11 najlepších alternatív QuickBooks pre malé podniky (2020)

najlepšie alternatívy k rýchlym knihám v porovnaní


Hľadáte najlepšie alternatívy QuickBooks?

Aj keď je QuickBooks najchytrejším poskytovateľom obchodných nástrojov pre správu príjmu a fakturácie, môže mu chýbať niekoľko funkcií, ktoré by mohli pomôcť pri presnom usporiadaní účtov..

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších alternatív QuickBooks, ktoré môžete použiť na správu svojich kníh a účtov.

1. FreshBooks

FreshBooks

FreshBooks je jedným z najpopulárnejších softvérov na fakturáciu a fakturáciu. Pomáha vám vytvárať profesionálne a vlastné faktúry s vaším logom, pozadím atď. Umožňuje prijímať platby kreditnou kartou na vaše faktúry a podporuje viac integrácií platieb..

Dodáva sa s mnohými ďalšími službami, ako je sledovanie času, sledovanie výdavkov, riadenie projektov a odhady / návrhy. Môžete generovať silné informácie a správy o výkonnosti vášho podnikania.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí automatický výpočet dane, dátumy splatnosti faktúr, oznámenia o platbách a ďalšie. Môžete si vybrať preferovanú menu a tiež poskytnúť zľavy svojim používateľom. FreshBooks je perfektnou alternatívou k QuickBooks.

Cena: Štartovací plán stojí 15 dolárov mesačne. Tento plán je ideálny pre 5 fakturovateľných klientov. Ak si chcete službu pred zakúpením vyskúšať, môžete sa tiež zaregistrovať na bezplatnú skúšobnú verziu.

2. Zoho Books

Zoho Books

Zoho Books je jednoduché a bezpečné online účtovné riešenie pre vaše podnikanie. Prepojuje sa s vaším bankovým účtom a umožňuje inteligentne spravovať tok vašich platieb, sledovať platby a kategorizovať transakcie. Poskytujú vám portál na prijímanie hromadných platieb, zdieľanie posledných predajov, získavanie spätnej väzby od zákazníkov a ďalšie.

Spravuje a sleduje váš inventár a môže byť integrovaný do viacerých služieb pre platby, analýzy, vykazovanie a softvér na správu vzťahov so zákazníkmi..

Cena: Stojí to 9 dolárov mesačne na organizáciu. Pred zakúpením si môžete zaregistrovať 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a skontrolovať službu.

3. Xero

Xero

Xero je vynikajúci obchodný a účtovný softvér pre malé podniky. Poskytuje prehľad o vašich peňažných tokoch v reálnom čase na všetkých zariadeniach. Má mobilnú aplikáciu, ktorá sa hodí na odosielanie faktúr, vytváranie reklamácií výdavkov a ďalšie.

Kategorizuje vaše transakcie a generuje výkazy rýchlo. Xero podporuje viac mien, integruje sa do viac ako 700 aplikácií a vytvára objednávky na cestách.

Cena: Ponúka 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, v ktorej môžete vyskúšať svoje služby bez rizika. Štartovací balík stojí 20 dolárov mesačne až pre 5 faktúr a ponúk.

4. Sage 50Cloud

Sage 50Cloud

Sage 50Cloud je ďalšou alternatívou k QuickBooks. Sage 50Cloud môžete prepojiť so svojím bankovým účtom na správu transakcií, zaznamenávanie predaja a generovanie potvrdení v reálnom čase. Tento nástroj na správu vzťahov so zákazníkmi má vlastný panel na vytváranie, úpravu a odosielanie faktúr svojim zákazníkom priamo zo softvéru. Svojim klientom tiež môžete posielať ponuky v profesionálnom štýle.

Tento softvér pomáha spravovať vaše zásoby a zásoby. Postará sa o výpočet dane a automaticky ukladá daňové priznania online so službou HMRC. Sage 50Cloud má veľa automatizačných procesov pre účtovníctvo, vďaka ktorým je robustný a jedinečný.

Cena: Stojí to 20 GBP mesačne. Ak si chcete službu vyskúšať, môžete sa zaregistrovať na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

5. ZipBooky

ZipBooks

ZipBooks je bezplatný účtovnícky a fakturačný softvér online. Rovnako ako iné populárne riešenia vám umožňuje posielať profesionálne faktúry klientom a okamžite dostávať platby. Prijíma všetky kreditné karty, PayPal a ďalšie spôsoby platby. Môžete tiež naplánovať platby a automatizovať proces fakturácie.

Automaticky kategorizuje platby pomocou farebného kódovania, aby bolo jednoduchšie a dostupnejšie. Vďaka inteligentným informáciám a správam si môžete udržať svojich vysoko platiacich zákazníkov a zvýšiť výnosy.

Cena: Má bezplatnú verziu so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na to, aby ste mohli konkurovať QuickBooks. ZipBooks tiež ponúkajú prémiové riešenia od 15 dolárov mesačne.

6. FreeAgent

Voľným hráčom

FreeAgent je ľahko použiteľný účtovný softvér pre malé podniky a jedna z najlepších alternatív QuickBooks. Je určený pre živnostníkov, majiteľov jednotlivých webových stránok a malé agentúry. Má pôsobivé funkcie, ako sú opakujúce sa faktúry, automatické upomienky, oznámenia a ďalšie.

Dodáva sa s funkciou snímania potvrdení a ich uložením do telefónu. FreeAgent sa spojí s vašou bankou za účelom sledovania transakcií a poskytuje vám prehľad o vašich peňažných tokoch v reálnom čase.

Cena: Začína sa 10 dolárov mesačne po dobu 6 mesiacov. Neskôr to stojí 20 dolárov mesačne. Pred zakúpením tohto riešenia sa môžete zaregistrovať na ich 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a skontrolovať všetky funkcie.

7. Vlna

Mávať

Wave je bezplatný finančný softvér pre webové stránky malých firiem. Pomáha vám spravovať účty, fakturáciu a faktúry online. S Wave môžete vytvárať nádherné faktúry a posielať ich klientom s platobným odkazom na rýchle platby.

Má mobilnú aplikáciu na správu všetkých transakcií, ukladanie záberov atď. Dodáva sa s rozsiahlou databázou znalostí, ktorá vám pomôže pri zostavovaní účtovného softvéru..

Cena: Je to úplne zadarmo. Môžete sa zaregistrovať na svojich webových stránkach a začať.

8. Lavica

lavice

Lavička je vynikajúca účtovnícka služba pre webové stránky malých firiem. Integruje sa s populárnymi aplikáciami ako Shopify, WordPress, BigCommerce, Stripe atď. Poskytuje vám úplnú kontrolu nad príjmami pomocou mesačných výpisov, prehľadov výdavkov a prehľadov o vašich transakciách..

Ponúka ročný finančný balík a uľahčuje vám manuálne zadávanie daní. Lavička je jednou z najlepších alternatív k QuickBooks.

Cena: Jeho počiatočná cena je 119 dolárov mesačne, ak sa platia ročne. Môžete si vziať registráciu na bezplatnú skúšobnú verziu na testovanie služby.

9. Pandle

Pandle

Pandle je ďalší bezplatný účtovný softvér pre malé podniky. Prezentuje váš príjem a peňažný tok v grafickom formáte. Podobne ako akýkoľvek prémiový účtovný softvér, Pandle vám umožňuje pridať platobný odkaz na vašu faktúru a rýchlo dostať platby. Inteligentne spravuje vaše financie kategorizáciou transakcií.

V mobilnej aplikácii môžete posielať ponuky, faktúry a ďalšie. Aplikácia Pandle zlepšuje skúsenosti s účtovníctvom a pomáha vám rozvíjať vaše podnikanie.

Cena: Má bezplatný plán s úžasnými funkciami. Ak chcete získať viac možností, môžete si kúpiť prémiovú verziu za 7 dolárov mesačne.

10. Kashoo

Kashoo

Kashoo je jednoduchý účtovný softvér pre majiteľov malých firiem. Má ľahko použiteľný ovládací panel na zobrazenie vašich transakcií v reálnom čase. Zosúlaďuje údaje o viac ako 5 000 bankových kanáloch, čo vám uľahčuje správu peňažných tokov.

Je jednoduché ho nastaviť a používať. Kashoo vám umožňuje posielať profesionálne faktúry klientom a je kompatibilné s viacerými platobnými bránami vrátane kreditných kariet, PayPal atď..

Cena: Ak sa účtuje ročne, stojí to 19,95 dolárov mesačne. Spoločnosť Kashoo má na vyskúšanie služby 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

11. Gusto

gusto

Gusto je online mzdová služba, ktorá profesionálne spravuje vaše účty zamestnancov. Nemusí to byť priamy konkurent QuickBooks, ale môžete ho použiť na bezproblémový chod vašej firmy a vyrovnanie platieb na cestách.

Pomáha vám spolupracovať so spoločnosťami, ktoré ponúkajú výhody pre zamestnancov. Túto službu môžete použiť na automatizáciu interných transakcií.

Cena: Stojí to 12 dolárov mesačne na osobu. Gusto má 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie alternatívy QuickBooks na správu účtov. Môžete si tiež pozrieť našu príručku o tom, ako vytvoriť e-mailové účty pre svoje obchodné meno.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map