Recenzja SendinBlue: usługa e-mail marketingu z ograniczonym budżetem

sendinblue-review


Zastanawiasz się, czy SendinBlue jest najlepszą darmową usługą e-mail marketingu? Jeśli dopiero zaczynasz budować witrynę internetową lub blog, potrzebujesz niedrogiej usługi marketingu e-mailowego. Być może zastanawiasz się, czy SendinBlue jest dla Ciebie dobrym wyborem.

W tej recenzji SendinBlue omówimy funkcje, ceny i wsparcie, aby ustalić, czy SendinBlue oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć niesamowite e-mailowe kampanie marketingowe dla Twoich klientów i subskrybentów.

Zacznijmy.

O SendinBlue

about-sendinblue-review
SendinBlue to jedna z najpopularniejszych dostępnych usług e-mail marketingu. Jest przeznaczony dla małych i średnich firm, a wszystko o ich funkcjach, wsparciu i cenach zostało opracowane z myślą o nich. Ponieważ SendinBlue został zaprojektowany z myślą o prostocie, nawet początkujący e-maile mogą korzystać z tego oprogramowania, aby łatwo tworzyć niesamowite kampanie e-mail marketingowe.

Jak wspomnieliśmy, ceny SendinBlue są świetne dla małych firm i właścicieli witryn, którzy dopiero zaczynają działalność, i to naprawdę wyróżnia ich na tle konkurencji. Oferują całkowicie darmowy plan, idealny dla początkujących, którzy chcą rozwijać działalność i oszczędzać pieniądze.

Oprócz marketingu e-mailowego SendinBlue oferuje również marketing SMS. Kredyty SMS można kupić osobno, bez daty wygaśnięcia.

Dzięki SendinBlue możesz wysyłać tworzyć i wysyłać spersonalizowane kampanie e-mailowe, zarządzać kontaktami, upewnić się, że e-maile docierają do skrzynek odbiorczych dzięki testowi dostarczalności, uzyskiwać statystyki w czasie rzeczywistym i więcej.

Recenzja SendInBlue: najlepsze funkcje

SendinBlue oferuje wiele ciekawych funkcji, które pomogą Ci zbudować potężne kampanie e-mail marketingowe. Omówimy kilka najważniejszych funkcji, które otrzymasz po zarejestrowaniu się w SendinBlue.

1. Przeciągnij i upuść projektanta e-mail

Projektant e-maili z funkcją przeciągnij i upuść SendinBlue ułatwia każdemu, nawet początkującym, tworzenie pięknych biuletynów e-mail bez konieczności posiadania wiedzy na temat kodu.

Możesz zbudować swój e-mail za pomocą edytora przeciągnij i upuść, edytora tekstu sformatowanego lub kopiując i wklejając własny kod HTML. Za pomocą edytora przeciągnij i upuść, w zaledwie kilku prostych krokach, możesz stworzyć świetnie wyglądającą wiadomość e-mail.

Projektant wiadomości e-mail SendinBlue zapewnia wstępnie zaprojektowany układ wiadomości e-mail, od którego można zacząć. Po prostu przeciągnij i upuść elementy wiadomości e-mail, aby zmienić ich kolejność, lub możesz usunąć elementy i dodać własne z opcji po lewej stronie. Możesz łatwo dopasować swoje e-maile do marki, dodając własne zdjęcia, logo i tekst jednym kliknięciem.

sendinblue-email-designer

SendinBlue oferuje również wiele wspaniałych szablonów do wyboru, które pomogą Ci stworzyć oszałamiającą pocztę e-mail jeszcze szybciej.

sendinblue-review-email-templates

Możesz wybrać szablony zaprojektowane specjalnie do biuletynów e-mailowych, konkursów, świąt, terminów wysyłki, sprzedaży i innych.

2. Marketing Automation

Dzięki SendinBlue masz również dostęp do niesamowitych funkcji automatyzacji marketingu, nawet z bezpłatnym kontem. Automatyzacja marketingu pomaga wysyłać inteligentniejsze wiadomości e-mail przy niewielkim wysiłku z Twojej strony. Możesz powitać nowych subskrybentów serią wiadomości, przekierować użytkowników, którzy otwierają lub klikają określone e-maile, i więcej. Możesz nawet śledzić określone działania w swojej witrynie. Na przykład, jeśli użytkownik odwiedzi określoną stronę Twojej witryny, ukierunkowany e-mail może zostać do niego automatycznie wysłany.

Możesz łatwo skonfigurować potężną automatyzację marketingu dzięki przepływom pracy SendinBlue. Możesz wybrać gotową automatyzację, taką jak data rocznicy lub zakup produktu, lub możesz stworzyć własny, niestandardowy przepływ pracy w zależności od potrzeb.

przepływy pracy sendinblue-review-

Tworzenie przepływu pracy automatyzacji marketingu również nie jest trudne. Interfejs użytkownika SendinBlue ułatwia to krok po kroku.

sendinblue-workflows-review

Te funkcje automatyzacji marketingu firmy SendinBlue mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu, pomóc w tworzeniu bardziej spersonalizowanych wiadomości, które podobają się subskrybentom, i zwiększyć liczbę konwersji.

3. Transakcyjne funkcje e-mail

Kolejną ekscytującą funkcją oferowaną przez SendinBlue są transakcyjne funkcje poczty e-mail. Dzięki SendinBlue możesz łatwo utworzyć wiele różnych rodzajów e-maili transakcyjnych dla swojej witryny. Na przykład za każdym razem, gdy ktoś kupi produkt, może od razu otrzymać wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia. A kiedy ich zamówienie zostanie wysłane, mogą otrzymać wiadomość e-mail z informacją o tym.

sendinblue-transakcyjny

Możliwość automatycznego wysyłania e-maili transakcyjnych pozwoli ci dać swoim klientom dokładnie to, czego potrzebują we właściwym czasie, co znacznie ułatwia budowanie zaufania w Twojej witrynie. Ponadto transakcyjne wiadomości e-mail mają znacznie wyższy współczynnik otwarcia niż jakikolwiek inny rodzaj wiadomości e-mail, co czyni je kluczowymi wiadomościami e-mail w kampanii e-mail marketingowej.

To tylko 3 najlepsze funkcje, które otrzymujesz z SendinBlue. Mają także doskonałe funkcje zarządzania kontaktami, segmentację kontaktów, testy A / B, raporty otwarte i klikalne oraz wiele innych. Funkcje, do których masz dostęp w bezpłatnym abonamencie, są zestawiane w porównaniu z innymi bezpłatnymi usługami e-mail marketingu.

Ceny SendinBlue

SendinBlue oferuje 5 różnych planów cenowych. Możesz wybierać spośród następujących planów: bezpłatny, Lite, Essential, Premium i Enterprise. Ceny wahają się od 0 USD / miesiąc – 66 USD / miesiąc, cena planu Enterprise jest niestandardowa i nie jest określona.

sendinblue-review-pricing

Jak wspomnieliśmy wcześniej, darmowa wersja SendinBlue jest dość bogata w funkcje i możesz przechowywać nieograniczoną liczbę kontaktów. Nie musisz nawet podawać danych karty kredytowej, aby założyć bezpłatne konto, w przeciwieństwie do wielu innych usług e-mail marketingu. Jest to zdecydowanie odpowiedni plan dla firm i właścicieli witryn, którzy dopiero zaczynają budować witrynę.

Możesz jednak wysyłać tylko 300 wiadomości e-mail dziennie. Ale to dużo dla użytkowników, którzy dopiero zaczynają e-mail marketing. Dodatkowo, jeśli nie chcesz codziennego limitu wysyłania, musisz jedynie uaktualnić do wersji Lite. W miarę wzrostu potrzeb e-mail marketingu możesz łatwo uaktualnić swoje konto w zależności od liczby wiadomości e-mail, które chcesz wysłać.

Dzięki planowi Free i Lite twoje e-maile będą również zawierać branding SendinBlue. Jeśli chcesz usunąć markę SendinBlue, musisz uaktualnić do planu brązowego.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do najpotężniejszych funkcji SendinBlue, takich jak optymalizacja czasu wysyłania, narzędzie do tworzenia stron docelowych i nieograniczone przepływy pracy automatyzacji, musisz wybrać jeden z droższych planów, takich jak Premium lub Enterprise.

Wsparcie dla SendinBlue

Gdy zarejestrujesz się w SendinBlue, otrzymasz mnóstwo wsparcia. Po pierwsze, oferują wsparcie przez e-mail ze wszystkimi planami. Przez pierwsze 60 dni otrzymujesz wsparcie telefoniczne i czatowe z abonamentem Free i Lite, z pozostałymi 3 planami wsparcie telefoniczne i czatowe jest nieograniczone.

Oferują również załadowaną stronę Zasoby z informacjami, które pomogą Ci w takich kwestiach, jak kampanie e-mailowe, kampanie SMS, e-maile transakcyjne i inne. Oprócz strony Zasoby mają także pomocnego bloga i sekcję samouczków, w której można znaleźć mnóstwo przydatnych wskazówek i wskazówek.

wsparcie sendinblue

SendinBlue ma również wygodną funkcję chatbot, która pomoże ci w budowaniu pierwszych kampanii e-mail.

sendinblue-support-chat

Ponadto, jeśli zarejestrujesz się w najdroższym abonamencie, Enterprise, otrzymasz dedykowanego menedżera konta, który może pomóc Ci w tworzeniu kampanii, analizie danych kampanii i nie tylko.

Rozwijaj swoją listę e-mailową dzięki SendinBlue + OptinMonster

SendinBlue oferuje również możliwość tworzenia formularzy w celu powiększenia listy e-mail i zwiększenia liczby potencjalnych klientów.

SendinBlue ma podstawowe narzędzie do tworzenia formularzy wyskakujących. Możesz dostosować tekst, dodać własne zdjęcie, a także inne elementy.

formularze sendinblue

Ale jeśli naprawdę chcesz zwiększyć liczbę konwersji, zalecamy użycie SendinBlue z OptinMonster.

wyskakujące okienka optinmonster

OptinMonster jest potężnym i łatwym w użyciu narzędziem do generowania potencjalnych klientów w Twojej witrynie, wyposażonym w szereg skutecznych funkcji wyskakujących, których nie zapewnia SendinBlue. Po pierwsze, dzięki OptinMonster możesz wybierać spośród wielu różnych szablonów wyskakujących w zależności od potrzeb. Mają szablony zaprojektowane specjalnie do porzucania kas, kuponów, studiów przypadków, wakacji i innych.

optinmonster-popup-templates

Dodatkowo, dzięki OptinMonster, masz wiele opcji, jak wyskakujące okienko pojawi się na Twojej stronie, w tym zamiar wyjścia. Czy wiesz, że ponad 70% odwiedzających witrynę, którzy odejdą, nigdy nie wróci? Wyskakujące okienka wyskakujące mogą zatrzymać tych użytkowników na ich ścieżce i zmusić ich do konwersji, zanim stracisz ich na dobre. Wyskakujące okienka wyskakujące śledzą, kiedy użytkownik zamierza opuścić witrynę i wysyła im ukierunkowane wyskakujące okienko we właściwym czasie.

optinmonster-display-rules

Możesz także wybierać spośród wielu innych reguł wyświetlania, takich jak ilość czasu na stronie lub stronie, przewijana odległość, czas nieaktywności użytkownika i inne. Używanie SendinBlue razem z OptinMonster pozwoli ci maksymalnie wykorzystać wysiłki związane z generowaniem leadów.

Sprawdź nasz drugi post, aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące tworzenia formularza wyskakującego w WordPress.

Nasz werdykt dotyczący korzystania z SendInBlue do e-mail marketingu

SendinBlue to świetna usługa e-mail marketingu dla początkujących. Bezpłatny plan SendinBlue pozwoli Ci rozpocząć e-mail marketing i zapewni ci wystarczającą liczbę funkcji, abyś mógł kontynuować swoją działalność, dopóki Twoja firma nie zacznie się rozwijać. Ponadto, gdy będziesz gotowy, możesz łatwo uaktualnić swoje konto, aby uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji.

Będziesz profesjonalistą w e-mail marketingu, korzystając z SendinBlue i nie musisz rozbić banku, aby to zrobić.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny i że teraz wiesz, czy SendinBlue jest odpowiednią opcją dla Ciebie. Jeśli podobał Ci się ten post lub nadal chcesz zapoznać się z innymi usługami marketingu e-mailowego, zapoznaj się z naszym artykułem na temat konkurentów MailChimp – 7 popularnych alternatyw Mailchimp.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map