5 najlepszych masowych nadawców wiadomości e-mail dla masowych wysyłek wiadomości e-mail (w porównaniu)

najlepsi masowi nadawcy wiadomości e-mail


Szukasz najlepszych masowych nadawców wiadomości e-mail do masowych wysyłek wiadomości e-mail?

Wybuch wiadomości e-mail może wydawać się najlepszym sposobem na przekazanie wiadomości wielu osobom naraz. Ale jest dobry i zły sposób na wysyłanie wiadomości e-mail.

Dzięki masowym nadawcom wiadomości e-mail możesz jednocześnie wysyłać tysiące wiadomości e-mail do swoich subskrybentów i zamieniać ich w klientów.

Rzućmy okiem na jednych z najlepszych masowych nadawców e-maili na rynku.

Wybór masowego nadawcy wiadomości e-mail dla masowych wysyłek wiadomości e-mail

Wiadomość e-mail jest po prostu pojedynczą wiadomością e-mail wysyłaną jednocześnie do dużej grupy odbiorców. Dzięki wysyłce wiadomości e-mail odbiorcy zwykle nie są kierowani w sposób strategiczny – zamiast tego wszyscy otrzymują tę samą ogólną wiadomość.

Jednak dzięki właściwemu masowemu nadawcy wiadomości e-mail możesz podzielić swoich subskrybentów na osobne grupy, dzięki czemu możesz wysyłać niestandardowe e-maile do każdej grupy, co z kolei czyni z nich subskrybentów. Istnieją dziesiątki usług e-mail marketingu, które umożliwiają wysyłanie masowych wiadomości e-mail do subskrybentów.

W tym artykule udostępnimy naszą starannie dobraną listę najlepszych masowych nadawców wiadomości e-mail do masowych wysyłek wiadomości e-mail.

1. SendinBlue: BEZPŁATNE wysyłanie masowych wiadomości e-mail

SendinBlue

SendinBlue to masowy nadawca wiadomości e-mail, który umożliwia łatwe wysyłanie wiadomości e-mail zbiorczych. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla małych firm, jak i użytkowników korporacyjnych dzięki niedrogim opcjom cenowym.

Najlepsze jest to, że możesz wysyłać spersonalizowane automatyczne wiadomości e-mail dla użytkowników na podstawie ich zachowań.

Możesz także zbudować w pełni podzielone na listy listy e-mail, aby wysłać właściwą wiadomość do właściwej osoby. Dzięki prywatności i bezpieczeństwu danych SendinBlue jest idealny do wysyłania masowej wiadomości e-mail do subskrybentów.

Oprócz masowego wysyłania wiadomości e-mail SendinBlue zapewnia narzędzia do marketingu SMS-ów, konfiguracji stron docelowych i reklam itp.

Cena £: Jest ZA DARMO dla maksymalnie 300 e-maili dziennie. Plany premium zaczynają się od 25 USD miesięcznie na maksymalnie 40 000 wiadomości e-mail.

2. Stały kontakt: najbardziej przystępne oprogramowanie do masowej poczty e-mail

Stały kontakt

Constant Contact to kolejny masowy nadawca wiadomości e-mail z potężnym CRM do zarządzania subskrybentami poczty e-mail.

Dzięki funkcji Stały kontakt możesz wywołać serię wiadomości e-mail do użytkowników na podstawie ich zainteresowań, poprzednich wizyt w witrynie, zakupów itp. Możesz nawet automatycznie ponownie wysyłać wiadomości e-mail do odbiorców, którzy nie otworzyli ich w określonym czasie.

Inne godne uwagi funkcje obejmują narzędzie do przeciągania i upuszczania, niestandardowe szablony wiadomości e-mail i automatyzację marketingu.

Cena £: Jest to jedno z najtańszych programów do masowej poczty e-mail na tej liście. Ceny zaczynają się od 20 USD miesięcznie z nieograniczoną liczbą e-maili i 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym.

3. Drip: Mass Email Sender dla eCommerce

Kapać

Drip to masowe oprogramowanie e-mail dla eCommerce, które zawiera łatwe w obsłudze oprogramowanie eCommerce CRM i oprogramowanie do automatyzacji marketingu dla użytkowników korporacyjnych i dużych sklepów internetowych.

Umożliwia prowadzenie głębszych rozmów z klientami i wysyłanie wiadomości e-mail we właściwym czasie dzięki zrozumieniu ich zamiarów i zachowań.

Cena £: Ceny zaczynają się od 49 USD miesięcznie dla maksymalnie 2000 kontaktów. Oferują także 14-dniowy bezpłatny okres próbny, aby przetestować usługę przed jej zakupem.

4. ConvertKit: oprogramowanie do obsługi poczty masowej dla wydawców

ConvertKit

ConvertKit to masowy nadawca e-mail dla twórców internetowych, wydawców i profesjonalistów biznesowych. Jest wyposażony w projektanta wiadomości e-mail i piękne wbudowane szablony wiadomości e-mail, które pozwalają od razu tworzyć i wysyłać masowe wiadomości e-mail bez konieczności rozpoczynania od zera.

Oprócz tego pozwala także tworzyć strony docelowe, aby przekonać więcej odwiedzających do subskrybentów i klientów.

Dzięki licznym integracjom możesz łatwo łączyć swoje ulubione aplikacje marketingowe innych firm z ConvertKit. Jest idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Cena £: Emisja masowych wiadomości e-mail jest BEZPŁATNA dla maksymalnie 1000 subskrybentów. Plan premium zaczyna się od 29 USD miesięcznie.

5. AWeber: Najpopularniejszy masowy nadawca e-mail

AWeber

AWeber jest prawdopodobnie najpopularniejszym masowym nadawcą wiadomości e-mail dla małych firm.

Oto kilka funkcji, które lubisz w AWeber:

 • Projektuj piękne wiadomości e-mail za pomocą narzędzia do tworzenia wiadomości e-mail
 • Mnóstwo szablonów e-maili, więc nie zawsze musisz zaczynać od zera
 • Możesz automatycznie wysyłać swoje posty z bloga dzięki funkcji RSS do newslettera
 • Sprawdź swoje tematy, czas wysyłania, zawartość e-maili i więcej dzięki funkcji testowania A / B i znajdź to, co najlepiej współgra z odbiorcami.

Cena £: Oferują 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Następnie plan premium zaczyna się od 19 USD miesięcznie dla maksymalnie 500 subskrybentów i nieograniczonej liczby e-maili.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszych masowych nadawców e-maili do masowych wysyłek e-maili. Możesz również sprawdzić nasz artykuł na temat najlepszych dostawców hostingu poczty e-mail.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map