9 najlepszych planów telefonów komórkowych dla małych firm na 2020 r. (W porównaniu)

Najlepsze plany telefonów komórkowych dla małych firm


Szukasz najlepszych planów telefonów komórkowych dla małych firm?

Biznesowe plany telefonów komórkowych pozwalają rozszerzyć połączenia z numerów firmowych na telefony komórkowe lub aplikacje internetowe bez potrzeby używania innego urządzenia dla każdego numeru. To świetny sposób na zarządzanie firmą za pomocą telefonu komórkowego.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi planami telefonów komórkowych dla małych firm.

Wybór najlepszego planu telefonii komórkowej dla małych firm

Na rynku dostępnych jest wiele biznesowych telefonów komórkowych. Może powodować zamieszanie wśród użytkowników, wybierając najlepszą usługę dla ich małej firmy.

Oto, czego potrzebujesz w usłudze telefonu komórkowego dla małych firm:

 • Czas trwania połączenia i czas oczekiwania
 • Urządzenie do nagrywania połączeń
 • Automatyczny asystent i przekierowywanie połączeń
 • Pulpit nawigacyjny online, aby dodać nowych członków zespołu
 • Pozwala wielu urządzeniom (telefon komórkowy, telefon stacjonarny, tablet, komputer) odbierać połączenia z jednego numeru
 • Przekazywanie połączeń, przekazywanie i usługa identyfikacji dzwoniącego

Plany telefonów komórkowych dla małych firm mogą oferować więcej opcji i funkcji. Musisz sprawdzić swoje wymagania, aby wybrać idealny plan telefonu komórkowego dla swojej firmy.

Rzućmy okiem na jedne z najlepszych planów telefonów komórkowych dla małych firm, z których możesz skorzystać.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva to popularna usługa telefonii komórkowej dla małych firm, która usprawnia komunikację. Ma mnóstwo funkcji, takich jak nieograniczone połączenia, poczta głosowa na e-mail, automatyczny asystent, jakość głosu HD, natychmiastowe połączenia konferencyjne i więcej.

Umożliwia kolejkom połączeń i recepcjonistce obsługę długich oczekujących połączeń. Możesz zintegrować aplikacje innych firm z Nextiva do raportowania, fakturowania, oprogramowania do zarządzania relacjami z klientami i innych celów.

Nextiva oferuje również czat na żywo, ankiety online, dzienniki połączeń i inne funkcje jako służbową usługę telefoniczną. Jest to idealna usługa telefoniczna wykorzystująca protokół VoIP dla firm indywidualnych i wielu lokalizacji.

Najnowsze zniżki znajdziesz na naszej stronie kuponów Nextiva.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral to doskonała usługa telefoniczna dla małych firm. Wyposażony jest w dzienniki połączeń do zarządzania historią wszystkich połączeń biznesowych. Umożliwia integrację z przydatnymi aplikacjami, aby rozszerzyć funkcjonalność Twojej firmy telefonii komórkowej.

Inne znaczące funkcje obejmują udostępnianie ekranu, połączenia wideo, konferencje, wiadomości błyskawiczne, nagrania połączeń i faks. Możesz także zarządzać identyfikatorem dzwoniącego, połączeniami oczekującymi, transferami i innymi funkcjami z pulpitu nawigacyjnego. Jest łatwy do skonfigurowania i użycia w ciągu kilku minut.

3. Konik polny

Konik polny

Grasshopper to idealna usługa wirtualnego telefonu dla małych firm. Oddziela osobiste i profesjonalne wezwania do efektywnej komunikacji. Możesz wybrać numer lokalny w określonych krajach, aby zbudować zaufanie wśród społeczności i odbierać połączenia z dowolnego miejsca za pomocą telefonu komórkowego lub aplikacji komputerowych.

Oprócz numeru lokalnego oferuje więcej opcji wyboru numeru dla małej firmy, w tym bezpłatny numer, numery próżne, numery 800 i 833.

4. Phone.com

Phonecom

Phone.com to profesjonalna usługa telefonii komórkowej dla małych firm. Daje możliwość wyboru numeru lokalnego lub bezpłatnego dla połączeń biznesowych. Do odbierania połączeń możesz używać dowolnego telefonu, w tym telefonu stacjonarnego lub komórkowego. Ma podstawowe funkcje, takie jak przekazywanie połączeń, przekierowywanie połączeń, połączenia konferencyjne itp.

Z Phone.com otrzymujesz również nieograniczone rozszerzenia, pocztę głosową na e-mail, nagrywanie połączeń, recepcję na żywo, numery globalne i wiele innych. Ma elastyczne plany cenowe i pozwala dodawać nieograniczoną liczbę użytkowników do usługi.

5. AT&T.

ATT

W&T. to kolejny popularny telefon służbowy, telewizor i serwis internetowy. Pozwala ci pozostać w kontakcie z użytkownikami przez cały czas. Ma nielimitowane plany premium dla połączeń i wiadomości błyskawicznych do użytkowników. Dostajesz do 4 linii z każdym z ich planów.

Funkcje planów premium obejmują nieograniczony czas rozmów, SMS-y i usługi transmisji danych dla określonych krajów, takich jak Meksyk i Kanada. Oferuje również usługi przesyłania strumieniowego HD i mobilny punkt dostępu.

6. Verizon

Verizon

Verizon to wysokiej jakości usługa telefonii komórkowej dla małych firm. Oferuje nieograniczony czas połączeń, SMS-y i usługi transmisji danych dla maksymalnie 5 użytkowników. Ma nieco drogie plany niż inne usługi telefonii komórkowej na tej liście.

Pozwala pozostać w kontakcie z dowolnego miejsca, udostępniając dane między jednym lub kilkoma mobilnymi tabletami, punktami dostępowymi i innymi urządzeniami. Możesz także kupić osobne plany na podstawowy telefon, tablet lub dowolne urządzenie hotspot.

7. Google Voice

głos Google

głos Google to inteligentna usługa połączeń głosowych i telefonii komórkowej dla małych firm. Umożliwia używanie numeru głosowego do odbierania połączeń z dowolnego miejsca za pomocą smartfona i aplikacji internetowych. Podobnie jak inne usługi telefonii komórkowej, oferuje przekazywanie połączeń, przekazywanie i pocztę głosową.

Umożliwia blokowanie połączeń spamowych i ustawianie czasu odbierania połączeń na urządzeniach. Dzięki Google Voice otrzymujesz bezpłatny numer w USA do wykonywania połączeń, SMS-ów i poczty głosowej.

8. Vonage

Vonage

Vonage to kolejna profesjonalna usługa telefonii komórkowej dla małych firm. Jest kompatybilny z Amazon Chime, aby umożliwić połączenia wideo i konferencje online w celu efektywnej komunikacji. Oferuje usługi VOIP dla biznesu w chmurze oraz funkcję dostępu mobilnego do odbierania połączeń z dowolnego miejsca za pośrednictwem połączenia internetowego.

Inne funkcje obejmują internetowy pulpit nawigacyjny do zarządzania połączeniami oczekującymi, przekazywaniem połączeń, przekazywaniem itp. Możesz także łatwo dodawać nowych użytkowników z portalu administracyjnego.

9. T-Mobile

T Mobile

T Mobile to droga usługa telefonii biznesowej dla małych i dużych firm. Zapewnia nieograniczoną liczbę połączeń, danych i planów SMS, z których możesz korzystać z dowolnego miejsca na świecie. T-Mobile umożliwia zarządzanie wieloma numerami z jednego urządzenia lub jednym numerem z wielu urządzeń.

Funkcje obejmują pocztę głosową, przekierowywanie połączeń, identyfikację dzwoniącego i zasięg odpowiedni dla danego kraju. Oferuje do 12 linii i pobiera opłaty za linię.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze plany telefonów komórkowych dla małych firm. Możesz również sprawdzić nasz wybór ekspertów najlepszych tanich rejestratorów nazw domen.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map