10 najlepších poskytovateľov hostingu e-mailov do roku 2020 (porovnané a skontrolované)

Best-email-hosting poskytovatelia


Hľadáte najlepších poskytovateľov hostingu e-mailov pre svoju malú firmu?

Ak ste si zakúpili webhostingovú službu na spustenie podnikania online, možno ste si všimli, že mnoho hostingových služieb ponúka zabudovanú možnosť hostenia e-mailov..

Aj keď je to skvelá vec pre každého, kto práve začal, pre mnohých je to nevýhoda. A najväčšou z nich sú obmedzené funkcie. To je, keď e-mail hostingové služby prídu na obraz. Na rozdiel od zabudovaných možností ponúkaných webhostingovými službami, pomocou e-mailových hostingových služieb môžete zabezpečiť, aby bol každý e-mail, ktorý odošlete, doručený vašim používateľom..

Okrem toho môžete mať úplnú kontrolu nad svojimi e-mailmi. A vďaka ich úžasnej podpore sa môžete sústrediť výlučne na svoju firmu bez toho, aby ste sa museli obávať niečoho, čo sa týka jej konfigurácie alebo nastavení.

Ako nájsť najlepšieho poskytovateľa hostingu e-mailov

Vo všeobecnosti existuje niekoľko faktorov, ktoré je potrebné zvážiť skôr, ako sa rozhodnete pre dobrého poskytovateľa e-mailových služieb. Pozrime sa na niektoré z nich:

 • Vlastná doména: Vždy skontrolujte, či vám umožňuje používať vlastnú e-mailovú doménu.
 • Záruka doručenia: Je pravdepodobné, že vaše e-maily sa dostanú do doručenej pošty príjemcov namiesto do priečinka so spamom.
 • Kapacita odosielania súboru: Skontrolujte, či vám poskytovateľ e-mailového hostingu umožňuje odosielať z vášho účtu obrovské súbory. Čím väčšie súbory môžete poslať, tým lepšie.
 • uptime: Nemá zmysel vyberať hostingovú službu, ak nemôže zaručiť 99,9% dostupnosti.
 • bezpečnosť: Udržiavanie e-mailov bez spamov alebo iných škodlivých hrozieb je nesmierne dôležité.

1. Bluehost: E-mailový hosting s bezplatnou e-mailovou doménou

Bluehost email

Bluehost je jedným z najobľúbenejších a najlepších poskytovateľov e-mailového hostenia, ktorý ponúka popri webhostingu aj služby e-mailového hostingu. Vďaka týmto službám môžete mať bezplatnú doménu na celý rok a vytvárať neobmedzené e-maily pre svoje podnikanie. Vďaka robustnej bezpečnosti prostredníctvom protokolu IMAP si môžete byť istí, že vaše e-maily sú vždy chránené pred potenciálne zraniteľnými hrozbami. Ponúka tiež 3 rôzne riešenia pre webmail, aby bola vaša pošta v bezpečí.

Bluehost umožňuje vytvoriť 5 e-mailových účtov s akýmikoľvek plánmi webhostingu. Nemusíte sa tiež obávať o svoju dobu prevádzkyschopnosti, pretože spoločnosť Bluehost má vynikajúce výsledky pri údržbe 99,99% dostupnosti..

Prečítajte si našu úplnú recenziu o službe Bluehost tu.

2. SiteGround: Najlepší zabezpečený poskytovateľ e-mailových služieb

E-mailový hosting na webe

SiteGround je ďalší fantastický poskytovateľ e-mailového hostenia, ktorý si môžete vyskúšať. Už sa etablovala ako popredný poskytovateľ webhostingových služieb pre malé a veľké podniky. A jeho e-mailové hostingové služby sú rovnako dobré, pokiaľ ide o funkcie a možnosti zabezpečenia.

Výberom SiteGround môžete poslať až 400 e-mailov za hodinu. Každý e-mail, ktorý odošlete, môže mať až 40 príjemcov. Ak sa e-mail nedoručí, automaticky sa pokúsi o odoslanie do 24 hodín. Môžete si tiež byť istí bezpečnosťou svojich e-mailov, pretože v predvolenom nastavení umožňuje funkciu SpamExpert pre každého používateľa.

Prečítajte si našu úplnú recenziu na webeGround tu.

3. HostGator: najlepší e-mailový hosting s neobmedzeným počtom e-mailových adries

HostGator, bezplatné migračné služby

HostGator je ďalší úžasný poskytovateľ e-mailových hostingových služieb, ktorý svojim používateľom ponúka zabezpečené a výkonné e-mailové hostingové služby. Umožňuje vám hosťovať vaše e-maily na vašom vlastnom serveri. Po vytvorení e-mailu môžete k nim pristupovať prostredníctvom webmailu alebo telefónu pomocou nastavenia webového klienta podľa vášho výberu.

Najlepšie na tom je, že pri akýchkoľvek plánoch získate neobmedzený počet e-mailových účtov. HostGator garantuje dostupnosť 99,98%.

4. G Suite: Firemné e-maily s Gmailom

E-maily GSuite, hosting e-mailov

GSuite nie je iba váš priemerný poskytovateľ e-mailového hostingu. Je to kompletný nástroj na správu podniku, ktorý vám umožňuje úplný prístup ku všetkým nástrojom na organizáciu a zabezpečenie spoločnosti Google. To vám môže pomôcť zefektívniť vaše podnikanie bez akejkoľvek odbornej pomoci.

Ponúka možnosti príloh e-mailov s veľkosťou 25 MB a umožňuje vám tiež vytvárať neobmedzený počet skupinových e-mailov. Okrem služby Gmail pre firmy vám poskytuje prístup ku všetkým aplikáciám Google vrátane Disku Google, Dokumentov, Hlasu atď.
Naučte sa, ako vytvoriť profesionálny e-mail s balíkom G Suite.

5. Hosting A2: Hosting e-mailov s garantovanou zárukou

@ Hosting, bezplatná migrácia

A2 Hosting ponúka zabezpečené a spoľahlivé e-mailové hostingové služby, ktoré zaisťujú, že vaše e-maily sa odosielajú a prijímajú bez problémov. Ako poskytovateľ webhostingu ponúkajú aj neobmedzené e-mailové adresy s možnosťou presmerovania a automatickej odpovede. Môžete tiež mať neobmedzenú kapacitu úložiska, kde sa uložia všetky vaše správy, kým ich sami neodstránite.

A2 Hosting automaticky zálohuje všetky vaše správy, aby sa zaistilo, že je všetko bezpečné a zabezpečené. Ich užívateľsky prívetivý cPanel uľahčuje konfigurácie a nastavenia. Najlepšie na serveri A2 Hosting je to, že poskytujú záruku vrátenia peňazí kedykoľvek za nevyužitú službu.

Tu je viac informácií o hostovaní A2.

6. Liquid Web: E-mail hosting s Managed Hosting

Liquid Web, e-mail hosting

Liquid Web je ďalšou spoľahlivou službou hostenia e-mailov, ktorá ponúka skvelé funkcie. Štandardný plán ponúka 25 GB úložného priestoru a podporuje 50 MB príloh. Umožňuje tiež ľahko importovať e-maily z iných platforiem, ako sú Gmail a Outlook.

V prípade potreby môžete mať flexibilitu na nastavenie e-mailových filtrov a pravidiel. Okrem toho ponúka prístup POP, SMTP, IMAP a kvalitnú ochranu proti spamu. Ponúka niekoľko plánov s rôznymi funkciami. Čím vyšší je váš plán, tým viac funkcií môžete mať.

Prečítajte si našu recenziu na webe Liquid Web tu.

7. iPage: Najlacnejší poskytovateľ e-mailového hostingu

iPage

iPage je ďalšou službou na hosťovanie e-mailov, pomocou ktorej môžete pre svoju firmu vytvárať neobmedzené e-mailové adresy. Je to vynikajúca voľba pre majiteľov malých firiem, ktorí potrebujú vytvárať e-mailové adresy pre svojich zamestnancov.

Ponúka tiež funkciu preposielania e-mailov a automatickej odpovede, ktorá vám uľahčuje zostať v kontakte so svojimi klientmi aj v neprítomnosti. Ponúka podporu IMAP, aby bol váš e-mailový účet chránený pred hrozbami.

Viac informácií o službe iPage nájdete tu.

8. InMotion Hosting: Ešte jedna e-mailová hostingová platforma

InMotion Hosting je úžasná platforma na hosťovanie e-mailových adries pre tých, ktorí hľadajú e-mail a webhosting v podnikovej sfére. Môžete mať takmer každú funkciu, ktorú budete potrebovať na správu svojich firemných e-mailov. Od filtrovania e-mailov, cez automatické odpovedanie až po spamové e-maily na čiernej listine, ponúka svojim používateľom vynikajúce funkcie.

Na nastavení e-mailu môžete pracovať priamo z jeho užívateľsky prístupného cPanel.

Tu je viac informácií o hostení InMotion.

9. GoDaddy: E-mailový hosting priateľský pre začiatočníkov

E-maily GoDaddy

GoDaddy bol vždy začiatočník pre začiatočníkov nastavovať e-maily, domény a webhosting.

GoDaddy ponúka až 50 GB úložnej kapacity a zaručuje 99,99% dostupnosti. Umožňuje vám tiež odosielať faktúry, spravovať schôdzky, sledovať počet najazdených kilometrov pomocou aplikácií Bookings, Outlook, Customer Management a MileIQ..

Viac informácií o GoDaddy nájdete tu.

10. Kancelária 365: Obchodné e-maily s programom Outlook

Kancelária 365

Office 365 je jedným z najlepších poskytovateľov e-mailového hostingu, ktorý vám umožní podnikový e-mailový hosting pre malé a veľké podniky. To vám umožní prispôsobiť a uložiť každý e-mail, ktorý dostanete. Ich služby môžete využiť na spoluprácu medzi rôznymi oddeleniami a miestami. Môžete tiež spravovať rôzne úlohy a zapájať sa do tímovej práce s programom Microsoft Planner. Takéto funkcie vám uľahčia chod, správu a zefektívnenie vášho podnikania.

Toto sú niektoré z e-mailových hostingových služieb, ktoré si môžete zvoliť. Dúfame, že tento článok vám pomôže vybrať najlepšie služby hosťovania e-mailov pre váš firemný e-mail. Môžete tiež vyskúšať najlepších poskytovateľov e-mailových marketingových služieb na trhu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map