porównanie najlepszych usług SMTP


Szukasz najlepszych transakcyjnych usług e-mail SMTP?

SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) zapewnia dostarczalność e-maili transakcyjnych. Możesz także zautomatyzować wiadomości e-mail w zależności od działań i zachowania użytkowników. Na rynku dostępnych jest wiele usług e-mail, więc wybór idealnej opcji wysyłania e-maili transakcyjnych może być trudny.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych usług e-mail SMTP dla marketingu i automatyzacji.

1. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue to popularna usługa e-mail marketingu. Dzięki SendinBlue możesz wysyłać transakcyjne wiadomości e-mail na listy subskrybentów i śledzić wiadomości e-mail, aby dowiedzieć się o współczynniku otwarcia, współczynniku odrzuceń, współczynniku kliknięć itp. SendinBlue oferuje również usługę marketingu SMS.

Inne godne uwagi funkcje obejmują narzędzie do tworzenia wiadomości e-mail typu „przeciągnij i upuść”, testowanie A / B wiadomości e-mail i zaawansowane raportowanie w celu zoptymalizowania kampanii e-mail marketing.

Cena £: 300 e-maili dziennie z nieograniczoną liczbą kontaktów jest bezpłatne. Koszt początkowy planu podstawowego wynosi 25 USD / miesiąc.

2. Mailgun

Broń pocztowa

Broń pocztowa to potężna usługa e-mail dla profesjonalnych programistów. Dzięki zaawansowanym interfejsom API możesz łatwo wysyłać, odbierać i śledzić transakcyjne wiadomości e-mail. Ma zaawansowane sprawdzanie poprawności wiadomości e-mail, aby zwiększyć liczbę konwersji.

Posiada solidną infrastrukturę wysyłkową z integracją SMTP i prosty interfejs API RESTful do wysyłania masowych wiadomości e-mail do użytkowników.

Cena £: Jest to usługa płatna zgodnie z rzeczywistym użyciem. 10 000 e-maili i 100 potwierdzeń e-mail miesięcznie jest bezpłatne. Koszt 20 000 e-maili i 500 sprawdzeń e-maili kosztuje 9 USD miesięcznie.

3. SendGrid

SendGrid

SendGrid to oparta na chmurze usługa transakcyjna e-mail SMTP, która zawiera niezawodną platformę do wysyłania i odbierania masowych wiadomości e-mail. Oprócz wysyłania e-maili transakcyjnych umożliwiają także tworzenie e-mailowych kampanii marketingowych.

Jest wyposażony w wiele opcji integracji umożliwiających rozpoczęcie wysyłania wiadomości e-mail. Możesz otrzymać pełny raport analityczny i informacje zwrotne w czasie rzeczywistym na temat każdego wysłanego e-maila.

Cena £: W pierwszym miesiącu możesz wysłać 40 000 e-maili za darmo. Następnie oferuje 100 e-maili dziennie bezpłatnie na zawsze. Podstawowy plan zaczyna się od 14,95 USD / miesiąc, co obejmuje 100 000 wiadomości e-mail / miesiąc.

4. Amazon SES

Amazon SES

Amazon SES jest elastyczną i skalowalną transakcyjną usługą e-mail SMTP, skierowaną przede wszystkim do twórców aplikacji i marketerów cyfrowych. Amazon SES ułatwia wysyłanie powiadomień i e-maili transakcyjnych do użytkowników. Pozwala na użycie interfejsu SMTP lub AWS SDK do zintegrowania Amazon SES bezpośrednio z aplikacją.

Jest wyposażony w solidny system, który zapewnia, że ​​wiadomości e-mail ignorują filtry antyspamowe. Możesz śledzić dostarczanie wiadomości e-mail, współczynnik odrzuceń i odrzucenia za pomocą ich inteligentnego mechanizmu.

Cena £: Jest to usługa płatna zgodnie z rzeczywistym użyciem, co oznacza, że ​​musisz zapłacić za to, czego używasz. Umożliwia wysyłanie 62 000 e-maili / miesiąc za darmo. Po bezpłatnym limicie za każde 1000 e-maili trzeba zapłacić 0,10 USD. Jeśli twoje e-maile zawierają załączniki, będziesz musiał zapłacić 0,12 USD / GB.

5. Stempel pocztowy

Stempel pocztowy

Stempel pocztowy jest jedną z najlepszych transakcyjnych usług e-mail SMTP, które oferują błyskawiczne dostarczanie aplikacji i e-maili transakcyjnych. Postmark ma serwery SMTP dystrybuowane na całym świecie, aby zapewnić szybką dostawę wiadomości e-mail.

Ma doskonały system śledzenia, który pozwala monitorować, ile e-maili jest otwieranych i ile czasu spędzasz na wysłanej wiadomości e-mail.

Cena £: Podstawowy abonament kosztuje 10 USD miesięcznie za 10 000 e-maili. W przypadku dodatkowych wiadomości e-mail trzeba zapłacić 1,25 USD za 1000 wiadomości e-mail.

6. Moosend

Moosend

Moosend to niedroga transakcyjna usługa e-mail SMTP, która jest wyposażona w narzędzie do przeciągania i upuszczania wiadomości e-mail, umożliwiające błyskawiczne projektowanie e-maili transakcyjnych. Ma niesamowitą wydajność dostarczania wynoszącą 98%, co oznacza, że ​​może zwalczać filtr antyspamowy.

Umożliwia tworzenie wiadomości e-mail i śledzenie wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym. Możesz także uzyskać zaawansowane raporty analityczne dotyczące e-maili transakcyjnych.

Cena £: Jest bezpłatny dla maksymalnie 1000 subskrybentów. Za kolejne 1000 subskrybentów musisz płacić 8 USD miesięcznie, jeśli rozliczane są co roku. Wszystkie plany oferują nieograniczoną liczbę e-maili i kampanii każdego miesiąca.

7. Mandryl

Mandryl

Mandryl jest transakcyjną usługą e-mail SMTP firmy MailChimp. Jest to bezpieczna i wydajna platforma do wysyłania e-maili transakcyjnych bez żadnych problemów z dostawą. Za pomocą Mandrill można wysyłać użytkownikom wiadomości e-mail oparte na danych, ukierunkowane, spersonalizowane i eCommerce.

Dzięki zaawansowanemu śledzeniu możesz monitorować szybkość otwierania, współczynnik odrzuceń i współczynnik kliknięć dla e-maili.

Cena £: Kosztuje 20 USD za 25000 e-maili / miesiąc. Możesz również obliczyć koszt, dodając liczbę e-maili w kalkulatorze cen.

8. Pepipost

Pepipost

Pepipost to e-mailowa transakcyjna usługa API i SMTP. Ma proste ustawienia umożliwiające połączenie aplikacji z Pepipost i zapewnia bezpieczną platformę do wysyłania poufnych wiadomości e-mail. Dzięki Pepipost możesz szybko wysyłać masowe wiadomości e-mail.

Utrzymuje pełną kontrolę nad dostarczaniem wiadomości e-mail, współczynnikiem otwarcia i współczynnikiem odrzuceń. Powiadamia także o rezygnacji z subskrypcji i innych działaniach podejmowanych przez użytkowników.

Cena £: 30 000 e-maili jest bezpłatnych przez 30 dni. Później otrzymasz 3000 e-maili / miesiąc za darmo. Plan początkowy kosztuje 17,5 USD miesięcznie za 150 000 wiadomości e-mail, jeśli są rozliczane rocznie.

To wszystko.

Sprawdź także: Najlepsze bezpłatne oprogramowanie CRM w celu poprawy relacji z klientami.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze transakcyjne usługi e-mail SMTP. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych wtyczek biuletynów e-mail dla WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me