5 Najlepsze „Wsparcie dla hostingu” 2020 (porównanie i przegląd)

Najlepsze wsparcie hostingu


Zastanawiasz się, która firma oferuje najlepszą obsługę klienta hostingowego?

Obsługa klienta jest jednym z ważnych czynników przy wyborze najlepszego hostingu dla Twojej witryny.

Wybierając usługę hostingową z przyjaznym zespołem pomocy technicznej, który jest łatwo dostępny, nigdy nie będziesz musiał zatrudniać profesjonalisty, aby rozwiązać problemy z hostingiem. Zamiast tego możesz po prostu skontaktować się z zespołem pomocy technicznej i poprosić go o rozwiązanie. Ale samo oferowanie wsparcia nie wystarczy. Powinieneś wiedzieć, czego dokładnie szukać.

Funkcje dobrego wsparcia hostingu

Większość usług hostingowych oferuje dziś użytkownikom wsparcie 24/7. Ale nie wszystkie z nich są tak dobre, jak chcesz. Niektóre nie zawsze są dostępne, a inne zajmują dużo czasu, aby odpowiedzieć. I nic nie może być bardziej frustrujące niż czekanie na pomoc, gdy Twoja witryna jest w kryzysie.

Dlatego szukając hostingu z doskonałą obsługą klienta, zawsze ważne jest, aby zapewnić następujące opcje pomocy technicznej.

  • Dostępność 24 * 7
  • Dostęp do wielu kanałów, takich jak telefon, czat na żywo, e-mail itp.
  • Szybkie odpowiedzi

Spójrzmy teraz na najlepszych dostawców usług hostingowych na rynku.

1. Najlepsze wsparcie dla taniego hostingu: Bluehost

Bluehost jest znany z doskonałej obsługi klienta hostingu. Jesteśmy przekonani, że zapewniają one najlepsze wsparcie hostingu dla początkujących.

Oferuje całodobową obsługę klienta, która jest dostępna przez czat na żywo i telefon. Więc jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z usługą hostingową, ich przyjazny zespół wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy. Oprócz tego Bluehost ma również ogromną bazę wiedzy, na którą składają się artykuły, przewodniki i instrukcje, które odpowiadają na wszystkie pytania związane z kontem hostingowym.

Przeczytaj naszą pełną recenzję na temat Bluehost tutaj.

2. Najlepsza obsługa hostingu VPS: HostGator

Obsługa klienta HostGator

Jeśli szukasz hostingu VPS, żadne usługi nie oferują lepszego wsparcia niż HostGator. Oferuje szybkie i łatwe rozwiązania na rozpoczęcie podróży online. Najlepsze jest to, że nawet jeśli jesteś nowicjuszem, z ich niesamowitym zespołem wsparcia u boku, możesz zachowywać się jak profesjonalista.

Obsługa hostingu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez HostGator jest dostępna przez telefon, e-mail lub czat. Zapewniają one również dedykowany portal pomocy technicznej podczas tworzenia konta po raz pierwszy. Wszystkie Twoje zgłoszenia do pomocy technicznej mogą być obsługiwane od razu. Mają także obszerną bazę wiedzy z mnóstwem artykułów pisanych i samouczków wideo. Najlepsze w ich wsparciu jest to, że są bardzo szybcy w udzielaniu odpowiedzi.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą recenzję HostGator.

3. Najlepsza dedykowana obsługa hostingu: SiteGround

Wsparcie dla Siteground

SiteGround to świetna opcja, jeśli chcesz uzyskać najlepszą dedykowaną obsługę hostingu dla swojej witryny. SiteGround zawsze udziela szybkich odpowiedzi, bez względu na problem. Możesz do nich dotrzeć za pośrednictwem czatu na żywo, biletów lub połączenia telefonicznego.

Dzięki SiteGround nigdy nie będziesz musiał czekać dłużej niż kilka sekund, aż połączysz się z zespołem pomocy technicznej, który pomoże Ci rozwiązać problem. Oferują również szczegółową i obszerną dokumentację, która oferuje dogłębną wiedzę na temat hostingu dedykowanego.

4. Najlepsza obsługa hostingu WordPress: WP Engine

WP Engine

Pod względem obsługi hostingu WordPress nic nie przebije WP Engine. WP Engine jest jak armia ekspertów WordPress po twojej stronie, kiedy potrzebujesz pomocy. Ponieważ są zarządzaną firmą hostingową, szczególnie ukierunkowaną na rynek WordPress, możesz mieć pewność, że wspiera Cię najlepszy zespół wsparcia dla WordPress.

Aby móc skupić się na osobistym i bezpośrednim wsparciu dla użytkowników, WP Engine wycofał swój system biletów. Zamiast tego możesz teraz skontaktować się z nimi 24 * 7 za pośrednictwem czatu na żywo i połączeń telefonicznych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o WPEngine, przeczytaj naszą recenzję WP Engine tutaj.

5. Najlepsza obsługa kreatora stron internetowych: GoDaddy

Hosting GoDaddy

GoDaddy, jak wszyscy wiemy, jest jedną z wiodących nazwisk dla początkujących, jeśli chodzi o oferowanie hostingu i domen. Ale teraz nie ogranicza się już tylko do usług hostingowych i rozszerzył swoje usługi również na twórców stron internetowych. Mimo że narzędzie do tworzenia witryn jest bardzo łatwe w użyciu, czasami możesz potrzebować pomocy.

Uważamy, że GoDaddy zapewnia najlepsze wsparcie w zakresie tworzenia stron internetowych w branży. Możesz skontaktować się z nimi 24 * 7 za pośrednictwem telefonu lub systemu pocztowego opartego na biletach. Ich zespół wsparcia to grupa bardzo przyjaznych i wydajnych osób, które są zawsze szybkie w świadczeniu usług. Dowiedz się więcej o GoDaddy tutaj.

Są to niektórzy z dostawców wsparcia hostingu. Mamy nadzieję, że ten artykuł okaże się pomocny. Możesz także dowiedzieć się o najlepszych usługach hostingowych motywów WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me