Najlepsze 200+ ofert WordPress na Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek 2019

oferty czarny piątek i cyber poniedziałek


Szukasz najlepszych ofert, kuponów i rabatów WordPress na Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek w 2019 roku? Jesteś we właściwym miejscu!

Wiemy, że znalezienie najlepszych ofert WordPress może być czasochłonne, ale nie martw się! Szukaliśmy cię, więc możesz iść naprzód i wybrać idealną ofertę, zanim się skończy.

Pamiętaj, że te oferty są ważne przez OGRANICZONY CZAS. Przy każdej ofercie wskazaliśmy datę ważności.

Oto NAJLEPSZA lista ofert WordPress, których nie chcesz przegapić. W tym artykule można znaleźć dziesiątki ofert na najlepsze motywy WordPress, wtyczki, narzędzia, hosting i inne usługi WordPress.

Czarny piątek Prezenty 2019: Wygraj trzy karty upominkowe Amazon o wartości 50 USD

W ten Czarny piątek rozdajemy naszym czytelnikom trzy karty upominkowe Amazon o wartości 50 USD. Wszystko, co musisz zrobić, to wziąć udział w rozdaniu i wysłać tyle zgłoszeń, aby skorzystać z szansy na wygraną.

Uwaga: Będziemy stale aktualizować ten artykuł przez następne kilka tygodni. Nie zapomnij dodać zakładki do tego posta, aby nie przegapić swojej ulubionej oferty.

1. Polecane oferty

Zaoszczędź 35% na OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najpotężniejsze narzędzie do generowania potencjalnych klientów i optymalizacji konwersji na świecie. Możesz go użyć do przekształcenia porzucających gości w subskrybentów, a następnie klientów. Najlepsze firmy używają OptinMonster do rozwijania swoich list e-mail i zwiększania przychodów.

Dzięki wielu funkcjom budowlanym możesz używać OptinMonster do tworzenia pięknych formularzy optin. Ma niemal nieograniczoną integrację z oprogramowaniem innych firm, aby wyświetlać użytkownikom niestandardowe formularze optin. Dzięki funkcji automatyzacji zachowania możesz personalizować formularze optin i wyświetlać ludzkie komunikaty.

Sprawdzić Studia przypadków OptinMonster aby dowiedzieć się, jak szybko rośnie liczba firm internetowych. W tym sezonie wakacyjnym oferują znaczną zniżkę na oprogramowanie premium, w tym Uniwersytet OptinMonster.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 25 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki OptinMonster »

Zaoszczędź 60% na WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularza kontaktowego WordPress na rynku. Jest łatwy w użyciu dzięki najbardziej przyjaznym dla początkujących opcjom i funkcjom premium.

Konstruktor formularzy WPForms pozwala przeciągać pola formularza i zmieniać ich kolejność. Otrzymasz niestandardowe szablony formularzy, obsługę logiki warunkowej, bramki płatności i inne funkcje. WPForms obsługuje również stały kontakt, MailChimp, AWeber i inne usługi innych firm.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 60% rabatu WPForms »

Zaoszczędź 60% na MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights to najpopularniejsza wtyczka Google Analytics do stron WordPress. Łatwo integruje się z pulpitem WordPress, aby wyświetlać statystyki dotyczące odwiedzających. Dzięki MonsterInsights możesz uzyskać spersonalizowane Google Analytics w WordPress.

Możesz także generować niestandardowe raporty na podstawie danych użytkowników, aby budować strategie i dalej rozwijać swoją działalność online.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 60% zniżki na MonsterInsights »

Zaoszczędź 35% na SeedProd

SeedProd

SeedProd to najlepsza wtyczka WordPress już wkrótce i wtyczka trybu konserwacji. Pozwala stworzyć piękną, profesjonalną stronę już wkrótce z odliczaniem czasu dla Twojej witryny WordPress. Kreator w czasie rzeczywistym pomaga w szybkim dostosowywaniu tekstu, czcionek, kolorów i układu.

Wyposażony jest w mnóstwo wbudowanych szablonów, dzięki czemu możesz wybrać gotowy szablon i natychmiast uruchomić swoją stronę już wkrótce. Możesz także zintegrować go z popularnymi usługami e-mail, takimi jak Constant Contact, ActiveCampaign, CovertKit i innymi, aby wysyłać wiadomości e-mail do subskrybentów o najnowszych wiadomościach

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 35% ZNIŻKI SeedProd »

Zaoszczędź 35% na RafflePress

RafflePress

RafflePress jest najlepszą wtyczką WordPress. Pomaga zaangażować publiczność w wirusowe prezenty i konkursy. Możesz użyć tej wtyczki, aby natychmiast zwiększyć swoją listę e-mailową, ruch w witrynie i obserwujących w mediach społecznościowych.

Kreator przeciągania i upuszczania RafflePress pozwala skonfigurować kampanie z nagrodami w ciągu kilku minut. Dziesiątki gotowych szablonów ułatwiają szybkie rozpoczęcie pracy. Oferuje ochronę 1-kliknięciem i ochronę przed oszustwami w celu wyeliminowania wielu wpisów oszustw.

Do wtyczki RafflePress dołączona jest także strona docelowa, na której można prowadzić konkurs bez zakłóceń na stronie WordPress. Możesz użyć zaawansowanych funkcji śledzenia i retargetingu, aby zwiększyć liczbę konwersji.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj zniżkę 35% RafflePress »

Zaoszczędź 30% na WP Mail SMTP Pro

WP Mail SMTP

WP Mail SMTP Pro to najlepsza wtyczka WordPress SMTP i PHP Mailer firmy WPForms. Zajmuje się wszystkimi problemami związanymi z pocztą e-mail, w tym dostarczalności, filtrowaniem spamu itp. Po przejściu z ogólnych ustawień e-mail na WP Mail SMTP wszystkie e-maile promocyjne trafią do skrzynki odbiorczej klientów.

Umożliwia bezpieczne wysyłanie setek wiadomości e-mail. Wtyczka SMTP WP Mail integruje się również z popularnymi dostawcami SMTP. Obsługuje sieć wielu lokalizacji i lokalizację.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki WP Mail SMTP Pro »

Zaoszczędź 63% na Bluehost

Bluehost

Bluehost jest oficjalnie rekomendowanym dostawcą hostingu WordPress. Obecnie hostują ponad milion witryn WordPress. Oferują bezpłatną domenę, bezpłatny certyfikat SSL, darmowy kreator stron z szablonami oraz specjalną zniżkę 63% dla użytkowników IsItWP.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Dostępność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 63% zniżki Bluehost »

Zaoszczędź 50% na stałym kontakcie

Stały kontakt

Constant Contact to najlepsza usługa marketingu e-mailowego WordPress na rynku. Pozwala tworzyć piękne wiadomości e-mail i szybko wysyłać je do subskrybentów. Za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania wiadomości e-mail można projektować profesjonalne wiadomości e-mail. Jest również wyposażony w wiele gotowych szablonów e-mail, które są w pełni responsywne i świetnie wyglądają na wszystkich urządzeniach.

Dzięki funkcji e-mail i automatyzacji marketingu możesz powitać nowych subskrybentów za pomocą wiadomości e-mail w odpowiednim czasie, uruchamiać wiadomości e-mail na podstawie zachowań użytkowników, wysyłać wiadomości e-mail do osób nie otwierających i zwiększać zasięg dzięki potężnym narzędziom do tworzenia list.

Usługa e-mail Constant Contact jest idealna dla witryn eCommerce. Oferuje kilka narzędzi do rozwijania Twojego sklepu internetowego poprzez znajdowanie nowych klientów i zachęcanie ich do ciągłego odwiedzania Twojej witryny za pomocą automatycznych wiadomości e-mail.

Możesz śledzić wyniki e-mail marketingu w czasie rzeczywistym. Te statystyki pomagają tworzyć nowe i skuteczne strategie dla przyszłych kampanii.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 25 listopada – 27 listopada

Uzyskaj 50% ZNIŻKI Stały kontakt »

Zaoszczędź 60% na MemberPress

MemberPress

MemberPress to najlepsza wtyczka członkowska WordPress dostępna dla użytkowników WordPress. Pomaga szybko uruchomić witrynę członkowską. Jeśli chcesz akceptować płatności online, sprzedawać cyfrowe pliki do pobrania i zarządzać tym, kto widzi Twoją witrynę, skorzystaj z MemberPress.

Integruje się z prawie wszystkimi wtyczkami WordPress innych firm, dzięki czemu możesz założyć potężną, bogatą w funkcje witrynę dla członków. Działa również świetnie w przypadku popularnych usług, takich jak WooCommerce, Stripe, ActiveCampaign i innych.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 60% rabatu MemberPress »

Zaoszczędź 25% na Beaver Builder

Beaver Builder

Beaver Builder to popularny program do tworzenia stron WordPress, którego można używać w witrynie do przeciągania i upuszczania bloków treści. Umożliwia szybkie skonfigurowanie funkcji i treści w witrynie WordPress. Podczas korzystania z Beaver Buildera nie potrzebujesz żadnej wiedzy na temat programowania.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 25% rabatu Beaver Builder »

2. Oferty hostingowe WordPress

Zaoszczędź do 30% na WP Engine

WP Engine

WP Engine to najpopularniejsza na świecie firma hostingowa WordPress. Oferują wspólne i dedykowane plany hostingowe. W tym sezonie świątecznym możesz zaoszczędzić dzięki rocznej ofercie przedpłaty i uzyskać do 5 miesięcy za darmo w planach uruchomienia, wzrostu i skali.

Kod kuponu: cyberwknd30

Ważność oferty: 28 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na WP Engine »

Zaoszczędź do 70% na HostGator

HostGator

HostGator jest jednym z najstarszych i popularnych dostawców hostingu w branży. Oferuje VPS i dedykowane plany hostingowe. Poza tym zawiera również plany hostingowe WordPress i instalacje 1-kliknięciem.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj do 70% taniej HostGator »

Zaoszczędź 15% na hostingu InMotion

Hosting InMotion

InMotion Hosting to popularna firma hostingowa WordPress. Oferują kilka rabatów dla użytkowników IsItWP w ramach planów hostingowych WordPress.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 15% zniżki na hosting InMotion »

Zaoszczędź 40% na DreamHost

DreamHost

DreamHost to popularna firma hostingowa WordPress. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać DUŻĄ zniżkę na ich plany dzięki bezpłatnej nazwie domeny i bezpłatnemu certyfikatowi SSL.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki DreamHost »

Zaoszczędź 30% na Domain.com

Domain.com

Domain.com to nazwa domeny i usługa hostingu. Sugeruje także pomysły na nazwy biznesowe dla początkujących, którzy chcą szybko zacząć.

Kod kuponu: NAMEBOYBF

Ważność oferty: 29 listopada

Uzyskaj 30% zniżki na Domain.com »

Zaoszczędź do 40% na kole zamachowym

Zdobądź Koło Zamachowe

Flywheel to popularna firma hostingowa. Oferują usługi hostingu zarządzanego dla użytkowników WordPress z najwyższej klasy obsługą klienta i wysokiej klasy serwerami.

Kod kuponu: LISTOPAD 19

Ważność oferty: 25 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 40% zniżki na koło zamachowe »

Zaoszczędź 40% na Cloudways

Cloudways

Cloudways to popularna firma hostingowa w chmurze. Oferują kilka planów dedykowanego hostingu WordPress i WooCommerce. Ich panel hostingowy jest prosty i przyjazny dla początkujących. W tym sezonie wakacyjnym możesz otrzymać 40% zniżki na 3 miesiące na wszystkie plany hostingowe Cloudways.

Kod kuponu: BFCM40

Dostępność oferty: 14 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na Cloudways »

Zaoszczędź do 67% na hostingu A2

Hosting A2

A2 Hosting jest jednym z najlepszych istniejących dostawców hostingu WordPress. To, co wyróżnia A2 Hosting, to jego przyjazne dla programistów funkcje. W przeciwieństwie do innych dostawców hostingu, A2 Hosting oferuje niezrównaną gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz hostować swoją stronę bez ryzyka. Po pierwszych 30 dniach przysługuje Ci proporcjonalny zwrot kosztów za niewykorzystane usługi.

Kody kuponów:

 • MEGA67: 67% zniżki na hosting współdzielony
 • HALFDEDI: 50% zniżki na zarządzany serwer dedykowany (od 96,50 USD / mc)
 • WP60: 60% zniżki na zarządzany WordPress (od 9,78 USD / mc)
 • RSLR51: 51% zniżki na hosting resellerów (od 9,80 USD / mc)
 • MVPS-50: 50% zniżki na zarządzany VPS i podstawowy VPS (od 25 USD / mc)

Ważność oferty: 26 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 67% zniżki na hosting A2 »

Zaoszczędź do 75% na GreenGeeks

GreenGeeks

GreenGeeks to popularna ekologiczna firma hostingowa. Jest szybki, bezpieczny i oferuje wiele opcji hostingu, w tym plany sprzedawców, hosting WordPress itp.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 75% zniżki GreenGeeks »

Zaoszczędź 20% na WordPress.com

WordPresscom

WordPress.com oferuje rozwiązania hostingowe blogów. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać niesamowitą zniżkę na plany eCommerce.

Kod kuponu: BLACKCYBER2019

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 20% zniżki na WordPress.com »

Zaoszczędź 50% na Liquid Web

Liquid Web

Liquid Web to zarządzana firma hostingowa WordPress i WooCommerce. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać DUŻE rabaty na ich regularne, dożywotnie i inne licencje.

Kod kuponu: JINGLE50

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 50% ZNIŻKI Liquid Web »

Zaoszczędź do 75% na FastComet

FastComet

FastComet jest zarządzanym dostawcą hostingu w chmurze na rynku. W tym sezonie wakacyjnym możesz skorzystać ze zniżek na wspólne plany, VPS w chmurze i aktualizacje.

Kody kuponów:

 • Wspólne plany: BFSALE75 (75% TANIEJ)
 • Chmura VPS: BFCLOUD30 (30% ZNIŻKI)
 • Uaktualnij do wyższego planu: BOOST25 (25% ZNIŻKI)

Ważność oferty: 29 listopada

Uzyskaj do 75% taniej FastComet »

Zaoszczędź 70% na Crioshavyn

Crioshavyn

Crioshavyn jest zarządzanym rozwiązaniem hostingowym WordPress. Zapewnia bezpieczny hosting z codziennymi kopiami zapasowymi, cyberbezpieczeństwem, premium SSL i nie tylko.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 5 grudnia

Uzyskaj 70% rabatu Crioshavyn »

Zaoszczędź 30% na Nestify

Nestify

Nestify jest firmą hostingową WordPress i WooCommerce. Oferuje również niestandardowe rozwiązania dla programistów, agencji i przedsiębiorstw.

Kod kuponu: WPB30OFF

Ważność oferty: 28 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki Nestify »

Zaoszczędź 20% na pomocy WP

Pomoc WP

Pomoc WP jest zarządzanym rozwiązaniem hostingowym WordPress. Oferują również usługi serwisowe WordPress.

Kod kuponu: BFCM19

Ważność oferty: 12 listopada – 10 grudnia

Uzyskaj 20% rabatu Pomoc WP »

3. Oferty wtyczek WordPress

Zaoszczędź 30% na Formidable Forms

groźne formy

Formidable Forms to najbardziej zaawansowana wtyczka do tworzenia formularzy dla WordPress. Jeśli szukasz wtyczki do tworzenia formularzy, która pozwala tworzyć aplikacje online, systemy zarządzania danymi, wizualizacje danych w czasie rzeczywistym i kolekcje płatności, Formidable Forms jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.

W tym sezonie świątecznym Formidable Forms oferuje 30% zniżki na wszystkie plany premium na nowe zakupy oraz wybór darmowej nagrody.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu Formidable Forms »

Zaoszczędź 35% na TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse to najlepsza wtyczka społecznościowa dla WordPress, która pozwala rozwinąć Twój biznes. Pokazuje odwiedzającym Twoją stronę aktywność zweryfikowanych klientów na żywo. Możesz wybrać wstępnie zbudowany układ i w pełni dostosować pole dowodu społecznego, aby zmienić kolor, czcionki itp.

Dzięki inteligentnemu celowaniu możesz wyświetlać dowody społeczne odpowiednim osobom we właściwym czasie. Jest łatwy w konfiguracji i pokazuje natychmiastowe wyniki w statystykach wzrostu.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 25 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki TrustPulse »

Zaoszczędź 30% na ThirstyAffiliates

Spragnieni partnerzy

ThirstyAffiliates to wtyczka WordPress służąca do maskowania linków partnerskich i zarządzania nimi w Twojej witrynie. Możesz maskować długie, brzydkie adresy URL partnerów i zamieniać je w proste, uporządkowane linki. W tym sezonie wakacyjnym otrzymasz 30% zniżki na DOWOLNĄ licencję.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 20 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% ZNIŻKI Spragnieni partnerzy »

Zaoszczędź 60% na Pretty Links Pro

Pretty Links Pro

Pretty Links Pro to popularny skrót do skracania adresów URL i wtyczka maskowania linków partnerskich do WordPress. Zapewnia wiele możliwości zarabiania na treściach. Wtyczka automatycznie dodaje linki partnerskie do twoich stron, postów i widżetów.

Dzięki funkcji skracania adresów URL konwertuje długie i brzydkie partnerskie adresy URL w proste linki. Możesz promować te skrócone linki partnerskie ze swoich filmów i podcastów. Pozwala także dodawać linki partnerskie w kampaniach e-mail.

Kod kuponu: BF2019

Ważność kodu: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 60% zniżki na Pretty Links Pro

Zaoszczędź 50% na LearnDash

LearnDash

LearnDash to wtyczka do systemu zarządzania nauką WordPress. Umożliwia tworzenie kursów online i ich łatwą sprzedaż.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY50

Ważność oferty: 29 listopada (7: 00–16: 00 EST)

Uzyskaj 50% zniżki na LearnDash »

Zaoszczędź do 50% na StartBooking

StartBooking

StartBooking to popularne oprogramowanie do planowania online. Integruje się z WordPress, aby umożliwić klientom planowanie czasu z tobą.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Dostępność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 50% zniżki na StartBooking »

Zaoszczędź 15% na Sucuri

Sucuri

Sucuri to najpopularniejsza wtyczka bezpieczeństwa WordPress. Jest wyposażony w kilka narzędzi zapewniających ochronę witryny przed złośliwym oprogramowaniem i hakerami.

Kod kuponu: cyber15suc

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 15% zniżki Sucuri »

Zaoszczędź 40% na naprawdę prostym SSL

Naprawdę proste SSL

Really Simple SSL to najpopularniejsza wtyczka WordPress SSL. Pozwala dodać certyfikat SSL na swojej stronie internetowej jednym kliknięciem.

Kod kuponu: NVMBR19

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% ZNIŻKI Naprawdę proste SSL »

Zaoszczędź 50% na galerii Envira

Galeria Envira

Envira Gallerys to najlepsza wtyczka galerii obrazów WordPress. Integruje się z wtyczkami innych firm, aby importować obrazy z Instagram, Flickr i innych źródeł obrazów. Możesz wyświetlać piękne galerie zdjęć z prostymi opcjami i niesamowitymi funkcjami.

Kod kuponu: WPBEGINNER50

Ważność oferty: 25 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 50% rabatu Galeria Envira »

Zaoszczędź 30% na Soliloquy

Monolog

Soliloquy to najlepsza wtyczka do suwaków obrazu WordPress. Jest przyjazny dla początkujących i oferuje wiele dodatków, które pomogą Ci dodać funkcje do suwaków obrazu. Za pomocą Soliloquy możesz tworzyć polecane suwaki treści, suwaki galerii i inne.

Kod kuponu: BF30

Ważność oferty: 25 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 30% ZNIŻKI Soliloquy »

Zaoszczędź do 30% na Elementor Pro

Elementor Pro

Elementor Pro to popularna wtyczka konstruktora stron WordPress. Zapewnia wizualne wrażenia podczas projektowania witryny i łatwego tworzenia stron docelowych.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 30% zniżki Elementor Pro »

Zaoszczędź 40% na Visual Composer

Kompozytor wizualny

Visual Composer to popularny kreator stron internetowych WordPress. Możesz go używać do łatwego tworzenia pięknych projektów stron internetowych.

Kod kuponu: 40czarny piątek

Ważność oferty: 25 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na Visual Composer »

Zaoszczędź 15% na LifterLMS

LifterLMS

LifterLMS to popularna wtyczka do systemu zarządzania nauczaniem dla stron internetowych WordPress. Jest przyjazny dla początkujących i ułatwia konfigurowanie kursów dla użytkowników.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY 19

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 15% rabatu LifterLMS »

Zaoszczędź 40% na PublishPress

PublishPress

PublishPress oferuje potężne wtyczki WordPress dla wydawców internetowych, czasopism i nie tylko.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY 40

Ważność oferty: 12 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki PublishPress »

Zaoszczędź 30% na Flycart

Flycart

Flycart oferuje najwyższej jakości wtyczki WordPress i WooCommerce do założenia firmy online. Wtyczki pomagają również w procesach płynnego prowadzenia sklepu eCommerce.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 19 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu Flycart »

Zaoszczędź 40% na dzienniku kontroli bezpieczeństwa WP

Dziennik kontroli bezpieczeństwa WP

WP Security Audit Log to wtyczka dziennika aktywności WordPress. Pomaga monitorować, kontrolować i śledzić zachowania użytkowników w czasie rzeczywistym w Twojej witrynie. Możesz użyć tej wtyczki do łatwego wykrywania podejrzanych działań i włamań do złośliwego oprogramowania w WordPress.

Kod kuponu: BF201940

Ważność oferty: 27 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu Dziennik kontroli bezpieczeństwa WP »

Zaoszczędź 40% na Complianz RODO

Zgodny z RODO

Complianz GDPR to wtyczka pakietu prywatności WordPress. Stale skanują twoją stronę i wysyłają powiadomienia, jeśli wymagane są jakiekolwiek zmiany.

Kod kuponu: NVMBR19

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu Complianz RODO »

Zaoszczędź 25% na ProfilePress

ProfilePress

ProfilePress to popularna zaawansowana wtyczka do zarządzania profilami WordPress. Łatwo integruje się ze wszystkimi wtyczkami WordPress innych firm (takimi jak WooCommerce), aby tworzyć formularze rejestracyjne użytkowników, niestandardowe formularze logowania i więcej.

Kod kuponu: BFCM2019

Ważność oferty: 29 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 25% rabatu ProfilePress »

Zaoszczędź 50% na czcionkach Google dla WordPress

Czcionki Google dla WordPress

Czcionki Google dla WordPress pomagają dodawać piękne czcionki do Twojej witryny i możesz wybierać spośród 100 czcionek dla tekstu, nagłówków i linków.

Kod kuponu: BF50

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na czcionki Google dla WordPress »

Zaoszczędź 35% na WP Cynk

WP Cynk

WP Cynk ma kolekcję wysokiej jakości wtyczek WordPress, takich jak WordPress to Buffer Pro, Page Generator Pro, Hootsuite Pro i Comment Rating Field Pro. Możesz skorzystać ze słodkiej zniżki na wszystkie ich wtyczki, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników w swojej witrynie.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki WP Cynku »

Zaoszczędź 50% na Barn2 Media

Barn2 Media

Barn2 Media oferuje niewielką kolekcję wysokiej jakości wtyczek WordPress. Większość ich wtyczek została stworzona do obsługi stron WooCommerce. Oferują także inne wtyczki WordPress, takie jak kategorie chronione hasłem i lepsze ostatnie komentarze.

Kod kuponu: BARN2CYBER2019

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na Barn2 Media »

Zaoszczędź 250% kredytów na ShortPixel

ShortPixel

ShortPixel to wtyczka do optymalizacji i kompresji obrazów dla stron WordPress. Zmniejsza rozmiar obrazu bez wpływu na jakość obrazu. Te skompresowane obrazy pomagają poprawić szybkość i wydajność Twojej witryny.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 1 grudnia

Zdobądź 250% kredytów na ShortPixel »

Zaoszczędź 50% na WooNinjas

WooNinjas

WooNinjas oferuje usługi opracowywania i dostosowywania wtyczek WordPress. Współpracują z popularnymi wtyczkami, aby ułatwić płynne konfigurowanie witryny.

Kod kuponu: BLKFDY50

Ważność oferty: Teraz – 6 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki WooNinjas »

Zaoszczędź 30% na zaawansowanych szablonach treści

Zaawansowane szablony treści

Zaawansowane szablony treści oferuje niestandardowe szablony treści WordPress dla postów, stron i niestandardowych typów postów.

Kod kuponu: CZARNY PIĄTEK

Ważność oferty: 27 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na zaawansowane szablony treści »

Zaoszczędź 40% na Adsanity

Adsanity

Adsanity to wtyczka do zarządzania reklamami dla stron WordPress. Umożliwia wyświetlanie atrakcyjnych reklam na stronach, postach i obszarach widżetów. Dzięki niemu możesz śledzić skuteczność swoich reklam, a także planować reklamy na przyszłość.

Kod kuponu: HOHOOHYEAH

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu Adsanity »

Zaoszczędź 75% na WPMRR

WPMRR

WPMRR to witryna z samouczkami wideo autorstwa WPBuffs. Ma kompletny plan kursu, aby dowiedzieć się, jak zarządzać witrynami WordPress i zwiększać przychody.

Kod kuponu: BFCM2019

Ważność oferty: 25 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 75% rabatu WPMRR »

Zaoszczędź 50% na iThemes

iThemes

iThemes jest spółką dominującą dla wielu popularnych wtyczek WordPress BackupBuddy, iThemes Security itp. W tym sezonie wakacyjnym możesz uzyskać 50% ZNIŻKI na wszystkie ich produkty.

Kod kuponu: BOOM50

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 50% rabatu iThemes »

Zaoszczędź 35% na WP Rocket

WP Rocket

WP Rocket to wtyczka buforująca WordPress. Możesz użyć tej wtyczki, aby poprawić szybkość i wydajność swojej witryny.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 26 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 35% rabatu WP Rocket »

Zaoszczędź 30% na zaawansowanych reklamach

Zaawansowane reklamy

Advanced Ads to potężna i łatwa w użyciu wtyczka do reklam WordPress.

Kod kuponu: BFCM2019

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na zaawansowane reklamy »

Zaoszczędź 50% na SEOPress

SEOPress

SEOPress to popularna wtyczka SEO WordPress w celu łatwego usprawnienia ruchu w witrynie.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY50

Ważność oferty: 27 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 50% ZNIŻKI na SEOPress »

Zaoszczędź 40% na BlogVault

BlogVault

BlogVault to popularna wtyczka do tworzenia kopii zapasowych WordPress. Pomaga tworzyć kopie zapasowe i łatwo przywraca twoją stronę internetową.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na BlogVault »

Zaoszczędź 40% na kuponach i promocjach WP

Kupony i promocje WP

Kupony i promocje WP to popularna wtyczka kuponów WordPress. Jest łatwy w użyciu i pomaga zwiększyć przychody partnera.

Kod kuponu: WPCD40

Ważność oferty: 20 listopada – 30 listopada

Uzyskaj 40% zniżki na kupony i promocje WP »

Zaoszczędź 50% na IconicWP

IconicWP

IconicWP sprzedaje wtyczki premium WooCommerce. Oferują rozszerzenia do Twojego sklepu internetowego, aby dodawać niesamowite niestandardowe funkcje bez uszkadzania witryny.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 50% ZNIŻKI IconicWP »

Zaoszczędź do 50% na Event Espresso

Event Espresso

Event Espresso to jedna z najlepszych wtyczek do zarządzania wydarzeniami i rejestracji biletów. Pozwala łatwo przekształcić stronę internetową w pełni funkcjonalny system zarządzania zdarzeniami.

W tym sezonie świątecznym możesz zaoszczędzić 25% na nowych licencjach na wsparcie. Jeśli jesteś aktualnym klientem, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy, uzyskując 50% zniżki na dodatki.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Zyskaj nawet 50% zniżki na espresso eventowe »

Zaoszczędź 35% na WP1099

WP1099

W Stanach Zjednoczonych formularze 1099-MISC są używane do zgłaszania płatności dla dostawców lub podmiotów stowarzyszonych, którzy zarabiają 600 USD lub więcej w roku podatkowym. Za pomocą wtyczki WP1099 możesz gromadzić informacje potrzebne do złożenia formularza 1099-MISC dla sprzedawców lub podmiotów stowarzyszonych z platformą marketplace.

WP1099 jest kompatybilny z WooCommerce i Easy Digital Downloads.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki WP1099 »

Zaoszczędź 40% na kalendarzu wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń to potężna wtyczka kalendarza wydarzeń WordPress. Pomaga w łatwym tworzeniu wydarzeń w Twojej witrynie.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 22 listopada – 2 grudnia

Zyskaj 40% rabatu Kalendarz wydarzeń »

Zaoszczędź 30% na Bootstrapped Ventures

Bootstrapped Ventures

Bootstrapped Ventures oferuje wysokiej jakości wtyczki WordPress, takie jak Easy Affiliate Links, Easy Image Collage itp.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na przedsięwzięcia typu bootstrapped »

Zaoszczędź 25% na Advanced Custom Fields Pro

Advanced Custom Fields Pro

Advanced Custom Fields Pro to wysokiej klasy wtyczka WordPress, która zapewnia pełną kontrolę nad ekranem edycji i niestandardowymi danymi pola.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 25% rabatu Advanced Custom Fields Pro »

Zaoszczędź 30% na WP Sent Mail

WP Wysłana poczta

WP Wysłana poczta to najlepsze rozwiązanie do rejestrowania wiadomości e-mail WordPress. Pomaga dodać folder wysłanej poczty do Twojej witryny WordPress.

Kod kuponu: CZARNY PIĄTEK

Ważność oferty: 27 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki WP Wysłane wiadomości e-mail »

Zaoszczędź 35% na systemie WP-CRM

system wp-crm

Wtyczka systemu WP-CRM ułatwia zarządzanie klientami w witrynie WordPress. Dzięki mniejszej ilości ręcznego wprowadzania danych możesz łatwo zarządzać informacjami swoich klientów.

Co najważniejsze, WP-CRM System integruje się z popularnymi wtyczkami WordPress, takimi jak Gravity Forms i WooCommerce, oraz innymi aplikacjami innych firm, takimi jak Slack i MailChimp.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki na system WP-CRM »

Zaoszczędź do 100 USD na AmaLinks Pro

AmaLinks Pro

AmaLinks Pro to wtyczka stowarzyszona Amazon dla marketerów i agencji.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 100 $ zniżki AmaLinks Pro »

Zaoszczędź 78% na recenzjach rozgwiazd

Rozgwiazda Recenzje

Rozgwiazda Recenzje to wysokiej klasy wtyczka do generowania recenzji WordPress. Pomaga zbierać opinie online.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 15 listopada – 30 listopada

Uzyskaj 78% zniżki Recenzje rozgwiazda »

Zaoszczędź 35% na polach warunkowego kasy

warunkowe pola kasy

Pola Warunkowe kasy pozwalają na zebranie dodatkowych informacji, których potrzebujesz bezpośrednio przy kasie. Dzięki wtyczce nie musisz wysyłać dalszych wiadomości e-mail w celu zebrania danych klientów. W ten sposób możesz zaoszczędzić czas i uniknąć kłopotów.

Pola warunkowego kasy bezproblemowo integrują się z WooCommerce i Easy Digital Downloads.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 35% rabatu Warunkowe kasy »

Zaoszczędź 35% na obrazach w tle na pełnym ekranie

Tło pełnoekranowe

Pełnoekranowe obrazy tła to łatwa w użyciu wtyczka WordPress, która pozwala łatwo dodawać nieograniczoną liczbę obrazów tła do swojej witryny. Możesz mieć inny obraz na każdej stronie lub użyć 1 obrazu globalnie dla całej witryny.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki na obrazy w tle na pełnym ekranie »

Zaoszczędź 10% na wzmocnieniach WP

Wzmocnienia WP

WP Buffs to całodobowa usługa konserwacji witryny WordPress dla właścicieli witryn i agencji. Są zdalnym zespołem WordPress, który pomaga ci we wszystkim, co związane jest z obsługą WordPress, w tym optymalizacją prędkości, zapewnianiem bezpieczeństwa i monitorowaniem strony internetowej.

Dzięki WP Buffs możesz poświęcić mniej czasu na rozwiązywanie problemów, a więcej na rozwój i marketing swojej witryny.

Kod kuponu: BFCM2019

Ważność oferty: 25 listopada – 3 grudnia

Zdobądź 10% zniżki na bonusy WP »

Zaoszczędź 40% na JoomUnited

Joomunited

JoomUnited to kompleksowe centrum dla wtyczek WordPress. Wtyczki można kupić osobno lub jako pakiet. Większość ich wtyczek to freemium, co oznacza, że ​​możesz pobrać wersję Lite z oficjalnego repozytorium WordPress za darmo, a następnie w razie potrzeby zaktualizować ją do wersji premium.

Kod kuponu: BFJU

Ważność oferty: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki JoomUnited »

Zaoszczędź 30% na kuponach zaawansowanych

Zaawansowane kupony

Advanced Coupons to wtyczka do kuponów WooCommerce. Pozwala łatwo przeprowadzać oferty w sklepach WooCommerce. Możesz utworzyć złożone warunki koszyka dla użytkowników, zanim zastosują kupony. Pozwala także ustawić datę początkową i końcową kuponu lub oferty.

Kod kuponu: BF2019

Dostępność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na zaawansowane kupony »

Zaoszczędź 30% na AAWP

AAWP

AAWP to popularne rozwiązanie witryny stowarzyszonej Amazon, której można używać w witrynie WordPress do promowania produktów Amazon i zarabiania prowizji stowarzyszeniowych.

Kod kuponu: BLACKWEEKEND2019

Dostępność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na AAWP »

Zaoszczędź 30% na All in One SEO Pack Pro

Wszystko w jednym pakiecie SEO Pro

All in One SEO Pack Pro to jedna z najpopularniejszych wtyczek SEO WordPress na rynku. Optymalizuje witrynę internetową lub blog WordPress pod kątem wyszukiwarek i sieci społecznościowych. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać 30% rabatu na zakupy w All in One SEO Pack Pro na 1 rok.

Kod kuponu: BL3CKFRID0Y

Dostępność oferty: 22 listopada – 7 grudnia

Uzyskaj 30% ZNIŻKI All in One SEO Pack Pro »

Zaoszczędź 30% na edytorze arkuszy WP

Edytor arkuszy WP

Edytor arkuszy WP to prosta wtyczka do arkusza kalkulacyjnego WordPress. Umożliwia masową edycję produktów i postów WooCommerce w arkuszu kalkulacyjnym. Możesz także zarządzać swoimi postami i użytkownikami WordPress w łatwych arkuszach kalkulacyjnych.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY998723

Dostępność oferty: 21 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na edytor arkuszy WP »

Zaoszczędź 40% na Smart Slider 3

Inteligentny suwak 3

Smart Slider 3 to idealny responsywny suwak dla WordPress. Twórz piękne i potężne suwaki, karuzele i bloki za pomocą edytora wizualnego nowej generacji. Pożegnaj się z mylącymi, trudnymi w użyciu narzędziami. Przywitaj się z zupełnie nowym sposobem pracy z suwakami. Smart Slider 3 przesuwa granice tego, czym powinny być suwaki.

Kod kuponu: SAVE4019

Dostępność oferty: 27 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 40% ZNIŻKI Smart Slider 3 »

Zaoszczędź 30% na dodatkach PowerPack Beaver

Dodatki do bobrów PowerPack

Dodatki PowerPack Beaver zawierają dodatkowe funkcje Beaver Builder. Ma wiele niestandardowych modułów, szablonów stron i szablonów sekcji.

Kod kuponu: SAVEBIG

Dostępność oferty: 25 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na dodatki PowerPack Beaver »

Zaoszczędź 40% na dodatku PowerPack Elementor

Dodatki PowerPack Elementor

Dodatki PowerPack dla Elementora to dodatki i widżety dla programu budującego strony Elementor. Ma więcej opcji dla konstruktora Elementor, w tym kreatywne widżety i integrację z wtyczkami innych firm.

Kod kuponu: SAVEBIG

Dostępność oferty: 25 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na dodatek PowerPack Elementor »

Zaoszczędź 30% na dodatkach Plus dla Elementor

Plus dodatki dla Elementora

Dodatki Plus dla Elementora oferuje potężne zasoby, w tym szablony, dodatki, widżety i inne elementy do konstruktora stron Elementor.

Kod kuponu: DZIĘKUJĘ CI

Ważność oferty: 26 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu Dodatki Plus dla Elementor »

Zaoszczędź 30% na Ultimate Addons dla Elementor

Ultimate Addons for Elementor od Brainstorm Force

Ultimate Addons for Elementor zapewnia bibliotekę przydatnych widżetów, aby dodać więcej funkcji i opcji do wtyczki konstruktora stron WordPress Elementor.

Kod kuponu: BIGGESTBF19

Ważność oferty: 25 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 30% ZNIŻKI na super dodatki dla Elementor »

Zaoszczędź 30% na WPfomify

WPformfy

WPfomify jest społeczną wtyczką marketingową FOMO dla stron WordPress. Możesz użyć tej wtyczki do wyświetlania ostatnich sprzedaży i rejestracji. W ten sposób możesz przyciągnąć więcej odwiedzających i zwiększyć współczynnik konwersji w swojej witrynie.

Kod kuponu: SAVEBIG

Dostępność oferty: 25 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki WPfomify »

Zaoszczędź 30% na kuponach partnerskich

kupony partnerskie

Kupony partnerskie to freemium kuponowa wtyczka WordPress, która pomaga sprzedawcom stowarzyszonym w zwiększaniu współczynnika klikalności i generowaniu większych przychodów. W tym sezonie świątecznym możesz zaoszczędzić 30% na wszystkich nowych zakupach i ulepszeniach.

Kod kuponu: BLACKWEEKEND2019

Ważność kodu: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na kupony partnerskie

Zaoszczędź do 50% na SearchWP

szukaj wp

SearchWP to popularna wtyczka wyszukiwania do WordPress. Search WP zastępuje domyślne wyszukiwanie WordPress rozszerzonym wyszukiwaniem, aby ułatwić użytkownikom znajdowanie odpowiednich treści w witrynie.

Kod kuponu: Zastosowano automatycznie

Ważność kodu: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 50% zniżki na SearchWP

Zaoszczędź 30% na Ultimate Addons dla Elementor

ostateczne dodatki dla elementora

Jeśli używasz wtyczki Elementor (popularnego narzędzia do tworzenia stron WordPress) w swojej witrynie i chcesz dodać więcej funkcji, możesz wypróbować Ultimate Addons dla Elementora. W tym sezonie świątecznym możesz zaoszczędzić 30% na Ultimate Addons.

Kod kuponu: BIGGESTBF19

Ważność kodu: 25 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 30% ZNIŻKI na Ultimate Addon dla Elementora

Zaoszczędź 30% na FooPlugins

FooPlugins

FooPlugins oferuje wiele wtyczek premium do galerii obrazów, galerii wideo i wyskakujących okien lightbox. W tym sezonie wakacyjnym oferują 30% zniżki na nowe i przedłużenia licencji FooGallerya i FooBox.

Kod kuponu: BlackFriday2019

Ważność kodu: 29 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na FooPlugins

Zaoszczędź 40% na Click Ranger Pro

Kliknij Ranger Pro

Click Ranger Pro to wtyczka WordPress, która śledzi kliknięcia, pobrania i zdarzenia. Możesz przeglądać dane na swoim koncie Google Analytics.

Kod kuponu: HOHOOHYEAH

Ważność kodu: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki Kliknij Ranger Pro

Zaoszczędź 30% na Yoast

Yoast SEO

Yoast to najpopularniejsza wtyczka SEO WordPress. Integruje się z Twoją witryną, aby poprawić rankingi wyszukiwarek i zwiększyć zaangażowanie użytkowników. Wtyczka umożliwia precyzyjne dodawanie meta informacji w celu przyciągnięcia większej liczby odwiedzających witrynę z różnych źródeł, w tym z sieci społecznościowych.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność kodu: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu Yoast

Zaoszczędź 40% na WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce to najpopularniejsza wtyczka WordPress eCommerce do uruchamiania sklepu internetowego. W tym sezonie wakacyjnym możesz uzyskać 40% zniżki na wszystkie jego motywy i rozszerzenia.

Kod kuponu: BLACKCYBER2019

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki WooCommerce »

Zaoszczędź 40%, zwracając uwagę na WP Draw

WP Zwróć uwagę

WP Draw Attention to kreatywna wtyczka WordPress. Oferuje narzędzia do rysowania do rysowania kształtów na obrazach twojej witryny. Pomaga wyróżnić określone części obrazu. Wtyczka jest kompatybilna z wieloma formatami obrazów, w tym PNG, JPG i GIF.

Kod kuponu: BF2019

Ważność kodu: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu WP Zwróć uwagę na losowanie

Zaoszczędź 30% na Weglot

Węglot

Weglot to wtyczka tłumacząca WordPress. Pozwala tworzyć wielojęzyczne strony internetowe, sklepy eCommerce i osobiste blogi. Wtyczka pomaga pozycjonować Twoją wielojęzyczną stronę w wyszukiwarkach.

Kod kuponu: WG2019BF30

Ważność kodu: 22 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu Weglot

Zaoszczędź 20% na UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus to potężna wtyczka do tworzenia kopii zapasowych WordPress. Pomaga w tworzeniu kopii zapasowych, ustawianiu harmonogramu i łatwym przywracaniu witryny WordPress.

Kod kuponu: BlackFridayWPB20SaleUDP

Ważność oferty: 25 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 20% zniżki na UpdraftPlus »

Zaoszczędź 50% na GiveWP

GiveWP

GiveWP to najpopularniejsza wtyczka WordPress donaiton. W tym sezonie wakacyjnym możesz uzyskać 50% ZNIŻKI na wszystkie plany cenowe.

Kod kuponu: ThanksGIVEing2019

Ważność oferty: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki GiveWP »

Zaoszczędź 50% na recenzjach biznesowych WP

WP Biznes Recenzje

WP Business Reviews to najlepsza wtyczka recenzji WordPress. Pozwala zaprezentować swoje Facebook, Google, Yelp i inne recenzje w Twojej witrynie w pięknym stylu.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na recenzje biznesowe WP »

Zaoszczędź 40% na formularzach Ninja

Formy Ninja

Ninja Forms jest popularnym konstruktorem formularzy WordPress. Umożliwia tworzenie wielu rodzajów formularzy, w tym formularza zbierania darowizn, formularza ankiety itp.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na formularze ninja »

Zaoszczędź 40% na formularzach kalder

Formularze Caldera

Formularze Caldera to wtyczka konstruktora formularzy WordPress. Pozwala łatwo budować złożone formularze.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na formularze kalderowe »

Zaoszczędź 25% na Cozmoslabs

Cozmoslab

Cozmoslabs jest firmą macierzystą dla wielu popularnych wtyczek WordPress, takich jak Profile Builder Pro, TrasnlatePress itp. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać 25% ZNIŻKI na wszystkie ich wtyczki.

Kod kuponu: CLBF25OFF

Ważność oferty: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 25% zniżki na Cozmoslabs »

Zaoszczędź 25% na TranslatePress

Tłumacz Naciśnij

TranslatePress to wtyczka tłumacząca WordPress. To tłumaczy twoją zawartość z interfejsu, a także obsługuje WooCommerce po wyjęciu z pudełka.

Kod kuponu: TPBF25OFF

Ważność oferty: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 25% rabatu TłumaczPress »

Zaoszczędź 25% na Revive Old Post

Ożywić stary post

Revive Old Post to popularna wtyczka WordPress, która pomaga utrzymać zawartość przy życiu. Zwiększa swoją obecność w mediach społecznościowych, automatycznie udostępniając stare posty na Facebooku, Twitterze, LinkedIn i Instagramie.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność kodu: 23 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 25% zniżki Ożyw stary post

Zaoszczędź do 65% na CSS Hero

CSS Hero

CSS Hero to zaawansowana wtyczka WordPress do dostosowywania czegokolwiek w Twojej witrynie. Bezproblemowo współpracuje z twoimi ulubionymi narzędziami do wizualnego dostosowania od nagłówka do stopki. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać ogromną zniżkę z planu Starter do planu Lifetime.

Kod kuponu: HEROBF19

Ważność kodu: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 65% zniżki na CSS Hero

Zaoszczędź 50% na Long Tail Pro

Long Tail Pro

Long Tail Pro to popularna wtyczka WordPress do wyszukiwania mniej konkurencyjnych słów kluczowych i zwiększania ruchu w witrynie. Możesz wprowadzić słowa kluczowe nasion i uzyskać setki przydatnych sugestii. Pozwala także na uruchomienie analizy słów kluczowych i określenie rentowności słowa kluczowego na podstawie wartości rangi.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność kodu: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na Long Tail Pro

Zaoszczędź 25% na Maps Marker Pro

Maps Marker Pro

Maps Marker Pro to popularna wtyczka do mapowania i zarządzania treścią WordPress. Zawiera wiele map, filtry, grupowanie znaczników, bezkluczowe geokodowanie, ścieżki GPS i inne przydatne funkcje.

Kod kuponu: MAPSMARKER-BF2019

Ważność kodu: Teraz – 1 grudnia

Zyskaj 25% rabatu Maps Marker Pro

Zaoszczędź 40% na Menedżerze zasad haseł

Menedżer zasad haseł

Menedżer zasad haseł dla WordPress pomaga konfigurować zasady w celu wymuszania silnych haseł do witryny i sklepu WooCommerce. Działa bezproblemowo z siecią wielu witryn WordPress. W przypadku podejrzenia możesz zresetować wszystkie hasła jednym kliknięciem, a użytkownicy otrzymają powiadomienie e-mail o zmianie hasła.

Kod kuponu: BF201940

Ważność kodu: 27 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu Menedżer zasad haseł

Zaoszczędź 25% na AffiliateWP

AffiliateWP

AffiliateWP to wtyczka stowarzyszona WordPress. Możesz użyć tej wtyczki, aby łatwo skonfigurować kompletne rozwiązanie partnerskie na swojej stronie WordPress. Oferuje narzędzia marketingu afiliacyjnego w celu rozwoju firmy i zwiększenia przychodów.

Kod kuponu: BFCM2019

Dostępność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj zniżkę 25% AffiliateWP »

Zaoszczędź 25% na Easy Digital Downloads

Łatwe cyfrowe pobieranie

Easy Digital Downloads to wysokiej jakości wtyczka WordPress. Umożliwia to łatwą sprzedaż cyfrowych plików do pobrania z witryny WordPress. Możesz sprzedawać swoje eBooki, oprogramowanie, pliki PDF i wszystkie inne formaty cyfrowe za pomocą Easy Digital Downloads.

Kod kuponu: BFCM2019

Dostępność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 25% rabatu Łatwe pobieranie cyfrowych plików »

Zaoszczędź 25% na WP Simple Pay

WP Simple Pay

WP Simple Pay to wtyczka płatności Stripe do stron WordPress. Ułatwia to pobieranie płatności jednorazowych i cyklicznych bez zakładania koszyka. Możesz dodać to rozwiązanie do swojej witryny bez znajomości kodu.

Kod kuponu: BFCM2019

Dostępność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 25% rabatu WP Simple Pay »

Zaoszczędź 25% na Restrict Content Pro

Ogranicz zawartość Pro

Ogranicz zawartość Pro to wtyczka członkowska WordPress. Pozwala to na wyłączny dostęp do treści cenionym członkom Twojej witryny. Możesz także dodać kody kuponów i oferty dla użytkowników.

Kod kuponu: BFCM2019

Dostępność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 25% rabatu Ogranicz zawartość Pro »

Zaoszczędź 25% na kalendarzu cukru

Kalendarz cukru

Sugar Calendar to prosta wtyczka kalendarza wydarzeń do stron WordPress. Ma główne funkcje do zarządzania wydarzeniami online w prosty sposób. Działa świetnie z cyklicznymi wydarzeniami, oferuje kategorie wydarzeń, obsługę wydarzeń wielodniowych i jest gotowy do tłumaczenia. Możesz także ustawić datę rozpoczęcia i zakończenia wydarzeń.

Kod kuponu: BFCM2019

Dostępność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 25% zniżki na kalendarz cukru »

Zaoszczędź 40% na Hookturn

Hookturn

Hookturn oferuje wysokiej jakości wtyczki WordPress do formularzy ACF, WooCommerce i WordPress. Zapewniają również wcześniejsze niestandardowe pola.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 27 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki Hookturn »

Zaoszczędź 50% na S3 Media Maestro

S3 Media Maestro

S3 Media Maestro z łatwością dostarcza treści multimedialne Amazon S3 na twoją stronę WordPress. Możesz także zarządzać swoim pulpitem nawigacyjnym Amazon S3 w WordPress.

Kod kuponu: WPBBFCM19

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki S3 Media Maestro »

Zaoszczędź 50% na WP Courseware

Materiały szkoleniowe WP

WP Courseware to system zarządzania nauką WordPress. Pomaga w łatwym budowaniu kursów online.

Kod kuponu: WPBBFCM19

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na materiały szkoleniowe WP »

Zaoszczędź 50% na Churnly

Churnly

Churnly to kompletna wtyczka do automatycznego eliminowania rezygnacji WordPress. Pomaga zmniejszyć odejście klientów w wewnętrznej bazie danych.

Kod kuponu: WPBBFCM19

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 50% ZNIŻKI Churnly »

Zaoszczędź 30% na cele charytatywne

Charytatywny

Charytatywny to wtyczka darowizny WordPress. Pomaga w twoich kampaniach pozyskiwania funduszy.

Kod kuponu: PRO30BF19

Ważność oferty: 29 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na cele charytatywne »

Zaoszczędź 40% na MotoPress

MotoPress

MotoPress oferuje bezpłatne i premium wtyczki WordPress dla różnych nisz biznesowych. Zapewniają również wysokiej jakości motywy dla Twojej witryny.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: Teraz – 4 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na MotoPress »

Zaoszczędź 20% na WP RSS Aggregator

WP RSS Aggregator

WP RSS Aggregator to popularne na rynku rozwiązanie do kuracji treści WordPress. Pomaga importować kanały z różnych zasobów i publikować je jako posty w witrynie.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 20% zniżki na WP RSS Aggregator »

Zaoszczędź do 35% na Helpie WP

Helpie WP

Helpie WP to nowoczesna wtyczka FAQ i bazy wiedzy WordPress. Pomaga w łatwym tworzeniu dokumentów produkcyjnych.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 5 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki na WP Helpie »

Zaoszczędź 40% na WP Geo Directory

WP Geo Directory

WP Geo Directory to popularna wtyczka do katalogu WordPress. Jest w pełni skalowalny i pozwala dodawać miliony wpisów bez zrywania witryny.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na katalog geograficzny WP »

Zaoszczędź 25% na GravityView

GravityView

GravityView pomaga wyświetlać wpisy Gravity Forms w Twojej witrynie.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 25% zniżki GravityView »

Zaoszczędź 25% na CreativeMinds

CreativeMinds

CreativeMinds oferuje ponad 100 przydatnych wtyczek WordPress dla każdej niszy biznesowej.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY 19

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 25% rabatu CreativeMinds »

Zaoszczędź do 40% na Delicious Brains

Pyszne Mózgi

Delicious Brains oferuje szeroką gamę wtyczek WordPress, w tym WP Migrate DB Pro, WP Offload Media i WP Offload SES.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj up 40% ZNIŻKI Delicious Brains »

Zaoszczędź 33% na WP ERP

WP ERP

WP ERP oferuje kompletne rozwiązania HR, CRM i księgowe dla Twojej witryny WordPress. Zmniejsza ludzkie wysiłki i zwiększa wydajność.

Kod kuponu: ERP-BFCM33

Ważność oferty: Teraz – 4 grudnia

Uzyskaj 33% zniżki WP ERP »

Zaoszczędź 30% na opcjach widżetów

Opcje widżetów

Opcje widżetów to popularna wtyczka kontrolna widgetów WordPress. Pomaga wyświetlać lub ukrywać widżety na określonych stronach.

Kod kuponu: BLACKWEEKEND2019

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 30% rabatu Opcje widżetu »

Zaoszczędź 30% na Admin Columns Pro

Admin Columns Pro

Admin Columns Pro to wtyczka do zarządzania treścią WordPress. Umożliwia szybkie wyszukiwanie, edytowanie i zarządzanie zawartością.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 26 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu Kolumny administracyjne Pro »

Zaoszczędź 30% na wtyczkach Yoohoo

Wtyczki Yoohoo

Wtyczki Yoohoo oferuj najlepsze wtyczki WordPress dla zarządzania witryną, administratorów i właścicieli sklepów WooCommerce.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na wtyczki Yoohoo »

Zaoszczędź 50% na WP Manage Ninja

WP Manage Ninja

WP Manage Ninja oferuje najlepsze wtyczki i motywy WordPress. Ich popularne wtyczki to WPPayForm Pro, WP Fluent Forms, Ninja Tables Pro itp.

Kod kuponu: BLK199

Ważność oferty: 25 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki WP Zarządzaj Ninja »

Zaoszczędź do 30% na aplikacjach Fatcat

Aplikacje Fatcat

Fatcat Apps zapewnia wtyczki WordPress dla marketerów, aby zwiększyć ruch w witrynie i konwersje.

Kody kuponów:

 • BF2019: Wszystkie wtyczki (20% TANIEJ)
 • BFBUNDLE2019: Pakiet produktów (30% TANIEJ)

Ważność oferty: 27 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 30% zniżki na aplikacje Fatcat »

Zaoszczędź 60% na WP Met

WP Met

WP Met oferuje potężne wtyczki WordPress, takie jak Elements Kit i Elementor metform.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 10 grudnia

Uzyskaj 60% rabatu WP spełnione »

Zaoszczędź 50% na ToolSuite

ToolSuite

ToolSuite oferuje potężny zestaw wtyczek WordPress do stworzenia solidnej i bezpiecznej strony internetowej.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 3 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na ToolSuite »

Zaoszczędź 25% na Block Lab

Block Lab

Block Lab oferuje niestandardowe bloki Gutenberga dla łatwej personalizacji i edycji twoich stron i postów.

Kod kuponu: czarny Blok

Ważność oferty: Teraz – 3 grudnia

Uzyskaj 25% rabatu Block Lab »

Zaoszczędź 50% na Posterno

Posterno

Posterno to katalog WordPress i wtyczka z listą. Umożliwia łatwe tworzenie dowolnego katalogu lub listy niejawnej.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: Teraz – 3 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki Posterno »

Zaoszczędź 50% na Snapie społecznościowym

Snap Społeczny

Social Snap to wtyczka mediów społecznościowych WordPress, która pomaga zwiększyć ruch w witrynie i zwiększyć zaangażowanie użytkowników. Pozwala użytkownikom łatwo udostępniać strony i posty w kanałach mediów społecznościowych.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 5 grudnia

Uzyskaj 50% ZNIŻKI Snap Social »

Zaoszczędź 50% na Buttonizerze

Buttonizer

Buttonizer jest popularną wtyczką pływającą WordPress. Zwiększa interakcje użytkowników i konwersje w Twojej witrynie.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 50% ZNIŻKI Buttonizer »

Zaoszczędź 50% na Gravity Wiz

Gravity Wiz

Gravity Wiz oferuje kilka przydatnych dodatków do formularzy grawitacyjnych. Te dodatki pomagają dodać więcej funkcji do formularzy WordPress.

Kod kuponu: CZARNA MAGIA

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki Gravity Wiz »

Zaoszczędź DUŻO na rzeczowych wtyczkach

Materialne wtyczki

Materialne wtyczki oferuje członkostwo WordPress, wtyczki edukacyjne i kursy online. Zapewnia również szablony premium dla twoich kursów i stron członkowskich.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 25 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj DUŻĄ zniżkę na namacalne wtyczki »

Zaoszczędź 80% na Tripetto

Tripetto

Tripetto to wizualna wtyczka do tworzenia formularzy i ankiet. Pozwala tworzyć formularze konwersacyjne z inteligentną logiką.

Kod kuponu: FSBFCM2019

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 80% zniżki Tripetto »

Zaoszczędź 35% na systemie rezerwacji WP

System rezerwacji WP

System rezerwacji WP to wtyczka kalendarza rezerwacji WordPress. Pomaga stworzyć kalendarz rezerwacji dla Twojego domu wakacyjnego lub firmy wynajmującej.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki na system rezerwacji WP »

Zaoszczędź 30% na kuponach WP

Kupony WP

Kupony WP to wtyczka kuponu WordPress. Pomaga profesjonalnie skonfigurować kupony i oferty w witrynie.

Kod kuponu: CZARNY PIĄTEK

Ważność oferty: 22 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na kupony WP »

Zaoszczędź 30% na perfmatters

perfmatters

perfmatters to wtyczka wydajnościowa WordPress. Pomaga przyspieszyć twoją stronę i zmniejsza współczynnik odrzuceń.

Kod kuponu: CZARNY PIĄTEK

Ważność oferty: 22 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% ZNIŻKI na perfmatters »

Zaoszczędź 30% na wtyczkach sklepowych

Kup wtyczki

Wtyczki sklepowe zapewniają wysokiej jakości wtyczki WooCommerce do sprawnego skonfigurowania działalności online.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na wtyczki sklepowe »

Zaoszczędź 33% na WeDevs

weDevs

weDevs oferuje kilka narzędzi i wtyczek WordPress, takich jak WP ERP, weForms, WP User Frontend itp.

Kod kuponu: BFCM2019

Ważność oferty: Teraz – 4 grudnia

Uzyskaj 33% ZNIŻKI weDevs »

Zaoszczędź 30% na silnych referencjach

Mocne referencje

Strong Testimonials to popularna wtyczka WordPress. Pomaga zbierać referencje użytkowników i wyświetlać je pięknie na Twojej stronie internetowej.

Kod kuponu: PIĄTEK

Ważność oferty: 30 listopada

Uzyskaj 30% ZNIŻKI Solidne referencje »

Zaoszczędź 30 USD na Link Whisper

Link Szept

Link Szept to potężna wtyczka WordPress do automatyzacji wewnętrznego linkowania i pomagająca podnieść pozycję strony w rankingu.

Kod kuponu: czarny Piątek

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30 USD OFF Link Whisper »

Zaoszczędź 30% na wpDataTables

wpDataTables

wpDataTables to prosta wtyczka WordPress, której możesz używać do tworzenia tabel i wykresów w swojej witrynie.

Kod kuponu: F5302302

Ważność oferty: Teraz – 10 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu wpDataTables »

Zaoszczędź 30% na Amelii

Amelia

Amelia to popularna wtyczka rezerwacji terminów i wydarzeń WordPress. Pozwala akceptować rezerwacje online z Twojej witryny i działa idealnie dla firm na poziomie przedsiębiorstwa.

Kod kuponu: 0007A217

Ważność oferty: Teraz – 10 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu Amelia »

Zaoszczędź 30% na Modula

Modula

Modula to wtyczka galerii obrazów WordPress dla fotografów, artystów i agencji kreatywnych.

Kod kuponu: PIĄTEK

Ważność oferty: 30 listopada

Uzyskaj 30% rabatu Modula »

Zaoszczędź 40% na BackWPup

BackWPup

BackWPup to wysokiej jakości wtyczka do tworzenia kopii zapasowych WordPress. Tworzy pełne kopie zapasowe witryn i automatycznie je przywraca.

Kod kuponu: WPBeginnerCyber10

Ważność oferty: Teraz – 3 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na BackWPup »

Zaoszczędź 40% na MultilingualPress

MultilingualPress

MultilingualPress to idealna wtyczka WordPress do tworzenia wielojęzycznej strony internetowej. Działa płynnie z edytorem Gutenberg i wszystkimi popularnymi wtyczkami WordPress.

Kod kuponu: WPBeginnerCyber10

Ważność oferty: Teraz – 3 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu MultilingualPress »

Zaoszczędź 40% na OneStock dla WooCommerce

OneStock dla WooCommerce

OneStock for WooCommerce pomaga zsynchronizować zapasy. To świetna wtyczka WordPress do płynnego prowadzenia sklepu WooCommerce.

Kod kuponu: WPBeginnerCyber10

Ważność oferty: Teraz – 3 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu OneStock na WooCommerce »

Zaoszczędź 35% na AliDropship

AliDropship

AliDropship to wtyczka dropshipping WooCommerce. Pomaga importować produkty z AliExpress do Twojego sklepu internetowego.

Kod kuponu: WPBEGINNER35

Ważność oferty: 27 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki AliDropship »

Zaoszczędź do 70% na Swift Performance

Szybka wydajność

Swift Performance oferuje przydatne wtyczki WordPress do buforowania, optymalizacji obrazu i nie tylko.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 18 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj do 70% ZNIŻKI na Swift Performance »

Zaoszczędź 35% na oprogramowaniu Tyche

Oprogramowanie Tyche

Oprogramowanie Tyche oferuje najlepsze wtyczki i rozszerzenia WooCommerce, aby dodać więcej funkcji do sklepu internetowego.

Kod kuponu: BFCM19

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki na oprogramowanie Tyche »

Zaoszczędź 30% na WP Frontend Admin

WP Frontend Admin

WP Frontend Admin to wtyczka deski rozdzielczej WordPress. Pomaga tworzyć frotendowe aplikacje internetowe za pomocą WordPress.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY998723

Ważność oferty: 21 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu WP Frontend Administrator »

Zaoszczędź do 50%, już wkrótce & Tryb konserwacji PRO

Już wkrótce i tryb konserwacji PRO

Wkrótce & Tryb konserwacji PRO to wysokiej klasy wtyczka WordPress. Zawiera ponad 120 motywów i ponad 1 milion darmowych zdjęć, dzięki którym z łatwością zaprojektujesz swoje najbliższe strony.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 15 listopada – 5 grudnia

Już wkrótce otrzymasz 50% rabatu & Tryb konserwacji PRO »

Zaoszczędź 30% na Google Maps Widget Pro

Google Maps Widget Pro

Google Maps Widget Pro jest popularną wtyczką Google Maps WordPress. Jest w pełni responsywny i umożliwia dodawanie nieograniczonej liczby map na swojej stronie.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 15 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na Google Maps Widget Pro »

Zaoszczędź 40% na Hyvor Talk

Hyvor Talk

Hyvor Talk to wtyczka komentująca WordPress. Jest łatwy w użyciu i angażuje użytkowników w Twojej witrynie.

Kod kuponu: WPBEGINNER6215

Ważność oferty: 1 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu Dyskusja Hyvor »

Zaoszczędź 60% na Meta Box

Meta Box

Meta Box to potężna wtyczka WordPress, która pomaga programistom szybko tworzyć niestandardowe pola.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 26 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 60% rabatu Meta Box »

Zaoszczędź do 50% na UnderConstructionPage PRO

UnderConstructionPage Pro

UnderConstructionPage PRO to potężna wtyczka WordPress do tworzenia stron z instrukcjami dla Twojej witryny. Zawiera ponad 200 szablonów, które ułatwiają łatwe skonfigurowanie strony z instrukcją.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 15 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 50% rabatu UnderConstructionPage PRO »

Zaoszczędź 40%, po prostu planuj spotkania

Po prostu zaplanuj spotkania

Po prostu zaplanuj spotkania to łatwa w użyciu wtyczka do planowania spotkań WordPress. Jest elastyczny i gotowy do tłumaczenia.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu Po prostu umów się na spotkanie »

Zaoszczędź 35% na wtyczkach Amplify

Amplify Plugins

Amplify Plugins oferuje wiele wtyczek WordPress i WooCommerce, takich jak Quick Checkout, WP1099, pola warunkowe Checkout itp. W tym sezonie wakacyjnym możesz uzyskać 35% zniżki na wszystkie ich wtyczki.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki na wzmocnienie wtyczek »

Zaoszczędź 30% na StoreApps

StoreApps

StoreApps oferuje wysokiej jakości wtyczki WooCommerce. Wtyczki te są przydatne do rozszerzenia funkcjonalności Twojego sklepu internetowego.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 22 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na StoreApps »

Zaoszczędź 40% na prostych prośbach o funkcje

Proste żądania funkcji

Proste żądania funkcji to wtyczka do zbierania opinii WordPress. Pomaga nadać priorytet żądaniom funkcji, które są potrzebne Twoim klientom.

Kod kuponu: FSBFCM2019

Ważność oferty: Teraz – 6 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na proste zapytania o funkcje »

Zaoszczędź do 50% na DragDropr

DragDropr

DragDropr to narzędzie do tworzenia stron metodą przeciągnij i upuść WordPress. Pomaga wizualnie dostosować witrynę do interfejsu użytkownika bez edytowania kodu.

Kod kuponu:

 • BF / CMmonthly20: 20% ZNIŻKI miesięcznie
 • BF / CMannual50: 50% ZNIŻKI rocznie

Ważność oferty: Teraz – 6 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 50% zniżki DragDropr »

4. Oferty na motywy WordPress

Zaoszczędź 25% na eleganckich motywach

eleganckie motywy

Eleganckie motywy to jedno z najpopularniejszych centrów motywów WordPress. Dostarczają również wysokiej jakości wtyczki WordPress, w tym przeciągnij i upuść Divi Builder, opcje e-mail Bloom i Monarch media społecznościowe.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Dostępność oferty: Od 27 listopada

Uzyskaj 25% zniżki na eleganckie motywy »

Zaoszczędź 30% na Astra Theme

motyw astra

Motyw Astra to stylowy i wysoce konfigurowalny motyw WordPress dla dowolnej strony internetowej. Zawiera kilka witryn startowych, których można użyć do uruchomienia witryny. Motyw Astra jest zgodny z popularnymi narzędziami do tworzenia stron metodą przeciągnij i upuść, aby szybko dostosowywać strony.

Kod kuponu: BIGGESTBF19

Ważność kodu: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na motyw Astra

Zaoszczędź 100 USD na StudioPress

StudioPress

StudioPress to najpopularniejsza firma premium WordPress. Są znani ze swojej struktury Genesis Theme. W tym sezonie świątecznym możesz kupić ich motywy po niesamowitych rabatach. Nowi klienci otrzymują 100 USD rabatu na pakiet StudioPress Pro Plus Wszystkie motywy.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 28 listopada – 2 grudnia

Zyskaj 100 USD OFF StudioPress »

Zaoszczędź 50% na CSSIgniter

CSSIgniter

CSSIgniter oferuje potężne, premium motywy WordPress. Wszystkie ich motywy są nowoczesne i stylowe z unikalnymi funkcjami do budowy strony internetowej lub sklepu eCommerce.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY2019

Ważność oferty: 25 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 50% ZNIŻKI CSSIgniter »

Zaoszczędź 25% na Themeisle

Themeisle

Themeisle oferuje niewielką kolekcję najlepszych szablonów i szablonów WordPress. Wszystkie ich motywy są nowoczesne i stylowe z niesamowitymi funkcjami witryny WordPress.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Dostępność oferty: 29 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 25% ZNIŻKI Themeisle »

Zaoszczędź 40% na Themify

Themify

Themify to popularny komercyjny sklep z motywami WordPress. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać DUŻE rabaty na motywy Themify, wtyczki i master club. Możesz także stać się częścią ich upominków i wygrać karty upominkowe Amazon, roczny członkostwo Themify w Master Club i więcej.

Kod kuponu:

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu Tematyka »

Zaoszczędź 50% na Envato

Envato

Envato jest rynkiem dla motywów, wtyczek i innych zasobów WordPress. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać 50% zniżki na ponad 500 produktów w ThemeForest, CodeCanyon, GraphicRiver, VideoHive i AudioJungle.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 26 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 50% rabatu Envato »

Zaoszczędź 60% na WPZoom

WP Zoom

WPZoom to popularny sklep z motywami WordPress, który oferuje piękne, responsywne motywy premium dla Twojej witryny. Wszystkie ich tematy są przyjazne SEO i gotowe do tłumaczenia. Są one również dostarczane z aktualizacjami 1-kliknięciem i importerem treści demonstracyjnych, dzięki czemu możesz szybko uruchomić swoją stronę internetową.

WPZoom pozwala kupować motywy jako pakiet „wszystko w jednym” lub osobno. Możesz używać motywów w nieograniczonej liczbie domen, w tym na stronach klienckich.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 60% rabatu WPZoom »

Zaoszczędź 40% na TeslaThemes

TeslaThemes

TeslaThemesf to jeden z najpopularniejszych sklepów z motywami WordPress. Są dobrze znane ze swoich pięknych, nowoczesnych motywów.

Kod kuponu: ZIMA2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na TeslaThemes »

Zaoszczędź 20% na motywach rzemieślniczych

Tematy rzemieślników

Artisan Themes oferuje modułowe motywy WordPress do tworzenia wspaniałych stron internetowych. Wszystkie ich motywy są responsywne i zoptymalizowane pod kątem SEO.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 20% zniżki na motywy rzemieślnicze »

Zaoszczędź 40% na ThemeTrust

ThemeTrust

ThemeTrust oferuje najwyższej jakości motywy WordPress z całkowicie responsywnym designem i obsługą na najwyższym poziomie, aby skonfigurować twoją stronę internetową.

Kod kuponu: CZARNY 19

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu ThemeTrust »

Zaoszczędź 20% na projekcie Anariel

Anariel Design

Anariel Design ma niewielką kolekcję pięknie wykonanych motywów WordPress dla restauracji, organizacji charytatywnych, osobistych blogów i innych stron internetowych. Ich motywy są responsywne iw pełni zoptymalizowane pod kątem SEO.

Kod kuponu: ANARIELBLACK2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 20% zniżki Anariel Desflign »

Zaoszczędź 30% na ChurchThemes.com

ChurchThemes.com

ChurchThemes.com to sklep z motywami WordPress z najlepszymi motywami dla stron kościelnych, duchowych i religijnych. Ich motywy są wyposażone w wtyczkę towarzyszącą, która dodaje jeszcze więcej funkcji do stron internetowych, takich jak wydarzenia, pracownicy, lokalizacje i inne.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY2019

Ważność oferty: 27 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 30% ZNIŻKI ChurchThemes.com »

Zaoszczędź 35% na FloThemes

FloThemes

FloThemes oferuje łatwe do dostosowania, responsywne i przyjazne dla SEO motywy WordPress. Ich motywy są odpowiednie dla witryn z portfolio, fotografów i twórców.

Kod kuponu: Zapisz35

Dostępność oferty: 18 listopada – 1 grudnia

Uzyskaj 35% zniżki na FloThemes »

Zaoszczędź do 40% na CyberChimps

CyberChimps

CyberChimps ma piękną kolekcję premium motywów WordPress. Ich motywy są specjalnie zaprojektowane dla czasopism, blogów, eCommerce i stron 1-stronicowych. Wszystkie ich motywy mają interfejs przeciągania i upuszczania, który ułatwia dostosowywanie. Oferują również wysokiej jakości wtyczki WordPress. W tym sezonie wakacyjnym możesz uzyskać 40% zniżki na zakup motywu Responsive Pro.

Kod kuponu: BF2019

Dostępność oferty: 4 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 40% rabatu CyberChimps »

Zaoszczędź 40% na ShowThemes

ShowThemes

ShowThemes oferuje nowoczesne, stylowe motywy WordPress zaprojektowane specjalnie na potrzeby wydarzeń. Możesz skorzystać z ich niesamowitej oferty i uruchomić witrynę wydarzenia za niewielką opłatą.

Kod kuponu: ZIMA2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na ShowThemes »

Zaoszczędź 40% na Imagely

Podobno

Imagely jest wtyczka galerii obrazów WordPress autorstwa NextGEN Gallery. Powinieneś również sprawdzić nasz przewodnik po najlepszych wtyczkach galerii obrazów WordPress.

Kod kuponu: ZIMA2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% ZNIŻKI Imagely »

Zaoszczędź 40% na Photocrati

Photocrati

Photocrati to popularny motyw fotograficzny WordPress stworzony przez fotografów dla fotografów. Powinieneś również sprawdzić nasz artykuł na temat najlepszych wtyczek WordPress dla fotografów.

Kod kuponu: ZIMA2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki Photocrati »

Zaoszczędź 50% na Visualmodo

Visualmodo

Visualmodo ma dużą kolekcję wielofunkcyjnych, premium motywów WordPress. Ich motywy są odpowiednie dla witryn agencji, blogów osobistych, zdrowia, portfolio, małych firm i restauracji.

Kod kuponu: WPBeginner

Ważność oferty: Teraz – 10 grudnia

Uzyskaj 50% rabatu Visualmodo »

Zaoszczędź 50% na Themeum

Themeum

Themeum jest popularną firmą zajmującą się tematyką i wtyczkami WordPress. Oferują uniwersalne motywy WordPress odpowiednie dla organizacji non-profit, małych firm, portfeli, witryn crowdfundingowych, sklepów eCommerce, muzyków i witryn fitness.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY50

Ważność oferty: 25 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 50% rabatu Themeum »

Zaoszczędź 30% na motywach MH

Tematy MH

MH Themes oferuje najlepsze motywy magazynu WordPress. Wszystkie ich motywy są zoptymalizowane pod kątem SEO i wydajności.

Kod kuponu: BLACKWEEKEND2019

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na tematy MH »

Zaoszczędź 40% na Pixelgrade

Pixelgrade

Pixelgrade to sklep z motywami WordPress, oferujący piękne i stylowe motywy do stworzenia strony internetowej.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na Pixelgrade »

Zaoszczędź 30% na tematach

Tematy

aThemes oferuje przyjazne dla użytkownika motywy WordPress. Ich motywy są szybkie, responsywne i zoptymalizowane pod kątem SEO.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY19 LUB CYBERMONDAY19

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% ZNIŻKI na »

Zaoszczędź 25% na PanKogut

PanKogut

PanKogut oferuje bezpłatne i premium motywy WordPress dla restauracji, kawiarni i firm związanych z jedzeniem.

Kod kuponu: panblack2019

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 25% zniżki PanKogut »

Zaoszczędź 50% na PixelEmu

PixelEmu

PixelEmu zapewnia profesjonalne motywy i wtyczki WordPress.

Kod kuponu: CZARNY2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 50% ZNIŻKI PixelEmu »

Zaoszczędź 40% na WP Pagebuilder Framework

WP Program budujący strony

WP Pagebuilder Framework to szybki i minimalistyczny framework do tworzenia stron internetowych dla stron WordPress. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać 40% rabatu na dodatek premium.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu WP Program budujący strony »

Zaoszczędź 40% na DiviMonk

DiviMonk

DiviMonk to popularna zewnętrzna biblioteka szablonów dla motywu Divi i programu Divi Builder. Divi to flagowy kreator stron internetowych wydany przez Elegant Themes. Jeśli korzystasz z dowolnego motywu obsługiwanego przez Divi, wystarczy zainstalować wtyczkę Szablony DiviMonk i wybrać ulubione szablony pulpitu nawigacyjnego WordPress.

Kod kuponu: SAVEBIG

Ważność kodu: 25 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na DiviMonk

Zaoszczędź 30% na Yithemes

Jitemy

Yithemes to kompleksowe centrum dla motywów i wtyczek WooCommerce. Możesz albo kupić produkty pojedynczo, albo zarejestrować się w celu uzyskania członkostwa premium, które zapewnia nieograniczoną liczbę pobrań dla każdego produktu.

Kod kuponu: Zastosowano automatycznie

Dostępność oferty: 28 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki Yithemes »

Zaoszczędź 40% na Templatic

templatic

Templatic to miejsce, w którym znajdziesz najlepsze motywy i wtyczki WordPress. W tym sezonie świątecznym Templatic daje 40% zniżki na każdy produkt.

Kod kuponu: 40OFFBF

Ważność kodu: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu Templatic

Zaoszczędź 25% na motywach Secondline

motywy drugiej linii

Secondline Themes specjalizuje się w sprzedaży motywów podcastów premium do WordPress. W tym sezonie świątecznym możesz zaoszczędzić 25% na dowolnych motywach zakupionych od motywów Secondline.

Kod kuponu: WPBEGINNER25sear

Ważność kodu: 29 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 25% zniżki na motywy drugiej linii

Zaoszczędź 20 $ na 8Theme

8 Temat

8 Temat oferuje uniwersalne i elastyczne motywy e-commerce WordPress. W tym sezonie wakacyjnym oferują 20 USD zniżki na motyw XStore.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność kodu: 22 listopada – 7 grudnia

Zyskaj 20 $ ZNIŻ 8

Zaoszczędź 40% na Webnus

Webnus

Webnus oferuje najwyższej jakości motywy WordPress i bezpłatne wtyczki. Oferują również usługi takie jak optymalizacja mowy, optymalizacja SEO, niestandardowe tworzenie stron internetowych itp.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność kodu: 29 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na Webnus

Zaoszczędź 25% na motywach połowu

Catch Themes

Catch Themes zapewniamy bezpłatne i premium motywy WordPress dla wydawców internetowych. Oferują również wtyczki, których można używać do dodawania funkcji do witryny.

Kod kuponu: święto Dziękczynienia

Ważność oferty: 22 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 25% ZNIŻKI Motywy połowowe »

Zaoszczędź 35% na Zakrze

Zakra

Zakra to premium motyw WordPress. Jest wysoce konfigurowalny i szybki w działaniu.

Kod kuponu: BFCM2019

Ważność oferty: 23 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 35% rabatu Zakra »

Zaoszczędź do 99% na MyThemeShop

MyThemeShop

MyThemeShop oferuje najlepsze motywy i wtyczki WordPress. Zasoby są budowane specjalnie dla małych i dużych firm.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 1 grudnia – 7 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 99% zniżki MyThemeShop »

Zaoszczędź 35% na ThemeGrill

ThemeGrill

ThemeGrill oferuje szeroką gamę popularnych motywów do różnych celów. Możesz uzyskać oszałamiające funkcje za korzystanie z Internetu w cenie, która jest absolutną okazją.

Kod kuponu: BFCM2019

Ważność oferty: 23 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 35% rabatu ThemeGrill »

Zaoszczędź do 77% na My Boutique Themes

Moje motywy butikowe

Moje motywy butikowe oferuje unikalne i stylowe motywy WordPress. Zapewniają również pomoc w konfiguracji witryny lub bloga.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 77% zniżki Moje motywy butikowe »

Zaoszczędź 33% na GretaThemes

GretaThemes

GretaThemes oferuje piękne motywy WordPress. Zapewniają zarówno bezpłatne, jak i premium motywy i szablony.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 26 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 33% zniżki GretaThemes »

Zaoszczędź 25% na SuperbThemes

SuperbThemes

SuperbThemes to ekskluzywny sklep z motywami WordPress. Wszystkie motywy są zoptymalizowane pod kątem SEO i responsywne.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 25% ZNIŻKI SuperbThemes »

Zaoszczędź 50% na RoughPixels

RoughPixels

RoughPixels to sklep z motywami WordPress oferujący blogi, osobiste i biznesowe motywy.

Kod kuponu: BFRIDAY50

Ważność oferty: 26 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki RoughPixels »

Zaoszczędź 40% na Themesgrove

Themesgrove

Themesgrove oferuje najlepsze motywy WordPress dla edukacji i agencji.

Kod kuponu: TGBFCM

Ważność oferty: 25 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki Themesgrove »

Zaoszczędź 30% na DiviThemeCenter

DiviThemeCenter

DiviThemeCenter to motyw podrzędny klasy premium dla motywów Elegant Themes Divi.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 16 listopada – 16 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na DiviThemeCenter »

Zaoszczędź 50% na Jupiter X Theme

Motyw Jupiter X.

Motyw Jupiter X. to zaawansowany konstruktor stron WordPress firmy Elementor. Pomaga szybko zbudować witrynę.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 26 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na motyw Jupiter X »

Zaoszczędź 45% na SecretLab

SecretLab

SecretLab oferuje dostosowane do urządzeń mobilnych motywy WordPress dla agencji internetowych, małych firm i marketerów cyfrowych.

Kod kuponu: FSBFCM2019

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 45% zniżki na SecretLab »

Zaoszczędź 50% na uruchamianiu i sprzedawaniu

Uruchom i sprzedaj

Uruchom i sprzedaj udostępnia motywy i wtyczki WordPress dla kobiet-przedsiębiorców, aby szybko rozpocząć działalność.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 50% rabatu Uruchom i sprzedaj »

Zaoszczędź 40% na motywach Everest

Motywy Everest

Motywy Everest oferuje najlepsze motywy WordPress dla czasopism, gazet i blogów osobistych.

Kod kuponu: etblackfriday2019

Ważność oferty: Teraz – 9 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na motywy Everest »

Zaoszczędź 30% na ThemeMiles

ThemeMiles

ThemeMiles oferuje darmowe i premium motywy WordPress. Zapewniają responsywny design i łatwą konfigurację.

Kod kuponu: TM30OFF

Ważność oferty: Teraz – 10 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu ThemeMiles »

Zaoszczędź 30% na projektach Wbcom

Wbcom Designs

Wbcom Designs oferuje usługę tworzenia motywów i wtyczek WordPress. Zapewniają również wbudowane wtyczki do BuddyPress, WooCommerce i innych popularnych platform.

Kod kuponu: BFCM30

Ważność oferty: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na projekty Wbcom »

Zaoszczędź 35% na Divi Professional

Divi Professional

Divi Professional oferuje wbudowane motywy podrzędne Divi, wtyczki i moduły.

Kod kuponu: DPBLACKCM35

Ważność oferty: Teraz – 4 grudnia

Uzyskaj 35% rabatu Divi Professional »

Zaoszczędź 30% na MysteryThemes

MysteryThemes

MysteryThemes oferuje piękne, eleganckie iw pełni responsywne motywy z potężnymi funkcjami.

Kod kuponu: BF30OFF

Ważność oferty: 20 listopada – 10 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na MysteryThemes »

Zaoszczędź 30% na motywach AccessPress

Motywy AccessPress

Motywy AccessPress oferują piękne motywy WordPress dla czasopism internetowych, wiadomości i blogów osobistych.

Kod kuponu: BFCM2019

Ważność oferty: Teraz – 5 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na motywy AccessPress »

Zaoszczędź 30% na 7Theme

7Theme

7Theme to komercyjny sklep z motywami WordPress. Zapewniają motywy WordPress dla fotografów, nieruchomości, spa, restauracji itp.

Kod kuponu: blckfrdy

Ważność oferty: 25 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 30% ZNIŻKI 7 Temat »

Zaoszczędź 50% na PremiumCoding

PremiumCoding

PremiumCoding oferuje wysoce konfigurowalne motywy WordPress. Zapewniają również samouczki online, artykuły i inne przydatne zasoby.

Kod kuponu: PremiumCyber50

Ważność oferty: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na kodowanie Premium »

Zaoszczędź 30% na ThemeHunk

ThemeHunk

ThemeHunk to firma oferująca motywy WordPress, oferująca bezpłatne i premium motywy dla eCommerce i innych witryn biznesowych.

Kod kuponu: PRODUKT 30

Ważność oferty: 25 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki ThemeHunk »

Zaoszczędź 20% na FancyThemes

FancyThemes

FancyThemes oferuje ręcznie wykonane motywy i wtyczki WordPress dla profesjonalnych blogerów.

Kod kuponu: blackfriday18

Ważność oferty: 21 listopada – 28 listopada

Uzyskaj 20% ZNIŻKI FancyThemes »

Zaoszczędź 50% na stylach blogów

Style motywów blogowania

Style motywów do blogowania oferują bezpłatne i premium motywy do blogowania WordPress. Ich motywy są gotowe do handlu elektronicznego i łatwe w użyciu.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY50

Ważność oferty: 27 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 50% ZNIŻKI Style blogowania »

Zaoszczędź 40% na HasThemes

HasThemes

HasThemes oferuje motywy WordPress i Shopify. Zapewniają również szablony Bootstrap i HTML.

Kod kuponu: GET40

Ważność oferty: Teraz – 6 grudnia

Uzyskaj 40% ZNIŻKI HasThemes »

Zaoszczędź 30% na mózgu Mantra

Mózg Mantry

Mózg Mantry to firma WordPress, która oferuje najlepsze motywy i wtyczki.

Kod kuponu: czarny2019

Ważność oferty: Teraz – 4 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na mózg Mantra »

Zaoszczędź 25% na A WP Life

Życie WP

Życie WP oferuje najlepsze motywy, szablony i wtyczki do blogów WordPress. Zapewniają zasoby pomocne w łatwym tworzeniu profesjonalnego bloga WordPress.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY 19

Ważność oferty: 25 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 25% zniżki na życie WP »

Zaoszczędź 35% na SparkleThemes

SparkleThemes

SparkleThemes oferuje najlepszą kolekcję zoptymalizowanych motywów WordPress dla różnych firm, takich jak magazyn, blog, sklep eCommerce, sklep medyczny, strona fitness itp..

Kod kuponu: bfcythemes35

Ważność oferty: 10 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 35% rabatu SparkleThemes »

Zaoszczędź 40% na Woostify

Woostify

Woostify to premium motyw WordPress WooCommerce, który pomaga zwiększyć sprzedaż.

Kod kuponu: CZARNY

Ważność oferty: 26 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki Woostify »

Zaoszczędź 30% na MaltaThemes

MaltaThemes

MaltaThemes udostępnia proste motywy i wtyczki WordPress do łatwego tworzenia pięknych stron internetowych.

Kod kuponu: WPBEGINNER30

Ważność oferty: Aktywny na razie!

Uzyskaj 30% zniżki na MaltaThemes »

5. Oferty na usługi i narzędzia WordPress

Zaoszczędź 50% na LiveChat

LiveChat

Skontaktuj się z odwiedzającymi Twoją witrynę i wskaż im właściwy kierunek LiveChat. Możesz natychmiast zobaczyć, co wpisują użytkownicy w oknie czatu, dzięki czemu możesz zapewnić szybką pomoc swoim klientom.

Pochodzi z potężnymi wbudowanymi raportami. Dodatkowo możesz zintegrować go z Google Analytics, aby uzyskać bardziej szczegółowe śledzenie.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 3 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na LiveChat »

Zaoszczędź 40% na SEMRush

SEMRush

SEMRush jest najpopularniejszym narzędziem marketingu internetowego i SEO. Pomaga w treści, reklamie, SEO, marketingu i nie tylko.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 6 grudnia

Uzyskaj 40% ZNIŻKI SEMRush »

Ekskluzywna wakacyjna zniżka na BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce to popularna platforma eCommerce do konfigurowania i rozwijania sklepu internetowego. Ma zerowe opłaty transakcyjne i mnóstwo niesamowitych funkcji.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 31 grudnia

Uzyskaj ekskluzywną zniżkę świąteczną na BigCommerce »

Zaoszczędź 50% na SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue to popularna usługa e-mail marketingu dla małych firm. Oferuje opcje automatyzacji marketingu, które pomagają w rozwoju Twojej firmy.

Kod kuponu: BlueFriday50

Ważność oferty: 25 listopada – 30 listopada

Uzyskaj 50% zniżki SendinBlue »

Zaoszczędź do 73% na IPVanish

IPVanish

IPVanish to popularna usługa VPN, za pomocą której można łatwo przeglądać zablokowane strony internetowe. Jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu.

Kod kuponu: CYBERDEAL19

Ważność oferty: 1 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj do 73% ZNIŻKI IPVanish »

Zaoszczędź 90% na HandyWP

HandyWP

HandyWP oferuje usługi WordPress, aby pomóc początkującym bez znajomości kodu. Usługi obejmują zmiany witryny, edycję kodu, formatowanie postów, poprawki błędów, aktualizacje wtyczek itp.

Kod kuponu: wpbeginner

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 90% zniżki HandyWP »

Zaoszczędź 30% na sprzedawcach WC

Dostawcy WC

Dostawcy WC jest popularnym rozwiązaniem na rynku online. Jest wyposażony w kilka wtyczek, które pomagają rozszerzyć funkcje twojego rynku.

Kod kuponu: BFCM2019

Ważność oferty: Teraz – 3 grudnia

Uzyskaj 30% ZNIŻKI na sprzedawców WC »

Zaoszczędź 40% na SiteLock

SiteLock

SiteLock zapewnia bezpieczeństwo i ochronę witryny. Chroni również użytkowników przed cyberzagrożeniami.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 1 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na SiteLock »

Zaoszczędź 60% na Designmodo

Designmodo

Designmodo zapewnia środowisko startowe do łatwego projektowania stron internetowych i szablonów e-mail.

Kod kuponu: CZARNY

Ważność oferty: Teraz – 1 grudnia

Uzyskaj 60% rabatu Designmodo »

Zaoszczędź 60% na SERPCloud

SERPCloud

SERPCloud oferuje usługę śledzenia pozycji w Internecie dla popularnych wyszukiwarek, takich jak Google, Yahoo !, Bing itp.

Kod kuponu: BFCM2019

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 60% zniżki na SERPCloud »

Zaoszczędź do 90% na Udemy

Udemy

Udemy to dostawca kursów online z tysiącami kursów na temat tworzenia stron internetowych i WordPress.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada

Uzyskaj maksymalnie 90% zniżki Udemy »

Zaoszczędź 33% na WP Dyliżans

Dyliżans WP

WP Stagecoach to rozwiązanie do inscenizacji WordPress. Możesz utworzyć witrynę pomostową za pomocą 1 kliknięcia i uruchomić, aby rozpocząć, gdy będziesz gotowy.

Kod kuponu: BLACKFRI2019

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 33% zniżki WP Dyliżans »

Zaoszczędź 20% na WP Allied

WP Allied

WP Allied to usługa zarządzania WordPress. Zapewnia całodobowy monitoring witryny, aktualizacje, optymalizację wydajności, śledzenie aktywności i wiele innych.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 20% rabatu Zastosowane WP »

Zaoszczędź 40% na WPeka

wpeka

WPeka to witryna z samouczkami WordPress, która sprzedaje także ponad 100 motywów i wtyczek WordPress. Możesz kupić produkty indywidualnie lub uzyskać członkostwo premium, aby uzyskać dostęp do wszystkich produktów WPeka.

Kod kuponu: BFPLUG19

Ważność kodu: 10 listopada – 4 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki na WPeka

Zaoszczędź do 30% na układaniu w stosy

Można ustawiać jeden na drugim

Można ustawiać jeden na drugim oferuje najwyższej jakości bloki WordPress Gutenberg, aby w pełni dostosować witrynę za pomocą najnowszego edytora.

Kod kuponu:

 • URUCHOMIENIE 20: 20% ZNIŻKI na stackowalne V2
 • LTD30: 30% ZNIŻKI na dożywotnie oferty

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj maksymalnie 30% zniżki na układanie w stosy »

Zaoszczędź 20% na BuddyBoss

BuddyBoss

BuddyBoss jest popularną platformą WordPress do tworzenia społeczności internetowych. Pozwala także tworzyć i sprzedawać kursy online.

Kod kuponu: CYBERMONDAY2019

Ważność oferty: 2 grudnia – 3 grudnia

Uzyskaj 20% zniżki BuddyBoss »

Zaoszczędź 50% na FreshBooks

FreshBooks

FreshBooks to potężne oprogramowanie do księgowości i fakturowania dla małych firm. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać 50% rabatu na wszystkie ich plany przez 3 miesiące, jeśli pominiesz okres próbny i zdecydujesz się na zakup już teraz.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 13 listopada – 18 grudnia

Uzyskaj 50% rabatu FreshBooks »

Zaoszczędź 50% na Security Ninja Pro

Bezpieczeństwo Ninja Pro

Bezpieczeństwo Ninja Pro zapewnia bezpieczeństwo w witrynach twoich i klientów. Jest łatwy w konfiguracji i pomaga chronić witryny przed złośliwym oprogramowaniem i hakerami.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 15 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na bezpieczeństwo Ninja Pro »

Zaoszczędź 30% na Smartmockupach

Smartmockups

Smartmockups to usługa generowania makiet dla Twojej witryny. Zawiera setki szablonów makiet i gotowe projekty.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY30

Ważność oferty: 20 listopada – 29 listopada

Uzyskaj 30% rabatu Smartmockup »

Zaoszczędź do 98% na WP Compress

Kompresja WP

WP Compress to popularna usługa optymalizacji obrazu WordPress. Możesz połączyć swoją witrynę z ich platformą, a oni zajmą się resztą.

Kod kuponu: KLIKNIJ TUTAJ

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 98% zniżki na kompresję WP »

Zaoszczędź 79% na CyberGhost VPN

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN to szybka i bezpieczna usługa VPN, która pomaga strumieniowo i blokować przeglądarki bez ograniczeń.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 79% rabatu CyberGhost VPN »

Zaoszczędź 40% na CodeVibrant

CodeVibrant

CodeVibrant oferuje tworzenie stron internetowych, SEO, hosting i usługi marketingu w mediach społecznościowych.

Kod kuponu: CV40OFF

Ważność oferty: 20 listopada – 10 grudnia

Uzyskaj 40% rabatu CodeVibrant »

Zaoszczędź 50% na WP101

WP101

WP101 oferuje proste samouczki wideo WordPress dla początkujących. Obejmuje kilka tematów, od motywów po wtyczki50. W tym sezonie świątecznym możesz zaoszczędzić 50% na dowolnym poziomie członkostwa z WP101.

Kod kuponu: SAVE50

Ważność kodu: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na WP101

Zaoszczędź 10% na WP EasyCart

WP EasyCart

WP EasyCart oferuje obsługę klienta dla twojego koszyka na zakupy WordPress i sklepu eCommerce. Działa idealnie z dowolnym motywem WordPress.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY19

Ważność kodu: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 10% rabatu WP EasyCart

Zaoszczędź 25% na eLearnCommerce

eLearnCommerce

eLearnCommerce to platforma eLearningowa dla WordPress. Pomaga w nauce tworzenia stron członkowskich, kursów online, platform coachingowych i szkoleniowych i nie tylko.

Kod kuponu: BFRIDAY25

Ważność kodu: Do 4th Grudzień

Uzyskaj 25% zniżki na eLearnCommerce

Zaoszczędź 50% na przekierowaniach WP 301

Przekierowania WP 301

Przekierowania WP 301 pomaga natychmiast naprawić błędy przekierowania i 404. Zwiększa ruch dzięki przyjaznym dla użytkownika przekierowaniom i ignoruje zły ruch lub boty.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność kodu: 15 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na przekierowania WP 301

Zaoszczędź 50% na WP Reset

WP Reset

WP Reset to narzędzie programistyczne WordPress dla początkujących i nie-programistów. Jest wyposażony w opcję resetowania jednym kliknięciem, aby zainstalować nową witrynę WordPress za każdym razem, gdy utkniesz przy tworzeniu witryny. Zresetowanie nie wpływa na motyw ani wtyczki i przywraca tylko podstawowe pliki WordPress.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność kodu: 15 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki na resetowanie WP

Zaoszczędź 90% na WP Health

WP Health

WP Health oferuje usługę monitorowania WordPress, aby upewnić się, że Twoja strona działa idealnie. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać 90% zniżki w pierwszym miesiącu zakupu.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 90% zniżki WP Health »

Zaoszczędź 30% na WP Fusion

WP Fusion

WP Fusion oferuje potężne narzędzia automatyzacji marketingu WordPress, aby łatwo połączyć twoją stronę z ulubionymi narzędziami.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY 19

Ważność oferty: 28 listopada – 3 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki WP Fusion »

Zaoszczędź 30% na CheckoutWC

ZamówienieWC

ZamówienieWC to w pełni konfigurowalna strona kasy dla sklepów WooCommerce. Pomaga ukryć większej liczbie użytkowników za pomocą niestandardowego i pięknego szablonu.

Kod kuponu: CZARNY PIĄTEK

Ważność oferty: Teraz – 3 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki KasaWC »

Zaoszczędź 30% na ForumWP

ForumWP

ForumWP to nowoczesne oprogramowanie WordPress do łatwego konfigurowania forum online. Integruje się ze stylem motywu, aby dopasować przyciski, czcionkę, kolory i inne ustawienia. Wtyczka oferuje powiadomienia e-mail dla użytkowników i moderatorów forum.

Kod kuponu: WPB2019BF

Ważność kodu: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki na ForumWP

Zaoszczędź 30% na ServerPress

ServerPress

ServerPress zapewnia lokalną instalację WordPress na potrzeby testowania i programowania. W tym sezonie wakacyjnym możesz uzyskać 30% ZNIŻKI na abonament.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY 2019

Ważność oferty: Teraz – 6 grudnia

Uzyskaj 30% ZNIŻKI na ServerPress »

Zaoszczędź 20% na Toolkit For Elementor

Zestaw narzędzi dla Elementora

Zestaw narzędzi dla Elementora jest strukturą, której można użyć do poprawy wydajności witryny, wydajności przepływu pracy i nie tylko.

Kod kuponu: ElementorBF19

Ważność oferty: Teraz – 30 listopada

Uzyskaj 20% zniżki na zestaw narzędzi dla Elementora »

Zaoszczędź 50% na WPDandy

WPDandy

WPDandy świadczy usługi utrzymania, zarządzania i portalu WordPress.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 3 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki WPDandy »

Zaoszczędź 5000 USD na VidApp

VidApp

VidApp jest zbudowany dla stron członkowskich, aby dodać obsługę wideo. Łączy się z treściami WordPress w celu łatwego projektowania i dostosowywania struktury aplikacji.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: Teraz – 2 grudnia

Uzyskaj 5000 $ zniżki VidApp »

Zaoszczędź 40% na WP Site Auditor

WP Site Auditor

WP Site Auditor udostępnia kilka narzędzi do audytu Twojej witryny i generowania raportu z audytu SEO.

Kod kuponu: blackfridaydeal

Ważność oferty: Teraz – 30 listopada

Uzyskaj 40% zniżki na audytora strony WP »

Zaoszczędź 25% na SatelliteWP

SatelliteWP

SatelliteWP to rozwiązanie konserwacyjne WordPress. Funkcje obejmują ocenę stanu witryny, automatyczne kopie zapasowe, regularne aktualizacje, skanowanie bezpieczeństwa, skanowanie wydajności i inne.

Kod kuponu: BF25ANNUEL

Ważność oferty: 29 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 25% rabatu SatelliteWP »

Zaoszczędź 30% na Fotor

Fotor

Fotor to internetowy edytor zdjęć i projektant. Pomaga tworzyć piękne wzory z artystycznymi naklejkami.

Kod kuponu: Dzięki

Ważność oferty: 25 listopada – 1 grudnia

Uzyskaj 30% zniżki Fotor »

Zaoszczędź 50% na Userlike

Podobny do użytkownika

UserLike to oprogramowanie do czatu na żywo zapewniające obsługę klienta. W tym sezonie wakacyjnym możesz uzyskać 6 miesięcy bezpłatnej usługi w pakiecie dla zespołu lub firmy.

Kod kuponu: Userl1keBl4ck2019

Ważność oferty: Teraz – 31 grudnia

Uzyskaj 50% ZNIŻKI Dla użytkownika »

Zaoszczędź 50% na Chaport

Chaport

Chaport to bezpłatne oprogramowanie do czatu na żywo, które pomaga zainstalować przycisk czatu na żywo w Twojej witrynie. W tym sezonie świątecznym możesz uzyskać 50% ZNIŻKI na abonament pro.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 50% ZNIŻKI Chaport »

Zaoszczędź 50% na Formilli

Formilla

Formilla to potężne oprogramowanie do przesyłania wiadomości dla klientów, które usprawnia komunikację z klientami.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 29 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 50% zniżki Formilla »

Zaoszczędź 40% na MintWP

MintWP

MintWP zapewnia usługi wsparcia WordPress oznaczone białą etykietą dla agencji i właścicieli witryn. Możesz skoncentrować się na rozwoju firmy i pozwolić MintWP obsługiwać obsługę klienta.

Kod kuponu: BF2019

Ważność oferty: 25 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 40% zniżki MintWP »

Zaoszczędź 40% na Missinglettr

Missinglettr

Missinglettr to usługa automatyzacji społecznościowej WordPress. Automatycznie konwertuje posty na blogach w kampanie społecznościowe i pomaga zwiększyć ruch w witrynie.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 6 grudnia

Uzyskaj 40% ZNIŻKI Missinglettr »

Zaoszczędź 80% na Termageddon

Termgeddon

Termageddon to generator polityki prywatności, który pomaga na bieżąco aktualizować twoją stronę internetową, gdy tylko zmieni się jakiekolwiek prawo w witrynie w Internecie.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: Teraz – 6 grudnia

Uzyskaj 80% rabatu Termageddon »

Zaoszczędź 30% na WisdmLabs

WisdmLabs

WisdmLabs zapewnia programistom rozwiązań open source, aby pomóc w skonfigurowaniu witryny firmy. Możesz skoncentrować się na rozwoju firmy, a WisdmLabs zajmie się twoją stroną internetową.

Kod kuponu: BFCM30

Ważność oferty: 28 listopada – 2 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu WisdmLabs »

Zaoszczędź 30% na WP Super Admins

WP Super Admins

WP Super Admins oferuje usługi WordPress, takie jak tworzenie wtyczek, utrzymanie strony internetowej i inne.

Kod kuponu: BLACKFRIDAY998723

Ważność oferty: 21 listopada – 6 grudnia

Uzyskaj 30% rabatu WP Super Admins »

Zaoszczędź 50% na Solwin Infotech

Solwin Infotech

Solwin Infotech świadczy usługi WordPress, w tym projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych, SEO, utrzymanie strony internetowej i inne.

Kod kuponu: Automatycznie stosowane

Ważność oferty: 18 listopada – 5 grudnia

Uzyskaj 50% rabatu Solwin Infotech »

Mamy nadzieję, że nasze oferty okażą się pomocne. Nie zapomnij skorzystać z oferty przed jej wygaśnięciem.

Jeśli uznasz tę listę za przydatną, możesz również sprawdzić nasz post na najlepszych serwisach hostingowych WordPress.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map