8 najlepszych blogerów na 2020 rok (porównanie i przegląd)

Alternatywy Bloggera


Szukasz popularnych alternatyw dla Bloggera? Blogger.com to platforma blogowa firmy Google, która pozwala bezpłatnie założyć własny blog.

Wielu użytkowników zaczyna od Bloggera, a wraz z rozwojem swojego bloga będą szukać lepszej alternatywy, która ułatwi skalowanie i rozwijanie swojego bloga. W tym artykule porównamy niektóre z najlepszych alternatyw Bloggera i pomożemy Ci zdecydować, który z nich jest najlepszy dla Twoich potrzeb.

Dlaczego warto szukać alternatyw Bloggera

Ponieważ Blogger jest bezpłatną platformą, ma kilka ograniczeń. Oto niektóre z wad korzystania z Bloggera, które mogą sprawić, że będziesz szukał konkurentów Bloggera.

 1. Nie masz swojego bloga: Blogger to platforma należąca do Google. Oznacza to, że Google może zamknąć dowolny blog w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia.
 2. Ograniczone opcje dostosowywania: Możesz dodać wbudowane gadżety, takie jak reklamy, linki subskrypcji, formularz kontaktowy itp. Do swojej witryny Blogger. Ale te gadżety oferują ograniczoną możliwość dostosowania, co może być naprawdę frustrujące.
 3. Ograniczone funkcje: Gdy rozwijasz swojego bloga, możesz chcieć zintegrować z nim dodatkowe funkcje, takie jak członkostwo lub sklep eCommerce. Dzięki Bloggerowi nie możesz tego zrobić.
 4. Ograniczone opcje projektowania: W porównaniu do innych platform, takich jak WordPress, Blogger oferuje ograniczone opcje projektowania.

Przejdźmy teraz do zapoznania się z najlepszymi alternatywami Bloggera, które wypróbowałeś.

1. WordPress

wordpress.org

WordPress to darmowa platforma typu open source, która pozwala tworzyć blogi bez profesjonalnej pomocy. WordPress jest tak elastyczny, że możesz z łatwością budować dowolne strony internetowe.

Oferuje tysiące motywów i wtyczek, zarówno darmowych, jak i premium, za pomocą których możesz poprawić wygląd swojego bloga i rozszerzyć jego funkcje. Możesz także przetłumaczyć swoją witrynę na kilka innych języków, dodać funkcje udostępniania społecznościowego i zrobić wiele więcej dzięki wtyczkom.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź Blogger vs. WordPress. Plus, zobacz naszą pełną recenzję WordPress

2. Constant Contact Builder

stały kontakt z twórcą strony

Constant Contact Builder to prawdopodobnie najłatwiejszy w obsłudze kreator stron internetowych. Pozwala stworzyć w pełni konfigurowalną stronę internetową, która wygląda oszałamiająco na wielu urządzeniach. Jest również dostarczany w komplecie z twórcą logo, dzięki czemu możesz zacząć swoją witrynę bez konieczności zatrudniania programisty.

Kreator stron internetowych jest znany ze swojej szybkości. Możesz także ustawić swój sklep internetowy za darmo w ciągu kilku minut. Oferuje niesamowite funkcje do wyświetlania listy produktów, akceptowania płatności za pomocą różnych opcji płatności, wysyłania potwierdzeń zamówień do użytkowników, automatycznej aktualizacji zapasów produktów przy każdym zamówieniu, otrzymywania automatycznie generowanych wiadomości e-mail o braku zapasów i wiele więcej.

3. Konstruktor Gator

Kreator stron internetowych Gator

Gator Builder firmy Hostgator to kolejny narzędzie do przeciągania i upuszczania, które pozwala uruchomić blog. Na swoim blogu możesz nawet szybko i łatwo zintegrować pełnoprawną platformę eCommerce

Najlepsze w tym narzędziu jest to, że oferuje wszystko, czego potrzebujesz, od hostingu, darmowej nazwy domeny do SSL.

Możesz również sprawdzić naszą recenzję Konstruktora witryn Gator.

4. Joomla

Joomla

Joomla to darmowa platforma do zarządzania treścią typu open source, która pozwala tworzyć blogi jak profesjonalista. Wielu dostawców hostingu oferuje opcję szybkiej instalacji Joomla, dzięki czemu możesz przygotować swoją stronę Joomla bez dodatkowego wysiłku. Podobnie jak WordPress, Joomla jest również stworzona z myślą o programistach niebędących twórcami stron internetowych, dlatego jest dostarczana z doskonałymi opcjami dostosowywania, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Możesz wybierać z wielu szablonów i rozszerzeń. Podobnie jak Blogger, szablony Joomla umożliwiają także zmianę wyglądu bloga.

Dzięki rozszerzeniom Joomla możesz dodać dodatkowe funkcje do swojej witryny. Ponadto możesz przetłumaczyć swoją witrynę na kilka innych języków bez pomocy żadnego rozszerzenia strony trzeciej.

5. Drupal

Drupal, alternatywa dla blogerów

Drupal to kolejna alternatywa Bloggera, która jest także bezpłatną platformą typu open source, która ułatwia założenie bloga i wszelkiego rodzaju witryn internetowych. Aby zmienić wygląd, możesz zainstalować motyw Drupal, który spełnia Twoje potrzeby. Aby rozszerzyć swoje funkcje, możesz zainstalować moduły na swojej stronie Drupal.

W przeciwieństwie do innych alternatyw Bloggera, Drupal wyprzedza konkurencję, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Są przejrzyste w kwestii swojego bezpieczeństwa i publikują szczegółowy raport bezpieczeństwa.

Jeśli nie masz pewności, która z powyższych trzech platform może być twoim najlepszym wyborem, przeczytaj nasz post porównawczy na WordPress vs. Joomla vs. Drupal tutaj.

6. Tumblr

Tumblr, alternatywa Blogger

Tumblr to kolejna alternatywa Bloggera, którą możesz wypróbować. Jest to narzędzie do blogowania, mikroblogowania i sieci społecznościowych, które pozwala bez wysiłku udostępniać wszystko w Internecie, w tym zdjęcia, cytaty itp..

Wydaje się, że Tumblr ma młodszą grupę demograficzną w porównaniu z innymi sieciami społecznościowymi.

7. Weebly

Weebly

Weebly to popularny kreator stron internetowych, który pozwala Ci budować dowolną stronę internetową, w tym blog. Podobnie jak Blogger.com, Weebly jest również hostowaną platformą, która pozwala łatwo zbudować blog od podstaw.

Po zarejestrowaniu się w witrynie Weebly możesz wybrać jeden z jej motywów, aby zapewnić jej atrakcyjność wizualną, której potrzebuje.

Aby rozszerzyć twoje funkcje, Weebly oferuje setki aplikacji.

Dowiedz się więcej o Weebly tutaj.

8. Średni

Średni

Średni to internetowa platforma wydawnicza idealna dla początkujących pisarzy. Na średnim poziomie możesz opublikować swoją pracę i udostępnić ją innym członkom społeczności. Jeśli twoje dzieło jest lubiane przez czytelnika na Medium, mogą to docenić, klaszcząc za ciebie, klikając przycisk klaśnięcia.

Medium pozwala użytkownikom czytać 3 artykuły dziennie. Jeśli przekroczysz limit i nadal chcesz przeczytać więcej postów, możesz zostać członkiem, płacąc 5 USD. Jeśli Twój artykuł zostanie klaskany przez innego użytkownika, Medium zacznie ci płacić.

Otóż ​​to! Mamy nadzieję, że nasz artykuł na temat najlepszych alternatyw dla blogerów był pomocny. Możesz także sprawdzić najlepsze platformy blogowe dla początkujących.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map