10 najlepších poskytovateľov poplatkov za hosting SSL do roku 2020 (porovnané)


Hľadáte pre svoje webové stránky poskytovateľa hostingu SSL zadarmo?

Certifikát SSL uchováva všetky citlivé informácie šifrované na vašom webe. Pri návšteve vašich stránok zobrazuje vedľa panela s adresou v prehliadači používateľov aj bezpečnostný zámok.

Dôrazne odporúčame, aby ste si vybrali poskytovateľa webhostingu, ktorý ponúka zadarmo certifikát SSL pre vaše stránky.

Čo je to SSL a ako to funguje

SSL je štandardné bezpečnostné opatrenie, ktoré vytvára šifrované prepojenie medzi prehliadačom každého návštevníka a vašim webovým serverom.

Ak predávate produkty, musíte mať certifikát SSL, aby ste sa uistili, že informácie, ktoré zhromažďujete od svojich zákazníkov, sú chránené. Keďže sa vedľa panela s adresou zobrazuje ikona zámku, mať certifikát SSl pomáha posilňovať dôveru medzi publikom.

Na druhej strane webová stránka bez SSL je označená ako bezpečná vedľa panela s adresou. Nehovoriac o tom, že je dôležité mať pre váš web certifikát SSL.

Pozrime sa na niekoľko bezplatných spoločností poskytujúcich SSL.

Viac informácií o pridávaní SSL na svoje webové stránky nájdete tu.

1. Bluehost

Bluehost

Bluehost je jednou z najpopulárnejších webhostingových služieb, ktorá svojim používateľom ponúka skvelé hostingové služby SSL. Môžete mať bezplatný názov domény pre prvý rok a bezplatný certifikát SSL pre svoje stránky.

Poskytujú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže pri zrušení predplatného webhostingu môžete získať plnú náhradu.

2. SiteGround

SiteGround Web Hosting, bezplatná ssl

SiteGround je ďalší úžasný poskytovateľ hostingových služieb SSL, ktorý tiež ponúka bezplatné SSL so všetkými jeho plánmi hostenia. Ak je váš web hosťovaný v inej hostiteľskej spoločnosti, môžete svoj web migrovať na server SiteGround ZDARMA.

Ponúka tiež robustné zabezpečenie, špičkovú technickú podporu a plne spravované hostingové služby podľa vašich potrieb. Môžete mať tiež bezplatné denné zálohy, neobmedzené e-mailové účty a ešte oveľa viac.

3. InMotion Hosting

InMotion Hosting, bezplatné SSL

InMotion hosting je populárny poskytovateľ hostingových služieb SSL, ktorý vám umožňuje chrániť vaše webové stránky pomocou bezplatného SSL. Okrem toho ponúka vynikajúce funkcie, ktoré vám pomôžu rozvíjať vaše podnikanie. Vďaka plánu hostenia InMotion získate bezplatný názov domény, neobmedzenú šírku pásma, úložisko SSD a oveľa viac.

Na rozdiel od tu uvedeného iného hosťovania SSL ponúka InMotion automatické zálohovanie, takže môžete svoj web rýchlo obnoviť kedykoľvek, kedykoľvek budete chcieť. Ich priateľský podporný tím je k dispozícii 24 hodín denne.

Prečítajte si našu úplnú recenziu o hostovaní InMontion tu.

4. Hostinger

Hostinger, bezplatná ssl

Hostinger je ďalší úžasný poskytovateľ hostingových služieb SSL, ktorý ponúka bezplatné SSL so svojimi hostingovými plánmi. Ak sa rozhodnete pre vyšší plán, ponúka vám tiež bezplatné doménové meno pre vašu firmu.

Hostinger ponúka neobmedzené funkcie webhostingu, aby ste rozšírili svoje podnikanie. Môžete mať aj bezplatného tvorcu webových stránok, vysoko kvalitný zdieľaný hosting, optimalizovaný hosting WordPress a ďalšie. Ich podpora 24/7 je jednou z najlepších možností podpory v odvetví webhostingu.

5. GreenGeeks

GreenGeeks, bezplatná ssl

GreenGeeks je ďalší fantastický poskytovateľ SSL, ktorý si môžete vyskúšať. Ponúkajú rýchly, bezpečný a ekologický hostingový servis WordPress s bezplatným certifikátom SSL na zabezpečenie vašich webových stránok.

Poskytujú tiež bezplatnú migračnú službu, takže ak ste hosťovaní inde, môžete svoj web migrovať na server GreenGeeks zadarmo. Sú tiež poskytovateľom hosťovania SSL priateľského k vývojárom a tvrdia, že sú ekologickým poskytovateľom č. 1.

6. iPage

iPage Web Hosting, bezplatné SSL

Aplikácia iPage je ďalšou možnosťou, ktorá si zaslúži vašu pozornosť. S aplikáciou iPage môžete mať k dispozícii bezplatný protokol SSL, bezplatný tvorca webov pre drag and drop, e-mailové adresy, prenos domén a mnoho ďalšieho.

Po dokončení nastavenia môžete získať stovky šablón pre tvorcu stránok. Získate tiež bezplatné reklamné kredity v hodnote 200 USD.

7. HostGator

HostGator hosting, bezplatná ssl

HostGator je ďalšou fantastickou možnosťou získania bezplatného SSL pre vaše stránky. V závislosti od vášho plánu hostenia môžete mať pre svoje stránky až neobmedzené názvy domén. Zahŕňa to aj bezplatnú doménu, nemeranú šírku pásma a inštaláciu WordPress jedným kliknutím.

S HostGator môžete mať robustné zabezpečenie pre svoje stránky. To znamená, že už nemusíte robiť kompromisy vo svojej bezpečnosti. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu recenziu na serveri HostGator.

8. Motor WP

WP Engine. SSL zadarmo

WP Engine ponúka kompletný riadený hosting WordPress, ktorý je rýchly, bezpečný a spoľahlivý. Hosting ponúka prémiové témy a rámec genézy bez akýchkoľvek dodatočných nákladov. V závislosti od plánu, pre ktorý sa rozhodnete, môžete mať neobmedzených návštevníkov, až 1 TB miestneho úložiska a 400 GB + šírku pásma okrem iných funkcií.

Získate tiež bezplatné SSL, 35+ tém StudioPress, podporu 24 * 7 a ďalšie. S WPEngine môžete svoj web uviesť do prevádzky s úplnou bezpečnosťou v žiadnom momente.

Viac informácií o WPEngine nájdete tu.

9. Dreamhost

Dreamhost, zadarmo ssl

DreamHost ponúka najspoľahlivejšiu hostingovú službu SSL pre vaše online podnikanie. S DreamHost získate zadarmo SSL, rýchle úložisko SSD, predinštalované WordPress a mnoho ďalšieho. Ak chcete ponúknuť dvojitú úroveň zabezpečenia, každý deň automaticky zálohuje vaše stránky. Môžete tiež ľahko kontaktovať technickú podporu a získať tak technickú pomoc.

Ak sa chcete dozvedieť viac o DreamHost, prečítajte si našu kompletnú recenziu svojich hostingových služieb.

10. HostPapa

HostPapa Hosting Recenzie, zadarmo ssl, ssl

HostPapa je ďalšou vynikajúcou možnosťou na získanie bezplatného SSL pre váš web. HostPapa ponúka všetko, čo potrebujete pre svoje podnikanie online.

Na rozdiel od iných hostiteľských platforiem vám HostPapa umožňuje hosťovať 2 doménové mená so štartovacím plánom. Ponúka tiež nástroj na tvorbu webových stránok a umožňuje vám tiež nastaviť internetový obchod.

To je všetko! Dúfame, že vám tento článok pomôže.

Ak chcete na svoju stránku pridať dvojitú vrstvu ochrany, môžete pridať bezpečnostný doplnok. Tu je zoznam niektorých najlepších doplnkov zabezpečenia, ktoré môžete nainštalovať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map