W porównaniu 10 najlepszych programów CRM dla małych firm (2020)

najlepsze oprogramowanie CRM dla biznesu


Szukasz najlepszego oprogramowania CRM dla swojej firmy? Oprogramowanie CRM, które oznacza zarządzanie relacjami z klientami, to kompleksowe rozwiązanie programowe, które umożliwia łatwe zarządzanie potencjalnymi klientami, potencjalnymi klientami i klientami.

Możesz przechowywać wszystkich swoich potencjalnych klientów, potencjalnych klientów i dane kontaktowe klientów, dodawać notatki, wykonywać połączenia, wysyłać e-maile, planować spotkania, zarządzać rurociągiem, tworzyć raporty i wiele więcej – wszystko to bez konieczności opuszczania oprogramowania CRM. Po wdrożeniu systemu CRM szanse na błędne błędy są kompensowane. Eliminuje to korzystanie z arkuszy kalkulacyjnych i zadań ręcznych.

Istnieje wiele znakomitych programów CRM, a także wiele programów CRM, które nie mają funkcji potrzebnych do zarządzania kontaktami biznesowymi. Skąd więc wiesz, które oprogramowanie CRM jest najlepsze dla Twojej firmy?

W tym artykule porównamy najlepsze i najpopularniejsze oprogramowanie CRM dla biznesu, abyś mógł znaleźć to, które będzie dla Ciebie odpowiednie.

Zacznijmy.

Co to jest najlepsze oprogramowanie CRM

 1. HubSpot – najlepsze oprogramowanie CRM dla początkujących
 2. Stały kontakt – najlepszy CRM dla e-mail marketingu
 3. PipeDrive – niedrogi CRM dla sprzedaży
 4. GreenRope – kompleksowy CRM
 5. Zoho – najlepsze oprogramowanie CRM dla małych i średnich przedsiębiorstw i przedsiębiorstw
 6. Freshsales – CRM dla małych firm
 7. Drip – Najlepszy eCommerce CRM
 8. SalesForce – Best Sales CRM
 9. Streak – bezpłatny CRM w Twojej skrzynce odbiorczej
 10. Agile CRM – Jeszcze inna sprzedaż CRM

1. HubSpot – najlepsze oprogramowanie CRM dla początkujących

hubspot-crm-best-crm-software

 • cennik: Wolny
 • Obsługiwane urządzenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepszy dla: Początkujący & Mały biznes
 • Stronie internetowej: HubSpot.com

Prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych programów CRM jest HubSpot. HubSpot CRM to proste, łatwe w użyciu oprogramowanie CRM, które jest idealne dla początkujących, solopreneurs i startupów. Internetowy CRM dla małych firm pozwala na łatwe zarządzanie kontaktami i ostatnią aktywnością kontaktów.

Dzięki HubSpot możesz uporządkować kontakty i uzyskać najświeższy widok całego lejka sprzedaży za pomocą czystego, wizualnego pulpitu nawigacyjnego. Możesz łatwo sortować swoje kontakty według wygranych i utraconych umów, umówionych spotkań, określonego okresu i innych. Możesz nawet tworzyć własne filtry, aby sortować kontakty dokładnie według swoich potrzeb.

Mechanizm filtrujący w HubSpot CRM pozwala łatwo kroić i kroić kontakty. Jest to przydatne, gdy mamy do czynienia z dużą bazą danych potencjalnych klientów.

pulpit nawigacyjny hubspot-crm

HubSpot CRM oferuje również szereg funkcji od razu po wyjęciu z pudełka. Oprócz zarządzania kontaktami, HubSpot CRM oferuje planowanie e-maili, zadania, oferty, sprzedaż biletów, e-mail zespołu, czat na żywo i wiele innych. Możesz także połączyć HubSpot z Gmailem lub Outlookiem, aby automatycznie rejestrować każdą aktywność. Oznacza to, że HubSpot CRM może przechwytywać wszystkie wiadomości e-mail.

HubSpot to w 100% darmowe oprogramowanie do zarządzania klientami, bez ograniczeń czasowych, które jest idealne dla małych firm starających się utrzymać budżet. To narzędzie CRM jest bezpłatne, nawet jeśli masz nieograniczoną liczbę użytkowników i możesz przechowywać do 1 miliona kontaktów i firm.

Ale jeśli chcesz bardziej zaawansowanych funkcji CRM, takich jak połączenia, spotkania, powiadomienia o śledzeniu e-maili, aktywność kontaktowa i konwersacyjne boty, musisz uaktualnić do jednego z płatnych planów HubSpot od 50 USD miesięcznie. HubSpot CRM łatwo integruje się z większością popularnych usług, takich jak Constant Contact, ActiveCampaign, Gmail, RingCentral i więcej.

Jedynym problemem związanym z Hubspot jest to, że wraz z rozwojem firmy możesz stopniowo zrezygnować z powodu jego ograniczonych funkcji dla większych organizacji. Kolejną wadą Hubspot jest to, że oferowane przez niego wsparcie techniczne jest płatne. Ale to oprogramowanie do zarządzania leadami ma jedną z najlepszych usług wsparcia klienta. Poza tym wiele z jego płatnych funkcji jest dostępnych gdzie indziej, nie płacąc ani grosza. I wiele z nich nie jest tak zaawansowanych, jak oferują niektórzy konkurenci.

Zacznij korzystać z HubSpot CRM już dziś »

2. Stały kontakt – Najlepszy CRM dla e-mail marketingu

stały kontakt-crm

 • cennik: Od 20 do 335 USD / miesiąc
 • Obsługiwane urządzenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepszy dla: Dowolny rozmiar
 • Stronie internetowej: ConstantContact.com

Być może znasz stały kontakt jako usługę e-mail marketingu, ale to oprogramowanie może być również używane jako CRM. Dzięki Constant Contact nie tylko możesz łatwo wysyłać świetnie wyglądające kampanie e-mailowe do swoich subskrybentów, ale możesz także zarządzać wszystkimi swoimi kontaktami.

zarządzanie ciągłym kontaktem-kontaktem

Dzięki Stałemu kontaktowi możesz łatwo przesyłać swoje bieżące listy kontaktów i używać tagów do kategoryzowania kontaktów. Na przykład możesz utworzyć kategorie list mailingowych dla kontaktów, które są „klientami VIP”, „potencjalnymi klientami” lub „obserwującymi na Twitterze”. Oferują także narzędzia do segmentacji, czyszczenia list, narzędzia do tworzenia list e-mail i wiele innych. Ponadto Constant Contact płynnie integruje się z wieloma innymi popularnymi programami CRM.

Constant Contact oferuje wiele różnych planów cenowych w zależności od liczby posiadaczy e-maili oraz funkcji, do których chcesz uzyskać dostęp. Plany te wahają się od 20 USD miesięcznie do 335 USD miesięcznie i możesz zacząć od bezpłatnego okresu próbnego.

Stały kontakt to wspaniałe źródło informacji dla właścicieli firm. Ale ma też swoje ograniczenia. Na przykład, jeśli potrzebujesz zaawansowanej automatyzacji, może to nie być najlepszy wybór. Nie pozwala ci zidentyfikować zduplikowanych osób, więc musisz je przeskanować ręcznie, jeśli chcesz je usunąć. Poza tym, jeśli chcesz osadzać filmy w swoich e-mailach, może to być tylko link do YouTube. Nie obsługuje żadnych innych linków wideo.

Zacznij korzystać ze stałego kontaktu już dziś »

3. PipeDrive – niedrogi CRM dla sprzedaży

pipedrive-best-crm-software

 • cennik: 12,50 USD za użytkownika miesięcznie
 • Obsługiwane urządzenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepszy dla: Małe i średnie firmy
 • Stronie internetowej: Pipedrive.com

PipeDrive to oprogramowanie CRM zaprojektowane z myślą o prostocie. Chcą uprościć proces sprzedaży, abyś mógł wyzerować i podwoić działania, które przyniosą ci większą sprzedaż. To oprogramowanie CRM jest łatwe w użyciu – wystarczy zalogować się, wypełnić rurociąg i rozpocząć sprzedaż.

PipeDrive zawiera takie funkcje, jak zarządzanie potokami z przejrzystym, wizualnym interfejsem, integracja poczty e-mail, działania i cele, raportowanie sprzedaży i prognozowanie sprzedaży. Oferują również aplikacje mobilne, dzięki czemu można uzyskać dostęp do CRM z dowolnego miejsca.

deska rozdzielcza pipedrive-crm

W porównaniu z innym oprogramowaniem CRM z tej listy PipeDrive nie jest tak bogaty w funkcje. Na przykład nie oferuje żadnego rozdziału między listami nowych potencjalnych klientów i kontaktów. Ale jego prostota ułatwia identyfikację obiecujących potencjalnych klientów i utrzymanie relacji.

PipeDrive oferuje 3 różne plany cenowe: srebrny, złoty i platynowy. Srebrny plan jest najtańszym abonamentem w wysokości 12,50 USD za użytkownika miesięcznie, rozliczanym co roku. Ten plan obejmuje podstawowe funkcje, takie jak przeciąganie i upuszczanie widoku kalendarza, cele, inteligentny e-mail BBC, konfigurowalny pulpit nawigacyjny oraz wsparcie czatu i poczty e-mail. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak automatyzacja przepływu pracy, inteligentne dane kontaktowe i harmonogram, musisz uaktualnić do planu Gold za 24,20 USD miesięcznie. Wreszcie plan Platinum, który obejmuje wiele pulpitów nawigacyjnych, zespołów i raportów prognoz przychodów, kosztuje 49,17 USD miesięcznie.

Jednak PipeDrive oferuje bezpłatny okres próbny, więc możesz przetestować CRM przed jego zakupem. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobra opcja. Ale jego obszerna lista funkcji może być dla Ciebie nieco przytłaczająca, jeśli jesteś początkującym. Możesz również mieć problemy, jeśli spróbujesz zintegrować go z programem Outlook. Ale to tylko okazjonalna rzecz, więc możesz zaryzykować.

Zacznij korzystać z PipeDrive już dziś »

4. GreenRope – CRM typu „wszystko w jednym”

Greenrope-CRM

 • cennik: 149 USD / miesiąc
 • Obsługiwane urządzenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepszy dla: Małe i duże firmy
 • Stronie internetowej: Greenrope.com

GreenRope to kompletne oprogramowanie CRM, które obejmuje automatyzację marketingu, rurociągi sprzedaży i obsługę klienta. To oprogramowanie CRM umożliwia zarządzanie marketingiem e-mail, mediami społecznościowymi, sprzedażą, wydarzeniami i zarządzaniem projektami od tego momentu CRM oparty na chmurze Platforma. GreenRope obejmuje także automatyzację marketingu, która pomaga uzyskać 6-10 razy większe zaangażowanie. Pozwala to nawet na tworzenie kontroli sprzedaży, aby zapewnić spójny przepływ zleceń.

GreenRope jest podzielony na 3 główne sekcje: sprzedaż, marketing i operacje. Funkcje sprzedaży obejmują kompletny CRM, menedżer przepływu pracy, system kalendarza rezerwacji, narzędzie oceniania potencjalnych klientów, analizy predykcyjne i wiele innych.

Pulpit nawigacyjny Greenrope-CRM

Dzięki pakietowi marketingowemu masz dostęp do takich funkcji, jak oprogramowanie do marketingu e-mailowego, mapowanie podróży klienta, narzędzie do tworzenia stron docelowych, narzędzie do śledzenia poczty e-mail i inne. Wreszcie, ich pakiet operacyjny oferuje funkcje takie jak zarządzanie projektami, zdarzeniami i kontaktami, system biletowy, czat na żywo i wiele innych.

Ponieważ GreenRope ma tak wiele funkcji i możliwości, wiąże się to z niewielką krzywą uczenia się. Po znalezieniu rozwiązania to oprogramowanie CRM może obsłużyć wszystkie potrzeby biznesowe.

GreenRope ma 7 planów cenowych, które wahają się od 149 USD / miesiąc do 699 USD / miesiąc. Wybrany plan cenowy zależy od liczby posiadanych kontaktów. Na przykład najtańszy plan dotyczy tylko 1000 kontaktów, a najdroższy plan obejmuje 50 000 kontaktów. W związku z tym, w miarę rozwoju firmy, będziesz musiał zaktualizować swój plan. To najdroższe oprogramowanie CRM na liście, ale płacisz za kompleksowe rozwiązanie, nie tylko CRM.

Ale przed zakupem GreenRope powinieneś wiedzieć, że wiąże się to z krzywą uczenia się. Oprogramowanie nie jest bardzo przyjazne w obsłudze. Oferuje także znacznie więcej niż tylko podstawowe funkcje. Czasami nawet nie wiesz, że funkcja istnieje.

Rozpocznij z GreenRope już dziś »

5. Zoho CRM – najlepsze oprogramowanie CRM dla małych i średnich przedsiębiorstw i przedsiębiorstw

bez zoho-crm

 • cennik: 20 USD na użytkownika miesięcznie
 • Obsługiwane urządzenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepszy dla: Małe firmy i przedsiębiorstwa
 • Stronie internetowej: Zoho.com

Platforma Zoho CRM należy do powszechnie stosowanych systemów w branży. To internetowe oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami jest idealne zarówno dla małych firm, jak i przedsiębiorstw. Zoho CRM oferuje punktację potencjalnych klientów, segmentację potencjalnych klientów, alert sprzedaży w czasie rzeczywistym, CRM społecznościowy, raporty sprzedaży i wiele więcej.

Dzięki Zoho Social CRM możesz monitorować opinie klientów w mediach społecznościowych, śledzić ich interakcje w mediach społecznościowych i wiele więcej. Społeczne narzędzie CRM pomaga w dostarczaniu wnikliwych danych o odbiorcach. Zoho łatwo integruje się z G-Suite, Slack, MailChimp, Facebook, GetResponse i innymi.

Zoho-CRM-System-Dashboard

Zoho oferuje różne opcje cenowe, które odpowiadają potrzebom firm każdej wielkości. Możesz wybrać jeden z 4 planów cenowych: Starter, Standard, Professional i Enterprise. Plan początkowy, który zaczyna się od 8 USD / użytkownika / miesiąc, obejmuje podstawowe i kilka zaawansowanych funkcji, takich jak Social CRM, integracja Slack, 10.000 rekordów, pola niestandardowe i więcej. Dzięki standardowemu planowi, który zaczyna się od 12 USD / użytkownika / miesiąc, masz dostęp do funkcji początkowych wraz ze 100 000 rekordów, niestandardowych raportów i pulpitów nawigacyjnych, konwersji przepływu pracy i więcej.

Profesjonalny plan kosztuje 20 USD / użytkownika / miesiąc i obejmuje wszystko z dwóch poprzednich planów wraz z automatycznymi aktualizacjami w terenie, integracją reklam Google, 2 500 000 rekordów, makr, alertów sprzedaży w czasie rzeczywistym, zarządzaniem zapasami i wiele więcej. Najmocniejszy abonament, abonament Enterprise zaczyna się od 35 USD / użytkownika / miesiąc i zawiera 5 000 000 rekordów, pakiet SDK i aplikacji mobilnych, pocztę e-mail dla sprzedawców i wiele więcej.

Zoho CRM oferuje nawet swoje funkcje za darmo dla maksymalnie 3 użytkowników, ale nie jest to zbliżone do jednego z najlepszych darmowych programów CRM dostępnych na rynku.

Zacznij korzystać z Zoho CRM już dziś »

6. Freshsales – CRM dla małych firm

oprogramowanie freshsales-crm

 • cennik: 12 USD na użytkownika miesięcznie
 • Obsługiwane urządzenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepszy dla: Małe i duże firmy
 • Stronie internetowej: Freshworks.com

Freshsales firmy Freshworks to łatwe w obsłudze oprogramowanie CRM, które zostało stworzone głównie dla małych firm. To rozwiązanie CRM umożliwia automatyczne przechwytywanie odwiedzających witrynę jako potencjalnych klientów i grupowanie ich na podstawie ich zaangażowania w witrynę. Ponadto ich 360-stopniowy widok klienta zapewnia dostęp do profili społecznościowych klientów, identyfikuje punkty kontaktowe klientów i wiele więcej na jednym ekranie.

deska rozdzielcza freshsales-crm

Niektóre z ich innych wyróżniających się funkcji obejmują punktację potencjalnych klientów, automatyczne wzbogacanie profilu, automatyczne przypisywanie potencjalnych klientów, rezerwację spotkań, inteligentne formularze i wiele innych. Freshsales oferuje również szereg funkcji śledzenia zdarzeń, wbudowane funkcje usług telefonicznych online, funkcje poczty e-mail itp., Dzięki czemu możesz zarządzać i poznawać klientów na różne sposoby.

Oferują 4 różne plany cenowe: Blossom, Garden, Estate i Forest. Ceny tych planów wahają się od 12 USD / miesiąc do 79 USD / miesiąc za użytkownika i są rozliczane rocznie. Ponadto oferują również bezpłatny plan na zawsze o nazwie Sprout. Dzięki bezpłatnemu planowi Sprout zyskujesz potencjalnych klientów, kontakty, oferty, e-mail, wbudowany telefon, konta, integracje, aplikacje mobilne i wiele innych. Plus, to wszystko dla nieograniczonej liczby użytkowników, kontaktów i wsparcia. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do ich bardziej zaawansowanych funkcji, musisz wybrać jeden z ich płatnych planów.

Ale jeśli twoja baza danych jest mocno obciążona, ładowanie oprogramowania może trochę potrwać. Brakuje również niektórych kluczowych funkcji, takich jak ustawianie automatycznych alarmów. Ze względu na zaawansowany interfejs może być konieczne poświęcenie czasu na naukę korzystania z niego.

Rozpocznij z Freshsales już dziś »

7. Drip – Najlepszy eCommerce CRM

Drip-CRM-Popular-CRM-Software

 • cennik: 49 USD / miesiąc
 • Obsługiwane urządzenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepszy dla: Firmy sprzedające kursy online & produkty informacyjne
 • Stronie internetowej: Drip.com

Drip to kolejna firma znana z usług e-mail marketingu, ale Drip to także potężne narzędzie CRM, którego można używać do zarządzania kontaktami i uzyskiwania dodatkowych informacji o klientach. Drip CRM został stworzony z myślą o stronach eCommerce, ale wiele rodzajów firm posiadających stronę internetową może skorzystać z tych narzędzi.

To oprogramowanie CRM oferuje przepływy pracy automatyzacji, narzędzia do tworzenia wiadomości e-mail, kampanie e-mail, segmentację, dostosowywanie treści, niestandardowe śledzenie konwersji, marketing zamiarów zakupu i wiele więcej. Dodatkowo dzięki tagom, niestandardowym polom i wydarzeniom możesz poznać osobiste historie każdego klienta. Możesz zastosować niestandardowe tagi do klientów, aby śledzić wszystkie ich działania, abyś mógł działać na nich tak szybko, jak to możliwe.

drip-crm-tags

Drip oferuje 3 różne plany cenowe: podstawowy, profesjonalny i korporacyjny. Podstawowy abonament to 49 USD miesięcznie dla maksymalnie 2500 kontaktów i nieograniczonej liczby wysyłanych wiadomości e-mail. Abonament pro kosztuje 122 USD miesięcznie dla maksymalnie 5000 kontaktów, a jeśli masz ponad 5000 kontaktów, potrzebujesz planu dla przedsiębiorstw, który różni się ceną. Możesz wypróbować Drip za darmo przez 14 dni.

Ale tylko po to, aby poinformować Cię, że szablony e-mail Drip są nieco podstawowe. Więc jeśli chcesz użyć zaawansowanych szablonów, możesz być rozczarowany. Możesz przynieść własne niestandardowe szablony wiadomości e-mail reagujące na HTML. Ale dzięki Drip praca z własnymi kodami HTML jest nieco trudna, jeśli nie jesteś ekspertem programistycznym.

Zacznij korzystać z Drip już dziś »

8. SalesForce – Best Sales CRM

siły sprzedaży

 • cennik: 25 USD na użytkownika miesięcznie
 • Obsługiwane urządzenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepszy dla: Średnie firmy dla dużych przedsiębiorstw
 • Stronie internetowej: Saleforce.com

SalesForce to bardzo popularne oprogramowanie CRM na rynku, w rzeczywistości jest to platforma CRM nr 1 na świecie. Ponieważ to oprogramowanie CRM istnieje już od tak dawna, zawiera mnóstwo zaawansowanych funkcji i oferuje rozwiązania do zarządzania wszystkim, od sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, handlu, wydajności, zaangażowania i tak dalej.

W szczególności koncentruje się na chmurze sprzedaży, oferuje takie funkcje, jak zarządzanie kontami i kontaktami, zarządzanie szansami, zarządzanie potencjalnymi klientami, dane sprzedaży, urządzenia mobilne i inne. Te funkcje pomogą Ci szybciej rozwijać konta, szybciej znajdować nowych klientów i szybciej zawierać transakcje.

SalesForce oferuje 4 różne plany cenowe, od ceny od 25 USD / miesiąc do 300 USD / miesiąc, za użytkownika, rozliczane rocznie. Najtańszy plan jest bardzo ograniczony pod względem funkcji. Jeśli więc chcesz uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak sztuczna inteligencja Einsteina, musisz uaktualnić do znacznie droższego planu. SalesForce oferuje bezpłatny 30-dniowy okres próbny, więc możesz go przetestować przed podjęciem zobowiązania.

Jedyną wadą tego oprogramowania jest to, że jeśli naprawdę chcesz w pełni go wykorzystać, musisz kupić dodatki. W ten sposób staje się to trochę za drogie. Ponadto konfiguracja i konfiguracja są nieco skomplikowane i czasochłonne. Prawdopodobnie wynika to z zaśmieconego interfejsu, który niepotrzebnie komplikuje sprawy. Obsługa klienta też nie ma bardzo dobrej reputacji, więc jeśli gdzieś utkniesz, może to stanowić problem.

Zacznij korzystać z SalesForce już dziś »

9. Streak – bezpłatny CRM w Twojej skrzynce odbiorczej

streak-crm

 • cennik: Bezpłatnie do 49 USD / miesiąc
 • Obsługiwane urządzenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepszy dla: Mały biznes
 • Stronie internetowej: Saleforce.com

Streak to oprogramowanie CRM wbudowane bezpośrednio w Gmaila, dzięki czemu jest łatwe w obsłudze nawet dla całkowicie początkujących. To narzędzie umożliwia automatyczne przechwytywanie danych z kontaktów i wiadomości e-mail, otrzymywanie powiadomień o postępach w potoku oraz ustawianie zadań kontrolnych i przypomnień. Możesz także automatycznie udostępniać e-maile, notatki i więcej zespołowi, aby wszyscy byli na tej samej stronie.

deska rozdzielcza streak-crm

Streak oferuje funkcje zarządzania przepływami pracy, takie jak sprzedaż, rozwój biznesu, zatrudnianie, wsparcie, zarządzanie projektami i inne – lub możesz całkowicie dostosować swoje dokładne potrzeby. Oferują również funkcje doładowania skrzynki odbiorczej, w tym śledzenie widoku, korespondencję seryjną, wysyłanie później, fragmenty i wiele innych.

Dzięki temu oprogramowaniu CRM możesz wybierać spośród 3 planów cenowych: osobistego, profesjonalnego i korporacyjnego. Indywidualny plan jest bezpłatny i zawiera podstawowe funkcje CRM, nieograniczoną liczbę osobistych potoków i elektronarzędzi e-mail. Dzięki profesjonalnemu planowi, który kosztuje 49 USD miesięcznie, masz dostęp do nieograniczonej liczby udostępnionych potoków, zaawansowanych raportów, integracji, niestandardowych widoków i innych. Plan Enterprise kosztuje 129 USD miesięcznie z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak niestandardowe uprawnienia, wymagane pola, a także dedykowany menedżer sukcesu i wsparcie telefoniczne premium.

Seria ogólnie nie ma nic negatywnego. Ale jedyne, co nam się nie podoba to to, że nie możesz mieć swoich e-maili w wielu skrzynkach. Nie masz również opcji scalenia pól. Jeśli chcesz, aby wszystkie wiadomości e-mail były w jednym miejscu, musisz usunąć poprzednie, a następnie ponownie je utworzyć.

Zacznij korzystać z serii Streak już dziś »

10. Agile CRM – Jeszcze inna sprzedaż CRM

zwinny CRM

 • cennik: 14,99 USD / miesiąc
 • Obsługiwane urządzenia: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • Najlepszy dla: Mały biznes
 • Stronie internetowej: Agilecrm.com

Agile CRM to kolejne kompleksowe oprogramowanie CRM, które jest łatwe w konfiguracji i użyciu do automatyzacji sprzedaży, marketingu i obsługi.

Oferują one zarządzanie kontaktami na jednej stronie, śledzenie transakcji, połączenia 1-kliknięciem, automatyzację poczty głosowej, planowanie spotkań, zarządzanie projektami i wiele więcej – i to tylko w przypadku sprzedaży. Oferują również funkcje marketingowe, takie jak narzędzie do tworzenia stron docelowych, śledzenie wiadomości e-mail i pakiet społecznościowy. Funkcje usług obejmują helpdesk, sprzedaż biletów i wiele innych.

pulpit agile-CRM

Agile CRM jest bezpłatny dla maksymalnie 10 użytkowników, w tym funkcje sprzedaży, takie jak ocenianie potencjalnych klientów, planowanie spotkań, śledzenie e-maili itp. Aby uzyskać dostęp do ich funkcji marketingowych, potrzebujesz planu cenowego dla początkujących, który będzie dostępny w przystępnej cenie 14,99 USD / miesiąc . Ich regularny plan, kosztujący 49,99 USD / miesiąc, zapewni Ci funkcje usługowe, a abonament Enterprise w cenie 79,99 USD / miesiąc zapewnia zaawansowane funkcje, takie jak wtyczki i integracje, wsparcie przez e-mail i telefon, a także raporty podstawowe i raporty e-mail.

Jedyną rzeczą, której nie lubimy w Agile CRM, jest obsługa klienta. Jeśli spróbują ulepszyć ten obszar, nie będzie wiele na co narzekać na Agile CRM.

Zacznij korzystać z Agile CRM już dziś »

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze oprogramowanie CRM dla Twojej firmy. Teraz możesz zacząć zarządzać potencjalnymi klientami, potencjalnymi klientami i klientami, a także lepiej ich poznać, aby zwiększyć liczbę konwersji. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, sprawdź nasz drugi post na temat najlepszych usług telefonicznych dla firm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map