12 najlepších alternatív GoDaddy pre doménu a webhosting (2020)

najlepšia alternatíva k hosťovaniu godaddy


Hľadáte najlepšiu alternatívu GoDaddy pre registráciu domén a webhosting?

Godaddy je bezpochyby jedným z najpopulárnejších mien, pokiaľ ide o registráciu doménových mien a hosťovanie vašej firmy online. Za posledných 22 rokov sa GoDaddy podarilo vybudovať pevnosť na trhu.

V tomto článku vám ukážeme 8 najlepších alternatív GoDaddy, ktoré ponúkajú skvelé služby registrácie domén a webhostingu.

Najlepšie GoDaddy alternatívy pre majiteľov webových stránok

Tento článok je rozdelený na 2 oddiely-

 1. Najlepšie alternatívy GoDaddy pre názvy domén
 2. Najlepšie GoDaddy alternatívy pre webhosting

Tak začnime.

Najlepšie alternatívy GoDaddy pre názvy domén

Názov domény je adresa vášho webu na internete, napríklad Google.com alebo IsItWP.com. Ak chcete zaregistrovať názov domény, musíte prejsť na registrátora názvu domény, vygenerovať dostupný názov domény a potom ho zaregistrovať.

Tu sú 4 najlepšie platformy na registráciu domén, ktoré môžu byť pre vás skvelou alternatívou GoDaddy.

1. Bluehost

Bluehost-webové stránky

Bluehost je komplexné riešenie, ktoré vám umožní vybrať si doménové meno a hostiť svoj vlastný web.

Najlepšie je, že Bluehost vám umožní vybrať si doménové meno zadarmo, keď si vyberiete webhostingový plán. Získate tiež 63% zľavu z webhostingu.

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Všetky domény zakúpené od spoločnosti Bluehost sa dodávajú s možnosťou automatického obnovenia a uzamknutia domény.

2. Domain.com

Domain.com je ďalší populárny registrátor doménových mien, ktorý vám umožňuje ľahkú registráciu názvu domény. Na doméne doména.com môžete zaregistrovať úplne nový názov domény alebo preniesť svoj existujúci názov.

Má tiež možnosť nechať si kúpiť prémiovú doménu pre svoje podnikanie. Názvy prémiových domén sú domény vysokej kvality, ktoré boli predtým zaregistrované, ale sú dostupné na predaj za dnešnú trhovú hodnotu.

Ceny za doménové meno začínajú na 9,99 dolárov mesačne.

3. Namecheap

NameCheap-blog-name-generátor

Namecheap je jednou z najlepších alternatív GoDaddy, ktorá vám umožňuje vybrať si dokonalý názov domény pre vaše podnikanie. Ak nemôžete nájsť dobrého sami, môžete si tiež prehliadať trh a kúpiť si meno podľa svojho želania. Ak chcete predať doménu, ktorú ste parkovali už dávno, je to možné.

Najlepšie je, že náklady na obnovu doménových mien sú lacnejšie ako náklady na zariadenie GoDaddy.

S cieľom neustáleho informovania o novinkách na trhu vám umožňuje kontrolovať aj nové vydania domén najvyššej úrovne. A ak sa vám niektorý z nich páči, môžete ho chytiť priamo zo svojho účtu Namecheap. Okrem toho prichádza s viac ako 50 rôznymi rozšíreniami domén najvyššej úrovne.

4. Dreamhost

Dreamhost recenzia

DreamHost ponúka viac ako 400 TLD (domény najvyššej úrovne), z ktorých si môžete vybrať. S DreamHost môžete ľahko vybrať doménu, ktorá odráža vaše podnikateľské nápady a je ľahko zapamätateľná. Svoje domény môžete prevádzať aj bez problémov.

Rovnako ako Bluehost, aj DreamHost vám umožňuje bezplatne zaregistrovať doménové meno pri nákupe webhostingu. 47% zľava získate, keď sa prihlásite na odber plánu hostenia.

Spolu s hlavnou doménou vám umožňuje zvoliť si aj neobmedzený počet subdomén. Môžete tiež spravovať svoje doménové mená, upravovať záznamy DNS, nastavovať presmerovanie domén a ďalšie. Ak uviaznete, môžete sa ľahko spojiť s tímom podpory, ktorý je vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Pozrime sa teraz na niektoré z najlepších alternatív GoDaddy pre webhostingové služby.

Najlepšie GoDaddy alternatívy pre webhosting

Godaddy-hosting
Ak ste sa na web GoDaddy pozerali ako na webového hostiteľa svojej stránky a neviete, či je pre vás tá správna voľba, rýchlo prejdeme niektoré z kladov a záporov.

Výhody GoDaddy Hosting

 • Cenovo dostupné – GoDaddy hosting má plány začínajúce na 4,99 dolárov mesačne.
 • Hosting WordPress – Rýchlo vytvorte web WordPress s hosťovaním WordPress od GoDadddy s automatickou inštaláciou.
 • Tvorca webových stránok – Preddefinované stránky a presúvanie & drop stránky editor pre začiatočníkov.
 • doména – Doménové meno zadarmo s ročným plánom.
 • 99,9% dostupnosť – 99,9% záruka dostupnosti.

Nevýhody GoDaddy Hosting

 • cena – Na trhu pre začiatočníkov sú najlepšie lacné možnosti hostenia. Navyše, ak chcete získať niektoré z ponúkaných zliav, musíte sa zaregistrovať na 3 roky.
 • podpora – GoDaddy ponúka slušnú podporu, ale obmedzenú podporu živých rozhovorov, nie podporu 24/7 ako ostatní hostitelia webu.
 • obmedzenia – GoDaddy obmedzuje váš diskový priestor a databázy.
 • Žiadna funkcia exportu – Ak vytvoríte web na webovom serveri GoDaddy a chcete napríklad migrovať na WordPress, proces môže byť ťažký.
 • Nedostatok podpory elektronického obchodu – GoDaddy na rozdiel od mnohých iných webových hostiteľov neposkytuje žiadnu podporu elektronického obchodu.

Funkcie, ktoré treba hľadať v alternatívach hostenia GoDaddy

Po tom, ako ste sa rozhodli, aký typ webových stránok budete stavať a aké funkcie sú preň potrebné, existujú dobré faktory, ktoré by ste mali hľadať v správnom webhostingu, vrátane:

 • náklady
 • Garancia vrátenia peňazí
 • podpora
 • Čas načítania
 • uptime
 • Užívateľská prívetivosť

Výber webhostingu by nemal byť rýchlym rozhodnutím. Tieto faktory dôkladne preskúmajte a zistite, ktorá možnosť je pre vás najlepšia.

hodnotenie Bluehost1. Bluehost

 • Čas načítania: 689 ms
 • uptime: 99,99%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: Bluehost.com

Začíname s Bluehost »

Bluehost je jedným z oficiálne odporúčaných poskytovateľov webhostingu spoločnosťou WordPress.org. Svojim zákazníkom ponúka zdieľané, WordPress a špecializované hostingové služby. A služby poskytované spoločnosťou Bluehost sú omnoho lepšie ako služby poskytované spoločnosťou GoDaddy. Tým, že hosťujete svoje stránky na Bluehost, môžete tiež používať bezplatný názov domény, SSL a inštaláciu WordPress jedným kliknutím..

Pre koho to je?: Bluehost je úžasnou možnosťou pre všetkých nových blogerov a vlastníkov webových stránok. Vďaka úžasnej podpore, ktorú ponúka Bluehost, je ľahké sa s nami skontaktovať, ak sa vám niekedy zasekne.

stanovenie ceny: Cenové plány Bluehost sú veľmi priaznivé pre rozpočet aj pre nováčikov. V závislosti od vášho plánu môže byť medzi 2,95 dolárov za mesiac – 79,99 dolárov za mesiac.

Prečítajte si našu podrobnú recenziu o službe Bluehost.

hostgator preskúmanie2. HostGator

 • Čas načítania: 691 ms
 • uptime: 99,96%
 • podpora: 10/10
 • webové stránky: HostGator.com

Začíname s programom HostGator »

HostGator je ďalšia alternatíva GoDaddy, ktorú musíte skontrolovať. Ponúka celý rad hostingových plánov a ak ste už hostili svoje stránky v inej spoločnosti poskytujúcej webhosting, umožňuje vám preniesť vaše stránky bez platenia akýchkoľvek ďalších poplatkov..

Môžete tiež využiť prispôsobené brány firewall na ochranu svojich webových stránok pred útokmi DDoS. Nielen to, ale tiež ponúka neobmedzený priestor na disku a šírku pásma.

Pre koho to je?: HostGator môže byť najlepšou hostingovou službou, ak chcete hostiteľskú službu priateľskú pre začiatočníkov, ktorá prichádza so všetkými základnými funkciami, ako je inštalácia WordPress jedným kliknutím, tvorba webových stránok atď..

ceny: Cena produktu HostGator sa začína na $ 2,64 / mesiac.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu hostgátora, kde nájdete ďalšie podrobnosti.

kontrola webu3. SiteGround

 • Čas načítania: 649 ms
 • uptime: 99,98%
 • podpora: 10/10
 • webové stránky: SiteGround.com

Začíname s programom SiteGround »

Ďalšou možnosťou, ktorú chceme navrhnúť, je SiteGround. SiteGround je jednou z najlepších alternatív GoDaddy, ktorá vám poskytuje všetky základné funkcie hostenia. S programom SiteGround máte možnosť získať rýchly a bezpečný hosting.

Ak chcete pridať internetový obchod a začať predávať svoje produkty a služby online, SiteGround vám to umožní pomocou optimalizovaného hostenia WooCommerce..

Pre koho to je?: SiteGround je vynikajúcou možnosťou pre začiatočníkov, ktorí nemajú dostatočné znalosti v oblasti technickej práce súvisiacej so správou svojich webových stránok.

ceny: SiteGround udržal svoje ceny veľmi rozumné. Máte rôzne možnosti v rozmedzí od 3,95 $ / mesiac do 11,95 $ / mesiac.

Dreamhost recenzia4. Dreamhost

 • Čas načítania: 445 ms
 • uptime: 99,90%
 • podpora: 7/10
 • webové stránky: Dreamhost.com

Začíname s DreamHost »

DreamHost je ďalšia úžasná alternatíva hostenia GoDaddy. Poskytuje vám skvelé plány hostenia, z ktorých si môžete vybrať, ale ak ste v tom nový a nie ste si istí, ktorý z nich si vybrať, môžete sa s nimi skontaktovať a požiadať o pomoc. Všetky plány prichádzajú s bezplatným SSL, nemeranou šírkou pásma a bezplatným názvom domény.

Aby sa uľahčila inštalácia a nastavenie, ponúka aj možnosť inštalácie jedným kliknutím. Jeho ľahko použiteľný ovládací panel vám umožňuje prístup ku všetkým produktom DreamHost, odkiaľ môžete vylepšiť svoje nastavenia.

Pre koho to je?: DreamHost so svojou veľkou podporou a úžasnou službou je perfektnou voľbou pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov.

ceny: Zdieľané plány hosťovania DreamHost sa pohybujú od 2,59 $ do 13,75 $ mesačne.

5. iPage

iPage-Godaddy-hosting-alternatívy
iPage je jednou z najdostupnejších služieb webhostingu na trhu, stále je to veľmi spoľahlivá možnosť. iPage ponúka 1 jediný typ plánu hostenia, zatiaľ čo server GoDaddy ponúka niekoľko rôznych možností.

Ale s hostingovým plánom iPage získate bezplatnú registráciu domén, bezplatný tvorca webov s drag and drop s viac ako 1000 šablónami zadarmo, certifikát SSL, bezplatný e-mail a podporu 24/7.

Navyše, ich plán je dodávaný s bezplatnými doplnkami v hodnote viac ako 500 dolárov vrátane kreditov Google Adwords, bezplatných bezpečnostných nástrojov od SiteLock, kreditov Bing Ad a bezplatných stavebných nástrojov WordPress..

Ak máte obavy zo zníženia vašej uhlíkovej stopy, spoločnosť iPage je partnerom spoločnosti EPA v oblasti zelenej energie; ich dátové centrá a webové servery sú poháňané veternou energiou. A tiež patria medzi najlepšie kanadské webhostingové služby.

stanovenie ceny: Začína sa na 1,99 USD mesačne.

Prečítajte si celú recenziu aplikácie iPage »

Začíname s programom iPage dnes »

6. Hosting hostingu A2

a2-hosting-hosting-alternatívy
A2 Hosting je webový hostiteľ priateľský k vývojárom, ktorý vám umožní vybrať si z 2 možností operačného systému, Windows a Linux. Ponúkajú tiež možnosti hostenia, ako sú zdieľané, WordPress, VPS, predajca a špecializované.

A2 Hosting je známy pre svoj ultrarýchly a spoľahlivý hosting a ponúka tiež bezplatný a jednoduchý prenos stránok, neobmedzený priestor a šírku pásma, podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a ďalšie.

Ako obrovský bonus ponúka služba A2 Hosting ohromujúcu záruku vrátenia peňazí kedykoľvek, čo znamená, že svojim hostingovým službám môžete vyskúšať úplne bez rizika..

stanovenie ceny: Začína sa na 3,92 dolárov mesačne.

Prečítajte si našu úplnú recenziu A2 Hosting »

Začíname s hosťovaním A2 dnes »

7. GreenGeeks

GreenGeeks-web-hosting
GreenGeeks je ďalší mimoriadne populárny poskytovateľ ekologických služieb hostenia. Tento líder v tomto odvetví vracia 3-násobok energie, ktorú spotrebuje do siete vo forme obnoviteľnej energie. Poskytujú webhosting, hosting WordPress a hosťovanie najlepších predajcov.

S GreenGeeks neexistujú žiadne skryté poplatky. Nemusíte sa obávať, že sa vás pokúsia vylepšiť akýkoľvek doplnok webhostingu. Okrem toho poskytujú aj bezplatný nástroj na vytváranie drag and drop, bezplatný prenos webových stránok, bezplatné e-mailové účty, technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a ďalšie. Sú tiež medzi top 5 britských webhostingových služieb.

stanovenie ceny: Začína sa na 2,95 dolárov mesačne.

Prečítajte si celú recenziu spoločnosti GreenGeeks »

Začíname s GreenGeeks dnes »

8. InMotion Hosting

INMOTION-web-hosting
InMotion Hosting je ďalší spoľahlivý webhosting, ktorý ponúka množstvo možností webhostingu vrátane hostenia WordPress, VPS, dedikovaných serverov, firemného hostingu a ďalších..

S hostingom InMotion získate bezplatnú migráciu webových stránok, inštalátor aplikácií jedným kliknutím a ich bezplatný tvorca webových stránok, ktorý vám pomôže rýchlo a rýchlo uviesť vaše webové stránky na internet. Poskytujú tiež najnovšie technologické funkcie, ktoré zabezpečujú hladký a rýchly chod vašich webových stránok, napríklad úložisko SSD, PHP 7 a ukladanie do vyrovnávacej pamäte servera.

Navyše si môžete vyskúšať službu InMotion Hosting bez rizika so svojou 90-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

stanovenie ceny: Od našich čitateľov sa začína na $ 4,99 mesačne.

Prečítajte si našu úplnú recenziu InMotion Hosting »

Začíname s hostingom InMotion dnes »

Zhrnutie: Top 8 alternatív hostenia GoDaddy

Alternatívy hostinguCostMoney BackLoad Time UptimeSupport
1. Bluehost$ 2,75 / mo.30 dní689 ms99,99%10/10
3. HostGator$ 2,78 / mo.45 dní691 ms99.96%10/10
2. SiteGround$ 3.95 / mo. 30 dní649 ms99,98%10/10
5. Dreamhost$ 2,59 / mo.97 dní445 ms99,90%7/10
4. iPage$ 1,99 / mo.30 dní2600 ms99,98%8/10
6. Hosting hostingu A2$ 3.92 / mo.30 dní1280 ms99,90%9/10
7. GreenGeeks$ 3,49 / mo.30 dní697 ms99,92%9/10
8. InMotion Hosting$ 3,49 / mo.90 dní982 ms99,91%9/10

Toto sú niektoré alternatívy GoDaddy pre registrácie domén a webhostingové služby pre vaše podnikanie. Každá z nich ponúka veľkú podporu, takže sa nemusíte obávať.

Po dokončení výberu domény a hostingu by ste určite chceli nastaviť svoj web. Tu je sprievodca, ktorý vám pomôže, ako vytvoriť svoj web krok za krokom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map