10 najlepších podnikových telefónnych služieb VoIP pre malé podniky (2020)

najlepšie obchodné telefónne služby


Chcete najlepšiu obchodnú telefónnu službu pre váš web WordPress? Mnoho malých podnikov integruje online telefónny systém do svojich webových stránok, aby sa okamžite spojilo so svojimi používateľmi. Ide o doplnkovú službu na živé rozhovory, e-mailovú podporu a ďalšie riešenia na trhu. Vďaka telefónnej službe pre malé podniky môžete svojich používateľov zapojiť okamžite. Táto príručka obsahuje niektoré z najlepších obchodných telefónnych liniek začínajúcich zadarmo na 30 dolárov mesačne.

Zoznam najlepších telefónnych služieb pre malé podniky

Pracovná telefónna služba
1. Nextiva19,95 USD / mesiac.Najjednoduchšia obchodná telefónna služba
2. RingCentral19,99 $ / mesiac.Najlepší poskytovateľ telefónnych služieb typu všetko v jednom
3. Phone.com 9,99 $ / mesiac.Najlacnejšia telefónna služba VoIP
4. Kobylka29,99 $ / mesiac.Najlepšie virtuálne telefónne služby
5. 8 × 824,99 $ / mesiac.Najlepšie hosťovaná služba telefónnych služieb
6. Vonage 19,99 $ / mesiac.Najlepšie pokročilá telefónna služba
7. Skype 8,25 USD / mesiac.Najobľúbenejšia online telefónna služba
8. GoogleVoice zadarmoBezplatná obchodná telefónna služba
9. Voiceshot 12 USD / mesiac.Najlepšie auto dochádzkový telefónny systém
10. CallHippo 8 $ / mesiac.Najlepšie freemium virtuálne telefónne služby

Ako si vybrať najlepšie obchodné telefónne služby – najčastejšie otázky

Predtým, ako sa ponoríme a začneme porovnávať rôznych poskytovateľov firemných telefónnych služieb, je vhodné si overiť, či je pre vaše potreby najlepšia stávka s obchodnou telefónnou službou..

Vieme, čo to znamená mať telefónny systém pre malé podniky, ktorý pomohol stovkám používateľov založiť firemnú telefónnu službu. Začnime teda 5 otázok ktoré sme zvykli získavať od našich používateľov.

Ak by ste radšej strihali priamo k naháňačke a skočili k porovnaniu, pozrite sa sem.

# 1. Čo je to obchodná telefónna služba VoIP?

VoIP je skratka pre protokol VoIP (Voice over Internet Protocol), známy tiež ako internetové telefonovanie. VoIP umožňuje používateľom telefonovať cez internet.

Na rozdiel od tradičných telefónnych služieb obsahuje služba podnikových telefónnych služieb VoIP širokú škálu ďalších funkcií, za ktoré nemusíte platiť navyše, ako napríklad presmerovanie hovorov, čakanie hovorov, hlasová schránka, identifikácia volajúceho a ďalšie. Navyše môžete posielať dokumenty, keď ste v konverzácii s používateľmi.

# 2. Potrebujete službu VoIP / Business Phone Service?

VoIP / firemná telefónna služba je úplne odlišná od tradičného telefónneho systému.

Ak ste malá firma, možno budete chcieť zvážiť zakúpenie služby telefónnej služby z nasledujúcich dôvodov:

 • Jedno číslo môžete zdieľať medzi viacerými používateľmi súčasne.
 • Na prijímanie a uskutočňovanie hovorov môžete použiť stolný telefón, mobil alebo počítač.
 • Pre zvýšenie produktivity môžete sledovať trvanie hovoru, čas podržania, čakaciu dobu a celkové využitie.
 • Na rozdiel od tradičného telefónneho systému sú počiatočné a priebežné náklady relatívne nízke.

# 3. Koľko stojí pevná linka mesačne?

AT&Telefónny plán, ktorý prichádza s kompletnou sadou funkcií, ako je ID volajúceho, čakajúci hovor alebo hlasová schránka, potom plán stojí okolo 35 dolárov. Na druhú stranu, telefónna služba VoIP je nielen lacnejšia (začína na 19,99 dolárov mesačne), ale prichádza aj s priveľa funkcií.

# 4. Koľko stojí telefónne telefónne služby??

Záleží. Spravidla môže služba telefónnej služby stáť kdekoľvek od 20 dolárov za mesiac až 30 dolárov. Ak chcete zistiť, koľko by stála firemná telefónna služba, musíte sa pozrieť na niekoľko faktorov.

 • Počet používateľov: Závisí od počtu používateľov, ktorým chcete poskytnúť prístup k telefónnemu systému.
 • Funkcie telefónu: konferencie, mobilita, integrácia s desiatkami nástrojov CRM atď.
 • Typ telefónneho systému: VoIP, pevná linka, virtuálny telefónny systém

# 5. Pros & Nevýhody – obchodná telefónna služba VoIP verzus pevná linka

Zaujíma vás, ktorá z nich je najlepšou voľbou pre vaše obchodné potreby – pevná linka alebo obchodná telefónna služba? Pozrime sa na kľúčové rozdiely medzi nimi.

 • cenová dostupnosť: Ako je uvedené vyššie, v závislosti od obchodných funkcií sa zdá, že služba telefónnych služieb je lacnejšia ako pevné spojenie.
 • Sada funkcií: Nehovoriac o tom, že služba telefónnych služieb poskytuje priveľa funkcií, ktoré sú pre malé podniky veľmi užitočné.
 • Jednoduchosť prístupu: Pri firemnej telefónnej službe môžete prijímať hovory odkiaľkoľvek a kedykoľvek pomocou zariadenia podľa vášho výberu, zatiaľ čo musíte byť vo svojej kancelárii, aby ste mali prístup k pevnému telefónu alebo si najali recepciu na recepcii, aby ste sa ho mohli zúčastniť.
 • Spoľahlivé pripojenie na internet: Firemná telefónna služba vyžaduje spoľahlivé pripojenie k internetu, zatiaľ čo pevná linka nie. Počas výpadku internetu vaše obchodné telefónne hovory pôjdu priamo do hlasovej pošty.

10 obchodných poskytovateľov VoIP telefónov (porovnané & hodnotil)

 1. Nextiva – Najlepšia / najjednoduchšia obchodná telefónna služba
 2. RingCentral – Najlepší poskytovateľ telefónnych služieb typu všetko-v-jednom
 3. Phone.com – Najlacnejšia telefónna služba VoIP
 4. koník – Najlepšie služby virtuálnych telefónov
 5. 8 × 8 – Najlepšie hosťovaná služba telefónnej služby
 6. Vonage – Najlepšie vyspelé telefónne služby
 7. skype – Najobľúbenejšia online telefónna služba
 8. #GoogleVoice – Bezplatná obchodná telefónna služba
 9. Voiceshot – Najlepší telefónny systém s automatickým obsluhou
 10. CallHippo – Najlepšie freemium virtuálne telefónne služby

1. Nextiva: Najlepší / najjednoduchší obchodný telefónny servis

Nextiva

Nextiva je jednou z najobľúbenejších služieb telefónnych a presmerovacích hovorov pre malé podniky. Ľahko sa používa a ponúka úžasné funkcie. Nextiva je cenovo dostupná služba, čo znamená, že webové stránky pre malé podniky z nej môžu ľahko profitovať. Má webový panel na správu hovorov, hlasových správ a faxov.

Spoločnosť Nextiva má službu VOIP, ktorá vám umožňuje uskutočňovať bezplatné domáce hovory, smerovanie hovorov, prenos hlasových správ do e-mailov a ďalšie. Ich VOIP služba je pokročilá, ale priateľská pre začiatočníkov a ľahko sa používa. Okrem toho je primárnou výhodou používania spoločnosti Nextiva to, že vám poskytne registrované bezplatné číslo, čo znamená, že vaši používatelia sa s vami môžu bezplatne spojiť. Ponúka aj ďalšie služby, ako sú živé rozhovory, analýza hovorov, CRM atď.

Cena: Od 19,95 dolárov mesačne bez poplatkov za nastavenie. Ak chcete získať najlepšiu cenu, pozrite si náš kupón Nextiva!

2. RingCentral: najlepší poskytovateľ telefónnych služieb typu všetko v jednom

RingCentral

RingCentral je bezproblémová obchodná telefónna služba, ktorú môžu ľahko využívať malé a veľké podniky. Rovnako ako všetky ostatné špičkové obchodné telefónne služby, RingCentral prichádza s možnosťou čakania hovoru, presmerovania hovorov, telefónneho systému s viacerými linkami, presmerovania hovorov, konferenčných hovorov, videokonferencií a ďalších.

Umožní vám zdieľať obrazovky, uskutočňovať bezplatné hovory s ich bezplatnou možnosťou a funguje skvele so službami tretích strán, ako sú Microsoft, Gusto, Dropbox atď. RingCentral má jednoduchý portál na začatie obchodných telefónnych služieb a správu hovorov od používateľov..

Cena: Od 19,99 $ mesačne. RingCentral tiež ponúka ďalšie vlastné plány na splnenie vašich potrieb. Na našej stránke RingCentral kupón nájdete najnovšie ponuky a zľavy.

3. Phone.com: Najlacnejšia telefónna služba VoIP

Phone.com

Phone.com je najlepšia obchodná telefónna služba pre malé podniky. Dodáva sa so službou smerovania hovorov, presmerovaním hovorov, faxom, identifikáciou volajúceho, viacriadkovým (konferenčným) volaním a ďalšími. Phone.com má aplikácie aj webové panely na správu hovorov online.

Majú lacnú firemnú telefónnu linku pre mnoho európskych krajín a Kanadu, čo umožňuje ich používateľom rozšíriť svoje podnikanie do týchto krajín. Phone.com ponúka integráciu s mnohými CRM softvérmi na trhu vrátane Zoho a Salesforce.

Cena: Je dodávaný s platbami za minútu a neobmedzenými cenovými plánmi. Od 9,99 $ mesačne, ak sa platí ročne.

4. GrassHopper: Najlepšie služby virtuálnych telefónov

koník

GrassHopper je najlepší virtuálny telefónny systém pre majiteľov malých firiem. Dodáva sa so všetkými štandardnými funkciami služby VOIP, ako je presmerovanie hovorov, hlasová schránka, identifikácia volajúceho atď. Umožňuje vám uskutočňovať hovory pomocou bežného telefónneho čísla. Ich rozšírenia sa dajú použiť na uskutočňovanie konferenčných hovorov, čo je skvelé pre prichádzajúce stretnutia tímov.

Webový a aplikačný portál sa ľahko používa. Dodáva sa s bezplatnými číslami pre USA, Veľkú Britániu a Kanadu. GrassHopper má viacnásobné rozšírenia o telefónne čísla, bezplatné čísla a márne čísla na uskutočňovanie hovorov online.

Cena: Od 29,99 $ mesačne (1 číslo a až 3 rozšírenia)

5. 8 × 8: Najlepšia hostovaná služba podnikového telefónu

8 × 8 je populárna obchodná telefónna služba na trhu. Je to perfektné riešenie pre začiatočníkov, ktorí na svoje webové stránky začínajú pridávať telefónny podnikový internetový obchod. 8 × 8 má menej funkcií ako priemerné online telefónne riešenie, ale je to užitočné pre majiteľov malých firiem.

Medzi ich služby patrí hlasová schránka, automatické odpovedanie na hovory, text, zdieľanie čísel a ďalšie. Svojim používateľom ponúkajú niekoľko plánov na zabezpečenie ľahkosti a spoľahlivosti.

Cena: Od 24,99 $ mesačne pre každého používateľa (Tiež 250 odchádzajúcich minút do USA a Kanady)

6. Vonage: Najlepšie rozšírené telefónne služby

Vonage

Vonage je ďalšia telefónna služba pre malé podniky, ktorá sa môže použiť na online volanie. Je dodávaný so všetkými štandardnými službami VOIP, plus Amazon Chime, videohovory a ďalšie. Ich prémiové služby majú pre svojich používateľov viac funkcií a ďalšie pokročilé technológie.

Ich webový administračný panel pomáha inteligentne regulovať hovory, vytvárať používateľov a spravovať online komunikáciu.

Cena: Začať z 19,99 dolárov mesačne.

7. Skype: Najobľúbenejšia online telefónna služba

skype

Skype je najobľúbenejší telefónny systém na uskutočňovanie hlasových hovorov a uskutočňovanie videokonferencií na svete. Ponúka neobmedzené bezplatné hovory s ostatnými používateľmi Skype prostredníctvom internetového pripojenia. Ak však chcete telefonovať na medzinárodné alebo miestne čísla, budete potrebovať prémiové kredity.

Je poháňaný spoločnosťou Microsoft, čo znamená, že služba má solídny základ. Môžete tiež získať miestne číslo, ktoré môžu používatelia volať, aby sa s vami mohli spojiť na Skype.

Cena: Základnú verziu si môžete zadarmo stiahnuť. Podnikateľský plán od roku 2007 8,25 dolárov mesačne.

8. Google Voice: Bezplatná firemná telefónna služba

Google Voice

Google Voice je flexibilná obchodná telefónna služba. V porovnaní s plne virtuálnym telefónnym systémom má však menej možností. Je to užitočné pre používateľov chytrých telefónov a majiteľov firiem používajúcich zariadenia, ktoré podporujú produkty Google.

Má bezplatné číslo v USA, hlasovú schránku, nahrávanie hovorov a ďalšie. Google Voice pomáha vytvárať lepšiu komunikáciu medzi vlastníkmi firiem a spotrebiteľmi.

Cena: Bezplatné číslo na uskutočňovanie hovorov, textov a hlasových správ.

9. Voiceshot: najlepší automatický telefónny systém s doprovodom

Voiceshot

Voiceshot je vynikajúca obchodná telefónna služba pre malé webové stránky. Je dodávaný s automatickým respondentom, ktorý umožňuje prijímať hovory kedykoľvek, čo znamená, že ste aktívny aj po pracovnej dobe. Voiceshot vám umožňuje odosielať odchádzajúce správy vašim používateľom. Môžete tiež vytvárať vlastné interaktívne výstupné texty.

Pomáha s plánovaním hovorov a odosiela výstrahy / pripomienky vám a vašim používateľom o hovore. Medzi ďalšie funkcie patrí upozornenia na tiesňové volania, integrácia a ďalšie.

Cena: Začať z 12 dolárov mesačne.

10. CallHippo: najlepšia služba Freemium Virtual Phone Service

CallHippo

CallHippo je jedným z najpopulárnejších systémov virtuálnych telefónov na svete. Má štandardné funkcie VOIP, ako je telefónne číslo, ID volajúceho, presmerovanie hovorov atď. Na uskutočňovanie hovorov pomocou CallHippo nepotrebujete stolný telefón, pretože všetko je spravované z ich online portálu..

Má jednoduchý webový portál na vytváranie používateľov, správu hovorov a ďalšie. Môžete tiež vytvárať oddelenia a presmerovať hovory na konkrétnych odborníkov. Patrí medzi niektoré z lacných služieb telefónnej linky pre malé podniky.

Cena: Základné nastavenie je zadarmo až pre 2 používateľov. Počiatočná forma prémiových programov 8 dolárov mesačne.

Aká je najlepšia služba VoIP pre malé podniky?

Uvádzame rýchlu rekapituláciu najlepších poskytovateľov telefónnych služieb pre malé podniky.

Obchodná telefónna službanákladyZnámy pre
1. Nextiva19,95 USD / mesiac.Najjednoduchšia obchodná telefónna služba
2. RingCentral19,99 $ / mesiac.Najlepší poskytovateľ telefónnych služieb typu všetko v jednom
3. Phone.com 9,99 $ / mesiac.Najlacnejšia telefónna služba VoIP
4. Kobylka29,99 $ / mesiac.Najlepšie virtuálne telefónne služby
5. 8 × 824,99 $ / mesiac.Najlepšie hosťovaná služba telefónnych služieb
6. Vonage 19,99 $ / mesiac.Najlepšie pokročilá telefónna služba
7. Skype 8,25 USD / mesiac.Najobľúbenejšia online telefónna služba
8. GoogleVoice zadarmoBezplatná obchodná telefónna služba
9. Voiceshot 12 USD / mesiac.Najlepšie auto dochádzkový telefónny systém
10. CallHippo 8 $ / mesiac.Najlepšie freemium virtuálne telefónne služby

Aj keď existuje veľa možností, sme presvedčení, že spoločnosť Nextiva vyčnieva od ostatných vďaka svojim cenovo dostupným plánom a funkciám po vybalení z krabice..

RingCentral je dobrou alternatívou k spoločnosti Nextiva. Ak hľadáte lacnejšie riešenie, najlepšou voľbou by mohla byť služba Phone.com.

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol objaviť najlepšie obchodné telefónne služby. Ak sa vám tento článok páčil, mali by ste si tiež pozrieť našu príručku k 9 najlepším doplnkom technickej podpory pre WordPress pre zákaznícku podporu..

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map