13 najlepší softvér pre návrh webových stránok, ktorý nechcete nechať ujsť

najlepší softvér pre návrh webových stránok


Hľadáte najlepší profesionálny softvér pre webový dizajn? Softvér pre webový dizajn umožňuje vytvárať webové šablóny a návrhy za oveľa kratšiu dobu. Za starých čias by ste museli písať stovky náročných riadkov kódu, aby ste vytvorili aj tie najzákladnejšie šablóny; S pokročilým softvérom na tvorbu webových stránok, ktorý je teraz na trhu, si však môže ktokoľvek ľahko a rýchlo vytvoriť krásne webové návrhy.

V tomto článku budeme zdieľať najlepší softvér pre webový dizajn, ktorý môžete použiť na vytváranie šablón webových stránok alebo plnohodnotných webových stránok..

1. WordPress

WordPress

WordPress je bezplatný a opensource softvér, ktorý vám umožňuje ľahko vytvárať ľubovoľné webové stránky. Viac ako 30% webu používa WordPress, čo z neho robí najpopulárnejší systém na správu obsahu na svete.

Ak chcete ušetriť ešte viac času, môžete vyskúšať aj najlepšie vstavané motívy WordPress. Môžete nainštalovať tému WordPress a podľa potreby ju upraviť. Každá téma má základnú štruktúru a v téme môžete zmeniť čokoľvek, ako sú jej farby, pozadie, obrázky atď.

Inštalácia WordPress je jednoduchá. Potrebujete doménové meno a webhosting, aby ste mohli začať s programom WordPress, ktorý stojí okolo 14,99 dolárov ročne a 7,99 dolárov mesačne. Keď začínate s novým webom, môže to byť dosť.

Našťastie sme vypracovali špeciálnu dohodu pre používateľov systému IsItWP. Web môžete spustiť iba za 2,75 dolárov mesačne s Bluehostom, oficiálnym poskytovateľom hostingu odporúčaným WordPress. To znamená, že na webhosting získate zadarmo doménové meno + 60%.

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

2. Tvorca konštantných kontaktov

Neustály kontakt

Konštantný kontakt ponúka výkonný softvér na vytváranie a navrhovanie webových stránok typu drag and drop. Aj keď ste úplným začiatočníkom, umožňuje vám vytvárať webové stránky od základov.

Všetko, čo musíte urobiť, je synchronizácia nástroja na tvorbu webových stránok s vašou stránkou Facebook. Za pár minút builder stiahne kontaktné informácie, obrázky a text z Facebooku a doplní pre vás webovú stránku firmy.

Okrem toho môžete vytvoriť obchod s elektronickým obchodom a propagovať svoje produkty pomocou softvéru na e-mailový marketing s konštantným kontaktom. Umožňuje vám predávať fyzické a digitálne produkty, služby atď.

Môžete začať s bezplatným účtom, ktorý má základné funkcie. Ak sa vám pri vytváraní vašich webových stránok páči spoločnosť Constant Contact, môžete upgradovať na svoje prémiové plány a získať ďalšie funkcie. Ak chcete získať viac informácií, jednoducho si pozrite našu úplnú recenziu na konštantný kontakt.

3. Gator Builder

Tvorca webových stránok Gator

Gator Builder je webový návrhový a vývojový softvér spoločnosti HostGator. Je vybavený desiatkami webových šablón pre každú oblasť podnikania. Šablóny sú krásne a plne dynamické, aby mohli pracovať so službami tretích strán. Rozhranie drag and drop môžete použiť na pridávanie obrázkov, videí, Google Map a ďalších pomocou niekoľkých kliknutí.

Keďže je postavený spoločnosťou HostGator, jednou z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting na tejto planéte, každý plán má tiež možnosť hosťovania. Gator Builder sa integruje do sociálnych kanálov na zobrazovanie kanálov z vašich účtov Facebook, Twitter a Instagram.

4. SiteBuilder

SiteBuilder.com

SiteBuilder je softvér pre webový dizajn, ktorý sa dodáva so stovkami pripravených šablón, vďaka ktorým môžete ľahko vytvárať webové stránky. Môžete buď prispôsobiť webové šablóny alebo navrhnúť rozloženia od nuly pomocou nástroja drag and drop Builder. Ponúka bezplatné doménové meno a webhosting s každým plánom, ktorý vám pomôže rýchlo začať.

Ponúka tiež skvelé možnosti prispôsobenia na navrhnutie kompletnej webovej stránky, spustenie blogu alebo spustenie elektronického obchodu. Má niekoľko nástrojov na návrh, pomocou ktorých môžete do svojej webovej šablóny pridať obrázky, obsah a ďalšie mediálne súbory.

5. Divi

recenzia divi témy

Divi je populárny softvér WordPress a webový dizajn. Je dodávaný s drag and drop builder, ktorý vám umožní ľahko vytvárať vlastné webové šablóny. Divi tiež ponúka stovky preddefinovaných šablón určených pre reštaurácie, kaviarne, zdravotnícke zariadenia, fitnes atď. Poskytuje vám pokročilého vizuálneho editora na prispôsobenie šablón pomocou efektov, oddeľovačov tvarov, transformácií a ďalších..

Jeho bod a kliknite na nástroj vám umožní pridať text kdekoľvek na webovú šablónu. Je to moderný softvér s možnosťou úpravy, zrušenia, opakovania a úpravy vašich prispôsobení. Divi Builder je vybavený desiatkami globálnych prvkov, možností štýlov a blokov obsahu, ktoré uľahčujú proces navrhovania vašich webových stránok.

Viac informácií nájdete v tejto kompletnej recenzii Divi.

6. Weebly

Weebly

Weebly je populárny softvér na vytváranie a navrhovanie webových stránok. Môže sa použiť na vytváranie webových návrhov pre všeobecné webové stránky a internetové obchody elektronického obchodu – dôverujú tomu milióny používateľov na internete. Weebly prichádza s drag and drop rozhraním na vytvorenie webdizajnu za pár minút.

Je to hosťované riešenie. Funkcia drag and drop uľahčuje vývoj webových stránok bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu.

Aj keď bezplatná verzia aplikácie Weebly obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie krásnych webových stránok, oplatí sa vyskúšať ich platený program, kde nájdete viac funkcií a možností. Pre viac informácií si prečítajte kompletnú Weeblyho hodnotenie od našich odborníkov.

7. Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop je prémiový webový dizajnový nástroj. Má veľa možností na vytváranie a úpravu webových šablón. Funguje s obrázkami a môžete vytvoriť grafiku pre svoj webový dizajn. S nekonečnými možnosťami farieb a gradientov môžete vytvárať tie najlepšie návrhy šablón.

Poskytuje vám prázdne plátno, ktoré oživí vašu fantáziu. Môžete pripojiť obrázky, presúvať prvky, kresliť rámčeky, orezávať okraje a upravovať šablónu presne podľa vašich predstáv. Funguje to s vrstvami, čo robí vašu prácu skutočne jednoduchou. Vrstvu môžete zobraziť / skryť, aby ste mohli efektívne spravovať prvky webového dizajnu.

Adobe Photoshop je vysoko pokročilý nástroj a pred začatím budete pravdepodobne potrebovať nejaké školenie. Akonáhle budete vedieť, ako ho používať, môžete sa tešiť z najlepších skúseností s návrhom webu.

8. Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver je pokročilý softvér pre webový dizajn. Dodáva sa s obrazovkou na písanie kódu a návrh webovej šablóny. Má tiež sekciu drag and drop, kde si môžete vytvoriť svoj webový dizajn so živým náhľadom.

Obidve funkcie môžete používať naraz, čo znamená, že keď píšete kód, môžete si ho zobraziť naživo v softvéri Dreamweaver. A ak navrhujete šablónu pretiahnutím možností, môžete sa vrátiť na obrazovku kódovania a vykonať úpravy.

Je to vynikajúci nástroj na návrh webových stránok pre začiatočníkov až po pokročilých používateľov. Na používanie aplikácie Adobe Dreamweaver musíte mať základné zručnosti v oblasti kódovania.

9. GIMP

GIMP

GIMP je populárny bezplatný webový návrhový nástroj. Podobne ako Adobe Photoshop pracuje s obrázkami pri vytváraní webových stránok a návrhov šablón. Nemusí mať rovnaké rozšírené funkcie ako Photoshop, ale dodáva sa so všetkými nástrojmi, ktoré potrebujete na vytvorenie krásnej webovej šablóny..

Softvér je k dispozícii pre všetky vaše zariadenia. Na obrázkoch s vysokým rozlíšením môžete pracovať na tvorbe kresieb, makiet a webových vzorov.

10. Náčrt

Skica

Skica je softvér pre webový dizajn pre zariadenia Mac. Je to profesionálny nástroj zameraný na vytváranie webových šablón a návrhov. Funguje s vektorovými obrázkami, takže získate najlepšie výsledky s najvyšším rozlíšením. Panel nástrojov a možnosti sú veľmi jednoduché. Skica vám poskytuje plnú flexibilitu pri vytváraní a správe vašich projektov webdizajnu.

Skontrolujte tiež: Najlepšie témy reagujúce na WordPress.

Je dodávaný s funkciou zrkadlenia, ktorá vám umožní otestovať šablónu webového dizajnu na viacerých zariadeniach, ako je mobilný telefón alebo tablet. Týmto spôsobom si môžete byť 100% istí, ako sa váš webový vzhľad objaví na rôznych veľkostiach obrazovky.

11. Obr

Figma

Figma je softvér na vytváranie webových stránok pre viacerých používateľov. Umožňuje vám spojiť sa s tímom dizajnu a pracovať na rovnakej webovej šablóne. Je to šikovný nástroj na zdieľanie projektu so svojím klientom a vykonávanie živých zmien v návrhu šablóny. Figma posúva návrh webu na úplne novú úroveň.

Na paneli úprav sa dodáva s fontami, farbami a ďalšími nastaveniami. Nástroje a možnosti sú úžasné, keď sa používajú na vytvorenie ikony alebo úplnej webovej šablóny. Figma má bezplatné aj prémiové plány.

12. Canva

Canva

Canva je bezplatný nástroj na navrhovanie. Nemôžeme to považovať za plnohodnotný softvér pre webový dizajn, ale môžete použiť program Canva na vytvorenie zaujímavých a atraktívnych návrhov na podporu vašej webovej šablóny. Je perfektné vytvárať obrázky, ktoré môžete pridať do svojho webového dizajnu.

Je dodávaný so stovkami šablón, ktoré vám uľahčia prácu. Ak nemáte žiadne zručnosti v oblasti navrhovania, môžete v šablóne v Canve použiť šablónu a bez námahy vytvárať pre svoju webovú šablónu obrázky s profesionálnym vzhľadom.

13. Bootstrap

bootstrap

Bootstrap je populárny rámec, ktorý sa používa na vytváranie webových návrhov a webových stránok. Je určené pre technických používateľov, aby krásne vytvárali predné vzory. Dodáva sa s najpokročilejšími vývojovými funkciami. Rámec je výkonný a dá sa použiť na tvorbu webových návrhov s HTML, CSS a JS.

Má preddefinované webové šablóny, ktoré skvele fungujú s rámcom Bootstrap. Tieto šablóny môžete úplne upraviť a získať požadované výsledky.

súvisiace: 11 najlepších alternatív QuickBooks pre malé podniky.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepší softvér pre návrh webových stránok na trhu. Môžete tiež vyskúšať náš zoznam najlepších tvorcov webových stránok pre začiatočníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map