Gramatyka vs. Hemingway vs. Jetpack (porównanie najlepszych sprawdzania pisowni)

najlepsze sprawdzanie pisowni


Szukasz najlepszego oprogramowania do sprawdzania gramatyki? Niezależnie od tego, czy piszesz posty na blogu, czy piszesz kopię swojej witryny dla małych firm, ważna jest doskonała gramatyka i interpunkcja. Słaba gramatyka i interpunkcja sprawią, że Twoja strona będzie wyglądać nieprofesjonalnie. Nie wszyscy są silnymi czarodziejami, ale nie ma sprawy. Nawet najbardziej doświadczeni pisarze popełniają błędy. Na szczęście istnieje wiele bezpłatnych narzędzi do sprawdzania pisowni, które mogą ci pomóc.

W tym artykule omówimy zalety i wady jednego z najlepszych programów sprawdzających gramatykę i zobaczymy, które narzędzie wyjdzie na wierzch w bitwie Grammarly vs. Hemingway vs. Jetpack.

Zacznijmy.

Gramatycznie

gramatycznie najlepsze oprogramowanie do sprawdzania gramatyki

Gramatyka to najpopularniejsze narzędzie do sprawdzania pisowni i sprawdzania gramatyki dostępne online. Asystent gramatyki oparty na sztucznej inteligencji znajduje błędy podczas pisania i sugeruje sposoby ich usunięcia.

To narzędzie do sprawdzania gramatyki wyraźnie podkreśla twoje błędy na czerwono. Następnie możesz najechać kursorem na słowo, aby uzyskać sugestie dotyczące naprawienia błędu, a za pomocą 1 kliknięcia narzędzie naprawi błąd.

Możesz także poprawić błędy w dokumencie za pomocą ich asystenta. Pozwala to uzyskać szczegółowe podsumowanie wszystkich błędów ortograficznych i gramatycznych w tekście oraz zapewnia bardziej szczegółowe wyjaśnienia i rozwiązania swoich błędów.

gramatyczny asystent

Po zarejestrowaniu się w Gramatyce możesz także spersonalizować narzędzie do swoich potrzeb. Możesz wybrać, do czego służy większość pisania, do pracy, szkoły lub do innych projektów. Możesz także wybrać poziom umiejętności pisania od początkującego, średnio zaawansowanego lub zaawansowanego.

gramatyczna personalizacja

Dzięki tej personalizacji otrzymujesz dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebujesz.

funkcje

Gramatyka nie tylko naprawia błędy ortograficzne i gramatyczne podczas pisania, błyskawicznie znajduje i koryguje ponad 150 rodzajów błędów gramatycznych, ale oferuje także wiele innych ciekawych funkcji w wersji standardowej i zaawansowanej, w tym:

Standardowe funkcje:

 • Dostęp do dokumentów na wielu urządzeniach
 • Łap kontekstowe błędy ortograficzne i gramatyczne
 • Zobacz wyjaśnienia zasad gramatyki
 • Dodaj słowa do swojego osobistego słownika
 • Zobacz definicje i synonimy, klikając dwukrotnie
 • Uzyskaj statystyki wydajności przez e-mail

Zaawansowane funkcje:

 • Ponad 100 dodatkowych zaawansowanych kontroli interpunkcji, gramatyki, kontekstu i struktury zdań
 • Sprawdzanie stylu pisania specyficzne dla gatunku
 • Sugestie dotyczące ulepszenia słownictwa
 • Detektor plagiatu, który sprawdza ponad 16 miliardów stron internetowych

Integracje

Jedną z największych zalet korzystania z gramatyki jest możliwość zintegrowania jej z niemal każdą aplikacją lub platformą, jaką możesz sobie wyobrazić. Oznacza to, że bez względu na to, gdzie piszesz online, oprogramowanie do sprawdzania gramatyki Grammarly będzie tam, aby znaleźć Twoje błędy w pisaniu dla Ciebie.

integracje gramatyczne

Gramatycznie bezproblemowo integruje się z aplikacjami i platformami, takimi jak:

 • Gmail
 • Perspektywy
 • komunikator facebookowy
 • Wieśniak
 • Luźny
 • Microsoft Word
 • Dokumenty Google
 • Platformy mediów społecznościowych, takie jak LinkedIn i Twitter
 • WordPress
 • I wiele więcej

Jeśli masz blog lub witrynę internetową na WordPress, integracja Grammarly z WordPress jest świetna. Podczas tworzenia posta na blogu w edytorze postów WordPress lub pisania kopii stron internetowych, Gramatyka wyłapie za Ciebie błędy ortograficzne i gramatyczne. Nie musisz się już martwić o opublikowanie posta na blogu z błędami w pisaniu.

Może to powodować problemy, jeśli piszesz długi artykuł, ponieważ musisz przewinąć do samego końca, aby użyć narzędzi na pasku narzędzi.

cennik

Możesz zainstalować rozszerzenie przeglądarki Grammarly dla Google Chrome, Firefox i Microsoft Edge za darmo, które zawierają wszystkie funkcje w abonamencie standardowym.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do ich zaawansowanych funkcji, możesz założyć konto Premium. Możesz wybrać częstotliwość płatności dla konta Premium.

gramatycznie najlepsze oprogramowanie do sprawdzania gramatyki

Możesz płacić miesięcznie za 29,95 USD / miesiąc, kwartalnie za 59,95 USD / kwartał (19,98 USD / miesiąc) lub Rocznie za 139,95 USD / rok (11,66 USD / miesiąc).

Zacznij gramatycznie już dziś »

Hemingway

hemingway-best-gramatyka-narzędzie do sprawdzania

Hemingway to kolejne znane narzędzie do sprawdzania pisowni online. To narzędzie do sprawdzania gramatyki jest jednak oparte na Internecie, więc nie można go używać w WordPressie ani żadnej innej aplikacji. Niestety, jeśli chcesz założyć bloga, nie możesz poprawiać i edytować swoich postów z pulpitu WordPress za pomocą tego narzędzia do sprawdzania pisowni.

Aby skorzystać z Hemingwaya, po prostu skopiuj i wklej tekst do swojej aplikacji, a narzędzie sprawdzi twoje pisanie pod kątem błędów ortograficznych i gramatycznych.

Bezzakłóceniowy interfejs narzędzia pozwala szybko znaleźć błędy, dzięki czemu możesz opublikować dopracowane treści tak szybko, jak to możliwe.

funkcje

Hemingway nie tylko sprawdza twoje pisanie pod kątem błędów ortograficznych i gramatycznych, ale także sprawdza styl. To narzędzie wykorzystuje przyciągający wzrok, oznaczony kolorami system do wskazywania trudnych zdań, złożonych słów, pasywnego głosu i przysłówków.

Na przykład Hemingway sugeruje usunięcie przysłówków, aby zwiększyć siłę pisania i podświetli przysłówki na niebiesko.

najlepsze oprogramowanie do sprawdzania gramatyki-hemingway

Hemingway pomoże również poprawić czytelność twojego pisania, dając ocenę czytelności i zapewni sugestie dotyczące poprawy.

Wasze treści muszą być łatwe do odczytania, w przeciwnym razie nikt nie będzie chciał ich przeczytać. To narzędzie do sprawdzania gramatyki doskonale nadaje się do pomocy w pisaniu treści na blogu lub stronie internetowej, które są łatwo zrozumiałe dla czytelników.

cennik

Możesz skorzystać z internetowej aplikacji Hemingway, aby bezpłatnie sprawdzić pisanie pod kątem błędów – korzystanie z internetowego oprogramowania do sprawdzania gramatyki nie kosztuje nic.

Ale możesz też kupić wersję komputerową dla systemu Windows i Mac za jedyne 19,99 USD.

hemingway-pricing

Kupując Hemingway w wersji na komputery stacjonarne, możesz wysyłać posty bezpośrednio do WordPressa, korzystać z narzędzia bez połączenia z Internetem oraz łatwo importować i eksportować z innych programów, takich jak Microsoft Word.

Rozpocznij pracę z Hemingway już dziś »

Jetpack

jetpack-best-gramatyka-sprawdzanie oprogramowania

Jetpack to jedna z najpopularniejszych wtyczek WordPress wszechczasów. Jest to uniwersalna wtyczka do projektowania, marketingu i bezpieczeństwa. Ale czy wiesz, że jest to również jedno z najlepszych programów do sprawdzania gramatyki?

Jetpack nazywa swoje oprogramowanie do sprawdzania gramatyki Po terminie i jest dostępny bezpośrednio we wtyczce Jetpack.

Wystarczy pobrać bezpłatną wtyczkę Jetpack. Po zainstalowaniu i aktywacji przejdź do Ustawienia. w Pisanie sekcji, włącz Sprawdź pisownię, styl i gramatykę przycisk. Po włączeniu możesz także wybrać dodatkowe opcje tego, co ma sprawdzać narzędzie.

jetpack-best-gramatyka-sprawdzanie oprogramowania

Po włączeniu sprawdzania pisowni i ustawieniu preferencji zobaczysz przycisk znacznika wyboru dodany do paska narzędzi edytora WordPress. Wystarczy kliknąć przycisk, aby sprawdzić błędy ortograficzne i gramatyczne w poście lub stronie blogu.

jetpack-best-gramatyka-sprawdzanie oprogramowania

Następnie możesz kliknąć każdy zakodowany kolor, podkreślony błąd znaleziony przez narzędzie, aby zobaczyć sugestie dotyczące poprawienia błędu ortograficznego lub gramatycznego.

jetpack-sugestie

Jedynym minusem oprogramowania do sprawdzania gramatyki Jetpack jest to, że obecnie nie działa z nowym edytorem WordPress firmy Gutenberg. Dzięki edytorowi Gutenberg na ekranie nie ma już symbolu znacznika pisowni, jak w klasycznym edytorze, a wtyczka Jetpack nie wykrywa błędów podczas pisania.

Tak więc, jeśli chcesz użyć Jetpack do znajdowania błędów w swoich postach na blogu i stronie WordPress, musisz wyłączyć Gutenberga i wrócić do klasycznego edytora w WordPress.

Aby uzyskać instrukcje krok po kroku, jak to zrobić, sprawdź ten przewodnik na jak wyłączyć Gutenberga i zachować klasyczny edytor w WordPress.

Powiązane: Alternatywy Jetpack

funkcje

Oprogramowanie do sprawdzania gramatyki Jetpack ma dość podstawowy zestaw funkcji, głównie dlatego, że oprogramowanie do sprawdzania gramatyki nie jest głównym celem tej wtyczki.

Ale mimo że zestaw funkcji jest prosty, wtyczka nadal ma wiele funkcji, które ułatwią sprawdzanie postów na blogach pod kątem błędów, w tym:

 • Kodowanie kolorami w celu łatwego rozpoznawania pisowni, niewłaściwie użytych słów, gramatyki i błędów stylu.
 • Opcja automatycznego uruchomienia korektora przed opublikowaniem lub zaktualizowaniem posta.
 • Możliwość zignorowania błędów 1 raz lub zawsze.
 • Dostępne w języku angielskim, francuskim, niemieckim, portugalskim i hiszpańskim.
 • Zaawansowane opcje sprawdzania gramatyki, takie jak język stronniczości, klisze, podwójne negatywy, pasywny głos, frazy, których należy unikać, i więcej.

cennik

Jetpack to darmowa wtyczka WordPress. Możesz więc użyć go do sprawdzenia gramatyki i pisowni bez ponoszenia żadnych kosztów.

Oferują jednak szereg płatnych planów, które zapewniają dostęp do wielu zaawansowanych funkcji. Plany te obejmują Personal za 3,50 USD / miesiąc, Premium za 9 USD / miesiąc i Professional za 29 USD / miesiąc.

wycena jetpack

Uaktualnienie do płatnego planu za pomocą Jetpack nie zapewni jednak zaawansowanych funkcji sprawdzania gramatyki. Płatne plany dotyczą zwiększenia wydajności, bezpieczeństwa, ruchu i przychodów, aktywności na stronie oraz funkcji wsparcia.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe spojrzenie na tę wtyczkę, sprawdź naszą pełną recenzję Jetpack.

Zacznij korzystać z Jetpack już dziś »

Gramatyka vs. Hemingway vs. Jetpack: które jest najlepszym oprogramowaniem do sprawdzania gramatyki?

Po naszym porównaniu uważamy, że Grammarly to najlepsze oprogramowanie do sprawdzania gramatyki.

Chociaż Hemingway i Jetpack są świetnym oprogramowaniem do sprawdzania gramatyki, oba mają pewne ograniczenia, których gramatyka nie ma.

Możliwość łatwej integracji gramatycznej z tak wieloma różnymi platformami i aplikacjami jest jedną z wyraźnych korzyści, która stawia to narzędzie do sprawdzania gramatyki ponad resztę. Bez względu na to, czy piszesz wpis na blogu w WordPressie, czy aktualizujesz swój profil LinkedIn, gramatyka będzie tam, aby wykryć każdy błąd w pisaniu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci wybrać najlepsze oprogramowanie sprawdzające gramatykę dla Twoich potrzeb. Teraz pisanie na swojej stronie i pisanie postów na blogu będzie dziecinnie proste. Jeśli podobał Ci się ten post, zapoznaj się z naszym innym artykułem na temat najlepszych narzędzi do marketingu treści i wtyczek do WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map