9 najlepszych alternatyw Google AdSense na zarobienie prawdziwych pieniędzy (2020)

Najlepsze alternatywy Google AdSense


Szukasz najlepszych alternatyw Google AdSense do zarabiania na swojej stronie??

AdSense to najpopularniejsza usługa reklamowa na świecie do zarabiania pieniędzy na reklamach. Jeśli jednak Twoje konto AdSense zostanie zablokowane lub usunięte z jakiegokolwiek powodu, musisz użyć innej metody, aby kontynuować zarabianie na treści.

W tym artykule podzielimy się z 9 najlepszymi alternatywami Google AdSense, których możesz użyć.

Jak zarabiać „prawdziwe” pieniądze za pomocą alternatyw AdSense

AdSense to sieć reklamowa nr 1 dla wydawców, którzy chcą zarabiać na swoim blogu. Zarabianie w AdSense jest takie proste. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić kod AdSense na swoim blogu, a reklamy pojawią się po zatwierdzeniu konta.

Jednak są wiele powodów, by szukać niezawodnej alternatywy dla Google AdSense.

Być może miałeś trudności z zatwierdzeniem konta AdSense, a może Twoje konto AdSense zostało zbanowane.

Niektórzy wydawcy szukają również alternatywy, ponieważ chcą zdywersyfikować przychody z reklam, zarabiając na swoim blogu obok AdSense.

Bez względu na powód istnieją 2 sposoby zarabiania na blogu za pomocą alternatywy AdSense:

  1. Wybierając alternatywną sieć reklamową
  2. Wybierając sieć afiliacyjną

Wybór alternatywnej sieci reklamowej jest najlepszym wyborem, jeśli nie masz aktywnego konta AdSense i chcesz zarabiać na swoim blogu za pomocą reklam.

Wybór sieci partnerskiej jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz zdywersyfikować przychody z reklam obok AdSense. Możesz także sprawdzić, jak rozpocząć marketing partnerski.

W tym artykule pokażemy 2 różne rodzaje alternatyw AdSense: sieci reklamowe i sieci partnerskie.

Sieci reklamowe

1. Media.net

Media.net

Media.net jest usługą podobną do Google AdSense i może być łatwo używana jako alternatywa. Wyświetla reklamy kontekstowe z niestandardowymi projektami, które są odpowiednie do treści Twojej witryny. Integruje się z Yahoo! Program reklam kontekstowych Bing Network, aby zwiększyć zasięg.

Dzięki technice reklam natywnych zwiększają zaangażowanie użytkowników i personalizują wygląd stron docelowych. Wszystkie ich reklamy są w pełni responsywne i świetnie wyglądają na każdym ekranie. Media.net wypłaca wszelkie przychody zarobione co 30 dni.

2. Reklamy śmigłowe

Reklamy śmigłowe

Reklamy śmigłowe to kolejna alternatywa dla Google AdSense. Jest to sieć reklamowa i partnerska ukierunkowana na wydajność, która pozwala tworzyć kampanie ukierunkowane na konwersję. Ma system AI, który automatyzuje optymalizację reklam i daje niesamowite rezultaty. Propeller Ads to samoobsługowa platforma z dogłębnymi statystykami skuteczności reklam w czasie rzeczywistym.

Oferuje wiele formatów reklam, w tym reklamy onclick, reklamy natywne itp. Jest również wyposażony w program partnerski, aby zarabiać prowizje od sprzedaży. Możesz wybrać jedną z wielu bramek płatności, aby wypłacić swoje dochody. Reklamy śmigłowe płacą w wysokości 30 netto. W niektórych wybranych krajach oferują również cotygodniowe płatności.

3. Adsterra

Adsterra

Adsterra to cyfrowa sieć reklamowa dla wydawców i reklamodawców. W pakiecie znajduje się osobisty menedżer konta, który monitoruje skuteczność kampanii reklamowych. Możesz osobno kierować ruch w sieci i ruchu mobilnym, aby maksymalnie wykorzystać swoje reklamy. Pokazuje także statystyki skuteczności reklam w czasie rzeczywistym.

Wszystkie reklamy są zabezpieczone przez wewnętrzny zespół i przy pomocy rozwiązań innych firm. Minimalna wypłata za Adsterra wynosi 100 USD, a wydawcy płacą dwa razy w miesiącu.

4. AdBuff

AdBuff

AdBuff to sieć reklamowa podobna do AdSense, która łączy Cię z reklamodawcami. Posiada pulpit nawigacyjny w czasie rzeczywistym, który wyświetla status Twoich przychodów, dzięki czemu możesz odpowiednio zarządzać swoimi reklamami. Menedżer konta umożliwia sprawdzenie skuteczności reklamy i pomaga ją zoptymalizować w celu uzyskania lepszych wyników.

Wszystkie ich reklamy są przyjazne rodzinie i chronione przed złośliwymi treściami. Ma integrację z popularnymi firmami reklamowymi, aby zwiększyć Twoje przychody. AdBuff wypłaca zarobione przychody w kwocie 45 netto.

5. Bidvertiser

Bidvertiser

Bidvertiser to bezpośrednia sieć reklamowa, za pomocą której możesz zarabiać na ruchu i treści w Twojej witrynie. Ma panel sterowania do optymalizacji ruchu i wykorzystuje technologię Smartlink do wysyłania użytkowników bezpośrednio do wybranych linków. W przeciwieństwie do innych usług reklamowych Twoje konto zostanie natychmiast zatwierdzone. Formaty reklam obejmują banery, suwaki, wyskakujące okienka i wiele innych.

Działa z Twoją witryną, aplikacjami mobilnymi, rozszerzeniami i wszystkimi innymi zasobami, aby zarabiać na ruchu. Bidvertiser wyświetla bezpieczne reklamy i integruje się z popularnymi usługami płatniczymi, takimi jak PayPal, w celu wysłania Twoich przychodów. Możesz wypłacić swoje przychody z saldem już od 10 USD.

6. PopAds

PopAds

PopAds to popularna sieć reklamowa i usługa publikowania reklam. Jest to bezpośrednia alternatywa dla Google AdSense i jest wysoko płatnym rozwiązaniem. Możesz uzyskać zatwierdzenie konta i natychmiast rozpocząć publikowanie reklam w swojej witrynie.

Wszystkie ich reklamy są zoptymalizowane pod kątem szybkiego i wydajnego ładowania. PopAds jest lubiany przez tysiące wydawców ze względu na ich unikalne kryteria płatności. Płacą codziennie, jeśli osiągniesz minimum 5 USD dziennie.

7. RevenueHits

RevenueHits

RevenueHits to kolejna popularna sieć reklamowa na rynku. Gwarantuje to szybkie zatwierdzenie twojego konta i zwiększa reklamy, aby generować pieniądze z Twojej witryny. Ma wiele formatów wyświetlania reklam, takich jak banery, przyciski, suwaki, wyskakujące okienka itp.

Możesz wypłacać swoje przychody za pośrednictwem PayPal, Payoneer i innych popularnych bram płatniczych. Minimalna kwota dochodu do wypłaty Twoich pieniędzy wynosi 50 USD i płacą one na zasadzie netto 30.

Sieci partnerskie

8. ShareASale

ShareASale

ShareASale to najpopularniejsza sieć marketingu afiliacyjnego. Oferuje wiele kategorii, takich jak moda, technologia, biznes itp., Co pozwala wielu różnym niszom biznesowym zarabiać dodatkowe pieniądze. Możesz zarejestrować się w dowolnym produkcie zarejestrowanym w ShareASale i otrzymać prowizję od każdej sprzedaży.

Może być alternatywą dla Google AdSense, ponieważ generuje przychód z ruchu w Twojej witrynie. Rejestracja jest łatwa, a otrzymasz miesięczne wynagrodzenie. Aby jednak wypłacić swoje przychody, potrzebujesz minimalnego salda płatności w wysokości 50 USD na koncie stowarzyszonym. Możesz zacząć zarabiać w ShareASale, jak tylko zaczniesz modę, jedzenie, technologię lub dowolną inną stronę internetową.

9. Amazon Associates

Amazon Associates

Amazon Associates to jeden z najlepszych programów partnerskich na świecie. Może nie być bezpośrednią alternatywą dla Google AdSense, ale możesz zarabiać na prowizjach ze sprzedaży produktów Amazon w swojej witrynie. Jeśli posiadasz sklep eCommerce, możesz po prostu zarejestrować się w programie Amazon Associates i wyświetlać dynamiczne reklamy graficzne na swojej stronie internetowej.

Ponieważ Amazon ma miliony produktów, możesz wybrać wyświetlanie najbardziej odpowiednich produktów w swojej linii produktów. Amazon Associates płaci do 10% prowizji od każdej sprzedaży.

Możesz także stworzyć własny sklep partnerski Amazon, aby zarobić więcej pieniędzy. A także sprawdź naszą listę najlepszych tematów marketingu afiliacyjnego, aby rozpocząć swój biznes partnerski z hukiem.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze alternatywy Google AdSense do zarabiania na swojej witrynie. Możesz także sprawdzić naszą listę najlepszych firm hostingowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map