciągnij i upuść, wtyczkę towarzyszącą funkcji czatu na żywo, typ zawartości portfolio online i wiele innych.

Pobierz motyw Creativo już dziś!

21. Potenza

Potenza

Potenza to motyw biznesowy WordPress dla małych firm i witryn firmowych. Oferuje funkcje premium do projektowania strony głównej za pomocą wbudowanego narzędzia do tworzenia stron. Niestandardowy suwak strony głównej umożliwia prezentację polecanych postów i stron.

Ponadto ma niestandardowe widżety, układy stron, opcje kolorów, zaawansowane ustawienia motywów i wiele innych.

Pobierz motyw Potenza już dziś!

22. Amaryllis

Amarylis

Amaryllis to piękny motyw WordPress dla małych firm eCommerce. Obsługuje WooCommerce od razu po wyjęciu z pudełka, co oznacza, że ​​możesz łatwo stworzyć sklep internetowy. Amarylis ma ostry wygląd typografia, duży obraz nagłówka, sekcja produktów i inne.

Zawiera układ strony głównej oparty na widgetach, dzięki czemu można po prostu przeciągać i upuszczać funkcje. Jest w pełni zoptymalizowany i łatwy w konfiguracji.

Pobierz motyw Amaryllis już dziś!

23. Screenr

Screenr

Screenr to darmowy motyw biznesowy WordPress dla małych firm. Zawiera wiele szablonów nagłówków, stronę główną gotową dla widżetów i efekty paralaksy.

Ma niestandardowe widżety, układy stron, opcje kolorów i wiele innych. To prosty i łatwy w użyciu motyw WordPress.

Pobierz motyw Screenr już dziś!

24. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro to stylowy motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla małych firm. Jest wypełniony obrazem tła o pełnej szerokości na stronie głównej. Możesz dodać tekst i przycisk wezwania do działania na obrazie.

Zawiera potężne narzędzie do budowania stron, którego można używać do tworzenia własnych niestandardowych układów strony głównej i stron docelowych. Obsługuje czcionki Google, wiele suwaków, paski boczne i wiele innych.

Pobierz motyw Moesia Pro już dziś!

25. Ampersand

Ampersand

Jeśli szukasz prostego, ale nowoczesnego motywu WordPress, Ampersand jest właściwym wyborem. Ma układ dwóch kolumn, wiele wyróżnionych sekcji treści, obraz nagłówka i wiele innych.

Oferuje niestandardowe układy strony, osobną stronę blogu, szablony stron docelowych i inne przydatne funkcje premium dla Twojej witryny dla małych firm.

Pobierz motyw Ampersand już dziś!

26. Marka

Robić

Robić to kolejny darmowy motyw WordPress dla Twojej witryny dla małych firm. Posiada wbudowany program budujący strony, którego można użyć do stworzenia własnego układu.

Zawiera wiele gotowych szablonów do szybkiego uruchomienia witryny. Make jest łatwy w konfiguracji i działa świetnie ze wszystkimi wtyczkami WordPress innych firm.

Pobierz motyw Make już dziś!

27 brzoza

Brzozowy

Brzoza to nowoczesny motyw biznesowy WordPress z doskonałymi funkcjami premium dla Twojej witryny dla małych firm. Jest dostarczany z piękną typografią, niestandardowym logo, suwakiem obrazu i pięknym menu nawigacyjnym.

Zawiera także wiele wbudowanych sekcji na stronie głównej dla klientów, portfolio, referencje, usługi i wiele innych. Możesz użyć dostosowywania na żywo, aby edytować i konfigurować motyw.

Pobierz motyw Brzoza już dziś!

28. Digital Pro

Digital Pro

Jak sama nazwa wskazuje, Digital Pro to motyw WordPress dla małych firm cyfrowych, agencji medialnych, wydarzeń i konferencji oraz biur korporacyjnych. Jest zbudowany na bazie Genesis Framework i oferuje przydatne funkcje, takie jak pełny ekran nagłówka na stronie głównej z tekstem i przyciskiem wezwania do działania.

Zawiera niestandardowe widżety, wybór kolorów, menu nawigacyjne, układy stron oraz panel opcji motywu dla łatwej personalizacji.

Pobierz motyw Digital Pro już dziś!

29. Struktura

Struct

Struct to oszałamiający motyw WordPress dla małych firm, startupów i agencji cyfrowych. Jest dostarczany z narzędziem do przeciągania i upuszczania stron, w pełni opartą na widgetach stroną domową i nie tylko.

Oprócz tego zawiera również gotowe sekcje na stronie głównej, aby profesjonalnie zaprezentować swoje portfolio, usługi, najczęściej zadawane pytania, referencje i usługi.

Pobierz motyw Struct już dziś!

30. Pinnacle

Szczyt

Szczyt to prosty i darmowy motyw biznesowy WordPress odpowiedni dla małych firm i witryn firmowych. Ma płaski szablon, niestandardowe układy i piękny design.

Motyw w pełni obsługuje WooCommerce i czcionki Google dla wyraźnej typografii.

Pobierz motyw Pinnacle już dziś!

31. Narcos

Narcos

Narcos to nowoczesny i profesjonalny motyw WordPress dla wszelkiego rodzaju witryn biznesowych, w tym zdrowia, fitness, siłowni crossfit itp. Posiada wiele funkcji premium dla Twojej witryny dla małych firm, w tym efekty paralaksy na stronie głównej, obraz nagłówka o pełnej szerokości, widżet- oparty na układzie i niestandardowe szablony stron.

Zawiera także sekcje strony głównej z referencjami, członkami zespołu, informacjami, portfolio i innymi. Jest łatwy w konfiguracji i można go dostosować za pomocą dostosowywania motywu na żywo.

Pobierz motyw Narcos już dziś!

32. Venture

Przedsięwzięcie

Venture to doskonały motyw WordPress odpowiedni dla małych firm. Ma narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, które umożliwia szybkie uruchomienie witryny. Strona główna jest oparta na widgetach, co ułatwia dodawanie funkcji i treści.

Venture w pełni obsługuje WooCommerce. Inne ważne funkcje to suwak strony głównej, niestandardowe logo, menu nawigacyjne, schematy kolorów i inne.

Pobierz motyw Venture już dziś!

33. Kąt

Kąt

Angle to wysokiej klasy motyw biznesowy WordPress zaprojektowany specjalnie dla małych firm. Ma wbudowany kreator stron typu „przeciągnij i upuść”, którego można użyć do szybkiego dodawania funkcji i treści.

Ma wbudowane sekcje dotyczące referencji, portfolio, klientów, informacji, kontaktów i innych. Angle ma wiele układów, aby łatwo tworzyć strony docelowe.

Pobierz motyw Kąt już dziś!

34. Agencja Atlast

Agencja Atlast

Agencja Atlast to idealny motyw WordPress dla freelancerów i agencji. Ten darmowy motyw pozwala szybko zbudować unikalny projekt witryny. Możesz również łatwo zainstalować dane demo za pomocą jednego kliknięcia. Ten motyw zawiera również nieograniczoną liczbę slajdów i 4 różne sekcje układu dla portfolio.

Agencja Atlast jest gotowa do tłumaczenia i jest w pełni kompatybilna z WPML i innymi wielojęzycznymi wtyczkami. Ten motyw jest responsywny, co oznacza, że ​​Twoja strona działa idealnie na dowolnym urządzeniu. Co najlepsze, motyw jest całkowicie darmowy i można go pobrać z repozytorium WordPress.org.

Pobierz motyw Agencji Atlast już dziś!

35. Rozpoczęcie działalności gospodarczej

Rozpoczęcie działalności gospodarczej

Rozpoczęcie działalności gospodarczej to kolejny uniwersalny motyw dla wszystkich agencji i freelancerów. Ten motyw zawiera narzędzie do przeciągania i upuszczania, które pomaga samodzielnie dostosowywać strony i układy bez konieczności zatrudniania profesjonalnego programisty.

Możesz zaimportować zawartość demonstracyjną za pomocą jednego kliknięcia, aby szybko i łatwo uruchomić witrynę. Kompozycja Business Startup jest kompatybilna z Elementor Page Builder i wtyczką WooCommerce.

Pobierz już dziś motyw Business Startup!

36. Kalium

Kalium

Kalium to kreatywny szablon portfolio, który pomaga zaprezentować swoją pracę w najlepszy sposób, jaki zawsze chciałeś. Kalium zawiera mnóstwo wersji demonstracyjnych, które pomagają szybko zbudować stronę internetową bez konieczności tworzenia jej od zera.

Niektóre z fajnych funkcji motywu Kalium to:

 • Wkrótce & konserwacja: Podnieś odwiedzających, nawet przed uruchomieniem witryny. Sprawdź również listę wtyczek WordPress już wkrótce.
 • 15+ styl nagłówka: Wybierz z szerokiej gamy stylów nagłówków.
 • Ponad 30 rodzajów pozycji portfela: Dzięki typom pozycji portfela możesz wybrać sposób wyświetlania swojej pracy w witrynie.

Pobierz motyw Kalium już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze motywy biznesowe WordPress dla małych firm. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat zarabiania na blogach internetowych i tanich motywach WordPress premium.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map