6 najlepszych platform eCommerce dla rynków dostawców

najlepsze platformy e-commerce rynki wielu dostawców


Szukasz najlepszej platformy eCommerce, aby stworzyć rynek podobny do Amazon??

Posiadanie wielu dostawców w witrynie eCommerce to fantastyczny sposób na oferowanie użytkownikom różnorodnych produktów. Każdy z dostawców ma inne cechy, a wielu oferuje te same produkty w konkurencyjnych cenach. Budowanie konkurencji między dostawcami zachęca ich do oferowania najlepszych cen za swoje produkty, co ostatecznie przyniesie korzyści użytkownikom. Dzięki rynkowi wielu dostawców możesz zarobić dobrą prowizję od każdej sprzedaży.

W tym artykule podzielimy się 6 najlepszymi platformami eCommerce dla platform handlowych różnych dostawców.

1. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce to najlepsza w branży platforma eCommerce dla platform handlowych różnych dostawców. Współpracuje z WordPress jako wtyczką, co oznacza, że ​​wykorzystuje wszystkie funkcje i elastyczność WordPress do stworzenia najlepszej możliwej strony internetowej. Może również integrować się z innymi przydatnymi wtyczkami WordPress Dostawcy WC, aby zbudować rynek wielu dostawców. Dostawcy WC obsługują wiele rozszerzeń WooCommerce, aby dodać więcej funkcji do Twojego sklepu eCommerce.

Po dodaniu pięknego motywu WooCommerce do zaprojektowania sklepu internetowego możesz użyć dostawców WC, aby zezwolić nowym sprzedawcom na rejestrację na Twoim rynku, wypełniając prosty formularz. Sprzedawcy mogą dodawać swoje produkty do Twojej witryny i zarządzać nimi za pomocą pulpitu nawigacyjnego WordPress.

Dodatkowo, dostawcy WC mają elastyczną strukturę prowizji, która pomaga zarabiać pieniądze z Twojej witryny. Możesz skonfigurować strukturę prowizji, aby pobierać stały procent od dostawców przy każdej sprzedaży. Umożliwia także naliczenie dodatkowej opłaty w zależności od produktów. Zarówno WooCommerce, jak i WC Vendors są łatwe do skonfigurowania w WordPress.

Cena £: WordPress i WooCommerce są bezpłatne. Wtyczka WC Vendors kosztuje 199 USD rocznie. Lub możesz kupić dożywotnią licencję dla sprzedawców WC za 599 USD (jednorazowa opłata).

2. BigCommerce

Bigcommerce

BigCommerce jest doskonałym narzędziem do tworzenia sklepu internetowego. Pochodzi z Rynek wielu dostawców aplikacja do konwersji sklepu eCommerce w pełni funkcjonalny rynek wielu dostawców. Jak każdy inny rynek, możesz zezwolić dostawcom na rejestrację za pośrednictwem sklepu BigCommerce. Możesz także dodać sprzedawców samodzielnie.

Po zainstalowaniu aplikacja zmieni Twoje konto w pulpit administratora ze wszystkimi opcjami niezbędnymi do zarządzania rynkiem wielu dostawców. W panelu możesz zobaczyć sprzedawców, produkty, zamówienia i inne. Umożliwia pełną kontrolę nad dostawcami i produktami, co oznacza, że ​​możesz zatwierdzić produkt, zanim pojawi się on w Twojej witrynie.

Ma inną strukturę prowizji niż inne popularne rynki. Ta aplikacja umożliwia tworzenie planów subskrypcji / członkostwa dla dostawców. Sprzedawca musi zakupić plan sprzedaży swoich produktów w sklepie eCommerce. Możesz również pobierać prowizję od każdej sprzedaży na podstawie planu członkostwa dostawcy.

Nie przegap naszego porównania między BigCommerce a WooCommerce.

Cena £: Koszt BigCommerce zaczyna się od 29,95 USD miesięcznie, a aplikacja Multi Vendor Marketplace kosztuje 10 USD miesięcznie. Aplikacja ma również bezpłatny okres próbny przez 10 dni.

3. Shopify

Shopify

Shopify to kolejne popularne oprogramowanie eCommerce do budowy sklepu internetowego. Ma to samo Rynek wielu dostawców jako BigCommerce, aby przekształcić swój sklep eCommerce w rynek. Shopify ma narzędzie do przeciągania i upuszczania, które pozwala szybko i łatwo zaprojektować frontend witryny. Zawiera także wiele gotowych motywów do zaprojektowania przyciągającego wzrok sklepu eCommerce.

Dzięki aplikacji Multi Vendor Marketplace możesz zbudować w pełni funkcjonalny marketplace, aby dodać wielu dostawców do swojej witryny. Pozwala dodawać nieograniczoną liczbę dostawców, nieograniczoną liczbę produktów, a także umożliwia synchronizację produktów z innych sklepów eCommerce. Łącząc to z funkcjami Shopify, otrzymasz solidny pulpit administratora z potężnymi funkcjami i opcjami.

Związane z: Szczegółowa recenzja Shopify.

Możesz skonfigurować wiele struktur prowizji dla dostawców. Obejmuje globalny plan prowizji, prowizję od poszczególnych dostawców i prowizję opartą na kategoriach. Jest bardzo elastyczny i łatwy w konfiguracji.

Sprawdź także nasze porównanie Shopify vs. WooCommerce.

Cena £: Shopify kosztuje 29 USD miesięcznie, a aplikacja Multi Vendor Marketplace kosztuje 10 USD miesięcznie. Oba obejmują 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

4. Magento

Magento

Magento to popularna platforma eCommerce z niesamowitymi funkcjami i dodatkami. Ma rozszerzenie o nazwie Rynek który pomaga stworzyć potężny sklep eCommerce z wieloma dostawcami. Marketplace integruje się z Magento, aby umożliwić dostawcom zarejestrowanie się w Twojej witrynie. Gdy zaakceptujesz prośbę dostawcy, może on dodać swoje produkty.

Marketplace oferuje swoim sprzedawcom kompletny własny pulpit nawigacyjny. Ten pulpit nawigacyjny ma wszystkie opcje potrzebne do zarządzania produktami przez dostawcę, przeglądania opinii klientów, sprawdzania list życzeń, subskrypcji biuletynów i innych. Zawiera także stronę profilu dla każdego dostawcy, na której można wyświetlić jego informacje. Ta strona profilu pokazuje również publicznie recenzje i oceny klientów.

Magento Marketplace oferuje elastyczny system prowizji. Pozwala pobierać różne prowizje od każdego dostawcy w zależności od jego produktów. Lub możesz naprawić strukturę prowizji, aby była taka sama dla wszystkich dostawców.

Cena £: Magento jest bezpłatny. Jednak rozszerzenie Marketplace kosztuje 349 USD (opłata jednorazowa).

5. CS-Cart Multi-Vendor

CS Cart Wielu dostawców

CS-Cart Multi-Vendor to pełnoprawna platforma dla wielu dostawców, stworzona specjalnie w celu stworzenia własnego rynku. Nie wymaga żadnych innych aplikacji ani rozszerzeń, aby obsługiwać rynek, co oznacza, że ​​będziesz mieć wszystkie funkcje platformy wielu dostawców od samego początku. Pozwala sprzedawcom zarejestrować się w witrynie eCommerce i uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego.

Pulpit nawigacyjny pokazuje statystyki, status dochodu, liczbę zamówień, sprzedaż, szczegóły podatkowe i inne. Dostawcy mogą dodawać swoje produkty ze wszystkimi wymaganymi szczegółami, w tym ilością i ceną. CS-Cart ma system recenzji, który pozwala użytkownikom wystawiać opinie na temat zakupionych produktów. Sprzedawca może włączyć / wyłączyć system oceny swoich produktów. Posiada zaawansowaną funkcję wyszukiwania specyficzną dla dostawcy, dzięki której użytkownicy mogą znaleźć swoje ulubione produkty.

System prowizyjny jest prosty. Możesz naliczyć zryczałtowaną opłatę za każdą sprzedaż lub ustawić procent dla dostawców. Wszystkie pieniądze z każdej sprzedaży trafią do Ciebie jako pierwsze, a po ich odjęciu możesz je przekazać sprzedawcy.

Cena £: Koszt zaczyna się od 1450 USD / dożywotnio.

6. Sharetribe

Sharetribe

Sharetribe to platforma handlowa typu peer-to-peer. Pozwala to sprzedawcom nie tylko sprzedawać produkty, ale także sprzedawać usługi i wynajem. Takie podejście sprawia, że ​​Sharetribe nieznacznie różni się od innych platform eCommerce w artykule. Koncentruje się bardziej na poszczególnych dostawcach niż na pełnoprawnym sklepie internetowym.

Ma prosty proces rejestracji dla dostawców. Po rejestracji mogą dodawać swoje produkty i tworzyć listy produktów. Klienci mogą korzystać z paska wyszukiwania, aby znaleźć produkty. Mogą także filtrować produkty według ceny, tagów i kategorii. Zawiera również widok mapy, aby znaleźć lokalnych dostawców. Z drugiej strony możesz również skorzystać z najlepszych wtyczek Map Google w swojej witrynie, aby wyświetlić lokalizację swojej firmy.

Chociaż wszystkie inne funkcje mogą się różnić, struktura prowizji jest dość podobna do każdej innej platformy rynku eCommerce. Możesz naliczyć stałą opłatę, procent od każdej sprzedaży lub oba. Prowizja zostanie przelana bezpośrednio na Twoje konto PayPal i nie musisz brać udziału w procesach płatności.

Cena £: Kosztuje 149 USD miesięcznie dla maksymalnie 1000 dostawców. Możesz także płacić przez 6 miesięcy jednocześnie i oszczędzać 30 USD miesięcznie.

To wszystko.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci znaleźć najlepszą platformę handlu elektronicznego dla rynku wielu dostawców. Możesz również sprawdzić naszą listę najlepszych firm hostingowych eCommerce i przewodnik, jak zbudować rynek online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map