Jak zatrudnić profesjonalnego programistę WordPress (8 miejsc)

Jak zatrudnić profesjonalnego programistę WordPress


Czy chcesz zatrudnić profesjonalnego programistę WordPress??

Strony internetowe WordPress są łatwe do skonfigurowania. Jednak w miarę rozwoju witryny możesz potrzebować profesjonalnej pomocy w utrzymaniu lub dostosowywaniu witryny.

W tym artykule podzielimy się z najlepszymi zasobami, aby zatrudnić profesjonalnego programistę WordPress dla Twojej witryny.

Zatrudnienie profesjonalnego programisty WordPress

Ponieważ WordPress jest popularnym narzędziem do budowania stron internetowych, wiele firm WordPress i osób prywatnych oferuje profesjonalne usługi programistyczne WordPress.

Zanim zatrudnisz programistę WordPress, musisz utworzyć listę wymagań dla swojej witryny lub projektu. Następnie możesz utworzyć listę potencjalnych programistów online, skontaktować się z nimi, określić swoje wymagania i zatrudnić jednego z nich, który Twoim zdaniem najlepiej pasuje do Twojego projektu.

Jeśli po raz pierwszy zatrudniasz programistę WordPress, w twoim najlepszym interesie jest przejście do witryny freelancera lub rynku usług zamiast zwykłego wyszukiwania w Google w celu znalezienia programisty WordPress. Korzyścią jest to, że możesz zobaczyć prawdziwe portfolio i rodzaj projektu, nad którym pracował każdy programista. Możesz także dowiedzieć się, ile kosztowałoby zatrudnienie kogoś do twojego projektu.

Rzućmy okiem na niektóre popularne strony internetowe, aby zatrudnić profesjonalnego programistę WordPress.

1. Kodowalne

Kodowalne

Codeable jest najpopularniejszym rynkiem zbytu dla profesjonalnych programistów WordPress. Pozwala znaleźć i zatrudnić freelancerów, właścicieli firm i duże agencje. Obejmuje wszystkie rodzaje projektów WordPress, takie jak tworzenie wtyczek, poprawki błędów, sklepy eCommerce itp.

Działa w 3 prostych krokach: wyjaśnij swoje specyfikacje, połącz się z właściwym programistą i zacznij współpracować, wynajmując preferowanego programistę. Najlepsze w Codeable jest to, że nie ma obowiązku zatrudniania i jest w 100% wolne od ryzyka. Jeśli ostatecznie nie spodoba ci się strona, otrzymasz zwrot pieniędzy. Jest to wysoce zalecana platforma do opracowania witryny.

2. Wzmocnienia WP

Wzmocnienia WP

Jeśli szukasz usługi konserwacji i zarządzania witryną WordPress, WP Buffs to idealny wybór. Działają w wielu aspektach witryny, takich jak cotygodniowe aktualizacje, optymalizacja prędkości, edycja witryny, monitorowanie i wiele innych. Otrzymasz szczegółowy raport o wydajności Twojej witryny.

WP Buffs integruje się z usługami premium innych firm i zapewnia więcej funkcji, takich jak bezpieczeństwo i wsparcie. W przeciwieństwie do innych rozwiązań z tej listy, jest to prosta platforma do utrzymania płynności działania witryny.

3. Freelancer

Wolny strzelec

Freelancer to doskonała platforma do zatrudnienia programisty WordPress. Jest to wszechstronna sieć wykwalifikowanych specjalistów pracujących w wielu kategoriach, takich jak tworzenie stron internetowych, projektowanie, marketing, SEO itp. Możesz znaleźć tysiące programistów WordPress, którzy są gotowi do pracy w Twojej witrynie.

Proces jest prosty. Możesz opublikować swój projekt WordPress w odpowiedniej kategorii i uzyskać bezpłatne oferty od programistów. Wybierz najlepszą osobę do pracy i zacznij od ich zatrudnienia. Platforma Freelancer pozwala czatować z programistą i otrzymywać aktualizacje na temat przypisanej pracy. Zapłacisz tylko po zakończeniu projektu.

4. Upwork

Upwork

Upwork to popularna strona internetowa do wynajmu programisty lub freelancera na całym świecie. Działa podobnie do Freelancera, ale oferuje więcej kategorii i umiejętności. Możesz opublikować ofertę pracy w Upwork i sprawdzić propozycje od wielu freelancerów. Pozwala porównać oferty i wybrać najlepszego programistę dla danego zadania.

Po nawiązaniu współpracy możesz połączyć się z programistą podczas rozmowy wideo lub czatu na żywo, aby śledzić swój projekt. Oferuje wiele opcji płatności, takich jak cena godzinowa lub stała.

5. Fiverr

Fiverr

Fiverr to kolejne niezależne rozwiązanie z tysiącami programistów WordPress. Koncentruje się na drobnych zadaniach, takich jak poprawki błędów, usuwanie białego ekranu śmierci ze stron WordPress, problemy z logowaniem, kopie zapasowe WordPress itp..

W przypadku sporu z programistą zespół obsługi klienta Fiverr zapewni ci ochronę. Po omówieniu ceny i warunków możesz rozpocząć projekt ze swoim deweloperem.

6. Toptal

Toptal

Toptal to sieć najlepszych freelancerów na świecie. Jeśli możesz zapłacić wysokie ceny za projekt strony internetowej, ta platforma jest dla Ciebie.

Aby rozpocząć projekt, musisz omówić go z zespołem Toptal, a oni znajdą idealnego programistę do tego zadania. Możesz komunikować się i współpracować przy zerowym ryzyku.

7. WPhired

WPhired

WPhired to tablica zorientowana na WordPress, która pozwala zatrudnić odpowiedniego programistę WordPress dla Twojej witryny. W przeciwieństwie do większości tablic ogłoszeń, publikowanie ofert pracy na WPhired jest bezpłatne. Po opublikowaniu wpisu zaczniesz otrzymywać propozycje od programistów.

Działa inaczej niż inne rozwiązania z tej listy. WPhired ma zarówno niezależnych, jak i pełnoetatowych programistów, więc możesz zatrudnić kogoś do określonego zadania lub wziąć go na pokład jako członek zespołu w swojej firmie.

8. Zadania WordPress

WordPress Jobs

WordPress Jobs to profesjonalna platforma do zatrudniania programistów. Jest zarządzany i zarządzany przez podstawowy zespół WordPress. Jednak prace opublikowane na tej platformie nie są autoryzowane przez WordPress.org, co oznacza, że ​​musisz odrobić pracę domową z programistą, którego zatrudniasz w tej witrynie.

Jest to bezpłatne rozwiązanie do publikowania ofert pracy i możesz w pełni kontrolować sposób łączenia się z programistą. Wszystkie zadania są odpowiednio podzielone na kategorie i mogą być filtrowane według daty publikacji, rodzaju pracy itp.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak zatrudnić profesjonalnego programistę WordPress dla swojej witryny. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat tworzenia witryny z ofertami mikro, takimi jak Fiverr, lub przeczytaj nasz obszerny przewodnik, aby krok po kroku zbudować stronę internetową.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me