7 najlepszych darmowych konstruktorów szablonów biuletynów e-mailowych (ponad 1700 projektów)

najlepsze bezpłatne szablony biuletynów


Szukasz najlepszych darmowych kreatorów szablonów biuletynów e-mail?

Kreator szablonów biuletynów ułatwia szybkie i łatwe tworzenie profesjonalnych biuletynów za pomocą przeciągania i upuszczania. Za pomocą konstruktora szablonów biuletynów e-mail możesz tworzyć wspaniałe wiadomości e-mail, które ludzie chcą czytać, angażować się i klikać nawet bez zatrudniania projektanta.

W tym artykule podzielimy się z najlepszymi darmowymi konstruktorami szablonów e-maili, których możesz użyć do zaprojektowania niestandardowych szablonów e-mail.

Wybór najlepszego darmowego narzędzia do tworzenia biuletynów e-mail

Kreatory szablonów e-maili są łatwym sposobem na tworzenie biuletynów e-mail. Twórcy biuletynów e-mail oferują również gotowe szablony, które można dostosować, aby szybko dodawać treści i obrazy, aby szybko wysyłać je do subskrybentów.

Narzędzie do przeciągania i upuszczania wiadomości e-mail ułatwia tworzenie niestandardowych szablonów wiadomości e-mail za pomocą kilku kliknięć. Oto, czego potrzebujesz w narzędziu do tworzenia szablonów biuletynów e-mail:

  • Przeciągnij i upuść edytor wiadomości e-mail
  • Biblioteka szablonów e-maili
  • Integracja z przydatnymi aplikacjami
  • Wsparcie eCommerce

Rzućmy okiem na jedne z najlepszych konstruktorów szablonów e-maili na rynku.

1. Stały kontakt

Stały kontakt

Constant Contact to popularna usługa e-mail marketingu i narzędzie do tworzenia szablonów biuletynów. Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania wiadomości e-mail, które umożliwia szybkie i łatwe projektowanie niestandardowych wiadomości e-mail.

Stały kontaktowy konstruktor wiadomości e-mail

Pozwala także wykorzystywać zdjęcia stockowe w wiadomościach e-mail i zapewnia doskonałe wrażenia z czytania.

Możesz również wybierać z obszernej biblioteki szablonów wiadomości e-mail, która zawiera ponad 100 biuletynów reagujących na urządzenia mobilne z kilku kategorii, takich jak szablony podstawowe, e-maile z ogłoszeniami, szablony zaproszeń na wydarzenia, szablony sprzedaży, szablony e-maili z wakacji, dziękuję e-maile i więcej.

Stałe kontaktowe szablony e-mail

Sprawdź naszą pełną recenzję Stały kontakt!

2. SendinBlue

Sendinblue

SendinBlue to pełnoprawny konstruktor szablonów biuletynów e-mail i usługa marketingu e-mail. Jest dostarczany z przyjaznym dla użytkownika edytorem przeciągnij i upuść, aby z łatwością tworzyć niestandardowe szablony wiadomości e-mail. Narzędzie do tworzenia wiadomości e-mail jest wystarczająco elastyczne, aby osobno projektować nagłówek, treść i stopkę wiadomości e-mail.

SendinBlue Template Builder

Dzięki SendinBlue otrzymasz także ponad 200 gotowych, bezpłatnych i elastycznych szablonów e-mail. Oferuje także szablony HTML dla programistów, aby w pełni dostosować biuletyny e-mail.

SendinBlue Template Directory

Możesz wymieniać obrazy, zmieniać kolory i dostosowywać treść w szablonach wiadomości e-mail.

Oprócz usług e-mailowych oferują także marketing SMS, czat na żywo, CRM, automatyzację marketingu, e-maile transakcyjne, szablony stron docelowych, szablony formularzy rejestracyjnych i inne. To kompletny pakiet promujący Twoją firmę za pośrednictwem e-maili.

Sprawdź naszą pełną recenzję SendinBlue!

3. Kroplówka

Kapać

Drip to doskonałe oprogramowanie do automatyzacji e-maili i marketingu na stronach eCommerce. Jest wyposażony w potężny konstruktor wiadomości e-mail, który obejmuje konstruktor tekstu, konstruktor HTML, edytor wizualny itp.

Drip Email Builder

Drip ułatwia także śledzenie podróży klientów, dzięki czemu możesz wysyłać spersonalizowane e-maile odpowiadające ich potrzebom.

Sprawdź naszą pełną recenzję Drip!

4. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit to potężny konstruktor szablonów biuletynów e-mail i usługa marketingu e-mail. Zawiera 3 domyślne szablony wiadomości e-mail: Tylko tekst, Klasyczny, i Nowoczesny. Możesz użyć tych szablonów, aby szybko wysyłać e-maile do swoich subskrybentów.

Szablony ConvertKit

To niestandardowa usługa e-mail marketingu dla twórców i wydawców internetowych. Możesz tworzyć niestandardowe szablony z tekstem, niestandardowym logo, ikonami społecznościowymi, obrazami i nie tylko. Możesz także dodać przycisk wezwania do działania do szablonów e-maili i przekierowywać użytkowników na strony docelowe.

5. AWeber

AWeber

AWeber to kolejna popularna usługa e-mail marketingu i narzędzie do tworzenia szablonów biuletynów. Jest wyposażony w przyjazny dla początkujących konstruktor wiadomości e-mail, którego można używać do tworzenia niestandardowych szablonów wiadomości e-mail dla swojej firmy.

Konstruktor szablonów wiadomości e-mail

Dzięki ponad 700 szablonom wiadomości e-mail i ponad 600 zdjęć stockowych możesz błyskawicznie utworzyć dowolny biuletyn e-mailowy. Po prostu wybierz szablon i dostosuj swój e-mail w zależności od potrzeb.

AWeber Szablony szablonów e-mail

AWeber jest również kompatybilny z niektórymi potężnymi aplikacjami, takimi jak OptinMonster, Shopify, PayPal itp.

6. MailerLite

MailerLite

MailerLite to potężne narzędzie do tworzenia szablonów e-mail marketingu i biuletynu. Działa świetnie z popularnymi twórcami stron internetowych, takimi jak WordPress, Shopify i wiele innych. Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania wiadomości e-mail, którego można użyć do utworzenia szablonu lub dostosowania gotowego szablonu biuletynu.

Mailerlite Block Builder

Oferuje dziesiątki bezpłatnych szablonów biuletynów e-commerce, rabatów, wydarzeń, fotografii, wiadomości i innych kategorii.

Szablony e-mail MailerLite

Oprócz biuletynów e-mailowych umożliwia także tworzenie niestandardowych stron docelowych, wyskakujących okienek, formularzy rejestracyjnych itp.

7. GetResponse

Otrzymać odpowiedź

GetResponse to oprogramowanie marketingowe i narzędzie do tworzenia szablonów biuletynów e-mail dla małych firm. Podobnie jak inne usługi e-mail marketingu, umożliwia tworzenie niestandardowych szablonów e-mail z tekstem i obrazami. Możesz także tworzyć szablony biuletynów z produktami eCommerce.

Kreator szablonów GetResponse

Jest wyposażony w ponad 500 szablonów biuletynów i ponad 5000 licencjonowanych obrazów, aby szybko zaprojektować piękne biuletyny e-mailowe. Możesz także przesyłać własne szablony i edytować je za pomocą konstruktora szablonów GetResponse.

Szablony e-mail GetResponse

Możesz A / B przetestować swoje e-maile, aby zwiększyć liczbę konwersji z e-mailowych kampanii marketingowych. Pozwala zobaczyć, jak wyglądałby Twój e-mail w telefonach komórkowych i komputerach stacjonarnych.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze bezpłatne narzędzia do tworzenia szablonów biuletynów e-mail o ponad 1700 wzorach. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat tworzenia wiadomości e-mail we właściwy sposób.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me