11 najlepších alternatív Wix na jednoduché zostavenie stránky (porovnané)

najlepšie wixové alternatívy


Hľadáte populárne alternatívy k Wix? Ako jeden z najpopulárnejších tvorcov webových stránok pre začiatočníkov a začínajúcich používateľov je spoločnosť Wix známa svojou ľahko použiteľnou platformou drag and drop. Pomocou Wix môžete vytvoriť základnú webovú stránku za pár minút. Ak však chcete svoj web rozšíriť, musíte si kúpiť drahé rozšírenia prémií. Keď sa Wix stáva príliš nákladným, možno budete musieť hľadať ďalších tvorcov webových stránok na trhu.

V tomto článku sa podelíme o 11 najobľúbenejších alternatív a konkurentov Wix, ktoré môžete použiť.

1. WordPress

WordPress

WordPress je bezplatný systém na správu obsahu (CMS) a tvorca webových stránok. Používajú ho vyše 32% webových stránok po celom svete, čo z neho robí najpoužívanejšiu platformu na svete. Mnoho špičkových značiek používa WordPress pre svoje webové stránky aktívne.

Pod WordPressom rozumieme hosťované riešenie WordPress.org a nie WordPress.com. Aby ste predišli nejasnostiam, odporúčame vám pozrieť si náš podrobný článok o WordPress.com vs WordPress.org, kde nájdete úplný zoznam ich rozdielov..

WordPress je perfektnou alternatívou k Wix. Neváhajte a prečítajte si nášho sprievodcu na Wix verzus WordPress pre úplné porovnanie vedľa seba. WordPress ponúka flexibilitu a prispôsobenie, ktoré nemá žiadny iný tvorca webových stránok. Témy a doplnky v úložisku WordPress vám pomôžu navrhnúť webovú stránku, ktorú potrebujete, bez ohľadu na úroveň vašej zručnosti. Na internete nájdete aj ďalšie bezplatné a prémiové zdroje.

Používanie WordPress vám tiež poskytne konkurenčnú výhodu, ak potrebujete vytvoriť stránky elektronického obchodu. Doplnok WooCommerce pre WordPress je bezplatný a umožňuje vám ľahko vytvoriť internetový obchod. S WooCommerce môžete použiť akékoľvek iné doplnky WordPress na rozšírenie funkcií vášho online obchodu.

Komunita WordPress je na celom svete. Ak máte nejaké problémy s webom, môžete sa opýtať na svoj problém na fórach a na sociálnych sieťach. Stavíme sa, že riešenie získate okamžite. Mali by ste sa tiež pozrieť na časť Úryvky IsItWP, kde nájdete ďalšie možnosti prispôsobenia.

Vyskúšajte túto kompletnú kontrolu WordPress.

Na WordPress môžete kedykoľvek prepnúť z iných platforiem. Naučte sa napríklad, ako migrovať zo stredného na WordPress (bez výpadkov).

2. Tvorca konštantných kontaktov

konštantný kontaktné verzus Wix

Aj keď je služba Constant Contact známa vďaka svojej vynikajúcej službe e-mailového marketingu; Konštantný kontakt tiež poskytuje jeden z najlepších zážitkov pri vytváraní webových stránok využívajúcich AI. Umožní vám to okamžite vytvoriť webovú stránku jednoduchým zodpovedaním niekoľkých otázok a so zvyškom sa pracuje s umelou inteligenciou.

Konštantný kontakt je integrovaný do Unsplash, čo vám umožňuje vytvárať vizuálne príťažlivé stránky na vašom webe. Tvrdia, že poskytujú najrýchlejší zážitok z načítania, čo je sen pre každého správcu webu.

Konštantný kontakt tiež prichádza s robustným riešením elektronického obchodu, ktoré umožňuje sťahovanie digitálnych produktov, správu daní, filtrovanie produktov, analýzu obchodov, online platby, mobilnú optimalizáciu a všetko zadarmo. Áno, čítate správne, táto platforma ponúka veľkorysý bezplatný plán bez akýchkoľvek záväzkov z vášho konca.

Použitím konštantného kontaktu ako alternatívy k Wix získate aj bezplatnú SSL a e-mailovú podporu 24/7 na riešenie problémov na cestách..

3. Tvorca webových stránok Gator

Gator-vs-Wix

Gator Website Builder je bohatá alternatíva k Wix, ktorá prichádza so všetkými základnými funkciami pre spustenie stránky. Spustil ho HostGator, jedna z vedúcich spoločností poskytujúcich webhosting na svete. S jeho drag and drop funkcie, môžete ľahko vytvoriť stránky tak, ako chcete.

Dodáva sa tiež s plne prispôsobiteľnými šablónami webových stránok pre blogy, eCommerce, portfólio a webové stránky malých firiem. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si šablónu a pracovať na nej, skôr než spustiť web od základov, aby ste ušetrili čas.

HostGator je známy svojou úžasnou zákazníckou podporou v tomto odvetví. Rovnaká kvalita podpory je k dispozícii aj v službe Gator Website Builder.

So svojím plánom elektronického obchodu poskytujú dokonca správu zásob a výpočet dane.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si našu kompletnú recenziu Gator Builder.

4. Weebly

Weebly

Weebly je populárny tvorca webových stránok. Má veľa návrhov na okamžité vytvorenie webovej stránky. Ide o plne hostené riešenie, čo znamená, že môžete začať ihneď používať ich stránky. Weebly má na vytváranie webových stránok drag and drop Builder na pridávanie textu, obrázkov a iného obsahu.

Umožňuje vám tiež spustiť internetový obchod a predávať svoje výrobky. Rovnako ako vaše webové stránky nepotrebujete pre svoje podnikanie v elektronickom obchode externý webhosting ani bandwith. Všetko je k dispozícii na webe Weebly a môžete začať iba zadaním podrobností o vašom obchode. Ponúkajú množstvo platených rozšírení, ktoré pridávajú ďalšie funkcie na váš web alebo internetový obchod.

Weebly má silný tím podpory, ktorý vám pomôže vyriešiť vaše problémy. Môžete tiež použiť časť svojej komunity na nájdenie riešenia akýchkoľvek problémov týkajúcich sa tvorby webových stránok. Pozrite si našu úplnú Weeblyovu recenziu, kde nájdete viac informácií.

5. Štvorcový priestor

Squarespace

Squarespace je webová stránka s vlastným hosťovaním a tvorca eCommerce obchodu. Má niekoľko webových šablón pre fotografov, webové stránky s portfóliom online, reštaurácie, hudobníkov a ďalšie. Tieto šablóny sú vysoko profesionálne a pred spustením webových stránok vyžadujú takmer žiadne zmeny.

Dodáva sa tiež s výkonným riešením elektronického obchodu. Plne funkčný internetový obchod môžete vytvoriť pomocou funkcie Squarespace pomocou niekoľkých kliknutí myšou. Stránky ich produktov môžu byť prispôsobené tak, aby pridávali obrázky, popisy a ďalšie informácie. Svoje prémiové platobné riešenia môžete použiť na zabezpečené transakcie.

E-mailové kampane s veľkosťou štvorca pomáhajú zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok. Pomocou ich výkonných nástrojov môžete rozšíriť svoj dosah a získať viac online návštevníkov. Vyskúšajte aj tieto alternatívy Squarespace a naučte sa, ako prepnúť z Squarespace na WordPress.

6. BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce je platforma elektronického obchodu, ktorá sa používa na vytváranie obchodov online. Umožňuje vám uviesť zoznam svojich produktov na Facebooku, Amazone a ďalších špičkových sociálnych / obchodných sieťach, aby ste získali viac podnikania. Je to prémiové riešenie, ale môžete vyskúšať bezplatný skúšobný softvér a otestovať ich softvér.

Môže ľahko konkurovať tvorcovi elektronického obchodu spoločnosti Wix. BigCommerce má riešenia pre malé podniky, B2B, podniky a veľké online obchody. Ponúka prvotriedne nástroje na vytvorenie silného obchodu. Integrácia aplikácií pridáva na vaše stránky viac funkcií a môžete tiež prijímať platby online bez toho, aby ste im za to museli platiť akékoľvek poplatky.

7. Shopify

Shopify

Shopify je najobľúbenejšia platforma elektronického obchodu na trhu. Má 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste sa zoznámili so softvérom a otestovali všetko predtým, ako nastavíte svoj internetový obchod. Službu Shopify môžete použiť na predaj online, na sociálnych sieťach, na Amazone alebo v akejkoľvek inej sieti. Je to riešenie priateľské pre začiatočníkov bez potreby kódovania.

Ak plánujete vytvoriť obchod s elektronickým obchodom so spoločnosťou Wix, mali by ste zvážiť aj službu Shopify. So službou Shopify môžete spravovať neobmedzené množstvo produktov a zásob. Umožňuje vám tiež sledovať vaše objednávky a trendy rastu, takže budete vedieť, kde stojíte proti svojim konkurentom.

Pokiaľ ide o dizajn webových stránok, Shopify sa dá úplne prispôsobiť tak, aby menil farby, písma, pozadia a šablóny stránky produktu. Budete môcť prijímať platby kreditnou kartou a integrovať sa tiež s inými riešeniami online platby.

Môžete tiež vyskúšať náš zoznam alternatív a konkurentov Shopify.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu služby Shopify.

8. Webnode

Webnode

Webnode je vynikajúci webový tvorca a alternatíva k Wix. Je dodávaný s bezplatným a prémiovým plánom na vytvorenie webovej stránky. Plán zadarmo má základné funkcie a umožňuje vám nastaviť webovú stránku pre názov domény Webnode. Ak chcete zaregistrovať názov vlastnej domény a získať ďalšie užitočné funkcie, budete potrebovať ich platenú verziu.

Má 50 webových šablón na navrhnutie vašich stránok. Tieto šablóny sa dajú zadarmo používať vo Webnode. Môžete začať zadarmo a v prípade potreby upgradovať na svoj prémiový plán. Prémiová verzia ponúka viac, ako je nástroj na tvorbu formulárov, Google Analytics, e-mailové účty atď.

Webnode má svoj vlastný webhosting, ktorý je súčasťou každého prémiového plánu. Svoj plán môžete inovovať tak, aby poskytoval viac priestoru na hosťovanie. Bezplatná verzia má menej miesta, ale stačí malý web.

9. WebStarts

WebStarts

WebStarts je webový tvorca freemium. Má zadarmo aj prémiové plány. S ich bezplatnou verziou a škálovaním môžete začať neskôr, ak potrebujete pokročilejšie funkcie. WebStarts je dodávaný s nástrojom na tvorbu drag and drop stránok, ktorý okamžite spustí vaše webové stránky. Je to lacné riešenie, ktoré je ideálne pre startupy.

Je to hosťovaná platforma a na vytvorenie webovej stránky nepotrebujete žiadne externé zdroje. Medzi zvýraznené funkcie patria doplnky na členstvo, nástroje SEO, kontaktné formuláre a ďalšie. Môžete sa porozprávať s ich živým tímom podpory a získať odpovede na akékoľvek otázky týkajúce sa vášho webu WebStarts.

WebStarts sa dá tiež použiť na vytvorenie blogu alebo internetového obchodu. So všetkými jeho funkciami môžete pomocou tejto platformy získať online prítomnosť. Je to alternatíva k Wix a iným najlepším tvorcom webových stránok s väčším počtom integrácií aplikácií.

10. Mozello

Mozello

Mozello je vynikajúce riešenie na vytváranie webových stránok. Umožňuje vám zaregistrovať názov domény zadarmo. S Mozello môžete vytvoriť webovú stránku, blog alebo internetový obchod. Ich prémiové plány majú veľa úžasných nástrojov pre marketing a SEO. Zahŕňajú viacjazyčnú podporu, takže si môžete vytvoriť webovú stránku vo svojom rodnom jazyku.

Rovnako ako ostatní tvorcovia webových stránok v tomto článku, Mozello prichádza s jednoduchým modulom drag and drop na rýchle pridávanie prvkov a funkcií na vaše stránky. Má krásne, profesionálne návrhy na prispôsobenie vášho webu akýmkoľvek spôsobom.

11. Jimdo

Jimdo

Jimdo je ďalší tvorca webových stránok s výkonnými funkciami na vytvorenie webovej stránky. Je založená na umelej inteligencii a inteligentne chápe požiadavky používateľov. Jimdo ponúka bezplatné doménové meno so svojimi prémiovými plánmi. Vynikajúci tím podpory vám pomôže so všetkými vašimi otázkami týkajúcimi sa webových stránok.

Táto platforma sa dá použiť aj na vytvorenie internetového obchodu. Neexistuje žiadny limit na pridávanie produktov a žiadne transakčné poplatky. Pri použití Jimdo môžete získať plný zisk z predaja. Funguje to skvele s populárnymi platobnými riešeniami, ako sú PayPal a kreditné karty. Môžete tiež integrovať SEPA Direct Card pre online platby.

bonus: Vyskúšajte najlepší doplnok pre prezradie WordPress a vytvorte úspešné prezradenia.

Dúfame, že vám tento článok pomohol objaviť najpopulárnejšie alternatívy a konkurencie spoločnosti Wix. Môžete tiež vyskúšať nášho sprievodcu najpopulárnejšími alternatívami WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map