7 najlepszych usług VPN dla użytkowników WordPress W PORÓWNANIU (2020)

Najlepsze usługi VPN dla użytkowników WordPress


Szukasz najlepszych usług VPN? Sieci VPN (Virtual Private Networks) są popularne wśród użytkowników ze względu na obawy związane z prywatnością danych i typowe problemy z bezpieczeństwem. VPN chroni prywatność użytkowników i dane osobowe.

W tym artykule udostępnimy wybrane przez nas najlepsze usługi VPN dla użytkowników WordPress.

Co to jest VPN?

Wirtualne sieci prywatne (VPN) pomagają użytkownikom zabezpieczyć informacje o przeglądaniu, tworząc warstwę między sieciami publicznymi i prywatnymi. Chroni twoją tożsamość i czyni cię anonimowym w Internecie.

Ale dlaczego potrzebujesz VPN?

Podczas przeglądania Internetu z miejsc publicznych i korzystania z ogólnej sieci Wi-Fi hakerzy mają szansę uzyskać dostęp do haseł, informacji o przeglądaniu, danych osobowych, danych kart kredytowych, kont e-mail itp. Informacje te mogą zostać wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem, a użytkownik przejdzie do świat problemów.

Poza tym hakerzy mogą instalować złośliwe oprogramowanie na blogu WordPress, uzyskiwać dostęp do kanałów społecznościowych itp., Co może być bardzo uciążliwe dla zwykłego użytkownika. Nie tylko publiczne Wi-Fi, ale każde połączenie internetowe może dać ci koszmary.

VPN szyfruje informacje i umożliwia dostęp do Internetu z wielu adresów IP. Pomaga również w dostępie do treści zastrzeżonych dla danego kraju w twoich ulubionych witrynach rozrywkowych, takich jak Netflix.

VPN może chronić twoją stronę WordPress i utrzymywać ją pod grubymi warstwami bezpieczeństwa. W ten sposób nie wpadniesz w pułapki zastawione przez hakerów. Polecamy również SSL dla Twojej witryny WordPress. Połączenie SSL i VPN może być dobrą inwestycją dla bezpieczeństwa witryny WordPress.

Jak zacząć korzystać z VPN

VPN tworzy prywatną sieć dla swoich użytkowników. Dodaje wiele warstw do szyfrowania danych wysyłanych i odbieranych przez Internet. Warstwy te działają jak siła ochronna między nadawcą a respondentem.

Zasadniczo podczas przeglądania adresu URL żądanie jest wysyłane do serwera, a następnie serwer odpowiada wymaganą treścią. Jeśli używasz sieci VPN, żądanie wygenerowane z przeglądarki zostanie najpierw wysłane do serwera VPN, który szyfruje informacje użytkownika, a następnie przesyła je do oryginalnego serwera. Podobnie, gdy serwer odpowiada na żądanie, odpowiedź trafia do serwera VPN, a następnie dociera do przeglądarki.

VPN ukrywa twoją tożsamość i zabezpiecza twoje dane osobowe przed hakerami. Nie tylko hakerzy, ale i szpiedzy rządowi, twój dostawca usług internetowych (ISP) i każdy, kto chce uzyskać dostęp do twoich danych osobowych, niczego nie znalazł.

Wybór najlepszej usługi VPN

Znajdziesz wiele firm VPN oferujących różnorodne usługi. Celem korzystania z VPN jest ochrona twoich informacji i zachowanie prywatności. Ponadto potrzebujesz usługi, która jest łatwa w użyciu i elastyczna pod względem funkcji.

Oto kluczowe punkty, na które musisz zwrócić uwagę w wybranej usłudze VPN:

Elastyczność i konfiguracja: Pierwszą rzeczą, której musisz szukać w każdej usłudze VPN, jest elastyczność, łatwość użycia i proces konfiguracji. Potrzebujesz usługi VPN, która działa świetnie na komputerach i urządzeniach mobilnych. Powinien także zmieniać serwery, przełączać adresy IP i łączyć się natychmiast.

Wydajność i przepustowość: Musisz upewnić się, że usługa VPN, której będziesz używać, nie wpłynie na wydajność Twojego urządzenia. Wybierz usługodawcę, który oferuje potężną infrastrukturę i nieograniczoną przepustowość, aby szybko się połączyć. Im szybsze połączenie, tym lepiej będzie działać. Preferowane powinny być również usługi VPN, które automatycznie przełączają połączenie z serwerów wolnych na szybkie.

Miejsca docelowe i serwery: Dostawcy VPN mają serwery w wielu krajach, które oferują swoim użytkownikom wiele adresów IP. Powinieneś wybrać usługę, która ma więcej serwerów i lokalizacji na świecie.

Prywatność danych: Najważniejszą rzeczą do rozważenia przy wyborze usługi VPN jest prywatność i bezpieczeństwo danych. Zalecamy korzystanie z usługi VPN, która nie przechowuje dzienników aktywności i tworzy wiele warstw szyfrowania w celu zabezpieczenia twoich informacji.

To powiedziawszy, spójrzmy na najlepsze usługi VPN na świecie i wybierz tę, która Ci odpowiada.

1. IPVanish

IPVanish

IPVanish jest jedną z najlepszych firm VPN na świecie. Jest to łatwa w użyciu usługa VPN i działa dobrze ze wszystkimi popularnymi urządzeniami, systemami operacyjnymi i przeglądarkami. Mają niesamowite funkcje zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

IPVanish ma aplikacje na wszystkie platformy mobilne, w tym iOS, Android i Windows. Oferują łatwą do podłączenia funkcję na swoim komputerze i oprogramowaniu mobilnym.

Interfejs jest bardzo prosty i oferuje doskonałą funkcjonalność wszystkim użytkownikom. Umożliwia dostęp do jednego konta na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie.

IPVanish ma dużą sieć serwerów na całym świecie. Dzięki ponad 1000 serwerów VPN i ponad 40 000 współdzielonych adresów IP w ponad 60 krajach, możesz uzyskać najszybszą usługę VPN z dowolnego regionu lub kraju. Dodają także sugestie dotyczące wyboru serwerów o najszybszej wydajności.

Dla większości użytkowników największym problemem jest szybkość. IPVanish usatysfakcjonuje klientów potężną siecią, dużą przepustowością i niesamowitą infrastrukturą serwerów, aby zapewnić najszybszą prędkość w usłudze VPN.

Są zgodne z najwyższym standardem szyfrowania wszystkich połączeń z 256-bitową technologią AES. IPVanish oferuje nieograniczone połączenia P2P (peer-to-peer) bez ograniczeń przepustowości dla użytkowników torrentów. Mają zasady zerowego dziennika, więc Twoje dane nigdy nie są z nimi przechowywane.

Cena £: Ich plan wartości zaczyna się od 6,49 USD miesięcznie i jest rozliczany co roku. Użytkownicy IsItWP oferują ekskluzywny kupon IPVanish, który daje 20% zniżki.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN to zaawansowana usługa VPN z 4800 serwerami w ponad 62 krajach i są one dostępne na wszystkich kontynentach świata.

Oferują aplikacje i oprogramowanie komputerowe dla prawie wszystkich urządzeń, co oznacza, że ​​możesz połączyć się z usługą VPN z dowolnego miejsca za pomocą NordVPN. Za jednym razem możesz korzystać z konta na maksymalnie 6 urządzeniach i używać różnych serwerów i lokalizacji dla wszystkich połączeń.

NordVPN przestrzega najlepszego standardu szyfrowania przy użyciu technologii dwuwarstwowej. Są bardziej bezpieczne w publicznych lokalizacjach Wi-Fi dzięki potężnemu szyfrowaniu warstwowemu.

Możesz cieszyć się połączeniami P2P bez pasma i limitu pobierania, więc poczuj swobodę podczas korzystania z torrentów. Ponadto zasada zerowego dziennika zapewnia pełną prywatność podczas korzystania z Internetu. NordVPN wyposażony jest w wyłącznik awaryjny, który zatrzymuje usługę VPN, gdy połączenie zostanie przerwane, dzięki czemu dane pozostaną bezpieczne.

Cena £: Ich popularny plan zaczyna się od 6,99 USD miesięcznie, co jest rozliczane co roku.

3. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN to kolejna najlepsza usługa VPN dostępna w ponad 148 miastach w 94 krajach. Przestrzegają najwyższych standardów branży VPN, aby szyfrować przesyłane dane i zapewniać niesamowitą infrastrukturę bezpieczeństwa.

Dla ułatwienia użytkowania oferują aplikacje, które działają doskonale na wszystkich komputerach, urządzeniach mobilnych i innych urządzeniach. ExpressVPN umożliwia natychmiastowe przełączanie serwerów jednym kliknięciem i opcję zmiany adresów IP.

Oferuje do 3 użytkowników na jednym koncie VPN. Jednak inne usługi VPN wymienione w tym przewodniku mogą oferować więcej połączeń na jednym koncie.

Inne funkcje obejmują usługi udostępniania plików, połączenia P2P z nieograniczoną przepustowością i dużą prędkością, zasady zerowego logowania dla działań w Internecie i więcej.

Cena £: Ich najbardziej popularny plan zaczyna się od 8,32 USD miesięcznie, co jest rozliczane co roku.

4. StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN to popularna usługa VPN z ponad 650 serwerami w 46 miastach i 26 krajach. Mają ponad 12000 zadowolonych klientów z recenzjami na wielu platformach społecznościowych.

Ich usługi obejmują szyfrowanie na najwyższym poziomie, które odpowiada standardom branżowym i nieograniczoną przepustowość dla wszystkich użytkowników. Obsługują również usługę StrongDNS, aby zapewnić dodatkową warstwę bezpieczeństwa. StrongVPN umożliwia jednoczesne korzystanie zarówno z StrongDNS, jak i ich usługi szyfrowania. Możesz jednak korzystać tylko z StrongDNS, co zwiększy prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Jest to łatwa w użyciu usługa VPN z szybką instalacją. StrongVPN obsługuje prawie wszystkie popularne systemy operacyjne, przeglądarki i urządzenia. Za pomocą 1 konta możesz łączyć się z dowolną liczbą urządzeń. Nie dodają limitu przepustowości ani liczby połączeń.

Cena £: Ich popularny plan to 5,83 USD / miesiąc, który jest rozliczany co roku.

5. VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN to solidny dostawca usług VPN na rynku. Korzystają z najlepszego w branży szyfrowania AES-256, dzięki czemu znajdują się na liście najlepszych usług VPN.

Dzięki ponad 70 lokalizacjom, ponad 700 serwerom i 200 000 adresów IP VyprVPN oferuje użytkownikom szeroki zakres usług umożliwiających obejście cenzury. Niektóre z ich głównych usług to międzyplatformowy klient, technologia Chameleon, VyprDNS (potężna usługa DNS), zero-log dla aktywności użytkownika, wsparcie 24/7 i połączenie 1-kliknięciem.

Podobnie jak inne usługi VPN, mają połączenia P2P bez ograniczeń przepustowości. Możesz podłączyć do 3 urządzeń na jednym koncie VyprVPN. VyprVPN zapewnia 3-dniowy bezpłatny okres próbny na przetestowanie usługi przed jej zakupem.

Cena £: Ich plan wartości zaczyna się od 5 USD miesięcznie i będzie rozliczany co roku.

6. OverPlay

OverPlay

OverPlay to doskonała usługa VPN do ochrony danych osobowych i przeglądania Internetu. Podobnie jak wielu innych dostawców VPN, mają najwyższy standard szyfrowania i zasady zerowego logowania, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo w Internecie.

Znajdują się w ponad 70 lokalizacjach w ponad 50 krajach. Ich szeroka sieć rozrosła się do ponad 650 serwerów na świecie. OverPlay oferuje natychmiastowe i nieograniczone przełączanie serwerów, co oznacza, że ​​możesz łatwo przełączać się z niższych prędkości na najszybsze serwery. Sugerują także najszybsze serwery do szybkiego połączenia.

OverPlay oferuje 2 usługi. Możesz wybrać ich usługę SmartDNS, która działa bez szyfrowania, lub wybrać SmartDNS z usługą VPN. Chociaż SmartDNS (bez szyfrowania) wystarcza, aby ominąć cenzurę, ich usługa VPN ma dodatkowe funkcje, które zapewniają wspaniałe i bezpieczne wrażenia.

Pochodzą one z połączeniami P2P dla użytkowników torrentów bez ograniczeń przepustowości i pobierania. OverPlay działa doskonale na wszystkich urządzeniach, systemach operacyjnych i przeglądarkach.

Cena £: Ich plan wartości zaczyna się od 8,33 USD miesięcznie. Obejmuje usługę SmartDNS i VPN i jest rozliczana co roku.

7. Buforowana sieć VPN

Buforowana sieć VPN

Buforowana sieć VPN to kolejna popularna usługa VPN dostępna w ponad 45 krajach. Są one objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​możesz wypróbować usługę przez miesiąc, aby zapoznać się z funkcjami przed zakupem.

Oferują aplikacje dla systemów Windows, Mac, Linux i innych popularnych systemów operacyjnych. Funkcje obejmują ochronę przed wyciekiem DNS, standardowe 256-bitowe szyfrowanie, P2P dla użytkowników torrentów bez pobierania lub ograniczeń przepustowości oraz politykę zerowego logowania do bezpiecznego przeglądania.

Obsługują tryb wykrywania portów, który łączy Cię z dowolną publiczną siecią Wi-Fi bez hasła. Z jednego buforowanego konta VPN można korzystać na maksymalnie 5 urządzeniach.

Cena £: Ich specjalny plan zaczyna się od 7,62 USD / miesiąc i jest objęty miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym. Kwota jest rozliczana corocznie.

To wszystko. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze usługi VPN, abyś mógł zabezpieczyć swoje korzystanie z Internetu. Możesz także zobaczyć nasz wybór najlepszych wtyczek bezpieczeństwa WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map