11 najlepších alternatív interkomu pre lepšiu komunikáciu

Najlepšie alternatívy intercomu


Hľadáte najlepšie alternatívy spoločnosti Intercom a konkurentov? Intercom je live chat softvér pre predaj a komunikáciu. Môže sa použiť na okamžité rozhovory s návštevníkmi vašich webových stránok na ich konverziu na zákazníkov. Intercom možno tiež použiť ako marketingový nástroj. Nemá však niekoľko pokročilých funkcií, takže možno budete musieť vyskúšať ďalšie možnosti, ktoré majú menšie obmedzenia.

V tomto článku budeme zdieľať najlepšie alternatívy interkomu, ktoré môžete použiť na komunikáciu so svojimi zákazníkmi.

1. LiveChat

LiveChat

LiveChat, Inc. je jedným z najpopulárnejších doplnkov na live chat a help desk pre zákaznícku podporu. Je to najstarší live chat softvér a funguje skvele na všetkých operačných systémoch. LiveChat môžete integrovať s programom WordPress a ďalšími významnými tvorcami webových stránok a zlepšiť tak proces komunikácie s vašimi zákazníkmi.

Je k dispozícii vo viac ako 40 jazykoch, čo z neho robí skutočne globálny softvér. Nastavenie je jednoduché a chat môžete ovládať z ľubovoľného zariadenia, napríklad z prenosného počítača, telefónu, tabletu atď. Má čisté rozhranie na zobrazenie na vašom webe a slúži ako skutočná konkurencia spoločnosti Intercom..

Cena: Ak sa účtuje ročne, stojí to $ 16 / mesiac. Môžete sa tiež zaregistrovať na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

2. Olark

Olark

Olark je softvér na live chat pre tímy predaja a podpory zákazníkov. Môže byť použitý na spojenie s vašimi návštevníkmi, podporu a konverziu na klientov. Integruje sa so softvérom CRM, riešeniami elektronického obchodu a ďalšími nástrojmi na prenos údajov zo softvéru na live chat na vaše webové stránky.

Dodáva sa s možnosťami prispôsobenia, ktoré umožňujú navrhnúť živé chatovacie pole tak, aby sa zhodovalo s témou vášho webu. Môžete pridať krásne farby a zmeniť tvar živého chatovacieho políčka. Pokiaľ ide o funkcie, Olark vám umožňuje sledovať objem rozhovoru, určovanie priorít a inteligentné presúvanie vašich zamestnancov k najdôležitejším chatom. Prehľady rozhovorov môžete získať aj v doručenej pošte.

Cena: Ak sa účtuje ročne, stojí to $ 15 / mesiac. Môžete sa tiež zaregistrovať na 2-týždňovú bezplatnú skúšobnú verziu na testovanie softvéru.

3. Slack

voľný

Slack je webový a aplikačný softvér pre spoluprácu tímov. Môže sa použiť na internú a externú komunikáciu. Slack môžete použiť na vytváranie kanálov a odosielanie správ väčšej skupine používateľov. Umožňuje vám tiež súkromne komunikovať so svojimi členmi tímu a zákazníkmi. Je to iný druh softvéru v porovnaní so softvérom na živé rozhovory ako Olark alebo LiveChat, Inc.

S Slack môžete do rozhovoru pridať viac členov tímu, aby ste odpovedali na zákazníka. Môže byť integrovaný do mnohých aplikácií, nástrojov a služieb na jednoduché zdieľanie obsahu počas rozhovoru.

Cena: Má bezplatný plán so základnými funkciami. Prémiová verzia sa začína od 6,67 dolárov mesačne, ak sa účtuje ročne.

4. Zendesk Chat

Zendesk

Zendesk je ďalší populárny softvér na live chat používaný na komunikáciu so zákazníkmi z webu, aplikácií alebo poslov. Má cielenú a na chovanie založenú konverzáciu, ktorá umožňuje spojenie s vašimi návštevníkmi na vstupných stránkach. Týmto používateľom môžete okamžite pomôcť zaregistrovať sa na službu alebo dokončiť nákup.

Dodáva sa s hodnotením chatu, odosielaním súborov, chatmi, online formulármi a ďalšími. Zendesk Chat má informačný panel v reálnom čase, ktorý zobrazuje aktívne chaty, prichádzajúce chaty, chaty vo fronte, čakaciu dobu, čas odozvy a ďalšie aktivity zo softvéru..

Cena: Cena začína od 14 dolárov na agenta / mesiac. Počas bezplatnej skúšobnej verzie môžete vyskúšať ich službu na úrovni podniku alebo sa zaregistrovať na bezplatnú verziu Lite (veľmi obmedzené funkcie).

5. SnapEngage

SnapEngage

SnapEngage je softvér podnikového chatu na podporu predaja a predaja. Dodáva sa s cieľovou platformou chatu pre webové stránky. SnapEngage sa integruje do služieb Facebook Messenger, SMS-to-Chat, Tweet-to-Chat, WeChat a iného populárneho softvéru na komunikáciu s vašimi používateľmi na akejkoľvek platforme..

Rovnako ako iný softvér na živý chat riadi aj tok rozhovorov pomocou robotov a prispôsobených správ. Dizajn chatovej skrinky si môžete prispôsobiť. Obsahuje analytiku, bezpečnosť a zabezpečenie užívateľských informácií a je kompatibilný s HIPPA pre zdravotnícke podniky. SnapEngage môžete s istotou použiť ako alternatívu k interkomu.

Cena: Počiatočný plán stojí 16 USD na používateľa / mesiac, ak sa účtuje ročne. Všetky plány majú skúšobnú verziu zdarma.

6. FreshChat

FreshChat

FreshChat je aplikácia na posielanie správ a live chatová služba. Umožňuje vám spojiť sa s návštevníkmi vašich webových stránok pomocou robotov a kampaní na ich konverziu na zákazníkov. Svojim používateľom môžete zobraziť vyskakovaciu správu, keď začínajú opustiť váš web. Aplikácia FreshChat vám umožňuje odosielať používateľom správy založené na správaní v závislosti od vstupnej stránky, ktorú navštevujú.

Vyskúšajte tieto najlepšie vyskakovacie doplnky WordPress.

Dodáva sa s inteligentnými zásuvkami, konzervovanými odpoveďami, súkromnými poznámkami, upozorneniami na pracovnej ploche, chatovacími robotmi a ďalšími. FreshChat môže byť integrovaný s Slack, Facebook Messenger, Shopify, WordPress a ďalšími online aplikáciami.

Cena: Má bezplatnú verziu s obmedzenými mesačnými jedinečnými návštevníkmi. Platené programy začínajú od $ 15 / mesiac, ak sa účtujú ročne.

7. Kapitola

Chaport

Chaport je inteligentný doplnok pre live chat pre webové stránky WordPress. Zahŕňa registrovaných operátorov, neobmedzenú kapacitu rozhovorov, vytváranie prehľadov, analýzu, históriu rozhovorov a e-mailové upozornenia. Bezplatná verzia programu Chaport vám umožňuje dať naraz 5 členov tímu online. Ak chcete získať viac funkcií, môžete upgradovať na prémiové plány.

Okrem toho ponúka program Chaport viacjazyčné widgety na rozhovor, integráciu Zapier a podporuje aplikácie na používanie živého chatu zo všetkých vašich zariadení. Dodáva sa s poznámkami pre návštevníkov, automatickými pozvánkami, informáciami o písaní a ďalšími.

Cena: Ak sa platí ročne, stojí to 9,80 dolárov / mesiac. Základný plán je zadarmo až pre 5 operátorov.

8. Comm100 Live Chat

Comm100 Live Chat

Comm100 Live Chat je perfektná služba správ a chatu pre vaše webové stránky, aplikácie a vlastnosti sociálnych médií. Funguje úplne na správaní používateľov a odosiela používateľom prispôsobené správy analyzovaním ich akcií na vašom webe.

Dodáva sa s prieskumami pred chatom, integráciou eCommerce a CRM, inteligentným sledovaním, vlastnými správami a ďalšími. Comm100 Live Chat je flexibilná platforma, ktorá umožňuje interakciu s vašimi zákazníkmi a návštevníkmi webových stránok. Ponúka vopred naprogramované správy, aby pozdravili používateľov a prinútili ich, aby sa cítili dobre.

Cena: Stojí to 29 dolárov za agenta / mesiac.

9. Drift

závejoch

Drift je vynikajúci softvér na live chat a marketingová platforma pre malé podniky. Pomáha vám spojiť váš predajný tím s potenciálnymi zákazníkmi. Má Drift Bot, ktorý dáva okamžité odpovede vašim návštevníkom, aby ich zapojili do rozhovorov. Drift vám umožňuje pracovať s najpopulárnejšími službami e-mailového marketingu a ďalšími užitočnými aplikáciami.

Získate dôležité funkcie, ako sú plánovač schôdzok, inteligencia návštevníkov, marketing založený na účtoch, automatizované centrum pomoci a ďalšie. Drift sa dá ľahko nastaviť na vašom webe a dá sa ovládať z mobilných zariadení.

Cena: Ak sa účtuje ročne, stojí to 50 dolárov / mesiac. Drift ponúka aj bezplatnú verziu so základnými, veľmi obmedzenými funkciami.

10. Čistý chat

Čistý chat

Pure Chat je bezplatná služba live chatu pre webové stránky s vysokou návštevnosťou. Ak chcete špecializovaného operátora živého chatu, potom je najlepšou voľbou funkcia Pure Chat. Môže sa spojiť s vašimi webovými stránkami a zobrazí si miniaplikáciu na rozhovor, aby sa používatelia mohli s vami spojiť.

Plán zadarmo obsahuje neobmedzené rozhovory, interakčné centrum, prepisy rozhovorov, vlastné widgety, podporuje až 3 operátorov, aplikácie pre mobilné zariadenia a ďalšie. Používateľom sa zobrazuje formulár na predbežné rozhovory, aby si mohli vyplniť svoje osobné údaje a mohli sa s nimi spojiť, keď budete online. Pure Chat môže byť inteligentnou alternatívou k Intercomu.

Cena: Ak je účtovaná prémiová verzia s najväčším počtom možností, stojí to 39 dolárov mesačne.

11. Smartsupp

Smartsupp

Smartsupps je cenovo dostupná služba live chatu, ktorá sa dá integrovať do vášho webu a do aplikácií, ako sú WordPress, WooCommerce, Magento atď. Integruje sa so službou Google Analytics na zdieľanie prehľadov z vašich rozhovorov a tiež môžete vytvárať vlastné prehľady pre živé rozhovory..

S programom Smartsupps si môžete vychutnať bezplatnú službu live chatu. História chatu sa však uloží iba na 14 dní. Bezplatný plán má základné možnosti prispôsobenia pre chat box.

Cena: Je dodávaný s bezplatným plánom. Prémiový program stojí 8 dolárov na agenta / mesiac.

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť najlepšie alternatívy spoločnosti Intercom. Môžete tiež vyskúšať nášho sprievodcu populárnymi alternatívami MailChimp a konkurentmi na automatizáciu e-mailového marketingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map