10 najlepších britských webhostingových služieb od 1,50 EUR – v porovnaní (2020)

najlepšie služby hostingu vo Veľkej Británii


Máte záujem o spustenie webovej stránky, ale zaujíma vás, aký je najlepší webový server vo Veľkej Británii? Ak chcete vytvoriť webovú stránku, potrebujete spoľahlivý webhosting, ktorý funguje dobre pre webové stránky vo Veľkej Británii. Ale pretože existuje toľko možností webhostingu tam, môže byť ťažké nájsť najlepšiu voľbu pre vaše webové stránky.

V tomto článku sa zameriame na najlepší webový server vo Veľkej Británii. Pokrývame čas načítania, dobu prevádzky, podporu, ceny a ďalšie, aby ste si pre svoj web vo Veľkej Británii mohli vybrať najlepší webhosting..

O našom procese kontroly webhostingu vo Veľkej Británii

Skôr ako začneme s výbermi najlepšieho webhostingu vo Veľkej Británii, prečítajte si náš proces kontroly.

Keďže nie je praktické, aby ste sa prihlásili do mnohých webových hostiteľov a vyskúšali ich všetkých, urobili sme to pre vás z najpopulárnejších webových hostiteľov v tomto zozname..

Urobili sme toto, aby sme vám ušetrili čas a pomohli vám ľahko zvoliť najlepší webový server vo Veľkej Británii:

 1. Prihláste sa s najlepšími webovými hostiteľmi Spojeného kráľovstva na trhu.
 2. Vytvorili sme testovaciu webovú stránku WordPress.
 3. Inštaláciou témy WordPress, ako aj pridaním falošného obsahu a obrázkov sa zrkadlo živé prostredie na týchto testovacích stránkach.
 4. Uskutočnil niekoľko rôznych testov rýchlosti, aby ste zistili, ako bude stránka vykonávať, a zaznamenal údaje o testoch.

Teraz, keď viete, ako sme týchto webových hostiteľov skontrolovali, pozrime sa na najlepší výber hostiteľa vo Veľkej Británii..

1. Bluehost

Bluehost-best-uk-web-hosting

 • Čas načítania: 689 ms
 • uptime: 99,99%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: Bluehost.com

Začíname s Bluehost »

Bluehost je najobľúbenejším poskytovateľom webhostingu, ktorý napája viac ako 2 milióny webových stránok na celom svete. Bluehost, oficiálne odporúčaný WordPress.org, ponúka inštaláciu WordPress jedným kliknutím. Takže môžete začať s tvorbou svojich webových stránok v okamihu, bez zložitého softvéru na stiahnutie a inštaláciu.

Každá webová stránka hostená v službe Bluehost má tiež bezplatný názov domény a certifikát SSL. Navyše si môžete vyskúšať Bluehost zadarmo po dobu 30 dní. Ak sa vám ich hostingové služby nepáčia, ponúkajú vám záruku vrátenia peňazí.

Bluehost tiež ponúka nepretržitú podporu, ich vyškolení interní experti sú vám k dispozícii, kedykoľvek vám to pomôžu. Okrem toho ponúkajú centrum pomoci, ktoré obsahuje sprievodcov, videonávody a ďalšie.

Bluehost je jednou z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting zadarmo.

Servery vo Veľkej Británii: Áno, Londýn, Spojené kráľovstvo.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 6,29 € / mesiac.

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia 2,17 EUR mesačne (viac ako 60% zľava + bezplatné doménové meno, SSL). Kompletné informácie nájdete na stránke kupónu Bluehost.

Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Bluehost »

2. SiteGround

Siteground-uk-web-hosting

 • Čas načítania: 649 ms
 • uptime: 99,98%
 • podpora: 10/10
 • webové stránky: SiteGround.com

Začíname s programom SiteGround »

SiteGround je ďalšia z najpopulárnejších služieb webhostingu a odporúča ju veľa profesionálnych blogerov. V súčasnosti sú hostiteľmi 2 miliónov domén.

SiteGround ponúka spoľahlivý, rýchly a bezpečný webhosting pre malé a stredné webové stránky (stránky, ktoré majú 100 000 mesačných návštevníkov alebo menej) a poskytujú najlepšiu podporu vo svojej triede.

Navyše so zdieľaným hostingovým plánom získate bezplatného tvorcu webových stránok, SSL certifikát, bezplatný CloudFare CDN, e-mailové účty zadarmo a bezplatné denné zálohy.

Servery vo Veľkej Británii: Áno, Londýn, Spojené kráľovstvo.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 9,95 € / mesiac.

Špeciálna ponuka: Naši používatelia dostanú špeciálnu ponuku 3,95 € mesačne.

Prečítajte si celú recenziu programu SiteGround »

3. HostGator

host-Gator-si-UK-web-hosts

 • Čas načítania: 691 ms
 • uptime: 99,96%
 • podpora: 10/10
 • webové stránky: HostGator.com

Začíname s programom HostGator »

HostGator je jedným z najlepších poskytovateľov webhostingu pre začiatočníkov vo Veľkej Británii. S HostGator získate bezplatné nástroje na vytváranie stránok a 4 500 šablón webových stránok. Takže si môžete ľahko vytvoriť webovú stránku v akomkoľvek čase, bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností.

Každý plán ponúka nemerané miesto na disku a šírku pásma, neobmedzené e-mailové adresy, inštaláciu WordPress jedným kliknutím, bezplatný certifikát SSL, kredit 100 dolárov za reklamy Google a Bing a ďalšie..

HostGator tiež ponúka technickú podporu 24/7/365 prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého chatu, ako aj rozsiahlu dokumentáciu, ktorá obsahuje viac ako 500 videonávodov..

Okrem toho ponúkajú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže si môžete vyskúšať ich webhostingovú službu bez rizika.

Servery vo Veľkej Británii: Nie, USA.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na $ 6,95 / mesiac (asi 6,20 € / mesiac).

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia iba 2,78 USD mesačne (približne 2,48 EUR mesačne).

Prečítajte si recenziu hostiteľa >>

4. A2 Hosting

a2-hosting-cz

 • Čas načítania: 1,28 s
 • uptime: 99,90%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: A2hosting.com

Začíname s hostingom A2 »

A2 Hosting ponúka niektoré z najrýchlejších, najjednoduchších a najspoľahlivejších webhostingov pre webové stránky vo Veľkej Británii. Aj ten najmenej nákladný plán prichádza s 5 databázami, neobmedzeným úložiskom, neobmedzeným prevodom, bezplatným SSL a SSD, zárukou vrátenia peňazí kedykoľvek a ďalšími.

S A2 Hosting získate tiež prístup k ich serverom Turbo, ktoré vám poskytujú 20x rýchlejšie načítanie stránok. Servery Turbo sú však k dispozícii iba s dvoma predbežnými plánmi.

A2 Hosting tiež prichádza s 2 operačnými systémami, Windows a Linux a môžete nainštalovať WordPress, Drupal, Joomla a ďalšie pomocou jediného kliknutia.

Servery vo Veľkej Británii: Nie, Amsterdam, Holandsko.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 7,12 € / mesiac.

Špeciálna ponuka: Cena špeciálnej ponuky začína už od 2,64 € / mesiac.

Prečítajte si našu recenziu hostenia A2 >>

5. GreenGeeks

zeleno-mágov-best-uk-web-hosť

 • Čas načítania: 697 ms
 • uptime: 99,92%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: GreenGeeks.com

Začíname s GreenGeeks »

GreenGeeks je webhostingová služba v oblasti zelenej energie, ktorá vracia 3x energiu, ktorú spotrebujú do siete v podobe zelenej energie. Nielenže sa zaviazali k životnému prostrediu, ale poskytujú najlepšiu technológiu rýchlosti, veľkú bezpečnosť a technickú podporu priamo na zemi.

Každý program ponúka inštalátor aplikácií jedným kliknutím (vrátane WordPress), neobmedzený webový priestor, neobmedzený prenos údajov, bezplatnú doménu pre 1. rok, SSL so zástupnými znakmi a ďalšie.

Servery vo Veľkej Británii: Nie, Amsterdam, Holandsko.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 9,95 dolárov / mesiac (približne 8,88 EUR / mesiac).

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia iba 2,95 USD mesačne (približne 2,63 EUR mesačne).

Prečítajte si našu recenziu GreenGeeks >>

6. iPage

iPage-web-hosting-cz

 • Čas načítania: 2,60 s
 • uptime: 99,98%
 • podpora: 8/10
 • webové stránky: iPage.com

Začíname s programom iPage »

iPage je ďalší ekologický poskytovateľ webhostingu. Ich dátové centrá sú a webové servery sú poháňané veternou energiou. iPage je tiež jedným z najdostupnejších webových hostiteľov.

S plánom hostingu v službe iPage získate bezplatný názov domény, tvorca stránok drag and drop, 1000 s šablón, certifikát SSL, e-mailovú adresu, bezplatný prevod domény a ďalšie.

Poskytujú tiež vynikajúcu zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Servery vo Veľkej Británii: Nie, USA.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 8,35 € / mesiac.

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia iba 1,50 EUR mesačne.

Prečítajte si našu recenziu v službe iPage >>

7. tsoHost

tsohost-best-uk-web-hosting

tsoHost je spoločnosť so sídlom v Spojenom kráľovstve, ktorej dôveruje viac ako 250 000 zákazníkov a pôsobí už 14 rokov.

tsoHost ponúka plne spravovaný hosting WordPress, inštaláciu jedným kliknutím, bezplatné doménové meno a vyššiu rýchlosť. Okrem hostenia WordPress tiež ponúkajú cloudový webhosting, cPanel hosting, najlepší VPS hosting a dedikovaný server. S riešeniami VPS a webhosting s vyhradeným serverom získate 99,9% záruku dostupnosti.

Ich spoločné plány hosťovania majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a sú tiež podporované 24/7 odbornou podporou prostredníctvom telefónu, podporných lístkov a live chatu.

Servery vo Veľkej Británii: Áno, Londýn, Spojené kráľovstvo.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 2,92 € mesačne.

8. Hostinger

hostinger-UK-web-hosts

Hostinger je európsky webový hostiteľ, ktorý bol založený v roku 2004 a má viac ako 29 miliónov používateľov. Ponúkajú zdieľaný webhosting, ktorý je ideálny pre malé a stredné webové stránky, ako aj cloud a VPS hosting.

Táto webhostingová služba ponúka jedinečný hPanel, ktorý je výkonný a ľahko použiteľný, výnimočná rýchlosť, optimalizácia WordPress a ďalšie.

Začiatočníci môžu mať pohodlie vďaka svojej nepretržitej zákazníckej podpore 24/7/365 a môžete ich vyskúšať bez rizika pomocou 30-dňovej záruky vrátenia peňazí..

Servery vo Veľkej Británii: Áno, UK.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 7,99 € / mesiac.

Špeciálna ponuka: V čase písania tohto článku môžete začať už od 0,80 EUR mesačne.

Začíname s Hostingerom »

9. Srdce Internet

heart-internet-web-hosting

Heart Internet je druhým najväčším webovým hostiteľom vo Veľkej Británii pre hostované webové stránky. Heart Internet poskytuje bezpečnosť, spoľahlivosť a rýchlosť s ich sieťou vo Veľkej Británii.

Ponúkajú tiež inštaláciu programu WordPress jedným kliknutím a so štartovacím webhostingovým plánom získate 10 GB webového priestoru a 50 GB mesačnej šírky pásma, čo je dobré pre začiatočníkov. Okrem toho ponúkajú jednoduché možnosti rozšírenia podľa toho, ako vaše stránky rastú.

Svoje problémy môžete vyriešiť a otázky na ne odpovie priateľský tím podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Servery vo Veľkej Británii: Áno, UK.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na € 3,99 / mesiac.

10. eUKhost

eUKhost-UK-web-hosť

eUKhost sídli predovšetkým vo Veľkej Británii a dôveruje mu viac ako 35 000 zákazníkov z celého sveta.

Ich základný zdieľaný web hosting zdieľaný plán prichádza s 2 GB miesta na disku vo Veľkej Británii, nemeranú šírku pásma, bezplatné doménové meno a ďalšie.

eUKhost tiež ponúka vysokokvalifikovanú technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, čo je veľká časť dôvodu, prečo sú na TrustPilot ohodnotení 9,4 z 10.

Servery vo Veľkej Británii: Áno, Maidenhead, Reading, Nottingham a Manchester, UK.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 2,78 € / mesiac.

Výber najlepšieho webhostingu vo Veľkej Británii

Či už je váš web založený vo Veľkej Británii, alebo vytvárate web určený hlavne pre používateľov vo Veľkej Británii, pri výbere najlepšieho webhostingu vo Veľkej Británii musíte zvážiť niekoľko faktorov, vrátane:

 1. latencia
 2. Záruka dostupnosti
 3. Vlastnosti
 4. Technická podpora

Poďme rýchlo prejsť každú z nich.

1. Latencia
Jedným z najdôležitejších faktorov je latencia.

Čo je latencia? Latencia je časové rozpätie, počas ktorého server prijíma a spracováva žiadosť vytvorenú používateľom. Latencia je ovplyvnená polohou webhostingu, ako aj polohou publika na webe. Čím bližšie je web alebo používateľ k dátovému centru, tým lepší bude čas načítania stránky.

Takže vidíte, prečo je dôležité pozerať sa na umiestnenie serverov webhostingu. Ak nechcete riskovať stratu návštevníkov webových stránok, váš web sa musí načítať rýchlo. Ak vytvárate webovú stránku vo Veľkej Británii, mali by ste hľadať hostiteľov so servermi vo Veľkej Británii alebo v ich blízkosti. Niektorí weboví hostitelia v USA sú síce dosť výkonní na to, aby stále poskytovali rýchly čas načítania.

2. Záruka dostupnosti
Uptime je miera času, ktorý server pracuje a je k dispozícii. Ak sa na vašom webe vyskytne veľa prestojov, používatelia ho nebudú môcť navštíviť. To môže spôsobiť, že vaši návštevníci budú naštvaní, a dokonca si môžu myslieť, že vaše stránky už neexistujú, a preto je dôležité zvoliť si webhostingu, ktorý ponúka dobrú záruku dostupnosti..

Je takmer nemožné zaručiť 100% dostupnosť, ale všetko pod 99,9% je dosť nespoľahlivé.

3. Funkcie
Dobrý webhosting by vám mal poskytnúť všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie webovej stránky. Medzi niektoré dôležité vlastnosti patrí napríklad:

 • Inštalácia jedným kliknutím – Mali by ste byť schopní nainštalovať softvér, ako je WordPress, jedným kliknutím.
 • Tvorca webových stránok – Vytváranie webových stránok je oveľa jednoduchšie pomocou nástroja na vytváranie a presúvanie webových stránok.
 • E-mail Hosting – Ako firma je dôležité mať firemný e-mail, ktorý sa zhoduje s názvom vašej domény.
 • Doména zadarmo – Mnoho webových hostiteľov poskytuje doménu zadarmo, ktorá vám pri začatí šetrí peniaze.

Medzi ďalšie cenné funkcie patria marketingové nástroje, neobmedzený priestor na disku a šírka pásma, ovládací panel a ďalšie. Pozorne si prečítajte vlastnosti webhostingu a uistite sa, že ponúka všetko, čo potrebujete.

4. Technická podpora
Pre začiatočníkov aj odborníkov je dôležité zvoliť si web alebo službu hostenia blogov, ktorá poskytuje spoľahlivú technickú podporu. Najlepšie je zvoliť webového hostiteľa, ktorý môže ponúknuť nepretržitú podporu s veľkou dobou odozvy, takže nemusíte čakať na spätné volanie alebo odpoveď. Namiesto toho môžete svoje problémy okamžite vyriešiť a ubezpečiť sa, že váš web je neustále k dispozícii vašim návštevníkom.

Mali by ste sa tiež pozrieť na dokumentáciu. Web host, ktorý poskytuje širokú škálu dokumentácie, ktorá vám pomôže vyriešiť vaše problémy, vám pomôže pri rozširovaní vedomostnej základne a riešení vašich vlastných problémov..

Zhrnutie: Najlepšie britské webhostingové služby

Po preskúmaní všetkých najlepších poskytovateľov webhostingu vo Veľkej Británii odporúčame Bluehost ako náš výber č. 1. Keďže Bluehost je jednou z najpopulárnejších spoločností poskytujúcich webhosting na svete, viete, že váš web je v bezpečných rukách.

Bluehost ponúka početné cenové plány, ktoré vyhovujú vašim potrebám, širokú škálu funkcií, úžasnú podporu zákazníkov, skvelý výkon a dostupnosť, a sú tiež cenovo dostupné.

UK Web HostingCostMoney BackLoad TimeUptimeSupportUK Server
Bluehost€ 2.17 / mesiac30 dní689 ms99,99%10/10Áno
SiteGround€ 3.95 / mesiac30 dní649 ms99,98%10/10Áno
Hostgator$ 2,78 / mesiac45 dní691 ms99.96%10/10žiadny
Hosting A2€ 2,64 / mesiac30 dní1280 ms99,90%9/10žiadny
GreenGeeks$ 2,95 / mesiac30 dní697 ms99,92%9/10žiadny
iPage1,50 € / mesiac30 dní2600 ms99,98%8/10žiadny
tsoHost€ 2,92 / mesiac30 dníN / AN / A10/10Áno
Hostinger€ 0,80 / mesiac30 dníN / AN / A9/10Áno
Srdce Internet€ 3,99 / mesiac30 dníN / AN / A8/10Áno
eUKhost€ 2.78 / mesiac30 dníN / AN / A10/10Áno

Dúfame, že sa vám tento článok páčil v súvislosti s najlepším webhostingom vo Veľkej Británii a že výber najlepšieho hostiteľa pre vás je o niečo ľahší. Ak sa vám tento článok páčil, pozrite si náš ďalší príspevok na tému Najlepšie lacné hostingové spoločnosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map