7 najlepszych motywów dla dzieci Divi na wysoce spersonalizowaną stronę internetową

Najlepsze motywy podrzędne Divi


Szukasz najlepszych motywów dla dzieci Divi?

Elegant Themes oferuje dwa różne smaki Divi: Divi Theme i Divi Builder. Chociaż motyw Divi jest wysoce konfigurowalnym motywem WordPress, Divi Builder to wtyczka kreatora stron typu „przeciągnij i upuść”, która działa z dowolnym motywem WordPress.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi motywami potomnymi Divi, które możesz wypróbować na swojej stronie.

Jaka jest różnica między motywem Divi Child a układem Divi?

Motyw potomny Divi to motyw WordPress, który dziedziczy wszystkie funkcje i styl podstawowego motywu Divi.

Pozwala na dostosowanie gotowego projektu działającego na Divi Builder. Korzystanie z motywu potomnego Divi jest wysoce zalecane, jeśli chcesz dostosować funkcję, style i wygląd motywu Divi.

Korzyścią jest to, że w przypadku motywu podrzędnego wszystkie dostosowania motywu zostaną zachowane nawet po zaktualizowaniu podstawowego motywu Divi.

Z drugiej strony, Divi Layouts to proste szablony, których można używać z wtyczką Divi Builder do projektowania witryny. Układy te można dostosować za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania stron.

Możesz także użyć Konstruktora Divi, aby utworzyć własne niestandardowe układy Divi. Konstruktor pozwala importować i eksportować układy motywów między stronami WordPress. Oto niektóre z najlepszych motywów potomnych Divi, których możesz użyć.

1. Rzemieślnik

Rzemieślnik

Artisan to oparty na eCommerce motyw podrzędny dla motywu Divi WordPress. Ten układ motywu podrzędnego Divi jest idealny dla blogerów kulinarnych, fotografów, kreatywnych artystów, małych firm i każdego rodzaju sklepu internetowego. Ma 6 niestandardowych układów stron, stylowe galerie zdjęć i wiele innych. Integruje się z popularnymi metodami płatności, takimi jak PayPal, płatności kartą kredytową itp.

2. Moda

Moda

Moda to 1-stronicowy motyw podrzędny Divi stworzony specjalnie dla projektantów mody, modelek, pokazów mody i innych firm modowych. Można go wykorzystać do stworzenia strony modowej. Ma przewijanie paralaksy dla lepszego komfortu użytkowania. Ten motyw ma piękne kolory i suwakowe wstążki do dekoracji Twojej witryny. Moda jest dostarczana z galeriami zdjęć lightbox i jest kompatybilna z WooCommerce, aby założyć sklep internetowy.

3. Flora

Flora

Flora to elegancki motyw dla dzieci Divi. Ma 12 niestandardowych układów stron, w tym stronę główną i stronę blogu. Temat ten jest przeznaczony dla dzieł sztuki, fotografii i innych stron artystycznych. Ma opartą na siatce stronę główną z wbudowanymi sekcjami do wyświetlania twojego portfolio. Flora ma 3 style portfolio: suwak, lightbox i pełną szerokość. Posiada bezpłatną obsługę czcionek Google dla stylowej typografii.

4. Wnętrze

Wnętrze

Jeśli szukasz motywu podrzędnego Divi, aby stworzyć witrynę internetową dla swojej firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz, Interior Divi jest właściwym wyborem. Za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania można łatwo dodawać funkcje w witrynie. Posiada duży nagłówek strony głównej z przyciskiem przewijania w dół, duże obrazy na każdej stronie, przewijanie paralaksy, sekcję zdjęć z tekstem i wiele więcej.

5. Josefin

Josefin

Josefin to nowoczesny, uniwersalny motyw dla dzieci Divi. Ma ponad 8 niestandardowych układów strony, 25 układów biblioteki Divi, sekcje strony głównej, moduły i unikalne responsywne elementy. Projekt Josefin zawiera pełnoekranowy nagłówek paralaksy, sekcję wideo i wstążki paralaksy. Ten motyw podrzędny Divi jest wyposażony w integrację z kanałami Twitter i Instagram, aby połączyć odbiorców mediów społecznościowych z witryną. Josefin jest kompatybilny z pakietem Font Awesome i WooCommerce.

6. Soho

Soho

Soho to przyciągający wzrok motyw Divi dla dzieci stworzony dla fotografów, blogerów i twórców. Został zbudowany na podstawie motywu Divi, aby zwiększyć szybkość i wydajność. Zawiera 11 układów bibliotek Divi z 4 opcjami galerii zdjęć. Posiada pełnoekranowy suwak strony głównej i przewijanie paralaksy dla lepszego doświadczenia użytkownika. Motyw podrzędny Soho obsługuje czcionki Google w całej witrynie.

7. Zara

Zara

Zara to oparty na restauracji motyw Divi dla dzieci z niesamowitymi funkcjami i pięknymi kolorami. Zawiera efekty animacji, wtyczkę Master Slider Pro, niestandardowy szablon strony menu restauracji i specjalny suwak menu. Posiada wiele formularzy rezerwacji dla użytkowników, aby dokonywać rezerwacji i rezerwacji. Zara oferuje łatwe opcje dostosowywania, responsywny projekt i import demo za jednym kliknięciem.

Związane z: Jak stworzyć stronę internetową restauracji.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy motyw podrzędny Divi dla Twoich potrzeb. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat instalacji i konfiguracji sieci wielostanowiskowej WordPress i przeczytać nasze pełne porównanie Divi z Avadą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map