10 najlepších kníh WordPress, ktoré si budete chcieť prečítať v roku 2020

Najlepšie knihy WordPress na čítanie v tomto roku


Hľadáte najlepšie knihy WordPress, ktoré si tento rok môžete prečítať?

Knihy sú vždy užitočné pre učenie sa bez tempa a pre rýchle získavanie cenných poznatkov od odborníkov. Pokiaľ ide o WordPress, na trhu existujú stovky až tisíce kníh. Pri výbere toľkých potenciálnych materiálov na čítanie môže byť ťažké vedieť, kde začať.

Preto sme zasiahli komíny, urobili čítanie a zúžili sme váš výber na 10 absolútne najlepších kníh WordPress na rok 2020.

V tomto článku budeme zdieľať knihy WordPress, ktoré podľa nás prinášajú na stôl najviac. Tieto knihy určite zvýšia úroveň vašich schopností. Budete ich chcieť prečítať; verte nám.

1. WordPress All-in-One pre figuríny

WordPress All-in-One-For Dummies

WordPress All-in-One For Dummies je veľmi populárnou knihou WordPress tento rok, a to z dobrého dôvodu. Obsahuje balík 8 mini kníh, ktoré poskytujú zrozumiteľné informácie o základných témach WordPress. Táto kniha sa venuje viacerým témam vrátane SEO, sociálnych médií, vývoja doplnkov WordPress a sietí viacerých miest.

Poskytuje jednoduchý prehľad o WordPress a je vynikajúci pre začiatočníkov, ktorí chcú na dosah ruky skutočne všestranný prostriedok. Je to tiež dobré čítanie pre stredne pokročilých až pokročilých používateľov, ktorí si musia vymyslieť svoje zručnosti v niekoľkých kľúčových oblastiach.

Franšíza „Dummies“ je známa tým, že rieši rôzne vzdelávacie témy ľahkým srdcom. Príležitostné kropenie humoru v celej knihe bráni tomu, aby sa aj tie technické aspekty zdali príliš husté alebo ťažké. Naučíte sa užitočné tipy, techniky a rady o tom, ako používať WordPress správnym spôsobom v jazyku, ktorému rozumiete.

Autori: Pôvodne napísala Lisa Sabin Wilson s príspevkami Michaela Torberta, Andrea Rennick, Cory Miller a Kevin Palmer..

2. Profesionálny WordPress: Dizajn a vývoj

Profesionálny dizajn a vývoj WordPress

Ak hľadáte knihu o procesoch výučby, pozrite sa na profesionálny WordPress. Táto kniha obsahuje väčšinu najnovších techník vývoja a kódovania a obsahuje najaktuálnejšie snímky obrazovky (do verzie WordPress 4.1). Hovorí o kľúčových koncepciách a používa príklady reálnych webových stránok, ktoré aktívne používajú WordPress.

Hovorí tiež o migrácii vašich webových stránok na WordPress. Kniha pojednáva o najnovších nástrojoch a technikách, ktoré môžete použiť pri vytváraní webovej stránky s programom WordPress.

Autori: Brad Williams, Hal Stern a David Damstra

3. WordPress To Go

WordPress ísť

Ako už názov napovedá, WordPress To Go je kniha o budovaní vášho webu alebo blogu s WordPress on the go. Zahŕňa základné kroky: od zakúpenia názvu domény, po získanie konta hosťovania WordPress, až po inštaláciu WordPress. Tiež zdieľa, ako vytvoriť obchod s elektronickým obchodom.

Ďalej vás prevedie tým, ako začať pridávať obsah na svoj web a profesionálnym spôsobom používať obrázky. Táto kniha tiež zdieľa autorské povinné doplnky WordPress, motívy a ďalšie užitočné nástroje.

Autor: Sarah McHarry

4. WordPress: The Missing Manual

Chýbajúce príručky WordPress

WordPress: The Missing Manual je vynikajúca kniha s pokynmi na vytváranie všetkých typov webových stránok, blogov a obchodov s elektronickým obchodom. Diskutuje o použití správnych miniaplikácií pre každý typ webových stránok, pridáva potrebné funkcie a navrhuje vaše webové stránky, aby vyzerali profesionálne.

Táto kniha zdieľa užitočné tipy na optimalizáciu SEO a ako prinútiť vaše webové stránky reagovať. Môžete sa tiež dozvedieť viac o vytváraní obrázkových galérií, prezentácií, videoklipov a ďalších.

Autor: Matthew MacDonald

5. WordPress v jednoduchých krokoch

WordPress v jednoduchých krokoch

WordPress v jednoduchých krokoch je úplná kniha o nastavení vašich stránok WordPress. Zahŕňa dôležité úvodné témy vrátane správy hlavného panela WordPress, pridávania nového obsahu, zmeny vzhľadu vašej stránky, doplnkov, komentárov a ďalších. Táto kniha tiež popisuje použitie nastavení a nástrojov v rámci WordPress.

Je určený pre blogerov, vývojárov alebo kohokoľvek, kto používa WordPress. Kniha zdieľa triky a tipy na zlepšenie výkonu vašich stránok. Je to dobré čítanie pre tento rok, najmä ak práve začínate.

Autor: Darryl Bartlett

6. WordPress pre začiatočníkov: Vizuálny sprievodca, ako zostaviť svoje stránky WordPress

WordPress pre začiatočníkov

WordPress pre začiatočníkov je najnovšia kniha o vytváraní profesionálnych a responzívnych webov WordPress. Vysvetľuje kroky spojené s vývojom webových stránok pomocou programu WordPress pomocou vizuálneho prístupu. Medzi dôležité témy diskutované v tejto knihe patrí, ako vytvoriť bezplatnú webovú stránku, ako zaregistrovať názov domény, ako získať webhosting a ako nainštalovať WordPress..

Okrem toho zdieľa niekoľko užitočných nástrojov na zisťovanie zdrojov používaných na iných weboch WordPress. Táto kniha tiež hovorí o tom, ako vytvoriť zálohu a obnoviť vaše webové stránky vo WordPress.

Autor: Nathan George

7. Vytváranie webových aplikácií pomocou WordPress

Vytváranie webových aplikácií pomocou WordPress

Vytváranie webových aplikácií pomocou WordPress má nový prístup porovnaním jadra WordPress s populárnymi rámcami vývoja aplikácií. Je to pokročilá kniha WordPress, ktorá zdieľa poznatky o používaní motívov pre vzhľad a doplnky pre backendové funkcie vašich aplikácií.

Jednoduchým spôsobom vysvetľuje, ako vytvárať výkonné a škálovateľné webové aplikácie, mobilné aplikácie, webové služby a viacstránkové siete WordPress. Kniha bola napísaná pre pokročilých používateľov a vývojárov.

Autori: Brian Messenlehner a Jason Coleman

8. WordPress: Posúvanie limitov

WordPress Posúvanie limitov

Táto kniha pojednáva o jedinečných prístupoch k vytvoreniu stránky WordPress, ktorá je profesionálna a krásna. WordPress: Posúvanie limitov pokrýva témy ako vývoj tém, webhosting a pohotovostné plánovanie.

Táto kniha zdieľa informácie o programovacích jazykoch, ako sú HTML, PHP, JavaScript, atď. Je plná skúseností od veteránov vývojárov WordPress a vysvetľuje, ako môžete uspieť so svojimi projektmi..

Autor: Rachel McCollin

9. Head First WordPress

Vedúci prvý WordPress

Head First WordPress je vynikajúca kniha zameraná na prispôsobenie vášho webu alebo blogu. Zdieľa tipy a techniky, ako navrhnúť váš blog tak, aby zaujal pozornosť a pozornosť používateľov. Navrhuje významné témy WordPress pre rýchly výber šablóny vášho webu.

Pozoruhodné témy obsiahnuté v knihe sú, ako previesť vlastný dizajn HTML / CSS na profesionálnu tému WordPress, ako rozšíriť funkčnosť doplnku a ako nastaviť databázy. Kniha tiež hovorí o základných témach, ako je rozdiel medzi značkami a kategóriami.

Autor: Jeff Siarto

10. Webové stránky WordPress pre firmy

Webové stránky WordPress pre podnikanie

Webové stránky WordPress pre firmy sú vynaliezavou knihou, ktorá ponúka kontrolné zoznamy na vytváranie webových stránok. Kniha obsahuje tipy a triky týkajúce sa jednoduchých nastavení WordPress, ktoré môžu výrazne zmeniť výkonnosť vašich webových stránok. To vás prevedie, ako si vybrať perfektné témy a doplnky WordPress pre vaše potreby.

V tejto knihe nájdete aj veľa hackov na vytváranie obsahu. Vysvetľuje najlepšie postupy na vytváranie podriadených tém v programe WordPress. Kniha je určená pre všetky typy používateľov systému WordPress, od začiatočníkov až po pokročilých vývojárov. Je to tiež dobré čítanie pre firmy alebo značky používajúce WordPress.

Autor: Michael Cordova

To je všetko.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie knihy WordPress, ktoré si môžete tento rok prečítať. Môžete si tiež vyskúšať odborné tipy najlepších služieb a telefónnych systémov pre firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map