10 najlepších služieb porovnateľných konferenčných hovorov v porovnaní (2020)

ako uskutočniť online konferenčné hovory


Hľadáte najlepší softvér pre konferenčné hovory?

S rastúcim trendom práce na diaľku sa dopyt po softvéri na konferenčné hovory online zaznamenal stúpajúca krivka.

V týchto bezprecedentných dňoch je komunikácia a spolupráca dôležitejšia ako kedykoľvek predtým.

V tomto článku vám ukážeme najlepší softvér pre konferenčné hovory, ktorý vám pomôže zostať v kontakte so svojím tímom.

1. Nextiva

Nextiva, zvolajte konferenciu

Nextiva je jednou z popredných a najspoľahlivejších obchodných telefónnych služieb, ktoré vám umožňujú uskutočniť konferenčný hovor so svojím tímom. Vďaka funkcii Meet-me Conferencing od spoločnosti Nextiva môžete spojiť viacerých volajúcich na rôznych miestach do jedného živého hovoru, čím získate alternatívu k osobným stretnutiam..

Nextiva ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku a pracuje aj na všetkých mobilných zariadeniach. Podporuje tiež CRM, LiveChat a niekoľko ďalších funkcií, ktoré vám pomôžu spravovať vaše podnikanie aj bez fyzickej prítomnosti v kancelárii..

2. RingCentral

RingCentral, konferenčné hovory online

RingCentral je ďalším úžasným poskytovateľom VoIP, ktorý ponúka celý rad služieb, ako sú konferenčné hovory, cloudový telefón typu všetko v jednom, videokonferencie, tímové správy, kontaktné centrum a ďalšie. Môžete ho použiť na pridanie možnosti čakajúceho hovoru, presmerovania hovorov, viacriadkového telefónneho systému a presmerovania hovorov.

Počas videokonferenčného hovoru môžete tiež uskutočňovať bezplatné hovory, telefonické hovory typu cloud, tímové správy a dokonca zdieľať obrazovky.

RingCentral

3. Priblíženie

zoom

zoom je vynikajúcou voľbou, ak hľadáte nástroje na vedenie online stretnutí a videokonferencií. Priblíženie je jednoduché pomocou funkcie Zoom. Zdieľaním odkazu môžete pozvať svojich spolupracovníkov alebo klientov, aby sa na stretnutie zúčastnili. Pozvánku však môžete prijať, iba ak si používateľ stiahne aplikáciu Zoom na svoje zariadenie.

S bezplatným plánom Zoomu môžete viesť stretnutia až do 40 minút. Ak však chcete stretnutie konať dlhšie, musíte svoj plán aktualizovať.

4. BlueJeans

Konferenčné hovory BlueJeans

Modré rifle je jedným z najlepších softvérov, ktorý svojim používateľom ponúka zabezpečené videokonferencie. Toto je vynikajúci zdroj pre každého, kto pracuje na diaľku a potrebuje rýchle videokonferencie so svojimi klientmi.

S BlueJeans je ľahké premeniť akúkoľvek miestnosť na rokovaciu miestnosť. Môžete tiež hostiť webináre, interaktívne podujatia naživo, mestské radnice a ďalšie zariadenia pomocou niekoľkých kliknutí myšou. Na zvýšenie vašej produktivity ponúka funkcie, ako sú živé stretnutia, analýzy, automatické upozornenia a jednodotykový prístup k stretnutiam.

Používatelia môžu mať tiež jednodotykový prístup na stretnutia bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú. Ak chcete chrániť svoju organizáciu pred škodlivými útokmi a chrániť súkromie koncových používateľov, ponúka tiež zabezpečenie podnikovej úrovne.

5. Webex

Cisco Webex

WebEx je ďalší úžasný produkt, ktorý ponúka jednoduché spôsoby vedenia online konferencií na komunikáciu a spoluprácu s klientmi z celého sveta.

Môžete ho použiť na usporiadanie celofiremného stretnutia, usporiadanie živého webinára pre svojich sledovateľov, poskytovanie online školení alebo kurzov a robiť oveľa viac. Pritom môžete využiť niekoľko ďalších funkcií, ako je napríklad zdieľanie obrazovky, prispôsobenie stretnutí atď.

6. Lifesize

LifeSize

s LifeSize, usporiadanie konferenčných hovorov môže byť rýchle a ľahké. Môžete to urobiť odkiaľkoľvek, priamo z mobilu alebo počítača.

Môžete tiež integrovať program Lifesize s tímami spoločnosti Microsoft, Skype for Business, Outlook, Slack, Cisco, Polycom atď. Pre lepšiu produktivitu. Môžete mať tiež bezplatne konektor pre konferenčnú miestnosť. Pomocou tohto softvéru môžete volať zadarmo v 60 rôznych krajinách.

7. Livestorm

Livestorm

Livestorm je ďalším riešením konferenčného hovoru, ktoré je kompatibilné so všetkými prehliadačmi a podporuje aj mobilné hovory. Tento softvér môžete použiť na usporiadanie webových seminárov, videopodcastov a rozhovorov, online kurzov a ešte oveľa viac.

Umožňuje tiež naplánovať stretnutia s klientom alebo zamestnancom. Softvér si môžete vyskúšať zadarmo. Ak sa vám páči, môžete ho kedykoľvek inovovať.

8. Zoho Meetings

Zoho stretnutia

Zoho stretnutia môže byť perfektným riešením, ak chcete organizovať online konferencie alebo organizovať živý webinár. Má vynikajúce možnosti, ktoré vám umožňujú zaznamenávať vaše relácie, prezentovať prezentácie a dokonca sťahovať úplné záznamy.

Platforma je mimoriadne bezpečná, takže sa nemusíte obávať porušenia súkromných údajov. Umožňuje vám pridať ľudí na vaše stretnutie a tiež môžete moderovať svoje publikum.

9. UberConference

UberConference

s UberConference, Váš spolupracovník alebo klient sa môžu k schôdzi pripojiť jednoduchým kliknutím na adresu URL, ktorú s nimi zdieľate. Nemusia ani sťahovať žiadnu aplikáciu.

Tento softvér je kompatibilný s vašim prenosným počítačom, tabletom a dokonca aj s mobilným telefónom. Vďaka hlasovej inteligencii môžete mať tiež k dispozícii kompletný prehľadateľný prepis vašich stretnutí.

10. Join.me

Pridaj sa ku mne

Pridaj sa ku mne je ďalšia platforma, ktorá vám umožňuje uskutočňovať hovory alebo sa k nim pripojiť zadarmo. Ponúka vám bezplatnú skúšobnú dobu 14 dní. Počas skúšobného obdobia si môžete vyskúšať jeho možnosť hlasového hovoru a videohovoru, ktorá sa dá integrovať do kalendára.

Ak ho používate na videokonferenciu, máte tiež možnosť prispôsobiť svoje pozadie. Navyše získate výkonné funkcie, ako je nahrávanie zvuku, plánovanie a ďalšie.

Toto sú niektoré z najlepších online programov pre konferenčné hovory, ktoré môžete použiť. Dúfame, že sa vám tento článok páčil. Môžete si tiež prečítať náš článok o tom, ako pridať tlačidlo hovoru na svoj web WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map