17 najlepších detských tém Genesis pre WordPress (2020)

Najlepšie témy Genesis


Hľadáte najlepšie detské témy Genesis?

Témy Genesis sú postavené na vrchole rámca Genesis pomocou StudioPress, najobľúbenejšieho rámca tém na svete. Samotná Genesis funguje úplne dobre, ale ak chcete robiť zázraky s Genesis, musíte ju použiť s detskou témou na svojom webe..

V tomto článku vám ukážeme výber najlepších tém Genesis od našich odborníkov a ako získať všetky témy Genesis zadarmo..

Výber najlepšej témy genézy

Ako už bolo povedané, Genesis je jedným z najlepších rámcov WordPress.

V prípade, že si nie ste istí, čo je to tematický rámec WordPress, povedzme si o tom niečo.

Tematický rámec WordPress je centralizované miesto, kde sú hostené všetky hlavné témy. V hornej časti rámca je potrebné nainštalovať podradenú tému, aby ste na svoj web pridali vlastný štýl, zatiaľ čo všetky základné funkcie rámca zostávajú nedotknuté.

Kým rámec funguje úplne sám o sebe po vybalení z krabice, funguje najlepšie, keď sa používa spolu s detskou témou.

Viac informácií nájdete v našej kompletnej revízii rámca tém Genesis (klady a zápory).

Tu je niekoľko vecí, ktoré musíte hľadať v detskej téme Genesis pre WordPress:

 • Podpora spoločnosti Gutenberg: Vyberte podradenú tému Genesis, ktorá sa dodáva s úplnou podporou editora blokov Gutenberg. Klasický editor pomaly odchádza do dôchodku, takže Gutenberg je, samozrejme, budúcnosť.
 • Podpora oblasti rozšíreného obsahu: Jedným z najdôležitejších aspektov programu Genesis je to, že dodržiava štandardy WordPress pre používateľské rozhranie. Obsah na domovskú stránku musí byť pridaný skôr ako widgety, ako pomocou doplnku tretej strany, takže podradená téma by mala mať aj oblasti obsahu s widgetom
 • Integrácia elektronického obchodu: Toto sa hodí, ak chcete na svojom webe predať produkt alebo ak potrebujete ľahko integrovať platobnú bránu.

Chcete vyskúšať všetky 35+ prémiové témy StudioPress Genesis ZDARMA?

Keď sa zaregistrujete pre službu WP Engine, najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress, dostanete zadarmo rámec Genesis a VŠETKY témy StudioPress (hodnota v hodnote viac ako 2 000 dolárov!)

Získajte všetky 35+ Genesis témy zadarmo »

Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, prečítajte si tiež článok o bezplatných prémiových témach StudioPress.

1. Academy Pro

Academy Pro

Academy Pro je téma WordPress Genesis vytvorená špeciálne pre tvorcov online kurzov, vzdelávacie webové stránky, odborné vysoké školy, univerzity a akademické inštitúcie. Dodáva sa s výkonnými vstavanými funkciami, ako sú e-mailové prihlásenia, hlavička videa, vybrané sekcie a ďalšie.

Téma ponúka 6 oblastí miniaplikácií na zobrazenie vášho obsahu na domovskej stránke a na vstupných stránkach. Je pripravený na preklad a umožňuje vám vytvoriť viacjazyčný web.

2. Časopis Pro

Magazine Pro

Magazine Pro je vynikajúca téma Genesis WordPress určená pre vydavateľov online, časopisy a noviny. Je navrhnutý tak, aby zobrazoval vizuálne príťažlivý obsah, napríklad obrázky a videá, na vašich stránkach.

Téma obsahuje duálne navigačné ponuky, umiestnenia reklamy, formuláre na odber bulletinu, integráciu sociálnych médií a ďalšie. Umožňuje vám usporiadať váš obsah do správnych kategórií a značiek.

3. Cafe Pro

Cafe Pro

Cafe Pro je populárna téma Genesis pre WordPress. Dodáva sa s 2 detskými motívmi Genesis a ponúka dokonalé rozloženie pre vaše reštaurácie, kaviarne, pekárne, kuchárky a kulinárske firmy..

Pomocou hotových miniaplikácií môžete zobraziť užitočné informácie, ako sú kontaktné údaje, otváracie hodiny a ďalšie. Táto téma sa dá ľahko prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress a editora blokov Gutenberg.

4. Životný štýl Pro

Lifestyle Pro

Lifestyle Pro je téma WordPress v časopise, ktorá je postavená na vrchole Genesis Framework. Je to viacúčelová téma, ktorá je vysoko flexibilná a robustná.

Téma je dodávaná s viacerými možnosťami dizajnu, rozložením rozprávania a bielym pozadím. Bezproblémová integrácia s WooCommerce, takže môžete vytvoriť internetový obchod.

5. News Pro

News Pro

News Pro je téma publikovania WordPress pre noviny, časopisy, blogerov a webové stránky bohaté na obsah. Je postavený na vrchole rámca témy Genesis, vďaka čomu je výkonný a nerozbitný.

Súčasťou témy sú 2 navigačné ponuky, 3-stĺpcové rozloženie, predstavované posuvné prvky a widgety domovskej stránky. Zahŕňa tiež vlastné pozadie, farebné schémy a viac možností rozloženia.

6. Prielom Pro

Prielom Pro

Prielom Pro je moderná téma WordPress vhodná pre marketingové agentúry, PR spoločnosti, digitálne štúdiá a inzerentov. Má biele pozadie, vďaka ktorému je váš obsah čitateľný a atraktívny.

Téma podporuje Gutenberga hneď po vybalení. Má 9 oblastí miniaplikácií, vlastné šablóny stránok, stránky portfólia a ďalšie.

7. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro je elegantná téma WordPress Genesis vytvorená pre obchodníkov, agentúry a digitálnych predajcov. Téma ponúka perfektné rozloženie na predaj digitálneho tovaru online.

Je to flexibilné pre podniky elektronického obchodu, čo znamená, že získate plnú podporu na spustenie internetového obchodu. Medzi ďalšie pozoruhodné možnosti patria tlačidlá s výzvou na akciu, vlastné výbery farieb a pripravené kontaktné formuláre.

8. Wellness Pro

Wellness Pro

Wellness Pro je perfektnou témou WordPress pre zdravotnícke firmy, inštruktorov jogy, fitness sprievodcov a telocvične. Je postavený na vrchole rámca WordPress Genesis Framework.

Téma sa dodáva s 12 hotovými oblasťami widgetov, ktoré môžete použiť na prispôsobenie viacerých častí svojho webu. Má plne prispôsobiteľnú hlavičku na pridanie navigačnej ponuky, loga a vlastného obrázka v plnej šírke.

9. Denná misa Pro

Denná misa Pro

Daily Dish Pro je téma WordPress Genesis pre reštaurácie, blogerov s potravinami, foodies a fotografov potravín. Má krásne rozloženie rozprávania, aby ste si mohli vytvoriť jedlo a webové stránky s obrázkami receptov.

Domovská stránka obsahuje oblasti s widgetmi, do ktorých môžete pridať svoj obsah, odporúčané recepty, informácie o sekciách a reštauráciách.

10. Beautiful Pro

Krásna Pro

Beautiful Pro je viacúčelová téma Genesis pre WordPress.

Medzi funkcie témy patrí šablóny vlastných stránok, 10 oblastí miniaplikácií, uvítacia poznámka, obrázky na pozadí, neobmedzený výber farieb a ďalšie. Je tiež ideálne pre blogerov, aby založili blog WordPress.

11. Autor Pro

Autor Pro

Author Pro je jednoduchá téma WordPress Genesis pre autorov, vydavateľov a online kníhkupcov. Podporuje WooCommerce hneď po vybalení, takže si môžete vytvoriť online knižnicu a predávať knihy.

To vám umožní zobraziť vašu odporúčanú knihu nad záhybom stránky. Na domovskej stránke môžete predviesť aj ďalšie dôležité knihy a usporiadať ich podľa kategórií a záujmov čitateľov.

12. Agency Pro

Agency Pro

Agency Pro je ohromujúca téma WordPress Genesis pre online agentúry, obchodníkov, obchodných profesionálov a poskytovateľov služieb. Je dodávaný s vlastným obrázkom na pozadí na celú obrazovku, ktorý upúta pozornosť vašich používateľov rýchlo.

Téma obsahuje vlastné šablóny stránok pre blogy, archívy a ďalšie.

13. Outreach Pro

Outreach Pro

Outreach Pro je téma kostola WordPress postavená na vrchole Genesis Framework od StudioPress. Je dodávaný s pôsobivým rozložením na zobrazenie vašej správy nahlas a jasne.

Téma pomáha zbierať dary online, prezentovať vašu filantropickú prácu, zobrazovať nadchádzajúce udalosti a ďalšie. Má 12 oblastí miniaplikácií, 6 možností rozloženia a panel jednoduchých tém, ktoré vám umožňujú nastaviť stránku vášho kostola.

14. Modern Studio Pro

Moderné štúdio Pro

Modern Studio Pro je klasická téma WordPress Genesis pre dizajnérov, fotografov, umelcov a blogerov. Poskytuje vašim používateľom krásny zážitok z čítania s ostrými typografickými a paralaxy efektmi.

Vďaka widgetovanej domovskej stránke môžete jednoducho pridať svoju odporúčanú prácu a zapojiť svojich používateľov. Umožňuje vám prispôsobiť farby, pozadie a písmo kdekoľvek na vašom webe.

15. Výkonný prof

Executive Pro

Executive Pro je obchodná téma WordPress postavená na vrchole Genesis Framework. To vám umožní zobraziť vaše odporúčané diela v profesionálnom štýle na domovskej stránke vášho webu.

Má posuvník obsahu, banner s výzvou na akciu, krásne farby, jednoduché navigačné menu a vlastné pozadie. Ponúka tiež widgety päty a šablóny vstupných stránok.

16. Vzdelanie Pro

Vzdelanie Pro

Education Pro je skvelá téma WordPress Genesis pre univerzity, vysoké školy, školy a vzdelávacie inštitúcie. Má krásne a atraktívne farby, ktoré môžete pridať na domovskú stránku a zapôsobiť na používateľov.

Téma obsahuje posúvač obsahu, oblasť na uvítanie správ, vopred pripravené šablóny stránok a ponuky s duálnou navigáciou. Prispôsobovač WordPress môžete použiť na vykonanie zmien na svojom webe s okamžitou ukážkou.

17. Metro Pro

Metro Pro

Metro Pro je fantastickou témou WordPress Genesis pre webové stránky s dobrým obsahom, ako sú online časopisy, noviny, blogy atď. Má čiernobiele rozloženie, vďaka ktorému je váš obsah čitateľný a atraktívny..

Vybraný príbeh môžete zobraziť v hornej časti domovskej stránky a nižšie môžete predstaviť ďalšie odporúčané príbehy.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie témy Genesis. Môžete tiež vyskúšať náš článok o bezplatných prémiových témach StudioPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map