10 najlepších kanadských webhostingových služieb – porovnané (2020)

Najlepšie kanadské webhostingové spoločnosti


Zaujíma vás, aký je najlepší kanadský web hosting? Ak chcete vytvoriť web v Kanade, je dôležité, aby ste si vybrali webhostingovú službu, ktorá vášmu webu poskytne rýchlosť, výkon a zabezpečenie, ktoré potrebuje, ale bez porušenia banky. Na trhu je však veľa webhostingových služieb, takže môže byť ťažké zistiť, ktorá z nich je pre vás tou najlepšou voľbou..

V tomto článku sa s vami podelíme o naše najlepšie výbery najlepších kanadských webhostingových služieb. Prejdeme cez americké webhostingové služby, ktoré sú skvelé pre kanadské webové stránky, ako aj pre kanadských poskytovateľov webhostingu.

Poďme začať.

Recenzia webhostingu v Kanade: náš proces

Skôr ako sa s Vami podelíme o naše rozhodnutia týkajúce sa najlepšieho kanadského webhostingu, prečítajte si náš proces kontroly webhostingu IsitWP..

Keďže vám chceme poskytnúť čo najpresnejšiu kontrolu, vyskúšali sme mnoho z týchto poskytovateľov webhostingu sami. Urobili sme to nielen preto, aby sme poskytli podrobnejšiu recenziu, ale aj preto, aby sme vám uľahčili výber najlepšieho kanadského hostingu. Nie je praktické, aby ste sa prihlásili na desiatky webhostingových služieb a vyskúšali si ich, preto sme pre vás urobili nasledujúce kroky:

 1. Zaregistrujte sa s najlepšími kanadskými poskytovateľmi webhostingu na trhu.
 2. Vytvorili sme testovaciu webovú stránku WordPress s témou WordPress, fiktívnym obsahom a obrázkami, ktoré odrážajú živé prostredie webu.
 3. Uskutočnil niekoľko rôznych testov rýchlosti, aby zistil, ako bude stránka fungovať.
 4. Zaznamenali sa údaje testu, ktoré sa s vami zdieľajú.

Teraz, keď viete, ako sme získali niektoré z týchto štatistík a údajov o webových hostiteľoch, preskočte do našej najlepšej ponuky pre najlepší kanadský hosting.

1. Bluehost

Bluehost-Kanada-web-hosting

 • Čas načítania: 689 ms
 • uptime: 99,99%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: Bluehost.com

Začíname s Bluehost »

Bluehost oficiálne odporúča spoločnosť WordPress.org a je to najobľúbenejší poskytovateľ webhostingu na trhu, ktorý napája viac ako 2 milióny webových stránok na celom svete.

Ak ste začínajúcim blogom alebo webom začínate, Bluehost je pre vás tou najlepšou voľbou z dôvodu ich cenovej dostupnosti, škálovateľnosti a užitočného prostredia pri nástupe do lietadla..

Plány Bluehost sa dodávajú s bezplatným názvom domény na prvý rok, bezplatným certifikátom SSL, inštaláciou WordPress jedným kliknutím, nemeranou šírkou pásma a podporou 24/7. Bluehost môžete tiež vyskúšať bez rizika s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Servery v Kanade: Nie, Utah, USA.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na CA $ 10,46 / mesiac.

Špeciálna ponuka: Používatelia IsItWP platia iba CA $ 3,60 / mesiac (viac ako 60% zľava + bezplatné doménové meno, SSL).

Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Bluehost »

2. SiteGround

Siteground-Kanada-web-hosting

 • Čas načítania: 649 ms
 • uptime: 99,98%
 • podpora: 10/10
 • webové stránky: SiteGround.com

Začíname s programom SiteGround »

SiteGround je ďalší z najlepších kanadských poskytovateľov webhostingu, ktorý v súčasnosti hosťuje približne 2 milióny domén. Je to tiež jeden z oficiálne odporúčaných poskytovateľov hostenia prostredníctvom WordPress.org.

S programom SiteGround môžete ľahko vytvárať webové stránky, a to aj bez predchádzajúcich skúseností. Dokonca vám dajú na výber staviteľov webových stránok, buď WordPress alebo Weebly.

Tieto webhostingové služby sa môžu pochváliť ultrarýchlymi webmi, prvotriednou bezpečnosťou, ľahkou správou webov, spoľahlivou zákazníckou podporou a ďalšími.

Servery v Kanade: Nie, Chicago a Iowa, USA.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 11,95 $ mesačne.

Špeciálna ponuka: Naši používatelia dostanú špeciálnu ponuku 3,95 dolárov mesačne.

Prečítajte si celú recenziu programu SiteGround »

3. HostGator

best-kanadský-hosting-hostgator

 • Čas načítania: 691 ms
 • uptime: 99,96%
 • podpora: 10/10
 • webové stránky: HostGator.com

Začíname s programom HostGator »

HostGator je ľahko použiteľný a cenovo dostupný poskytovateľ webhostingu pre kanadské webové stránky. Môžete rýchlo vytvoriť webovú stránku pomocou ich nástroja na vytváranie a presúvanie webových stránok, ktorý tiež obsahuje množstvo tém a preddefinovaných sekcií.

Všetky ich plány prichádzajú s inštaláciami na jedno kliknutie pre aplikácie, ako sú WordPress, nemeraná šírka pásma, bezplatný certifikát SSL a ďalšie.

Poskytujú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí a vždy dostupnú technickú podporu prostredníctvom telefónu, e-mailu a live chatu.

Servery v Kanade: Nie, Houston a Utah, USA.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na $ 6,95 / mesiac.

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia iba 2,78 USD mesačne.

Prečítajte si recenziu hostiteľa >>

4. Motor WP

wpengine-hosting-služby-Kanada

WP Engine je poskytovateľom spravovaného hostingu WordPress a je platformou pre viac ako 2 milióny používateľov vrátane veľkých mien ako Yelp, National Geographic, Asana a ďalších..

Keď sa zaregistrujete pomocou služby WP Engine, získate prístup k 36 prémiovým témam, ktoré zahŕňajú zabudované SEO a zabezpečenie. Navyše poskytujú vynikajúcu zákaznícku podporu 24/7/365, aby vám pomohli so všetkým, čo potrebujete.

Upozorňujeme, že WP Engine je najdrahším poskytovateľom webhostingu, ktorý je na tomto zozname najdrahším poskytovateľom webhostingu.

Servery v Kanade: Áno, Montreal, Kanada.

stanovenie ceny: Pravidelné určovanie cien začína na $ 35 / mesiac.

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia 28 dolárov mesačne.

Začíname s WP Engine dnes >>

5. GreenGeeks

best-kanadských-web-hosting-GreenGeeks

 • Čas načítania: 697 ms
 • uptime: 99,92%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: GreenGeeks.com

Začíname s GreenGeeks »

GreenGeeks je jedným z najznámejších ekologických poskytovateľov webhostingu. Ak je pre vás dôležitý webhosting šetrný k životnému prostrediu, vedzte, že GreenGeeks vráti 3x energiu, ktorú spotrebujú, do siete v podobe zelenej energie..

Poskytujú jedny z najrýchlejších, bezpečnejších a škálovateľných rýchlostí s dátovými centrami nachádzajúcimi sa v Toronte, Montreale, Chicagu, Phoenixe a Amsterdame. Môžete sa tiež spoľahnúť na to, že vám poskytnú úžasnú zákaznícku podporu 24/7/365.

Hostingové plány so spoločnosťou GreenGeeks ponúkajú neobmedzený webový priestor, neobmedzený prenos údajov, bezplatnú doménu pre prvý rok, inštalácie WordPress jedným kliknutím a oveľa viac.

Servery v Kanade: Áno, Montreal, Kanada.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 9,95 dolárov mesačne.

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia iba 2,95 USD mesačne.

Prečítajte si našu recenziu GreenGeeks >>

6. iPage

iPage-web-hosting-Kanada

 • Čas načítania: 2,60 s
 • uptime: 99,98%
 • podpora: 8/10
 • webové stránky: iPage.com

Začíname s programom iPage »

Spoločnosť iPage je ďalším poskytovateľom webhostingu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a je tiež jedným z najdostupnejších. Hosting na serveri iPage vám umožňuje bezplatnú registráciu domény, tvorcu webov typu drag and drop, tisícky bezplatných šablón, certifikát SSL, bezplatnú e-mailovú adresu a ďalšie.

Všetky ich plány zahŕňajú aj doplnky, ako sú bezplatné bezpečnostné nástroje a bezplatné kredity v hodnote 100 dolárov za reklamy Google Adwords a Bing..

iPage tiež poskytuje nepretržitú zákaznícku podporu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Servery v Kanade: Nie, USA.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na CA 10,95 / mesiac.

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia iba 4,50 USD mesačne.

Prečítajte si našu recenziu v službe iPage >>

7. A2 Hosting

a2-hosting-Kanada

 • Čas načítania: 1,28 s
 • uptime: 99,90%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: A2hosting.com

Začíname s hostingom A2 »

A2 Hosting je navrhnutý pre rýchlosť a ponúka až 20x rýchlejší web hosting. Ich plány webhostingu prichádzajú s neobmedzeným priestorom a šírkou pásma, bezplatným certifikátom SSL, optimalizáciou rýchlosti WordPress, nepretržitou zákazníckou podporou a ďalšími.

A2 Hosting je možnosť pre vývojárov, ktorá vám umožní nainštalovať skripty webových stránok jedným kliknutím, medzi ktoré patria WordPress, Joomla, Drupal, Magento a ďalšie.

A2 Hosting tiež ponúka kedykoľvek záruku vrátenia peňazí. To znamená, že ak nie ste spokojní s ich službami do 30 dní, dostanete úplnú náhradu. Po prvých 30 dňoch budete mať nárok na pomerné vrátenie peňazí za všetky nepoužité služby.

Servery v Kanade: Nie, Michigan a Arizona, USA.

stanovenie ceny: Pravidelné určovanie cien začína na CA 10,43 mesačne.

Špeciálna ponuka: Cena špeciálnej ponuky začína na iba CA 3,68 $ / mesiac.

Prečítajte si našu recenziu hostenia A2 >>

8. HostPapa

Hostpapa-best-kanadsko-hosting

HostPapa je hostiteľom Kanady číslo 1 a hosťuje vyše 500 000 webových stránok. Ich webhosting vám poskytuje bezplatné doménové meno, spoľahlivé úložisko, nemeranú šírku pásma, viac ako 400 aplikácií vrátane WordPress s inštaláciou jedným kliknutím a ďalšie.

HostPapa tiež ponúka svoj vlastný tvorca webových stránok s drag and drop rozhraním, stovkami profesionálnych šablón a dokonca si môžete vytvoriť online obchod s ich Enterprise plan.

Poskytujú tiež ocenenú e-mailovú podporu 24/7, ktorú podporujú interní odborníci spoločnosti HostPapa, ako aj telefonickú podporu a podporu živých rozhovorov vo viacerých jazykoch. HostPapa môžete vyskúšať bez rizika s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí za zdieľané webhostingové služby a webhostingové služby predajcu..

Servery v Kanade: Áno, Toronto, Kanada.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na CA $ 8,99 / mesiac.

Špeciálna ponuka: V čase písania tohto článku môžete začať iba s CA $ 3,95 / mesiac.

Začnite s HostPapa ešte dnes >>

9. HostUpon.ca

hostupon-best-kanadsko-web-hosting

HostUpon je ďalšou veľkou kanadskou webhostingovou spoločnosťou. HostUpon je tiež „ekologická“ webhostingová spoločnosť, celá jej infraštruktúra bola vybudovaná s ekologickým hardvérom a podieľajú sa na ochrane životného prostredia mnohými inými spôsobmi..

Vďaka mnohým ich webhostingovým plánom získate neobmedzený priestor na disku a šírku pásma, bezplatný tvorca webových stránok so šablónami, inštalácie WordPress a Joomla jedným kliknutím, neobmedzené e-mailové adresy a oveľa viac.

Poskytujú tiež 24/7 internú kanadskú zákaznícku podporu; neposkytujú externe žiadnu pomocnú cestu. Takže môžete kedykoľvek kontaktovať svojho člena priameho tímu a získať odbornú podporu. Môžete ich tiež vyskúšať bez rizika s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Servery v Kanade: Áno, Toronto, Kanada.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na CA $ 7,95 / mesiac.

Špeciálna ponuka: V čase písania tohto článku môžete začať už od 3,95 EUR mesačne.

10. Webhosting Kanada

web-hosting-Kanada

Web Hosting Canada sídli v Montreale v Quebecu a dôveruje viac ako 30 000 malých podnikov. Tento kanadský poskytovateľ webhostingu je jedným z mála, ktorý ponúka servery na východnom aj západnom pobreží. Takže bez ohľadu na to, kde sa v Kanade nachádzajú vaši používatelia, môžete sa spoľahnúť, že vám poskytnú vysoké rýchlosti.

Okrem webhostingových služieb ponúka Web Hosting Canada aj doménové mená, tvorcu webových stránok Weebly, e-mailové a online marketingové služby, bezpečnostné a SSL certifikáty a ďalšie..

Poskytujú tiež 24/7 dvojjazyčnú, odbornú podporu prostredníctvom telefónu, chatu a e-mailu.

Servery v Kanade: Áno, Toronto a Vancouver, Kanada.

stanovenie ceny: Pravidelné určovanie cien začína na CA 5,99 dolárov / mesiac.

Špeciálna ponuka: Môžete začať iba za CA $ 3,89 / mesiac.

Ako si vybrať najlepší kanadský hosting

Pri výbere kanadského hostingu by ste mali zvážiť niekoľko faktorov, vrátane:

 1. Umiestnenie servera
 2. uptime
 3. Vlastnosti
 4. Zákaznícka podpora

Pozrime sa podrobnejšie na každý z týchto faktorov, aby ste si pre svoje potreby mohli jednoducho vybrať najlepší kanadský hosting.

1. Umiestnenie servera
Rýchlosť vášho webu je dôležitá. Pomalé časy načítania webovej stránky môžu negatívne ovplyvniť vaše SEO, používateľské prostredie a dokonca aj konverzie. Ak teda chcete používateľom poskytnúť rýchly web, musíte sa pozrieť na umiestnenie servera. Preto sme do tohto článku zahrnuli umiestnenia serverov každého poskytovateľa webhostingu.
Umiestnenie servera skutočne ovplyvňuje čas načítania vašich webových stránok. Čím bližšie je web alebo používateľ k dátovému centru, tým rýchlejšie budú mať prístup k vášmu webu.

Ak vytvárate kanadské webové stránky a očakávate, že väčšina vašich používateľov bude umiestnená v Kanade, možno budete chcieť zvoliť poskytovateľa webhostingu, ktorý má servery umiestnené v Kanade. Ale pokiaľ je server blízko (napríklad v Spojených štátoch) a je to slušný server, mali by ste byť schopní dosiahnuť bleskovú rýchlosť.

2. Uptime
Je dôležité, aby bol váš web k dispozícii používateľom vždy. Ak sú vaše webové stránky často mimo prevádzky, môžete prísť o veľa návštev, potenciálnych zákazníkov a tržby. Preto je dôležité hľadať kanadský webhosting, ktorý poskytuje veľkú záruku dostupnosti.

Uptime je jednoducho miera času, ktorý server pracuje a je k dispozícii. Je takmer nemožné zaručiť 100% dostupnosť, ale všetko pod 99,9% je pomerne nespoľahlivé.

3. Funkcie
Vytvorenie webovej stránky by nemalo byť ťažké. Najmä ako začiatočník si budete chcieť zvoliť webhostingovú službu, ktorá ponúka všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať.

Medzi funkcie, na ktoré treba dať pozor, patria:

 • Doménové meno
 • Certifikát SSL
 • 1-Click Inštalácia WordPress
 • Tvorca webových stránok
 • E-mailové účty
 • Skladový priestor
 • zálohy

4. Zákaznícka podpora
Ak sa na vašich stránkach niečo pokazí, je dôležité vedieť, že môžete získať priateľskú, informovanú a rýchlu podporu. Vyhľadajte najlepší blogový hosting / webhosting, ktorý ponúka nepretržitú podporu, takže nemusíte čakať hodiny alebo dni na odpoveď.

Náš verdikt: Aký je najlepší kanadský webhosting?

Odporúčame Bluehost ako náš najlepší výber pre najlepší kanadský hosting. Aj keď v Kanade nemajú žiadne umiestnenia serverov, môžete sa spoľahnúť na túto najobľúbenejšiu webhostingovú spoločnosť, ktorá vám poskytne rýchle a spoľahlivé služby..

Bluehost vám poskytuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli svoju webovú stránku uviesť do prevádzky v čo najkratšom čase, vrátane bezplatného názvu domény, certifikátu SSL, inštalácie WordPress jedným kliknutím a všetkých ďalších funkcií, o ktoré by ste mohli kedykoľvek požiadať. Navyše sú cenovo dostupné, takže môžete spustiť svoj web bez toho, aby ste vo vrecku páli dieru.

Kanadský webhostingCostMoney BackLoad TimeUptimeSupportCanadian Server
BluehostCA $ 3,60 / mesiac30 dní689 ms99,99%10/10žiadny
SiteGround$ 3.95 / mesiac30 dní649 ms99,98%10/10žiadny
Hostgator$ 2,78 / mesiac45 dní691 ms99.96%10/10žiadny
WP Engine$ 28 / month60 dníN / AN / A9/10Áno
GreenGeeks$ 2,95 / mesiac30 dní697 ms99,92%9/10Áno
iPageCA $ 2.50 / mesiac30 dní2600 ms99,98%8/10žiadny
Hosting A2CA $ 3.68 / mesiac30 dní1280 ms99,90%9/10žiadny
HostPapaCA $ 3.95 / mesiac30 dníN / AN / A10/10Áno
HostUponCA $ 3.95 / mesiac30 dníN / AN / A10/10Áno
Webhosting KanadaCA $ 3.89 / mesiacN / AN / AN / A9/10Áno

Dúfame, že sa vám tento článok týkal najlepšieho kanadského hosťovania. Ak sa vám tento článok páčil, pozrite si náš ďalší príspevok na tému Čo je webhosting? (Zdieľané verzus VPS vs. Určené).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me