Divi vs. Avada: Który motyw jest dla Ciebie NAJLEPSZY? (W porównaniu)

divi vs avada


Szukasz najlepszego motywu WordPress dla swojej witryny? Jeśli to czytasz, prawdopodobnie wykonałeś już większość pracy. Zawęziłeś wyszukiwanie do 2 opcji: Divi lub Avada. Ale który z nich jest naprawdę najlepszy?

Zewnętrznie te 2 popularne motywy mogą wydawać się podobne pod względem funkcji i elastyczności. Właśnie dlatego do tego szczegółowego porównania będziemy kopać głęboko! Sprawdzimy łatwość użycia każdego motywu, funkcje, dostępną dokumentację i ceny, aby ustalić, który motyw wygrywa bitwę: Divi vs. Avada.

Zaszalejmy!

Przegląd: Divi vs. Avada

Divi

Divi

Divi to bardzo elastyczny, potężny motyw WordPress. Został zbudowany przez Elegant Themes, niezwykle popularny rynek motywów WordPress. Możesz użyć go jako motywu nadrzędnego do wielu motywów WordPress, w tym wszystkich motywów stworzonych przez Elegant Themes. Divi jest sprzedawany w pakiecie z członkostwem w klubie Elegant Themes.

Ten motyw jest dobrze znany z zaawansowanego narzędzia Divi Builder typu przeciągnij i upuść, które świetnie współpracuje z wieloma popularnymi motywami WordPress. Divi Builder pomaga błyskawicznie tworzyć strony, bez pisania ani jednego wiersza kodu. Możesz po prostu przenosić elementy w kreatorze za pomocą myszy, aby projektować strony.

Divi jest łatwy w użyciu i niezwykle popularny wśród początkujących, którzy chcą założyć blog lub stronę internetową.

Avada

Avada

W tym momencie Avada od kilku lat jest najlepiej sprzedającym się motywem WordPress. Można go użyć do utworzenia dowolnego rodzaju strony internetowej, bloga, strony docelowej lub sklepu internetowego. Dostarcza mnóstwo przydatnych wtyczek WordPress, dzięki którym możesz wyróżnić swoją witrynę z tłumu.

Łatwo jest skonfigurować w WordPress. Za pomocą popularnych wtyczek do tworzenia stron można projektować strony za pomocą Avada. Jest również wyposażony w wiele gotowych projektów, które możesz dostosować, dzięki czemu możesz mieć witrynę, której pragniesz, bez konieczności projektowania od podstaw. Jest pełen nieograniczonych kolorów i stylów.

Avada cieszy się zaufaniem tysięcy użytkowników i jest najczęściej sprzedawanym motywem z wielu platform handlowych.

Cechy: Divi vs. Avada

Divi

Jako jeden z najpopularniejszych motywów WordPress, nic dziwnego, że Divi ma mnóstwo niesamowitych funkcji. Wszystko zaczyna się od ich ekskluzywnego narzędzia Divi Builder, potężnego narzędzia do przeciągania i upuszczania do przenoszenia elementów na stronie motywu. Divi Builder ułatwia projektowanie własnych stron. Możesz rysować kolumny i wiersze, aby dodać moduły za pomocą przeciągania i upuszczania.

Konstruktor Divi

Inne godne uwagi funkcje obejmują wiele gotowych układów Divi i projektów powiązanych z motywem Divi. Te układy natychmiast nadają Twojej witrynie profesjonalny wygląd. Motyw Divi ma układ niemal każdego rodzaju strony internetowej, jaki można sobie wyobrazić. Możesz po prostu wybrać układ i wprowadzić kilka poprawek, aby spersonalizować go dla swojej marki. Te wstępnie zbudowane układy pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, ponieważ nie będziesz musiał ręcznie edytować motywu od zera.

Sprawdź także te wysoce konfigurowalne motywy podrzędne Divi.

Ponadto motyw Divi ma wiele typów treści i modułów. Te moduły treści umożliwiają wstawianie różnych rodzajów treści i multimediów w witrynie. Możesz użyć Divi Builder, aby dostosować te moduły w dowolnej sekcji. Za pomocą dostosowywania WordPress na żywo możesz także wyświetlić podgląd końcowych wyników przed opublikowaniem.

Motyw Divi ma potężne, praktyczne integracje. Doskonale współpracuje z WooCommerce, tworząc sklep internetowy. Podobnie jak inne moduły w temacie, możesz użyć narzędzia Divi Builder do zaprojektowania sklepu eCommerce. Divi obsługuje WPML i wiele języków RTL, aby stworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

Avada

Avada ma wiele przydatnych funkcji. To naprawdę wielozadaniowy motyw WordPress i można go używać do tworzenia dowolnej witryny internetowej. Zawierają nieograniczoną liczbę projektów i szablonów, dzięki którym w mgnieniu oka możesz zbudować witrynę dostosowaną do konkretnej niszy biznesowej. Wszystkie te projekty są w pełni konfigurowalne, dzięki czemu możesz szybko zmieniać kolory i style. Możesz edytować szablony za pomocą prostego panelu opcji motywu.

Projekty i układy Avada

Jest dostarczany z wtyczką Fusion Core zaprojektowaną specjalnie dla motywu Avada. Wtyczka dodaje narzędzie do tworzenia stron Fusion, aby ułatwić dostosowywanie. Za pomocą narzędzia do tworzenia stron możesz tworzyć strony docelowe ze wszystkimi innymi funkcjami motywu Avada. Oprócz narzędzia do tworzenia stron otrzymasz także suwak obrazu, mega menu i generator krótkich kodów.

Jeśli chodzi o integrację, motyw Avada można bezbłędnie łączyć z wtyczką WooCommerce WordPress, aby przekształcić witrynę w sklep eCommerce. Możesz dopasować inne funkcje motywu Avada do swojego sklepu internetowego, aby był atrakcyjny i stylowy. Avada obsługuje również fora bbPress w celu uruchomienia forum w Twojej witrynie. Inne integracje obejmują ikony Font Awesome, aby dodać piękne ikony do menu nawigacji, menu mediów społecznościowych itp.

Avada zawiera wiele wtyczek WordPress, w tym Revolution Slider, Layer Slider, Elastic Slider i wiele innych. Motyw jest bardzo responsywny i działa świetnie na wszystkich rozmiarach i urządzeniach.

Łatwość użycia: Divi vs. Avada

Divi

Divi jest łatwy w konfiguracji i przyjazny dla początkujących, od procesu instalacji do docelowego uruchomienia witryny. Posiada profesjonalne projekty i układy do wykorzystania jako punkt wyjścia. Musisz tylko dodać własną treść, a witryna będzie gotowa do wdrożenia.

Funkcje motywu Divi naprawdę ułatwiają nawet początkującym projektantom profesjonalnie wyglądającą stronę internetową. Dzięki prostym opcjom dostosowywania możesz dodać lub usunąć dowolny moduł ze swojej witryny. Ma łatwy do zrozumienia panel sterowania do zarządzania funkcjami witryny.

Avada

Avada ma tak wiele funkcji, że wielu uważa, że ​​potrzebujesz profesjonalnych umiejętności programistycznych, aby móc korzystać z tego motywu. Jest jednak zaprojektowany w taki sposób, że nawet użytkownik z niewielką znajomością kodowania może zainstalować Avada i czerpać z niego korzyści.

Funkcje Avada

Aby wyglądało jak witryny demonstracyjne, musisz dodać swoje treści do motywu. Avada jest elastyczna w tworzeniu stron docelowych, suwaków graficznych, portfeli, pokazów slajdów itp. Kreator stron Fusion zapewnia pełną kontrolę nad projektem i układem witryny. Pozwala także na stworzenie własnego projektu strony internetowej za pomocą prostej funkcji przeciągnij i upuść.

Avada ma instalator wersji demonstracyjnej, który bardzo pomaga, gdy zaczynasz. Wyświetli stronę podobną do wybranej wersji demonstracyjnej i możesz szybko zastąpić zawartość manekina, aby dodać własną.

Wsparcie i dokumentacja: Divi vs. Avada

Divi

Motyw Divi zawiera członkostwo w klubie Elegant Themes, co z kolei zapewnia pełny dostęp do obszernej dokumentacji, forów pomocy technicznej i zespołu obsługi klienta.

Elegant Themes ma dobrze wyszkolony personel profesjonalistów, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na pytania związane z tematem. Twoje członkostwo zapewnia dostęp do pomocy technicznej przez rok, po czym możesz odnowić subskrypcję, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy.

Ta licencja na obsługę pozwala także instalować Divi na dowolnej liczbie witryn. Możesz nawet użyć go do budowy witryn klienckich. Twoja licencja uprawnia Cię również do bezpłatnych aktualizacji motywów.

Avada

Motyw Avada szczyci się swoim zespołem wsparcia na swojej stronie internetowej i nie bez powodu. Ich zespół zapewnia rzeczywiste wsparcie rzeczywistych osób, które utworzyły motyw.

Avada jest bardzo dobrze udokumentowana. Każda funkcja motywu jest szczegółowo wyjaśniona i zawiera instrukcje krok po kroku zawarte w dokumentacji motywu. Dokumentacja jest również dostępna dla dodatkowych wtyczek dostarczanych z Avadą.

Ceny: Divi vs. Avada

Divi

Aby uzyskać motyw Divi, musisz zarejestrować się w członkostwie Elegant Themes. Ma 2 plany: roczny dostęp i dożywotni dostęp.

Ceny Divi

Roczny plan dostępu obejmuje wszystkie motywy i wtyczki dostępne w eleganckich motywach, w tym Divi. Ma nieograniczone korzystanie z witryny i roczne odnowienie za 89 USD rocznie. Ten plan obejmuje aktualizacje motywów i doskonałą obsługę klienta od profesjonalnego zespołu odpowiedzialnego za eleganckie motywy.

Jednak dożywotni plan dostępu kosztuje 249 USD. Oferuje wszystko zawarte w rocznym planie dostępu za jednorazową opłatą. Po zapłaceniu będziesz mieć dostęp do motywów i wtyczek od eleganckich motywów przez cały czas istnienia firmy. Ten plan obejmuje także dożywotnie aktualizacje motywów i profesjonalną obsługę klienta.

Masz możliwość anulowania członkostwa lub uaktualnienia / obniżenia do dowolnego planu w dowolnym momencie.

Avada

Motyw Avada ma zwykłą licencję, która kosztuje 60 USD rocznie. Obejmuje to 6 miesięcy wsparcia klienta, aktualizacje motywów i wszystkie funkcje Avady. Możesz przedłużyć obsługę klienta do 1 roku, płacąc dodatkowe 18 USD zwykłą licencją.

Cena jest bardzo rozsądna w porównaniu do innych motywów WordPress z funkcjami podobnymi do Avady.

Nasz werdykt: Divi vs. Avada – jaki motyw wybrać??

Bez wątpienia Divi jest jednym z najpopularniejszych motywów WordPress na rynku. Dzięki narzędziu do przeciągania i upuszczania możesz zbudować witrynę internetową tak, jak chcesz. Niezależnie od tego, czy jesteś absolutnym nowicjuszem, czy doświadczonym programistą, Divi będzie najlepszym wyborem dla Twoich potrzeb.

Nowicjusz może łatwo stworzyć stronę internetową bez zatrudniania profesjonalisty. Deweloper może łatwo zbudować setki witryn dla klientów dzięki pełnym pakietom witryn. Sprawdź tę recenzję motywu Divi.

Jeśli szukasz uniwersalnego motywu dostarczanego z mnóstwem przydatnych wtyczek i wbudowanych funkcji, możesz rozważyć zakup Avady. Główną zaletą jest to, że nie jesteś ograniczony do jednej witryny; możesz użyć Avady do stworzenia dowolnej liczby stron internetowych. Avada ma wszystkie funkcje, których można się spodziewać po najpotężniejszym i najbardziej zaufanym motywie WordPress na świecie.

Mamy nadzieję, że podobał ci się ten artykuł porównujący Divi vs. Avada i że masz teraz lepszy pomysł, który jest najlepszym motywem dla Twojej witryny. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, może ci się spodobać nasz post na temat najlepszych DARMOWYCH blogów WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map