10 najlepších webhostingov v Austrálii (2020), výsledky testov rýchlosti

Najlepšie austrálske webhostingové spoločnosti


Hľadáte najlepší austrálsky web hosting? Pri vytváraní webových stránok je dôležité vybrať si najlepšiu webhostingovú službu, aby ste získali potrebnú rýchlosť, výkon, bezpečnosť a podporu. Výber nesprávneho hostiteľa webu môže spôsobiť, že vaše webové stránky nebudú spoľahlivé, čo môže mať negatívny vplyv na návštevnosť vašich webových stránok, SEO a dokonca aj na konverzie..

V tomto článku sa s vami podelíme o naše tipy na 10 najlepších austrálskych webhostingových služieb. Nie všetci poskytovatelia webhostingu v tomto zozname majú sídlo v Austrálii, ale všetci sú schopní poskytovať kvalitné služby, ktoré hľadáte.

Začnime.

Web Hosting Australia Review: Náš proces

Skôr ako sa dostaneme do našich 10 najlepších tipov na najlepší webhosting v Austrálii, chceme zdieľať náš proces kontroly webhostingu IsItWP..

Mnoho webových hostiteľov v tomto zozname sme testovali sami, aby sme vám mohli poskytnúť podrobnú kontrolu. Dúfame, že vám to uľahčí proces výberu najlepšej austrálskej webhostingovej služby. Keďže sme to pre vás urobili, nemusíte strácať čas vyskúšaním rôznych austrálskych webhostingov.

Tieto webové hostitelia sme testovali vykonaním nasledujúcich krokov:

 1. Zaregistrujte sa s najlepšími austrálskymi webhostingovými službami.
 2. Vytvorte testovaciu webovú stránku WordPress.
 3. Pridala sa téma WordPress, obrázky a fiktívny obsah, ktorý odráža živé prostredie webu.
 4. Uskutočnil sa test rýchlosti, aby sa zistilo, ako by stránka fungovala, a zaznamenali sa údaje testu.

Ako vidíte, testujeme týchto webových hostiteľov, preto sme si istí v tomto zozname najlepších austrálskych webhostingových služieb.

Začnime!

1.Rozsah stránok

Siteground-Austrália

 • Čas načítania: 649 ms
 • uptime: 99,98%
 • podpora: 10/10
 • webové stránky: SiteGround.com

Začíname s programom SiteGround »

SiteGround je jednou z najlepších austrálskych webhostingových služieb a sú dôveryhodným webovým hostiteľom viac ako 2 miliónov domén.

Tvorba webových stránok je s programom SiteGround jednoduchá. Môžete si vybrať z bezplatnej inštalácie WordPress (najobľúbenejší systém na správu obsahu na svete) alebo tvorcu webových stránok Weebly. Obidve možnosti vám umožňujú vytvoriť webovú stránku v okamihu.

SiteGround poskytuje špičkovú zákaznícku podporu, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, priameho rozhovoru a lístkov. Takže bez ohľadu na to, aký máte problém, môžete počítať s rýchlym a spoľahlivým vyzdvihnutím a riešením.

Web SiteGround navyše ponúka niektoré z najrýchlejších webhostingov na trhu. Majú dátové centrum umiestnené v Singapure, ktoré najlepšie funguje pre Austráliu, Nový Zéland, Áziu a južný Pacifik a predstihuje mnohých miestnych austrálskych hostiteľov..

Servery v / bližšie k Austrálii: Singapur.

stanovenie ceny: Pravidelné stanovovanie cien začína na 14,95 USD mesačne.

Špeciálna ponuka: Naši používatelia dostanú špeciálnu ponuku 4,95 $ AU / mesiac.

Prečítajte si našu recenziu na webe »

recenzia wpengine2. Motor WP

 • Čas načítania: 582 ms
 • uptime: 99,99%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: WPEngine.com

Začíname s WP Engine »

WP Engine je najobľúbenejší hosting WordPress v Austrálii. Spravovaný hosting WordPress znamená, že služba WP Engine zvládne všetku údržbu vášho webu; všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť vaše stránky a oni urobia všetko ostatné.

Pri každom pláne služby WP Engine získate globálnu sieť CDN (Network Delivery Network), vďaka ktorej bude vaša webová stránka bleskovo rýchla.

Poskytujú tiež 36 prémiových tém, ktoré zahŕňajú zabudované SEO a zabezpečenie, takže si môžete za pár minút vytvoriť profesionálnu webovú stránku. WP Engine tiež ponúka podporu živého chatu 24/7.

Servery v / bližšie k Austrálii: Sydney, Austrália.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na $ 35 / mesiac (USD).

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia 28 USD mesačne (USD).

Začíname s programom WP Engine »

3. A2 Hosting

a2-hosting a Austráliou

 • Čas načítania: 1,28 s
 • uptime: 99,90%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: A2hosting.com

Začíname s hostingom A2 »

A2 Hosting je ďalší z najrýchlejších poskytovateľov webhostingu pre austrálske weby, ktorý ponúka dátové centrá v Singapure a turbo servery, ktoré sú až 20x rýchlejšie.

A2 Hosting je ľahko použiteľný, optimalizovaný pre WordPress, Drupal a Joomla, poskytuje bezplatnú a ľahkú migráciu stránok, ako aj nepretržitú zákaznícku podporu prostredníctvom telefonických, chatových a podporných lístkov..

Vďaka čomu sa A2 Hosting odlišuje od ostatných webhostingov, je ich „kedykoľvek“ záruka vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní s ich poskytovaním služieb do 30 dní, dostanete plnú náhradu. Navyše, po prvých 30 dňoch budete mať nárok na pomerné vrátenie peňazí za všetky nepoužité služby.

Servery v / bližšie k Austrálii: Singapur.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 7,99 $ / mesiac (USD).

Špeciálna ponuka: Cena špeciálnej ponuky začína na iba 2,96 $ / mesiac (USD).

Prečítajte si našu recenziu hostenia A2 »

4. Bluehost

Bluehost a Austráliou

 • Čas načítania: 689 ms
 • uptime: 99,99%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: Bluehost.com

Začíname s Bluehost »

Bluehost je jednou z najpopulárnejších hostingových služieb WordPress na trhu a napája viac ako 2 milióny webových stránok po celom svete.

Bluehost je jedným z najlepších webových hostiteľov pre začiatočníkov, ktorí vytvárajú web Aussie. S každým plánom získate bezplatný názov domény, certifikát SSL, inštaláciu WordPress jedným kliknutím a podporu 24/7. Vďaka službe Bluehost môžete mať svoje stránky pripravené na prevádzku rýchlo a ľahko.

Získate tiež neobmedzenú šírku pásma, a to aj s najlacnejším hostingovým plánom a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Servery v / bližšie k Austrálii: Utah, USA.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 11,41 USD / mesiac.

Špeciálna ponuka: Používatelia IsItWP platia iba AU 3,93 USD mesačne.

Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Bluehost »

5. HostGator

hostgator a Austráliou

 • Čas načítania: 691 ms
 • uptime: 99,96%
 • podpora: 10/10
 • webové stránky: HostGator.com

Začíname s programom HostGator »

HostGator je ďalší úžasný poskytovateľ webhostingu pre začiatočníkov. Ponúkajú bezplatný tvorca webových stránok typu drag and drop a 4 500 šablón webových stránok, bezplatný softvér pre nákupný košík na vytvorenie internetového obchodu, technickú podporu 24/7/365 a ďalšie.

S každým plánom získate aj nemeraný priestor na disku a šírku pásma, neobmedzené e-mailové adresy, ľahko použiteľný ovládací panel a 45-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Či už chcete vytvoriť osobný blog alebo webovú stránku pre malé firmy, hostGator uľahčuje všetkým, ktorí práve začínajú.

Servery v / bližšie k Austrálii: Houston a Utah, USA.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na $ 6,95 / mesiac.

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia iba 2,78 USD mesačne (USD).

Prečítajte si hodnotenie hostgátora »

6. GreenGeeks

zeleno-mágov a Austráliou

 • Čas načítania: 697 ms
 • uptime: 99,92%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: GreenGeeks.com

Začíname s GreenGeeks »

GreekGeeks je ďalší poskytovateľ webhostingu, ktorý je skvelou voľbou pre webové stránky v Austrálii. Hoci v Austrálii nemajú dátové centrá, ponúkajú rýchly rýchly zdieľaný hosting založený na SSD, hosting pre ďalší predajca, VPS a hosting WordPress..

Medzi ich funkcie patrí bezplatný webový tvorca drag and drop, neobmedzený webový priestor, e-mailové účty zadarmo, podpora 24/7 a ďalšie..

GreenGeeks je navyše ekologický webový hostiteľ. Vrátili 3x energiu, ktorú spotrebujú do siete vo forme obnoviteľnej energie.

Servery v / bližšie k Austrálii: Amsterdam, Holandsko.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 9,95 dolárov / mesiac (USD).

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia iba 2,95 USD / mesiac (USD).

Prečítajte si našu recenziu GreenGeeks »

7. WP Hosting

wp-hosting a Austráliou

WP Hosting je 100% austrálsky hosting WordPress. Pôsobia od roku 2008 a sú im dôverované veľké austrálske webové stránky, ako napríklad Univerzita v Melbourne, Melbourne Convention Exhibition Centre, Výber hypotéky, Austrálska jednota a ďalšie.

WP Hosting ponúka denné zálohy, bezplatnú migráciu stránok, ochranu DDoS „vždy zapnutú“, neobmedzený prenos údajov a ďalšie.

Ponúkajú tiež austrálsky podporný tím, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom e-mailu a podpory vstupeniek, a ponúkajú telefonickú podporu v úradných hodinách.

Servery v / bližšie k Austrálii: Sydney, Austrália.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 19 USD / mesiac.

8. Kinsta

KINŠTA-Austrália-best-web-hosting

Kinsta je ďalší plne spravovaný poskytovateľ služieb WordPress, ktorý za vás spravuje všetku údržbu vašich webových stránok. Medzi ich najväčších zákazníkov patria TripAdvisor, Buffer, Ubisoft, Intuit a FreshBooks..

Zahŕňajú bezplatný SSL certifikát a CDN s každým plánom. Medzi ďalšie funkcie patrí možnosť vybrať si vaše dátové centrum, denné zálohovanie a kontroly dostupnosti, bleskové rýchlosti, pracovné oblasti pre vývoj a ďalšie.

Poskytujú tiež odbornú podporu od vývojárov WordPress a 30-dňovú záruku na peniaze.

Servery v / bližšie k Austrálii: Sydney, Austrália.

stanovenie ceny: Pravidelné určovanie cien začína na $ 30 / mesiac (USD).

9. Cloudways

cloudways-best-austrálsky-web-hosting

Cloudways je riadená webová platforma na báze cloudu. Neprevádzajú však vaše webové stránky na svojich vlastných serveroch, namiesto toho si môžete vybrať poskytovateľa cloudových služieb VPS, ako je Google Cloud, Linode alebo Digital Ocean. Tým sa zvýši rýchlosť vášho webu a keďže stále môžete svoj web ovládať z platformy Cloudways, ľahko sa spravuje a získate podporu 24/7.

Cloudways tiež poskytuje spravované zálohy a zabezpečenie, CloudwaysBot (váš vlastný inteligentný pomocník), inštaláciu SSL jedným kliknutím a ďalšie.

Servery v / bližšie k Austrálii: Sydney, Austrália.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na $ 10 / mesiac (USD).

Začíname s Cloudways »

10. VentraIP

ventraIP-best-austrálsky-web-hosting

VentraIP je 100% austrálska webhostingová služba, ktorej dôveruje 150 000 zákazníkov.

Ich plány webhostingu zahŕňajú bezplatný certifikát SSL, hodinové zálohy Acronis, neobmedzenú šírku pásma premium, neobmedzené e-mailové účty, podnikové úložisko SAS SSD spoločnosti Samsung pre vynikajúci výkon a rýchlosť a ďalšie.

Poskytujú tiež nepretržitú zákaznícku podporu od tímu so sídlom v Melbourne, ktorý je dostupný telefonicky alebo eTicket.

Servery v / bližšie k Austrálii: Sydney a Melbourne, Austrália.

stanovenie ceny: Bežné ceny začínajú na 8,95 USD mesačne.

Čo hľadať v najlepšom austrálskom hostingu

Pri výbere najlepšieho austrálskeho webhostingu je potrebné zvážiť niekoľko vecí, aby ste pre svoj web získali najlepší výkon a rýchlosť. Medzi tieto faktory patria:

 1. Umiestnenie servera
 2. Záruka dostupnosti
 3. Základné funkcie
 4. Technická podpora

1. Umiestnenie servera
Ak váš web alebo vaši používatelia sídlia v Austrálii, mali by ste hľadať webhostingovú službu, ktorá má umiestnenia serverov v Austrálii alebo v jej blízkosti. Čím ďalej je webový server ďalej od vašej polohy, tým je pravdepodobnejšie, že sa budete musieť zaoberať problémami, ako sú pomalšie časy načítania, oneskorenie, oneskorenia atď..

2. Záruka dostupnosti
Uptime je doba, po ktorú server pracuje a je k dispozícii. Chcete si vybrať austrálskeho webového hostiteľa, ktorý je schopný zaručiť dobrú dostupnosť, aby vaše stránky boli vždy dostupné používateľom. Príliš veľa prestojov môže mať za následok stratu prevádzky, potenciálnych zákazníkov a dokonca aj predaj. Aj keď žiadny webový hostiteľ nemôže zaručiť 100% dostupnosť, je najlepšie zvoliť webového hostiteľa, ktorý vám zaručí najmenej 99,9% dostupnosti..

3. Základné vlastnosti
Dobrý poskytovateľ webhostingu by vám mal tiež poskytnúť všetky funkcie, ktoré potrebujete na jednoduché vytvorenie webovej stránky, ktorá je ideálna pre vaše potreby. Medzi najdôležitejšie funkcie, ktoré by ste mali hľadať, patria:

 • Doménové meno
 • Certifikát SSL
 • Tvorca webových stránok
 • E-mailové účty
 • Skladový priestor
 • zálohy
 • 1-Click Inštalácia WordPress

Ak nájdete webového hostiteľa, ktorý poskytuje všetky tieto základné funkcie v dostupnom pláne, ušetríte peniaze a budete si môcť okamžite vytvoriť profesionálny a bezpečný web..

4. Technická podpora
Vytvorenie webovej stránky môže byť niekedy zložité, najmä pre začiatočníkov. Vyberte si austrálskeho webhostingu, ktorý poskytuje vynikajúcu technickú podporu. Nepretržitá odborná podpora vám umožní rýchlo vyriešiť vaše problémy, kedykoľvek narazíte na problém.

Najlepšie webhostingové Austrália: náš verdikt

Naše odporúčanie pre najlepší austrálsky webhosting je SiteGround. SiteGround je jednou z vedúcich webhostingových služieb na trhu a so svojimi servermi v blízkosti v Singapure budú môcť poskytovať rýchle a spoľahlivé služby webom v Austrálii..

Navyše, SiteGround je skvelá voľba pre začiatočníkov. Jednoducho môžete začať s vytváraním webových stránok inštaláciou WordPress jedným kliknutím, poskytujú vynikajúcu zákaznícku podporu a je to tiež cenovo dostupná možnosť, ktorá stojí iba 4,95 USD mesačne..

Austrálsky web hostingCostMoney BackLoad TimeUptimeSupportAustrálsky server
SiteGroundAU $ 4,95 / mesiac30 dní649 ms99,98%10/10žiadny
$ 28 / month60 dníN / AN / A9/10Áno
Hosting A2$ 2,96 / mesiac30 dní1280 ms99,90%9/10žiadny
BluehostAU $ 3.93 / mesiac30 dní689 ms99,99%10/10žiadny
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map