15 najlepších nástrojov na marketing obsahu a doplnky pre WordPress

najlepšie nástroje na marketing obsahu a doplnky


Hľadáte najlepšie nástroje a doplnky na marketing obsahu? Samozrejme, že si! Keby ste tak neurobili, neklikli by ste na tento článok.

Správna sada nástrojov a doplnkov pre vaše webové stránky WordPress môže posunúť vaše stratégie marketingu obsahu na ďalšiu úroveň a povýšiť vás na novú úroveň úspechu..

V tomto článku sa podelíme o 15 najlepších dostupných nástrojov na marketing obsahu a doplnkov pre webové stránky WordPress, ktoré sú k dispozícii.

1. MonsterInsights

MonsterInsights

Sledovanie zapojenia používateľov je obrovskou súčasťou vytvárania úspešnej obsahovej stratégie. Takže pozná vaše celkové metriky návštevnosti. Hádajte čo: MonsterInsights vám pomôže urobiť oboje!

Prispieva tiež k výberu tých najlepších doplnkov WordPress všetkých čias nášho odborníka.

Vďaka rýchlemu a jednoduchému prepojeniu vašich stránok WordPress s účtom Google Analytics vám MonsterInsights umožňuje zobraziť prehľady o návštevnosti a interakciách priamo z hlavného panela správcu.

Objavte, ako návštevníci hľadajú a používajú váš web, a podľa toho upravte svoje stratégie.

Začíname s programom MonsterInsights dnes!

2. OptinMonster

optinmonster-WordPress-plugin

Máte vysokú mieru odchodov? Ak návštevníci pristanú na vašom webe a okamžite odchádzajú, existuje veľká šanca, že sa už nikdy nevrátia … Pokiaľ nepoužívate OptinMonster.

Vďaka svojej patentovanej technológii Exit-Intent® chytí OptinMonster používateľov tesne pred tým, ako kliknú na váš web, a zobrazí im správu, ktorá ich prevedie na účastníkov, zákazníkov alebo sledovateľov..

Ako najlepší nástroj na generovanie potenciálnych zákazníkov na trhu vám OptinMonster umožňuje vytvárať nádherné formuláre optin, ktoré môžete bez námahy spojiť s vašou e-mailovou marketingovou službou alebo softvérom CRM. Použite tento doplnok na zvýšenie interakcie používateľov, zníženie miery odchodov zo vstupnej stránky a zvýšenie vášho e-mailového predplatného.

Začíname s OptinMonster už dnes!

3. Gramaticky

gramaticky najlepšie nástroje na marketing obsahu

Bez veľkého obsahu by neexistoval marketingový obsah. Ak váš obsah nie je šnupavý tabak a nechávate svojich čitateľov pýtať sa na svoje odborné znalosti z dôvodu gramatických chýb, potom je pre vás nástroj Grammarly.

Gramatika je popredným online nástrojom na kontrolu gramatiky a dá sa používať takmer kdekoľvek, vrátane editora príspevkov WordPress alebo internetového prehliadača (majú doplnky pre prehliadače Google Chrome, Firefox a Microsoft Edge)..

Ak ste vy alebo váš tím zaoberajúci sa tvorbou obsahu ESL, potom vám tento nástroj pomôže znieť prirodzenejšie a profesionálnejšie pre domácich čitateľov angličtiny. Alebo, ak ste rodeným hovorcom anglického jazyka, ale písanie nie je len vaša vec, Gramatika vám môže pomôcť zdokonaliť vaše zručnosti.

Nenechajte si ujsť tento článok o Grammarly vs Hemingway vs Jetpack.

Po inštalácii program Grammarly zvýrazní všetky gramatické, pravopisné a kontextové chyby vo vašom obsahu.

Začíname s gramatikou dnes!

4. Canva

Canva

Písanie je hlavným prvkom dobrého marketingu obsahu; profesionálny vizuál sa však môže zmeniť na „dobrý“ na „skvelý“. S krásnymi obrázkami, ktoré idú spolu s vaším obsahom, sa vaša šanca na úspech exponenciálne zvyšuje.

Canva vám umožňuje vytvárať si vlastnú grafiku, ikony, infografiky a bannery bez toho, aby ste museli prelomiť banku kvôli drahému editačnému softvéru.

Tento jednoduchý, ale výkonný nástroj na úpravu obrázkov beží vo vašom prehliadači a je dodávaný s veľkým počtom šablón, ktoré vám môžu pomôcť. Po dokončení úprav exportujte vytvorený obrázok a použite ho na svojej webovej stránke WordPress.

Začíname s Canva ešte dnes!

5. reSmush.it

resumsh to najlepšie marketingové nástroje pre obsah

Po vytvorení, zakúpení alebo nájdení obrázka, ktorý chcete použiť na svojom webe, ho pomocou kompresie plugin reSmush.it skomprimujte..

Prečo? Načítanie veľkých obrázkov trvá dlhšie a spomalí rýchlosť a výkonnosť vášho webu, čo negatívne ovplyvní dojem používateľov.

Skontrolujte tiež: Ako zlepšiť rýchlosť a výkonnosť webových stránok

reSmush.it zmenšuje veľkosť obrazových súborov bez ovplyvnenia kvality. Môžete tiež hromadne optimalizovať obrazové súbory a dokonca optimalizovať staršie obrázky, ktoré ste už na svojich stránkach použili.

Začíname s reSmush.it dnes!

6. Váš SEO

Váš SEO

Ak váš obsah nenájde, nikto ho neuvidí. Z tohto dôvodu je dôležité venovať pozornosť SEO (optimalizácia vyhľadávacích nástrojov), aby ste na Googli mohli získať vyššie hodnotenie.

Ako najlepší svetový doplnok WordPress SEO vám Yoast SEO pomáha využiť všetky možnosti optimalizácie vyhľadávacích nástrojov na zvýšenie rebríčka vášho obsahu. Ide o plnohodnotný balík SEO, ktorý ide nad rámec meta popisov a značiek. Budete musieť zvoliť kľúčové slovo so zameraním, aby bolo možné odstupňovať a optimalizovať celý váš príspevok, nielen vaše meta údaje. Váš zoznam patrí medzi najpoužívanejší zoznam nástrojov SEO.

Začíname s vašim SEO dnes!

7. SEMRush

semrush

SEMRush je obľúbený SEO nástroj, ktorý si vybrali tisíce profesionálov. Ak chcete dôkladne nahliadnuť do najlepších organických kľúčových slov svojich konkurentov, reklamných stratégií, techník spätného prepojenia a ešte oveľa viac, potom je nástroj SEMRush potrebný,.

Vďaka nahliadnutiu do stratégií SEO vašich konkurentov môžete ľahšie vylepšiť svoj vlastný marketing obsahu, aby ste držali krok. SEMRush tiež zdieľa kľúčové slová, ktoré môžete ľahko vyhľadať, sleduje vaše spätné odkazy a poskytuje ďalšie užitočné správy a údaje, ktoré vám pomôžu uspieť.

Začíname so SEMRush ešte dnes!

8. Názov a Nofollow for Links

vložiť-titul-and-nofollow-for-odkazy

WordPress v predvolenom nastavení neprichádza s možnosťou pridať značky nofollow. Je to nešťastné, pretože väčšina odborníkov v oblasti SEO odporúča používať externé odkazy bez značiek.

Našťastie existuje doplnok Title and Nofollow for Links na vyriešenie tohto problému!

Pomocou tohto praktického doplnku môžete ľahko pridávať titulky a možnosti bez obmedzenia pomocou kontextového okna vloženia odkazu WordPress v editoroch príspevkov a stránok..

Začíname s názvom a nofollow pre odkazy ešte dnes!

9. Upraviť tok

upravte najlepšie marketingové nástroje pre obsahový tok

Mať blog ako súčasť vašej stratégie marketingu obsahu je zbytočné, ak ho neaktualizujete dôsledne. Pomocou doplnku Edit Flow môžete svoj blog WordPress nastaviť tak, aby pridával stavy vlastných príspevkov, prezeral si redakčný kalendár a dokonca zanechával redakčnú spätnú väzbu pre svojich autorov..

Edit Flow je nevyhnutný doplnok, ak v rámci marketingovej stratégie pre obsah prevádzkujete blog pre viacerých autorov.

Začíname s úpravou toku dnes!

10. Asana

nástroje na marketing obsahu

Máte celý tím na správu? Ak áno, potom je Asana nástrojom riadenia projektu, po ktorom túžite.

Namiesto toho, aby ste strácali čas pomocou viacerých e-mailov, Asana organizuje vaše úlohy a rozhovory v jednej oblasti. Zvýšte svoju efektivitu tým, že nebudete musieť prepínať medzi nekonečnými e-mailami a skutočnou produktivitou!

Začíname s Asanou už dnes!

11. Ahrefs

Ahrefs

Spoločnosť Ahrefs používa na sledovanie webu výkonné prehľadávače a pomocou ich služieb môžete tieto prehľadávače využiť na rozšírenie svojej konkurencie. Rýchlo a ľahko zistite, prečo sú vaši konkurenti na vyšších priečkach ako vy a ako na nich môžete otočiť tabuľky!

Sledujte spätné odkazy a spätné odkazy vašich konkurentov. Zistite najlepšie platené reklamné kľúčové slová. Prípadne môžete pomocou nástrojov na prieskum obsahu vylepšiť svoje príspevky v blogu.

Začíname s Ahrefmi ešte dnes!

12. IFTTT

IFTTT

Automatizujte svoje účty sociálnych médií pomocou IFTTT. Môžete sa ľahko spojiť so všetkými obľúbenými sociálnymi sieťami, ako aj s WordPress a ďalšími službami.

Spúšťajte správy, zdieľajte obrázky, automaticky zdieľajte svoje blogové príspevky WordPress na sociálnych médiách a ešte oveľa viac.

Začíname s IFTTT dnes!

13. Zdieľané počty

Zdieľané počty

Zdieľané počty, ktoré sú kompatibilné s GDPR a ľahko použiteľné, patria medzi najlepšie pluginy sociálnych médií pre WordPress. Umožňuje vám ľahko pridať tlačidlá zdieľania sociálnych médií do vašich blogových príspevkov.

Môžete tiež zobraziť počet zdieľaní a celkový počet zdieľaní pre každý článok. A na rozdiel od iných doplnkov tohto typu zdieľaný počet nespomalí váš web!

Začíname so zdieľanými počtami dnes!

14. BuzzSumo

buzzsumo

Zadajte kľúčové slovo a zistite, aký typ obsahu preň má najlepšie výsledky. Znie to jednoducho? To je. Preto milujeme BuzzSumo.

Tento jedinečný nástroj vám tiež umožní objaviť kľúčové faktory, ktoré ovplyvňujú váš výklenok, a pomôže vám zistiť najlepšiu stratégiu na zaslanie e-mailu, odoslanie výšky tónu a podporu ich obsahu..

Potrebujete pomoc s pútavým a výkonným titulom? BuzzSumo analyzuje váš výber témy a podá správu s najpopulárnejšími titulkami usporiadanými podľa poradia sociálnych zdieľaní.

Môžete dokonca nastaviť upozornenia pre svoje obľúbené kľúčové slová, aby ste držali krok s najnovšími trendmi!

Začíname s programom BuzzSumo ešte dnes!

15. Oživiť staré príspevky

Oživiť staré príspevky

Ak sú vaše staršie články stále relevantné, prečo ich ďalej zdieľať? Pomocou doplnku Revive Old Posts môžete automaticky zdieľať staršie príspevky blogu na účtoch sociálnych médií. Stačí to len nastaviť, zabudnúť a nechať to urobiť prácu za vás.

Propagáciou starých článkov si udržujete stálu online prítomnosť na sociálnych médiách; a noví sledovatelia môžu dohnať príspevky, ktoré predtým mohli zabudnúť.

Začíname s oživovaním starých príspevkov ešte dnes!

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie nástroje na marketing obsahu a doplnky pre WordPress.

Ak sa vám tento zoznam páčil, môžete si tiež prečítať naše zoznamy 25 najlepších obchodných tém pre vaše webové stránky WordPress a 11 najlepších QuickBooks alternatív pre malé podniky..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me