9 najlepszych narzędzi do pracy zdalnej do pracy w domu (w porównaniu)

narzędzia do pracy zdalnej


Szukasz najlepszych narzędzi do zdalnej pracy dla Twojej firmy?

Opcja pracy zdalnej zyskała ostatnio na popularności i kilka małych i dużych przedsiębiorstw przyjmuje ten trend.

Przejście na pracę zdalną oznacza przemyślenie, w jaki sposób Twój zespół komunikuje się i łączy z Internetem. Dlatego wybór najlepszych narzędzi do pracy zdalnej jest ważny dla Twojego zespołu.

W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych narzędzi do pracy zdalnej, które pomogą Ci pozostać w kontakcie ze swoim zespołem.

Ten artykuł jest podzielony na kilka różnych sekcji:

 1. Narzędzia komunikacyjne
 2. Narzędzia współpracy
 3. Narzędzia marketingowe

Narzędzia komunikacyjne

Jeśli kilku członków zespołu pracuje zdalnie nad tym samym projektem, połączenie ze sobą przez telefon, czat i konferencje online zapewnia, że ​​wszyscy są na tej samej stronie.

1. Nextiva

Nextiva, konferencja telefoniczna

Nextiva to jedna z najlepszych opcji dla każdego, kto szuka systemu telefonu biznesowego i narzędzia do konferencji online. Oferuje zarówno wideokonferencje, jak i konferencje telefoniczne i może być używany zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i telefonach komórkowych.

Nextiva zapewnia również opcję czatu podczas konferencji z członkami zespołu lub klientami. Najlepsze jest to, że możesz także udostępniać swoje ekrany. Ma nawet opcje VoIP z nieograniczonymi połączeniami, nieograniczoną liczbę wiadomości SMS w całym kraju, bezpłatny bezpłatny numer, automatyczną obsługę i wiele więcej.

Zasadniczo jest to kompletne rozwiązanie do utrzymywania kontaktu z członkami zespołu i klientami.

Twoi pracownicy mogą korzystać z bezpłatnych numerów z dowolnego miejsca, aby pomóc Twoim klientom i niekoniecznie muszą pracować z tego samego biura. Mogą także udostępniać dokumenty, organizować spotkania, śledzić ważne aktualizacje bez kłopotów z osobistymi spotkaniami.

2. RingCentral

RingCentral, narzędzia do pracy zdalnej

RingCentral to kolejne narzędzie dla firm pracujących zdalnie. Dzięki RingCentral możesz z łatwością organizować wirtualne spotkania, konfigurować zewnętrzne centrum telefoniczne dla klientów, organizować konferencje wideo HD z udostępnianiem ekranu i robić wiele więcej.

Możesz także przesłać faksem ważne dokumenty do swoich członków zespołu lub klientów z telefonu, komputera stacjonarnego lub tabletu podłączonego do Internetu. Teraz nawet jeśli masz zespół rozproszony po całym świecie, możesz łatwo łączyć się ze sobą dzięki RingCentral.

3. Zoom

Powiększ filmy

Powiększenie to doskonała usługa wideokonferencji, która pozwala organizować konferencje, webinaria, tworzyć wirtualne wydarzenia lub uczyć uczniów online. Zoom oferuje najlepszą jakość obrazu i dźwięku oraz chroni prywatność użytkowników.

Możesz wybrać bezpłatny abonament, jeśli chcesz organizować konferencje lub wydarzenia przez mniej niż 40 minut. Ale poza tym musisz zaktualizować swój plan. Dzięki Zoomowi prowadzenie i dołączanie do spotkania jest łatwe. Gospodarz może wygenerować link i udostępnić go każdemu, kto musi wziąć udział w wydarzeniu. Każdy, kto ma link, może dołączyć do spotkania lub wydarzenia, klikając je.

4. luz

Luźne, zdalne narzędzia robocze

Slack to świetne narzędzie dla firm pracujących zdalnie, aby pozostać w kontakcie z kolegami z drużyny. Dzięki tej platformie możesz komunikować się ze współpracownikami w czasie rzeczywistym.

Dzięki Slack każdy może być na bieżąco z tym, co dzieje się w firmie. Możesz także mieć kanały oparte na swoich projektach, w których możesz omawiać wspólne cele, cele i postępy swojej pracy.

Narzędzia współpracy

Utrzymywanie uporządkowanej pracy i współpraca z członkami zespołu może być jedną z największych przeszkód dla zdalnych zespołów. Na szczęście mamy listę narzędzi do zdalnej współpracy, które pomogą ci rozwiązać ten problem.

5. GSuite

E-maile GSuite, hosting e-maili

GSuite to produkt firmy Google, który oferuje wiele funkcji i opcji ułatwiających zdalną pracę. Pozwala łączyć się ze swoim zespołem, a także z klientami za pomocą profesjonalnych adresów e-mail, czatów i spotkań.

Możesz także z łatwością współpracować z kolegami z drużyny, tworząc wspólne arkusze, dokumenty, slajdy itp. Aby nie przegapić ważnych wydarzeń, możesz użyć kalendarza Google wyposażonego w automatyczne przypomnienia. Otrzymasz również nieograniczone miejsce w chmurze na Dysku Google, w zależności od swoich planów.

6. Asana

narzędzia do pracy zdalnej

Asana to narzędzie do zarządzania projektami, które ułatwia zdalnym zespołom przypisywanie zadań do członków drużyny i śledzenie ich postępów. Możesz tworzyć zespoły na podstawie różnych projektów i dodawać do nich członków zespołu. Członkowie mogą następnie przypisywać sobie zadania i dodawać opisy do tych zadań.

Ułatwia to innym zrozumienie, o co chodzi w tym zadaniu. Możesz także dodawać notatki, dodawać podzadania i dodawać termin do zadań. Po zakończeniu zadania możesz łatwo oznaczyć je jako ukończone.

7. Lekarz czasu

Time Doctor, narzędzia do pracy zdalnej, narzędzia zwiększające produktywność

Time Doctor to najlepsze narzędzie do śledzenia czasu dla zdalnych zespołów, aby dowiedzieć się, jak produktywni są Twoi pracownicy. Oferuje szczegółowy wgląd w pracę wykonaną przez Twoich pracowników poprzez monitorowanie ich zadań za pomocą zrzutów ekranu.

Time Doctor przypomina użytkownikom, aby wrócili do pracy, jeśli wykryją korzystanie z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter lub jakakolwiek inna strona internetowa. To także cicho śledzi i rejestruje użycie Internetu i innej aplikacji, dzięki czemu wiesz, jak wydajna była. Dlatego nawet jeśli pracujesz w różnych lokalizacjach, możesz z łatwością obserwować, co dokładnie robią Twoi pracownicy.

Narzędzia marketingowe

Jeśli prowadzisz firmę online, musisz także skontaktować się z klientami za pośrednictwem poczty e-mail, czatu na żywo i SMS-ów. Rzućmy okiem na kilka narzędzi, które pomogą Ci skontaktować się z klientami.

8. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue to bogate w funkcje rozwiązanie do marketingu e-mailowego, które jest idealne dla małych firm, blogerów itp. Oprócz marketingu e-mailowego pozwala on dodawać okno czatu na żywo do swojej witryny, marketing SMS-ów i nie tylko.

Niektóre z fajnych funkcji Sendinblue to:

 • Narzędzie do tworzenia stron docelowych
 • Twórca reklam na Facebooku
 • Piksel przekierowujący

9. Stały kontakt

Stały kontakt, e-mail marketing

Constant Contact to kolejna platforma e-mail marketingu, która upraszcza kampanie e-mail marketingowe. Na początku pojawi się monit o wybranie branży i poprzednich doświadczeń z e-mail marketingiem. Na podstawie dokonanych wyborów otrzymasz spersonalizowane treści i pomysły promocyjne, które pomogą Ci ulepszyć marketing e-mailowy.

Korzystając z tej platformy, możesz łatwo wysyłać wiadomości powitalne na czas, segmentować je, aby wysłać je do odpowiedniego klienta, automatycznie wysyłać wiadomości e-mail do osób nie otwierających i robić wiele więcej. Każda z tych funkcji sprawia, że ​​pozostajesz w kontakcie z klientami i lepiej się z nimi komunikujesz.

Dowiedz się więcej o stałym kontakcie tutaj.

Oto niektóre ze zdalnych narzędzi roboczych, które mogą pomóc Ci poprawić wydajność i pozostać w kontakcie z członkami zespołu. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci poznać najlepsze narzędzia do pracy zdalnej.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz również sprawdzić nasz artykuł na temat zarabiania pieniędzy w Internecie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map