11 alternatív štvorcového priestoru pre každý druh webovej stránky

najobľúbenejšie alternatívy námestia


Hľadáte najobľúbenejšie alternatívy Squarespace? Squarespace je prémiový tvorca webových stránok s ľahko použiteľným rozhraním. Je to skvelá voľba pre obdobie, keď prvýkrát začínate; avšak s rastom firmy a potrebou pridania ďalších funkcií na svoj web, môže byť program Squarespace dosť nákladný.

Akonáhle ste prerástli štvorcový priestor, alebo ak to začne stáť viac, než sa oplatí, je čas hľadať alternatívu.

V tomto článku vám predstavíme niekoľko populárnych alternatív k priestoru Squarespace, pomocou ktorého môžete vytvoriť web, ktorý ste vždy chceli.

1. WordPress

WordPress

WordPress je najobľúbenejší tvorca webových stránok na svete. Mnoho špičkových značiek používa WordPress pre svoje webové stránky a blogy. Použitie je úplne zadarmo. Archív WordPress má k dispozícii tisíce tém a doplnkov, vďaka čomu je vysoko flexibilný.

Okrem webových stránok a blogov môže byť WordPress použitý na vytvorenie internetového obchodu pomocou doplnku WooCommerce. Ponúka integráciu s takmer všetkými aplikáciami na trhu vrátane platobných aplikácií, nákupných vozíkov atď. Zatiaľ čo služba Squarespace vám účtuje 3% poplatok za transakciu na ich výkladnej skrini, WooCommerce umožňuje neobmedzené transakcie zadarmo a má aj množstvo ďalších užitočných funkcií..

Mali by ste sa pozrieť na toto porovnanie bok po boku medzi programom Squarespace a WordPress, aby ste sa dozvedeli viac o týchto dvoch platformách. Ak používate program Squarespace a chcete ho rozšíriť, prečítajte si nášho podrobného sprievodcu, ako prepnúť svoje webové stránky z programu Squarespace na WordPress..

2. Wix

Wix

Wix je vynikajúci tvorca webových stránok na vytváranie webových stránok, blogov alebo internetových obchodov. Je to jednoduché nastavenie a dodáva sa s tvorcom stránky s drag and drop. To vám umožní okamžite pridať obrázky, obsah a funkcie na vaše webové stránky.

Základná verzia Wix je zadarmo, čo je skvelé pre spustenie nového webu. Je to bezplatná hostovaná platforma, takže nemusíte kupovať webhosting. Ak však na svojom webe chcete mať rozšírené funkcie alebo si chcete vytvoriť internetový obchod, musíte si kúpiť jeden z ich platených programov. Platené verzie Wix vám umožňujú integrovať viacero platobných možností, ako authorize.net, PayPal a ďalšie.

Nenechajte si ujsť tento článok o alternatívach a konkurentoch spoločnosti Wix.

3. Weebly

Weebly

Weebly je ďalší populárny tvorca webových stránok na trhu. Môže byť použitý na vytvorenie webovej stránky a internetového obchodu súčasne, vďaka čomu je Weebly perfektnou alternatívou k službe Squarespace. Má funkcie na vytvorenie atraktívnej webovej stránky s paralaxou, vlastným písmom a omnoho viac.

Môžete spustiť web Weebly zadarmo, ale s rastom vášho webu budete musieť upgradovať na prémiovú verziu, aby ste získali viac funkcií. Pre štartovacie stránky je to skvelé riešenie a je veľmi priateľské pre začiatočníkov.

4. BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce je výkonný softvér elektronického obchodu. Je to hosťované riešenie a umožňuje vám uviesť zoznam vašich produktov na najlepších stránkach tohto odvetvia, aby ste z nich získali viac podnikania.

Je to dokonalý tvorca webových stránok pre akúkoľvek veľkosť obchodného modelu online. Môžete si vytvoriť vlastný obchod so svojimi šablónami a podľa toho ho spravovať. Pokiaľ ide o integráciu, dokonale spolupracuje s platobnými riešeniami tretích strán pri prijímaní platieb online.

5. Nakupujte

Shopify je populárny tvorca elektronického obchodu. Má ľahko ovládateľnú backend, takže môžete okamžite spustiť svoj internetový obchod. Dodáva sa s tvorcom drag and drop, aplikáciami, integráciami a ďalšími. Aj keď spoločnosť Squarespace dokáže integrovať obchod s elektronickým obchodom, konkuruje mu Shopify, ktorá je plnohodnotným tvorcom online obchodu..

Okrem svojich základných funkcií si môžete kúpiť prémiové doplnky, rozšírenia a platobné riešenia, ktoré vášmu online obchodu povzbudia. Pokiaľ ide o dizajn, Shopify sa dá plne prispôsobiť svojim hotovým témam.

Môžete tiež vyskúšať náš úplný zoznam alternatív a konkurentov Shopify.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu služby Shopify.

6. Jimdo

Jimdo

Jimdo je tvorca webových stránok založený na umelej inteligencii. Môžete ho ľahko použiť na vytvorenie webovej stránky. Ponúka bezplatné doménové meno, hosting a základné funkcie SEO. Jimdo má tím odborníkov, ktorí sú pripravení vám pomôcť s analýzou návrhu, bezpečnosťou, SEO a nastavením.

Ponúkajú prémiové plány pre vaše podnikanie v elektronickom obchode s neobmedzenou kapacitou produktov. Jimdo neúčtuje poplatky za transakcie a môže byť integrovaný s PayPal, priamymi kreditmi SEPA a kreditnými kartami pre zabezpečené online platby..

7. Duda

Duda

Duda je profesionálny tvorca webových stránok pre digitálne agentúry, vydavatelia a hostingové spoločnosti. Má prémiové plány pre webové stránky základnej úrovne až pokročilej úrovne. Je dodávaný s prémiovým doplnkom eCommerce na predaj online.

Ich šablóny môžete použiť na vytvorenie webovej stránky založenej na príbehu pre svoju agentúru. Duda ponúka vlastné logá, správu tímov, podporu živých rozhovorov a ďalšie. Má 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu plánu na strednej úrovni na testovanie funkcií pred zakúpením.

Nenechajte si ujsť tieto najlepšie alternatívy interkomu s LiveChat, Olark, Slack atď.

8. Webnode

Webnode

Webnode je hostený tvorca webových stránok s viac ako 50 bezplatnými webovými šablónami na vytvorenie stránky, ktorú potrebujete. Má bezplatný plán, ktorý vám umožní vytvoriť základný web v doméne Webnode. Ak chcete pridať svoje vlastné doménové meno, budete musieť získať jeden z ich prémiových plánov.

K prémiovým plánom však patria ďalšie funkcie vrátane e-mailových účtov, nástroja na tvorbu formulárov, dizajnu bez reklám, podpory služby Google Analytics, videa na pozadí a ďalších. Webnode vám poskytuje hostingový priestor na svojich serveroch podľa zvoleného plánu.

9. Pozoruhodne

nápadne

Pozoruhodne je tvorca webových stránok freemium. Má bezplatné a prémiové plány na vytvorenie vašich webových stránok. Ich live editor je jednoduchý a ľahko použiteľný. To vám umožní rýchlo upravovať vaše webové stránky a pridať svoj obsah. Kliknutím na ktorúkoľvek položku ju môžete upraviť a publikovať.

Dodáva sa so vstavaným obchodom s elektronickým obchodom. Úžasne sa integruje s PayPal a Stripe pre platby. Podobne ako ostatní tvorcovia webových stránok v tomto článku je skvelou alternatívou k programu Squarespace, pomocou ktorého môžete vytvoriť svoj web.

10. Mozello

Mozello

Mozello je prémiový tvorca webových stránok. Jedná sa o hosťované riešenie a umožňuje vám zaregistrovať bezplatné doménové meno. Dodáva sa s vlastnými návrhmi, marketingovými funkciami, integráciou elektronického obchodu a ďalšími. Mozello má bezplatný plán pre základné webové stránky (bez vlastného názvu domény).

Môže sa tiež použiť na vytvorenie viacjazyčných webových stránok. Ich drag and drop builder vám pomôže spustiť vaše stránky okamžite bez toho, aby vedel niečo o kóde. Vďaka dizajnom reagujúcim na mobilné zariadenia a funkciám SEO môžete svoje webové stránky hodnotiť vo vyhľadávačoch lepšie.

11. WebStarts

WebStarts

WebStarts je bezplatný tvorca webových stránok s prémiovými predplatnými pre pokročilé funkcie. Má drag and drop editor pridať obrázky, text a ďalšie prvky na vaše webové stránky. WebStarts bol vytvorený, aby umožnil študentom s nižšími rozpočtami získať online prítomnosť. Integruje tvorcov formulárov, členské doplnky, hudobné obchody, doplnky SEO a ďalšie.

Je ľahko použiteľný a vyžaduje nulové znalosti kódovania. Ako hostovaná platforma vás oslobodzuje od starostí s hľadaním webhostingu pre vaše stránky. Má vlastné šablóny, ktoré môžete pridať do živého náhľadu a okamžite zverejniť návrh.

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť populárne alternatívy k priestoru Squarespace. Môžete tiež vyskúšať náš zoznam populárnych konkurentov WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map