10 najlepších služieb podpory WordPress 24/7 na správu vašich stránok

Najlepšie služby podpory WordPress


Hľadáte najlepšie 24/7 služby podpory WordPress?

Služby podpory a údržby WordPress vám pomáhajú spravovať vaše webové stránky, ako napríklad monitorovanie a aktualizácia jadra WordPress, tém a doplnkov, zálohovania, optimalizácie výkonu atď..

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších služieb podpory WordPress 24/7, ktoré môžete použiť na správu svojich webových stránok.

Prečo potrebujete služby podpory WordPress?

Údržba webovej stránky WordPress môže byť náročnou úlohou, najmä ak nie ste technicky zdatní. Aj keď máte správne technické zručnosti, možno nebudete chcieť každý deň vyhradiť jednu hodinu na správu svojho webu WordPress. Namiesto udržiavania WordPress sa môžete zamerať na produkciu skvelého obsahu a rozširovanie svojho online obchodu.

Tu je niekoľko vecí, s ktorými vám môže služba podpory WordPress pomôcť.

 • zabezpečenia: Chráňte svoje webové stránky pred hackermi a škodlivým softvérom.
 • Monitorovanie dostupnosti: Udržujte svoj web WordPress neustále v prevádzke.
 • výkon: Optimalizujte svoj web pre rýchlosť a výkon.
 • analytika: Sledujte návštevnosť svojich webových stránok a získajte užitočné informácie.
 • aktualizovať: Aktualizujte svoje základné témy WordPress a doplnky bez toho, aby ste prerušili svoje stránky.

Každá služba podpory WordPress je jedinečná. Predtým, ako si najmete profesionálneho vývojára alebo podpornú službu WordPress, dvakrát skontrolujte, či poskytujú správne služby pre vaše potreby.

Pozrime sa na niektoré z najlepších dostupných služieb podpory WordPress 24/7.

1. Buffy WP

Buffy WP

WP Buffs je populárna služba podpory a správy WordPress 24/7. Má vzdialený tím, ktorý pracuje nepretržite, aby vám pomohol vyriešiť akékoľvek problémy s vašimi webovými stránkami. Ich služba vám umožňuje prístup k iThemes Security Pro, najlepšiemu bezpečnostnému doplnku WordPress.

Táto služba tiež odporúča použiť WP Rocket na optimalizáciu rýchlosti.

2. FixRunner

FixRunner

FixRunner je cenovo dostupná služba pomoci a podpory WordPress. Okrem monitorovania a údržby sa môžete spoľahnúť aj na opravu FixRunner, aj keď ide o rýchlu opravu alebo vývojovú úlohu. Spravujú tiež vaše aktualizácie WordPress pre témy a doplnky.

Ich tím pre monitorovanie webových stránok zaisťuje, že vaše stránky sú v prevádzke 24 hodín denne, 7 dní v týždni, takže môžete mať pokoj. Poskytujú tiež službu cloudového zálohovania na ukladanie záloh a obnovu vašich webových stránok v priebehu niekoľkých minút.

3. Starostlivosť o lokalitu WP

Starostlivosť o lokalitu WP

WP Site Care je služba podpory a údržby WordPress. Ich tím zaisťuje, že vaše webové stránky fungujú rýchlo a bezpečne. Monitoruje váš web 24/7, aby vám poskytol pokoj, takže sa môžete sústrediť na rozširovanie svojho podnikania namiesto toho, aby ste trávili čas správou servera..

Vďaka automatizovanému zálohovaniu sa databáza, súbory a obrázky na vašom webe ukladajú mimo cloud v cloude. Služba WP Site Care tiež optimalizuje výkon vašich webových stránok.

4. Technická podpora WP

Technická podpora WP

Technická podpora WP je služba pomoci a podpory WordPress. Ak váš web čelí nejakému problému, môžete odoslať žiadosť a jeho tím podpory vám pomôže vyriešiť ho.

Môžete použiť ich online portál podpory zákazníkov na prístup k svojim prehľadom a spojenie s tímom podpory. Zahŕňa všetky potrebné služby, ako je monitorovanie webových stránok, zálohy, aktualizácie a optimalizácia výkonu.

5. WP SitePlan

SitePlan WP

WP SitePlan ponúka údržbu a plány údržby WordPress. Poskytuje bezpečnostné riešenia na ochranu vašich webových stránok pred hackermi a škodlivým softvérom. Medzi ďalšie služby patrí oprava chýb a sledovanie vašich webových stránok. Optimalizuje databázu a zaisťuje, aby vaše stránky bežali bez chýb.

Môžete sa spoľahnúť na WP SitePlan pre sledovanie prevádzkyschopnosti, sledovanie analytikov a bezproblémovú inštaláciu aktualizácií. Poskytujú tiež podporu obchodom WooCommerce.

6. Krivka WP

Krivka WP

WP Curve je prémiová služba podpory WordPress. Ich tím odborníkov a vývojárov programu WordPress pracuje nepretržite na riešení problémov s vašimi webovými stránkami. Medzi ich významné služby patrí bezpečnosť webových stránok, optimalizácia rýchlosti, zvýšenie návštevnosti a zníženie miery odchodov.

Môžete zadať akékoľvek úlohy, ako napríklad oprava chýb, vývoj webových stránok, aktualizácie atď. A úloha splnia v stanovenom čase. Poskytujú tiež živé chatovacie zariadenie na spojenie so svojím tímom.

7. Údržba

Maintainn

Údržba je služba podpory a údržby WordPress. Poskytuje riešenia pre návrh, vývoj a údržbu webových stránok WordPress. Je integrovaná so spoločnosťou Sucuri, aby zabezpečila prvotriednu bezpečnosť a nepretržité monitorovanie vášho webu.

Medzi ďalšie dôležité funkcie patria aktualizácie jadra, tém a doplnkov WordPress. S Maintainn môžete vytvárať zálohy mimo pracoviska a rýchlo ich obnovovať bez straty akýchkoľvek údajov.

8. WordXpress

WordXpress

WordXpress je vynikajúcou podporou, údržbou a marketingovým riešením pre WordPress. Zahŕňa pravidelné aktualizácie, zálohy mimo cloud a skenovanie škodlivého softvéru. Poskytuje tiež neobmedzené úpravy, opravy a zmeny pre vaše webové stránky WordPress. Túto službu môžete použiť na sledovanie rýchlosti stránky, ochranu proti spamu a ďalšie.

S programom WordXpress získate moderného tvorcu stránok, prístup k e-mailovému nástroju SendGrid a podporu služby Google Analytics.

9. Správca WP

Správca WP

WP Maintainer je riešenie aktualizácie WordPress, zálohovania a podpory údržby. Spolupracuje so spoločnosťou Sucuri na vytvorení bezpečnostnej vrstvy a na ochrane vašich webových stránok pred hackermi, škodlivým obsahom a škodlivým softvérom.

Ponúka plynulé aktualizácie pre najnovšiu verziu WordPress, tému a doplnky vášho webu. Môžete tiež naplánovať zálohovanie stránok, poslať ich e-mailom alebo stiahnuť na počítači.

10. Fixmysite.com

Fixmysite

Fixmysite vám môže pomôcť opraviť vaše webové stránky WordPress okamžite. Funguje to v 3 jednoduchých krokoch: kontakt, kontrola a oprava. Ponúkajú prispôsobenie témy, migráciu, optimalizáciu rýchlosti a odstránenie škodlivého softvéru z vášho webu WordPress.

Môžete sa s nimi spojiť pre audit lokality a dokonca aj pre nastavenie WordPress. Ponúkajú tiež obchodnú telefónnu službu pre rýchlejšiu komunikáciu.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie 24/7 služby podpory WordPress na správu vašich stránok. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o najlepších doplnkoch technickej podpory pre WordPress, ktorá poskytuje podporu zákazníkom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map