11 najlepších zásuvných modulov a tém WordPress Job Board (porovnanie)

Najlepšie témy a doplnky pre pracovné dosky so wordpressom


Chcete tie najlepšie doplnky a témy pre dosku WordPress? Doplnky a témy doplnku WordPress pre pracovné dosky sa dajú ľahko použiť na zostavenie portálu úloh alebo vyhľadávača pre výpisy úloh. Pomáha vám uverejňovať nové pracovné miesta a tiež umožňuje iným zamestnávateľom pridávať pracovné miesta na svoj blog.

V tomto článku sa podelíme o tie najlepšie doplnky a témy týkajúce sa pracovnej dosky WordPress, takže môžete tráviť menej času hľadaním správnych nástrojov a viac času ich uvádzaním do činnosti.

Vytvorenie rady úloh pomocou WordPress

WordPress je najlepší tvorca webových stránok na svete. Mnoho najväčších značiek používa WordPress pre svoje webové stránky. Je mimoriadne flexibilný a ponúka všetky úžasné funkcie, ktoré potrebujete na zostavenie vlastnej pracovnej dosky.

Nájdete tu dva druhy webových stránok WordPress: WordPress.com, ktorá je hosťovanou platformou; a WordPress.org, čo je riešenie, ktoré hostuje sám. Viac podrobností nájdete v našom porovnávaní vedľa seba na stránkach WordPress.com vs WordPress.org.

Odporúčame vám používať WordPress.org. Je to kompletné riešenie s prístupom ku všetkým neuveriteľným funkciám, ktoré potrebujete, aby ste uspeli.

Najprv však budete potrebovať doménové meno a webhosting.

Bluehost je naše odporúčané hostingové riešenie. Je to jedna z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting a oficiálny partner pre hosťovanie WordPress.

Pre našich používateľov ponúkajú bezplatné doménové meno, certifikát SSL a masívnu zľavu na webhosting.

vytvoriť blog na Bluehost

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Po zakúpení webhostingu by ste sa mali riadiť našou príručkou o tom, ako vytvoriť webovú stránku s WordPress.

Pozrime sa teraz na niektoré z najlepších doplnkov a tém pracovnej dosky WordPress, ktoré môžete nainštalovať na svoje stránky.

1. WP Job Hunter

WP Job Hunter

WP Job Hunter je doplnok pre pracovné dosky WordPress vhodný na zobrazovanie úloh na vašom webe alebo blogu. Môžete tiež zarobiť peniaze online povolením zoznamov platených pracovných miest. Je dodávaný s miniaplikáciou portálu úloh, ktorú môžete presunúť myšou do ktorejkoľvek z oblastí pripravených na widget na vašej stránke, aby ste ľahko zobrazovali úlohy, kdekoľvek chcete..

Zahŕňa veľa vlastných a automatizovaných integrácií, ktoré vám uľahčia proces nastavenia. Podporuje najobľúbenejšie platformy sociálnych médií vrátane Facebooku na pridávanie podobných a zdieľaných funkcií. Aplikácia WP Job Hunter sa tiež integruje do služby Mapy Google, aby používateľom zobrazovala polohy úloh.

2. Divi téma

divi-theme-for-pracovných dosiek

Divi je jednou z najlepších viacúčelových tém, ktoré vám umožňujú ľahko vytvoriť webovú stránku pracovnej dosky. Divi prichádza so stovkami plných balíkov lokalít vrátane balíka Job Recruiter Layout Pack, ktorý obsahuje rozloženia pre kandidátov, stránku Zamestnávatelia, stránku so zoznamom a niekoľko ďalších..

Divi má dve príchute: Divi Theme a Divi Builder (plugin).

Divi Téma je najlepšie pre používateľov, ktorí chcú vykonať prispôsobenie pomocou jedného zo svojich 100+ kompletných balíkov stránok, ktoré sú súčasťou tejto témy.

Doplnok Divi Builder pracuje s akoukoľvek témou a je najlepší pre používateľov, ktorí ho chcú používať spolu s inými témami.

Je tiež vybavený funkciami ako Inline Text Editing, Global Elements & Štýly, responzívne úpravy a oveľa viac. Divi ponúka viac ako 800 predpripravených návrhov, takže nikdy nevyčerpáte možnosti.

Ak chcete, aby váš portál úloh vyzeral bohato na funkcie pomocou Divi, môžete pridať zoznamy úloh s umiestnením mapy a popismi.

3. JobSearch

Hľadanie práce

JobSearch je prémiový doplnok pre pracovné dosky WordPress. Obsahuje upozornenia na úlohy, sledovanie aplikácií, tvorbu obnovenia, prihlásenia na sociálne aplikácie a ďalšie. Je dodávaný s efektívnym vyhľadávacím nástrojom, ktorý uľahčuje hľadanie práce vašim používateľom.

Zamestnávateľom ponúka možnosť zverejniť úplné informácie o každom zamestnaní a uchádzači si môžu vybrať užšie ponuky podľa svojho výberu. Vaši používatelia sa môžu uchádzať o prácu pomocou platforiem sociálnych médií, ako sú Facebook a LinkedIn. Je to doplnok pripravený na preklad a plne podporuje WooCommerce.

4. Executive Pro od spoločnosti StudioPress

Šéf-pre-práce-boards

Témy StuioPress sú poháňané technológiou Genesis Framework, ktorá je vysoko optimalizovaná pre rýchlosť a SEO. Program Executive Pro je navrhnutý tak, aby slúžil na viacúčelové webové stránky. Je poháňaný technológiou Genesis Framework, ktorá je vysoko optimalizovaná pre rýchlosť a SEO.

Program Executive Pro prichádza s podporou funkcií, ako sú vlastné ponuky, vlastné hlavičky, widgety päty, viac možností rozloženia a oveľa viac.

VOĽNÝ PRÍSTUP: Executive Pro + 35 ďalších motívov StudioPress!

Chcete vyskúšať všetky prémiové témy StudioPress, vrátane programu Executive Pro, ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ motívy ZADARMO S WP Engine »

5. JobEngine

JobEngine

JobEngine je jednoduchá téma pracovnej dosky WordPress. Má všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie portálu pracovných príležitostí. Je vysoko prispôsobiteľný a flexibilný, čo vám umožňuje ľahko pridávať nové zoznamy úloh. Zamestnávateľom môžete povoliť aj pridávanie pracovných miest na svoj web. Za týmto účelom môžete vytvoriť viac balíkov a účtovať ich za každý záznam.

Podporuje odporúčané šablóny záznamu, platobné brány, rôzne farebné schémy, možnosti vlastných motívov, bočné panely, vstavané vstupné stránky a ďalšie. To vám umožní ľahko vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku.

6. JobRoller

JobRoller

JobRoller je vynikajúca téma pracovnej dosky pre webové stránky WordPress. Je dodávaný s viacerými sekciami pre zoznamy ponúkaných úloh, možnosti speňaženia, vstupné stránky a vyhľadávací filter založený na Ajaxe.

Okrem toho sa dá ľahko nastaviť a obsahuje vlastné možnosti tém. JobRoller umožňuje vám a vašim používateľom vytvoriť účet, odovzdávať zoznamy úloh, spravovať CV banku a ďalšie. Je to výkonná téma WordPress pre portály úloh s jednoduchým a prehľadným usporiadaním.

7. WP Job Manager

Správca úloh WP

WP Job Manager je flexibilný doplnok pre pracovné dosky WordPress s úžasnými funkciami. Umožní vám ľahko vytvoriť dosku úloh s potrebnými stránkami, formulárom registrácie používateľa a zoznamom úloh. Ponúka svojim používateľom vlastný informačný panel na nahrávanie nových úloh, správu záznamov a ďalšie položky.

Dodáva sa s niekoľkými doplnkami. Integruje vašu dosku práce s Facebookom, WooCommerce, skutočne a ďalšími užitočnými aplikáciami.

8. Správca rady práce

Správca rady práce

Job Board Manager je bezplatný doplnok pre pracovné dosky WordPress, ktorý sa dá použiť na rýchle spustenie portálu úloh. Obsahuje profily spoločnosti, geografické polohy, vlastné miniaplikácie a prémiové doplnky. Umožňuje vám pridať zoznamy úloh na viac stránok a príspevkov pomocou krátkych kódov.

Okrem toho môžete pridávať nové zoznamy úloh, vytvárať sekcie plateného výpisu, spravovať výstrahy úloh a ďalšie. Podporuje úryvky bohaté na Schema.org, informačný panel aplikácie úloh, obchody WooCommerce a strúhanku.

9. Prihláste sa online

Prihláste sa online

Ako už názov napovedá, Použiť online je doplnok pre pracovné dosky WordPress, ktorý umožňuje používateľom uchádzať sa o úlohy online. Je vhodný na správu utajovaných reklám, prijíma žiadosti o prácu, umožňuje používateľom uchádzať sa o úlohy online a posiela e-mailové upozornenia.

Je dodávaný s vyhľadávacími filtrami, kategóriami zoznamov úloh, online formulármi žiadostí o zamestnanie a vlastnými reklamami na prácu. Neexistuje možnosť pridávať platené zoznamy, takže budete musieť použiť doplnok pre sprievodcu, ktorý ponúka platené odbery. Môžete tiež vytvoriť kontaktný formulár na prijímanie žiadostí od zamestnávateľov o vlastné zoznamy.

10. Simple Job Board

Simple Job Board

Ak hľadáte jednoduché a ľahké riešenie na pridanie portálu pracovných úloh na svoj web WordPress, vyskúšajte doplnok Simple Job Board. Získate úplnú kontrolu nad zoznamom pracovných pozícií. Doplnok nie je nafúknutý funkciami. Budete musieť manuálne vytvárať zoznamy úloh, pridávať kategórie a ďalšie. Nedovoľuje používateľom vytvárať účet ani pridávať platené zoznamy, takže budete musieť vytvoriť formulár na svojom webe, aby ste mohli prijímať ponuky od zamestnávateľov..

So všetkými obmedzeniami prichádza flexibilita, pretože vám poskytuje prístup k pridávaniu úplných podrobností pre zoznamy úloh, zobrazovanie kandidátov na vlastné formuláre žiadostí a ďalšie.

11. WPJobBoard

Rada pracovných miest WP

WPJobBoard je výkonný doplnok WordPress, pomocou ktorého môžete vo svojom blogu vytvoriť tabuľku úloh. Zamestnávatelia prichádzajú s vlastným portálom, ktorý slúži na preskúmanie nových aplikácií a výber najlepších kandidátov. Má front-end panel, ktorý umožňuje používateľom nahrávať súbory, ako sú životopisy, pridávať nové zoznamy úloh a ďalšie.

Je dodávaný s témou bezplatnej pracovnej dosky, ktorú možno použiť na jednoduché vytvorenie webových stránok pracovných portálov. Je tiež úplne flexibilný s najlepšími témami WordPress. Podporuje platobné brány, členstvo, zľavy, kupóny a ponuky.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť tie najlepšie doplnky a témy týkajúce sa pracovnej dosky WordPress. Môžete tiež navštíviť náš odborný výber najlepších služieb VPN pre používateľov WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map