11 najlepších divi rozložení a podporovaných tém pre Divi Builder

Najlepšie rozloženia Divi


Hľadáte najlepšie rozloženie a témy Divi? Divi je populárny tvorca drag and drop pre WordPress. Existuje mnoho rozložení a tém vytvorených špeciálne pre aplikáciu Divi Builder na vytváranie webových stránok bohatých na funkcie. Vďaka jeho ústretovému nastaveniu pre začiatočníkov vám ušetrí čas a vyžaduje menej znalosti kódu. Na vytvorenie svojich webových stránok môžete použiť pripravené šablóny Divi a vykonať jednoduché zmeny.

V tomto článku budeme zdieľať najlepšie rozloženia Divi a témy Divi, ktoré môžete použiť.

Rozloženie divi vs. detské témy Divi

Predtým, ako sa pustíme do porovnania, je dôležité pochopiť, že na trhu sú k dispozícii 2 rôzne príchute Divi: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Všetky témy vydané spoločnosťou Elegant Themes, vrátane témy Divi, sa dodávajú s programom Divi Builder, ktorý umožňuje drag and drop vytváranie a prispôsobenie vašich webových stránok..

Ak chcete vysoko prispôsobiteľnú tému WordPress, môžete použiť tému Divi. Ak chcete použiť inú tému, ale potrebujete tvorcu drag and drop, môžete použiť program Divi.

Teraz, keď viete na trhu dve rôzne príchute Divi, pozrime sa na rozdiely medzi rozložením Divi a detskými témami.

Rozloženia Divi sú jednoduché šablóny, ktoré môžete s programom Divi Builder použiť na navrhovanie svojich webových stránok. Tieto rozloženia je možné prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránky drag and drop.

Môžete tiež použiť program Divi Builder na vytvorenie vlastných rozložení Divi. Umožňuje importovať a exportovať rozloženie tém medzi webovými stránkami WordPress.

Na druhej strane téma Divi child je téma, ktoré zdedilo všetky funkcie a štýl Divi Theme. Ak chcete prispôsobiť funkciu, štýly a vzhľad svojej témy Divi, dôrazne sa odporúča používať podradenú tému Divi.

Výhodou použitia podradenej témy Divi pre vaše webové stránky je to, že všetky prispôsobenia motívu sa zachová aj po aktualizácii hlavnej témy Divi Theme..

1. Divi Builder

divi

Divi Builder je dodávaný s 800 vopred pripravenými rozloženiami webových stránok na jednoduché prispôsobenie vášho webu. Než začnete vyberať rozloženie Divi z webu, stojí za to zistiť, či staviteľ prichádza so správnym rozložením pre vaše potreby..

Stačí si len vybrať svoje obľúbené rozloženie a je dobré ísť. Má in-line editáciu, rozšíriteľné šírky, responzívne úpravy a prvok pre každú funkciu, ktorú potrebujete. S programom Divi Builder môžete kliknúť na obrazovku a začať písať. Pomocou riadkov a stĺpcov môžete navrhnúť svoje stránky presne tak, ako ste si ich predstavovali.

Dizajnové prvky Divi Builderu v reálnom čase umožňujú živé zmeny na vašom webe, čím eliminujú potrebu prepínania medzi zobrazeniami. Pomocou editora frontend môžete rýchlo nastaviť svoju domovskú stránku a ďalšie webové stránky.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP je výkonná viacúčelová téma WordPress, ktorá podporuje program Divi. Môže sa použiť na vytvorenie akéhokoľvek typu webovej stránky. Dodáva sa s niekoľkými vstavanými rozloženiami, aby sa vaše webové stránky mohli začať od nuly. Táto téma má veľmi rýchly výkon a je úplne citlivá na to, aby sa krásne zobrazila na ľubovoľnej veľkosti obrazovky alebo zariadenia.

Podporuje WooCommerce pri vytváraní vlastného výkladu. OceanWP je pripravený na preklad a dá sa použiť na vytváranie webových stránok RTL. Je optimalizovaný pre SEO, aby zvýšil návštevnosť vašich webových stránok.

3. Astra

astra

Astra je ľahká a pritom štýlová téma WordPress, ktorá môže pracovať ako rozloženie Divi pre Divi Builder. Umožní vám zakázať nadpis a bočné panely stránky na vytváranie stránok s plnou šírkou pomocou nástroja drag and drop Builder. Dodáva sa s pripravenými rozloženiami, ktoré uľahčujú proces vývoja webových stránok.

Má vlastné nastavenia rozloženia pre hlavičky, blog, archívy, jednotlivé stránky, príspevky a ďalšie. Táto téma má krásne farby a typografické možnosti.

4. Small Business

Malý biznis

Ako už názov napovedá, Small Business je profesionálne usporiadanie Divi pre webové stránky malých firiem. Má jednoduchý, minimálny dizajn, ale zachováva všetky potrebné funkcie na spustenie blogu. Pomocou ich doplnku môžete importovať ukážkovú stránku, ktorá vám pomôže pripraviť celý web a nebudete musieť robiť toľko. Využíva Divi Builder na presúvanie obsahu na svoje stránky.

Rozloženie pokrýva všetky potrebné stránky, napríklad o kontakte, atď. Na domovskej stránke je zobrazený text, ktorý zobrazuje vaše služby s výpisom. Môžete tiež pridať kontaktný formulár do päty svojho webu.

5. Farma

Farma

Farma je jednostránkové rozloženie Divi s hladkými animačnými efektmi a plochým dizajnom. Má ikony vlastnej domovskej stránky na zobrazenie vašich služieb, produktov, vstupných stránok a iného obsahu. Do hlavičky môžete pridať banner s plnou šírkou, obsah s obrázkami a text s ikonami.

Ak chcete nastaviť rozloženie, musíte si Divi Builder zakúpiť samostatne. Po inštalácii nástroja na tvorbu obsahu môžete toto rozloženie použiť na efektívne presúvanie obsahu.

6. Našťastie

šťastne

Našťastie je bezplatné rozloženie Divi pre svadobných plánovačov, neviest a ženíchov. Je vybavený vlastnými svadobnými ikonami, krásnymi farbami a štýlom rozloženia podľa príbehu. Domovská stránka obsahuje moduly a fantastické sekcie na pridanie potrebných funkcií. Je dodávaný s galériou obrázkov, vlastnými ikonami a miniaplikáciou kontaktného formulára.

Skontrolujte tiež: Ako pridať kontaktný formulár do WordPress.

Toto rozloženie predvolene nemá rodičovskú tému Divi. Ak chcete používať tému šťastne svadby a zapojenia, musíte si ho nainštalovať na svoju stránku WordPress.

7. Logistické

logistika

Logistic je moderné rozloženie Divi pre dopravné a logistické webové stránky. Dodáva sa so všetkými modulmi a prvkami, ktoré potrebujete na rýchle navrhnutie vašej logistickej stránky. Plochý dizajn vám uľahčí pridávanie funkcií a obsahu na svoju domovskú stránku. Logistic má vstavanú galériu, do ktorej môžete pridávať obrázky, vlastné vzory, obrázky s výzvou na akciu, sekcie rozmazania, ikony domovskej stránky, získať cenovú ponuku a posúvač celej šírky..

Okrem toho ponúka sekciu referencie, štatistické počítadlá s ikonami a ďalšie funkcie, ktoré môžete pridať na domovskú stránku svojho webu. Na používanie logického rozloženia budete potrebovať rodičovskú tému Divi. Nezahŕňa program Divi Builder, preto ho musíte kúpiť osobitne.

8. Ashe

Ashe

Ashe je bezplatné rozloženie Divi pre webové stránky o joge, fitness, zdraví, cestovaní, pekárstve, jedle a varení. Má viac navigačných ponúk, obrázok na pozadí hlavičky, posuvnú časť a ďalšie. Téma má minimálny dizajn a elegantné rozloženie.

Podporuje kontaktný formulár a ďalšie sekcie na domovskej stránke. Rozloženie má viacero farebných schém, dizajn s plnou šírkou a viac úžasných funkcií.

9. Futurio

Futurio

Futurio je rozloženie Divi zdarma, ktoré je špeciálne navrhnuté pre fotografické agentúry, fotografov, osobných blogerov a obchodné webové stránky. Má pozadie záhlavia s plnou šírkou, ktoré zobrazuje hrubý obrázok, text a CTA. Je vybavený 3 reklamnými plochami na zobrazenie služieb s animačnými efektmi.

Okrem všetkých funkcií, plne podporuje WPML a WooCommerce. Táto téma je optimalizovaná pre SEO.

10. Dobrodružstvo

dobrodružstvo

Dobrodružstvo je elegantná téma Divi pre cestovateľov blogov, dobrodruhov, cestovných kancelárií a ďalších cestovných kancelárií. Môže sa tiež použiť na vytváranie osobných blogov alebo webových stránok s portfóliom fotografií. Ponúka galériu obrázkov na celej obrazovke s ikonami. Môžete pridať stĺpce a riadky galérie a pridať fotografie. Má tiež funkciu výzvy na akciu pre obrázky z galérie na pridanie popisov.

Ak máte fotografický tím alebo skupinu cestujúcich, môžete ich zobraziť v sekcii Tím v 3 stĺpcoch. Svoje cestovné skúsenosti môžete uverejniť aj s profilovou fotografiou alebo inými informáciami v sekcii autora pod každým príspevkom. To vám umožní pridať viac obrázkov s textovými poliami na domovskej stránke. Ako pri iných rozloženiach Divi, na spustenie témy Dobrodružstvo budete potrebovať rodičovskú tému Divi.

11. Prispôsobte

Customify

Prispôsobiť je bezplatné a plne prispôsobiteľné rozloženie Divi pre akýkoľvek typ webových stránok. Má krásny dizajn a farebné kombinácie, ktoré priťahujú vašich návštevníkov. Téma je kompatibilná so všetkými obľúbenými a musí obsahovať doplnky WordPress.

Je to jednoduché nastavenie a podporuje WooCommerce. Hlavičku a pätu je možné prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

11. Zelle

Zelle

Zelle je radostné rozloženie Divi, ktoré perfektne funguje pre internetové obchody, malé podniky a kohokoľvek iného s jasným poslaním, ktoré sa chce prezentovať profesionálnym a priateľským spôsobom. Má nádherné farby, pohyblivé časti, efekty paralaxy a vlastné bloky obsahu. Je dodávaný s obrázkom záhlavia celej šírky.

Medzi ďalšie funkcie patrí tlačidlá s výzvou na akciu, sekcia portfólia, vlastné ikony, text s obrázkami a pútavá časť s referenciami. Získajte Divi Builder na rýchle spustenie rozloženia Zelle.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie rozloženia Divi a témy Divi. Môžete tiež vyskúšať náš zoznam najlepších tvorcov webových stránok pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me