GoDaddy Website Builder Review: (alias Websites + Marketing)

strony godaddy + przegląd marketingowy


Szukasz kreatora stron internetowych? Zastanawiasz się, czy Kreator stron GoDaddy jest tego wart?

GoDaddy to znana marka, jeśli chodzi o rejestrację domen i hosting stron internetowych. W naszym przeglądzie GoDaddy przyjrzymy się dokładnie jego użyteczności, tworząc stronę demonstracyjną, abyś mógł dowiedzieć się, czy jest wart szumu.

Krok 1: Założenie bezpłatnego konta za pomocą stron GoDaddy + marketing

Aby utworzyć bezpłatne konto, musisz przejść do oficjalnej strony GoDaddy Websites + Marketing i kliknąć na Zacznij za darmo przycisk.

Nastąpi przekierowanie do nowej strony, na której zostaniesz poproszony o utworzenie nowego konta w GoDaddy. Wprowadź szczegóły tutaj i kliknij Utwórz konto opcja na początek.

Po utworzeniu konta przejdziesz na stronę konfiguracji narzędzia do tworzenia witryn, które faktycznie działa jako narzędzie do tworzenia wersji wizualnych. Możesz wpisać branżę i nazwę swojej witryny w polach po prawej stronie. Zobaczysz, jak odbija się w przestrzeni po lewej stronie.

Kliknij przycisk Kontynuuj, aby przejść do następnego kroku, w którym możesz dalej edytować swoją stronę.

Krok 2: Edycja za pomocą Kreatora stron GoDaddy

Powinieneś teraz znajdować się w wizualnym narzędziu do tworzenia stron z opcją edycji po prawej stronie i widokiem zmian w czasie rzeczywistym po lewej stronie. Tutaj zobaczysz 4 różne opcje dostosowywania motywu.

Zacznijmy od pierwszej opcji. Kliknij na Motyw opcja. Zobaczysz, że wszystkie dostępne motywy pojawiają się po lewej stronie.

Witryny GoDaddy + Marketing oferują ponad 20 różnych motywów o niepowtarzalnym wyglądzie. Teraz wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba. Automatycznie rozszerzy się, aby zmieścił się na ekranie, a opcje edycji po prawej stronie.

Tutaj możesz pracować nad zmianą koloru, stylu i rozmiarów motywów. Będzie to następnie wykorzystane w nagłówkach, linkach i przyciskach. Nie możesz jednak dodawać żadnych niestandardowych czcionek, ponieważ nie mają takiej możliwości.

Po zakończeniu kliknij ikonę Początek tuż pod przyciskiem Podgląd i opublikuj. Spowoduje to powrót do strony głównej z 4 opcjami dostosowywania.

Możesz teraz kliknąć opcję Treść, aby dodać własną treść. Ponownie ta karta będzie miała dla ciebie 4 opcje.

Ustawienia treści chrzestny kreator stron internetowych

Możesz wybrać opcję w zależności od tego, w której sekcji chcesz dodać treść. Jeśli to jest Strona główna wystarczy kliknąć opcję Strona główna. Następnie możesz zacząć dodawać własne treści po lewej stronie ekranu, który wyświetla stronę główną.

Karta Strona główna pozwoli Ci pracować nad wszystkimi elementami, które możesz dodać do swojej strony głównej. Możesz zmienić zdjęcie na okładkę, dodać nowy kolor, pracować nad wyrównaniem, zmienić logo, dodać przyciski CTA i więcej w ramach tej opcji.

Aby zmienić zdjęcie na okładkę, możesz użyć przycisku Aktualizuj w edytorze czasu rzeczywistego. Następnie użyj przycisku Zamień, aby przesłać nowy obraz. Umożliwia także przeglądanie biblioteki zdjęć stockowych, jeśli chcesz.

Możesz także skorzystać z zaawansowanych opcji edycji, jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych zmian. Po zakończeniu pracy na stronie głównej możesz ponownie kliknąć kartę Strona główna. Możesz teraz pracować nad nagłówkiem, stroną O nas i stopką.

Jednak w każdej z tych opcji można dodać tylko ograniczoną liczbę elementów. Jeśli więc chcesz mieć pełną elastyczność w zakresie projektowania, możesz nie być zadowolony z tego narzędzia do tworzenia witryn.

Na przykład w nagłówku możesz dodać swoje logo, baner promocyjny, przycisk wezwania do działania oraz numer kontaktowy. Nie ma możliwości przeniesienia kontenera zawartości i nie ma możliwości dostosowania rozmiaru, koloru ani stylu czcionki.

Podobnie w stopce możesz dodać tylko swoje prawa autorskie, notatkę stopki i dodać linki społecznościowe. Jeśli chcesz dodać link partnerski lub coś w tym rodzaju, korzystanie z niego może być denerwujące.

Krok 3: Konfigurowanie nawigacji w witrynie w kreatorze stron GoDaddy

chrzestny, gocentralny

Następną opcją jest Nawigacja strony. Tutaj możesz dodać nowe strony do swojej witryny i dodać link do strony zewnętrznej. Oba te elementy mogą być wyświetlane w stopce i nagłówku.

Możesz także dodać menu rozwijane, jeśli chcesz. Dodajmy nową stronę. Wystarczy wybrać opcję Nowa strona i nazwać swoją stronę, jak pokazano na powyższym zrzucie ekranu. Nastąpi przekierowanie do nowego ekranu. Teraz kliknij Dodaj sekcję przycisk.

Zapewni to kilka opcji pracy nad projektem strony. W porównaniu ze stroną główną opcje są nieco bardziej elastyczne. Możesz pracować nad układem strony, wyrównaniem treści, dodawać obrazy i galerie, wezwania do działania, kalendarze, linki społecznościowe, referencje i wiele więcej. Możesz także dodać sklep internetowy do swojej strony.

Obsługuje również audio i wideo. Cokolwiek chcesz dodać, upewnij się, że używasz odpowiedniego układu, który obsługuje Twój plik.

Krok 4: Konfigurowanie sklepu internetowego ze stronami GoDaddy + marketing

Aby skonfigurować sklep internetowy, po prostu kliknij opcję Sklep internetowy, a strona zajmie kilka sekund, aby go załadować. Na ekranie pojawi się następująca strona.

Sklep internetowy GoDaddy Builder

Możesz kliknąć Dodaj produkty przycisk dodawania tego, co chcesz sprzedać. „+” Pozwala dodawać nowe sekcje do sklepu.

Nie zezwala również na osobiste logowanie, dodawanie ocen ani rekomendowanych produktów w Twoim sklepie.

Ogólnie rzecz biorąc, opcje założenia sklepu internetowego są bardzo proste.

Krok 5: Sprawdzanie opcji ustawień

Czwarta opcja to opcja Ustawienia. Możesz kliknąć przycisk Ustawienia, aby zobaczyć wszystkie dostępne opcje. Możesz dodać podstawowe dane strony, SEO, Analytics, linki społecznościowe, favicon itp.

Strony GoDaddy + ceny marketingowe

cennik kreatora stron internetowych godaddy

GoDaddy oferuje 3 plany na swoje strony internetowe + platformę marketingową.

 • Podstawowy: 10 USD miesięcznie
 • Standard: 15 USD miesięcznie
 • Premia: 20 USD miesięcznie
 • E-commerce: 25 USD miesięcznie

Wszystkie plany są objęte 1-miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym. Najlepsze jest to, że do rejestracji na platformie nie jest wymagana karta kredytowa. Dzięki abonamentowi podstawowemu otrzymujesz wszystkie niezbędne funkcje, takie jak wsparcie 24/7, podłączenie niestandardowej nazwy domeny, integracja przycisku PayPal, dostęp do GoDaddy Insights i 100 wysyłek e-mail marketingowych miesięcznie.

Jeśli chcesz zintegrować również witrynę sklepu eCommerce, wybierz plan e-commerce.

Czy witryny GoDaddy + marketing są warte zakupu? – Nasz werdykt

Zazwyczaj użytkownicy GoDaddy Website Builder preferują markę GoDaddy od swoich konkurentów. GoDaddy sprawia, że ​​rejestracja nazwy domeny jest łatwa i tania, więc początkującym łatwo jest zbudować stronę internetową o tej nazwie.

Jeśli chcesz zarejestrować nazwę domeny w GoDaddy i zarządzać wszystkim za pomocą swojego konta GoDaddy, może się okazać, że GoDaddy Website Builder, znany również jako strony internetowe + marketing, jest tego wart..

Najlepsze jest to, że strony internetowe i marketing zawierają wszystko, czego potrzebujesz do uruchomienia witryny. To prawda, że ​​ma wiele ograniczeń, jak każdy inny twórca stron.

Jeśli chcesz zbudować profesjonalnego bloga po niższej cenie z nieograniczonymi możliwościami budowania i rozwijania swojej witryny, możesz rozważyć wybór WordPress.org.

 • Co to jest WordPress? Dlaczego jest za darmo? Czy jest jakiś haczyk??
 • Dlaczego warto korzystać z WordPress? 9 powodów, dla których jest to idealny kreator witryn
 • Pełna recenzja WordPress: Musisz przeczytać przed uruchomieniem strony
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map