7 najlepszych dostawców wirtualnych numerów telefonów dla Twojej firmy (2020)

Najlepsi dostawcy wirtualnych numerów telefonów


Szukasz najlepszych dostawców wirtualnych numerów telefonów??

Wirtualne numery telefonów używają wirtualnego systemu telefonicznego zamiast tradycyjnego systemu PBX (Private Branch Exchange) do nawiązywania i odbierania połączeń przez Internet. Możesz kupić wirtualne numery telefonów, dodać wielu użytkowników pod tym samym numerem i rozpocząć nawiązywanie i odbieranie połączeń biznesowych.

W tym artykule pokażemy najlepszych dostawców wirtualnych numerów telefonów dla Twojej firmy.

Wybór najlepszego dostawcy wirtualnego numeru telefonu

Wirtualny numer telefonu to sprytny sposób na połączenie się z odwiedzającymi Twoją stronę internetową. Możesz zintegrować go z urządzeniami takimi jak telefon komórkowy, aplikacje komputerowe, tablety itp. Umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych z dowolnego miejsca za pomocą dowolnego urządzenia lub aplikacji internetowej. Użytkownicy będą widzieć ten sam numer przez cały czas, niezależnie od tego, czy dzwonisz z domu czy biura.

Na rynku jest kilku dostawców telefonów biznesowych. Dobra usługa wirtualnego numeru telefonu powinna obejmować:

 • Niedroga i łatwa konfiguracja
 • Przekazywanie połączeń, nagrywanie połączeń i kolejkowanie połączeń
 • Filtry spamu blokujące niechciane połączenia
 • Elastyczność dodawania większej liczby użytkowników
 • Bezpłatne numery lokalne i lokalne
 • I więcej

Rzućmy okiem na niektórych popularnych dostawców wirtualnych numerów telefonów dla Twojej firmy.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva jest jednym z popularnych dostawców wirtualnych numerów telefonów na rynku. Oferuje bezpłatny numer, który można obsługiwać ze smartfona, komputera stacjonarnego, telefonu stacjonarnego, tabletu lub dowolnego innego urządzenia. Nextiva pozwala przekonwertować numer lokalny na wirtualny numer telefonu firmy i używać go z dowolnego miejsca w Internecie.

Najlepsze w Nextiva jest to, że są one globalne, a także możesz uzyskać numery lokalne z różnych lokalizacji na świecie. Oferują również aplikację do zarządzania przekazywaniem połączeń, przekazywaniem połączeń, pocztą głosową na pocztę e-mail i nie tylko.

Cena £: Począwszy od 19,95 USD miesięcznie na użytkownika. Zobacz naszą zniżkę na Nextiva, aby uzyskać najlepszą ofertę.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral to kolejny popularny dostawca wirtualnych numerów telefonów. Posiada wiele funkcji, w tym bezpłatne numery, numery lokalne, przekazywanie połączeń, kolejki połączeń, przekazywanie, pocztę głosową, faks itp. Pozwala udostępniać wirtualny numer członkom zespołu, aby każdy mógł odbierać i wykonywać połączenia za pomocą Internet.

Usługa obejmuje automatyczne przekierowywanie połączeń, wideokonferencje i bezpłatne minuty połączeń (dla regionów USA i Kanady). Łatwiej jest zintegrować RingCentral z popularnymi usługami CRM, oprogramowaniem do marketingu e-mail i innymi usługami w chmurze.

Cena £: Zaczyna się od 19,99 USD miesięcznie na użytkownika.

Sprawdź nasz artykuł na temat konkurentów i alternatywnych rozwiązań RingCentral.

3. Konik polny

Konik polny

Grasshopper to doskonały dostawca wirtualnych numerów telefonów. Oferuje bezpłatne numery, próżności, prawdziwe liczby 800, liczby 833 i numery lokalne.

Pozwala zarządzać rozmowami osobistymi i służbowymi na tym samym urządzeniu. Niektóre inne ważne funkcje obejmują automatyczne powitanie, przekazywanie połączeń, przekazywanie, kolejkowanie połączeń i inne.

Cena £: Zaczyna się od 29 $ miesięcznie na numer. Ten plan zawiera 3 rozszerzenia.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com to dostawca wirtualnych numerów telefonów premium w chmurze. Jest wyposażony w kilka funkcji telefonu służbowego, które są pomocne w zarządzaniu połączeniami z dowolnego urządzenia. Ta usługa oferuje lokalne i bezpłatne numery dla małych firm.

Dzięki abonamentom za minutę płacisz tylko za korzystanie, co sprawia, że ​​jest to niedroga usługa biznesowego numeru telefonu. Umożliwia także dodawanie nieograniczonej liczby członków zespołu do wykonywania i odbierania połączeń z ich urządzeń.

Cena £: Zaczyna się od 9,99 USD / miesiąc (rozliczane rocznie).

5. Google Voice

głos Google

Google Voice to profesjonalny dostawca wirtualnych numerów telefonów. Działa świetnie na urządzeniach inteligentnych i aplikacjach internetowych, aby wykonywać połączenia biznesowe z wirtualnego numeru. Aby korzystać z tej usługi, musisz zalogować się na swoje konto G Suite.

Oferują dwa plany: Osobisty i Biznes. Indywidualny abonament jest bezpłatny i możesz go używać ze wszystkimi innymi Google Apps. W biznesplanie masz również niezbędne funkcje, takie jak przekazywanie połączeń, recepcjonista na żywo itp.

Cena £: Osobisty plan jest bezpłatny. Biznesplan zaczyna się od 10 USD miesięcznie na użytkownika.

6. Jive

Jive

Jive jest niedrogim dostawcą wirtualnych numerów telefonów. Jest to usługa oparta na chmurze ze świetnymi funkcjami VOIP, takimi jak auto-asystenci, skrzynki poczty głosowej, przekierowywanie połączeń, harmonogramy połączeń i inne. Zapewnia lokalne i bezpłatne numery, aby łatwo wykonywać połączenia lokalne i międzynarodowe.

Usługa działa idealnie na wszystkich urządzeniach z dostępem do Internetu. Umożliwia także nagrywanie połączeń, monitorowanie połączeń, konferencje trójstronne, szybkie wybieranie i wiele innych.

Cena £: Zaczyna się od 29,95 USD miesięcznie na użytkownika.

7. FreshCaller

Freshcaller

FreshCaller to nowoczesny dostawca wirtualnych numerów telefonów na rynku. Ma potężny system telefoniczny, który pozwala uzyskać lokalne numery telefonów, numery bezpłatne, numery międzynarodowe i próżne. Możesz również użyć bieżącego numeru telefonu jako wirtualnego numeru firmy z dowolnego urządzenia.

Możesz łatwo skonfigurować godziny pracy, niestandardowe wiadomości głosowe, udostępnianie numerów wirtualnych (dostęp dla wielu użytkowników), routing świąteczny, niestandardowe pozdrowienia, kalendarz świąteczny i inne. Ta usługa oferuje kilka narzędzi monitorowania, takich jak pulpit nawigacyjny w czasie rzeczywistym, do przeglądania kolejek połączeń, dostępnych agentów, bieżących połączeń itp.

Cena £: Zaczyna się od 19 USD miesięcznie na użytkownika.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszych dostawców wirtualnych numerów telefonów dla Twojej firmy. Możesz także sprawdzić nasz wybór najlepszych dostępnych programów do projektowania stron internetowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map