19 najlepších a lacných prémiových motívov WordPress (2020)

Lacné prémiové témy WordPress


Hľadáte najlepšie lacné prémiové témy WordPress? Dostaneme to. Keď práve začínate, pravdepodobne nemáte obrovský rozpočet na vytváranie webových stránok. Pokiaľ ide o tému vašich webových stránok, nikdy by ste nemali robiť kompromisy v kvalite.

Našťastie sme narazili na tento problém znova a znova s ​​našimi používateľmi, preto sme do prieskumu zaradili absolútne najlepšie témy pre majiteľov webových stránok s obmedzeným rozpočtom. Tieto prémiové motívy neuškodia na kvalite a váš bankový účet sa nedotkne. Sú skutočne to najlepšie z oboch svetov.

V tomto článku sa podelíme o 17 najlepších lacných prémiových tém WordPress, pomocou ktorých môžete zostaviť svoj vysnívaný web s rozpočtom.

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších tém WordPress, ktoré môžete použiť. Skontrolujte ich.

1. Divi

divi

Divi je pravdepodobne najpopulárnejšia téma WordPress v súčasnosti. Divi je k dispozícii v 2 variantoch: Divi Theme a Divi Builder. Aj keď téma Divi Theme je zacielená na používateľov, ktorí potrebujú na vytvorenie úžasnej webovej stránky riešenie založené na téme, Divi Builder je určený pre tých, ktorí chcú použiť tento nástroj s inou témou WordPress..

Ak si chcete stiahnuť Divi, musíte sa pripojiť k klubu Elegant Themes Club, ktorý stojí 89 dolárov ročne. Vďaka členstvu získate stovky balíkov webových stránok, čo znamená, že za tému zaplatíte menej ako dolár. Najlepšie na tom je, že všetky tieto produkty môžete používať na neobmedzených webových stránkach bez akýchkoľvek obmedzení.

Tu sú všetky produkty, ktoré získate po vstupe do klubu.

 • Divi s viac ako 100 balíčkami webových stránok
 • Téma Extra (téma časopisu)
 • Doplnky Bloom (najlepší vyskakovací doplnok WordPress) a Monarch (pre sociálne zdieľanie)

2. Beaver Builder

Beaver Builder

Beaver Builder je populárny tvorca drag and drop stránok s desiatkami šablón WordPress. Nástroj na tvorbu stránok vám umožňuje umiestniť text a obrázky tak, ako chcete, na svoje webové stránky. Má prémiové moduly a šablóny, ktoré skvele fungujú s rozložením podľa stĺpcov.

Beaver Builder má tiež bezplatnú verziu so základnými funkciami.

Aj keď je to doplnok, prichádza s 30 ohromujúcimi šablónami rovnako ako téma, takže si môžete vytvoriť akýkoľvek druh webovej stránky bez toho, aby ste museli dizajn budovať od nuly. Ľahko sa nastavuje a je plne prispôsobiteľný.

Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, prečítajte si túto kompletnú recenziu Beaver Builder.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP je klasická viacúčelová téma WordPress. Ponúka bezplatné a prémiové kreatívne ukážky, pomocou ktorých môžete vytvoriť webovú stránku svojej firmy v kratšom čase. Má rýchly čas načítania stránky, citlivé rozloženie a je optimalizovaný pre SEO. OceanWP funguje skvele so všetkými tvorcami horných stránok a vytvára stránky pomocou jednoduchej funkcie drag and drop.

Plne podporuje WooCommerce a je pripravený na preklad, takže si môžete vytvoriť webovú stránku vo vašom preferovanom jazyku. Zahŕňa tiež rozšírenia prémií za biele označenie, integráciu informačného kanála Instagram, pridanie oznámenia o súbore cookie GDPR a ďalšie. Tieto rozšírenia pomáhajú okamžite pridať ďalšie funkcie na váš web.

4. Astra

astra

Astra je štýlová a cenovo dostupná prémiová téma WordPress. Je vysoko prispôsobiteľný a ponúka veľa možností v prispôsobiteľe WordPress na vykonanie úprav záhlavia, rozloženia a päty vášho webu. Táto téma sa integruje so všetkými najobľúbenejšími tvorcami stránok, aby sa vaše webové stránky rýchlo nastavili a vytvorili pútavé stránky. Je to ľahký motív a je úplne optimalizovaný pre rýchlosť a výkon.

Dodáva sa s krásnymi farbami a typografickými možnosťami. Ak ste autorom, má Astra samostatnú stránku blogu a stránku archívu, ktorá pridáva hodnotu vášmu napísanému obsahu.

5. Tučné písmo

smelý

Tučné písmo je jednoduchá, prehľadná a cenovo dostupná prémiová téma WordPress navrhnutá špeciálne pre blogy, portfóliá, webové stránky s fotografiami a iné stránky zamerané na kreativitu. Podporuje rôzne typy médií vrátane obrázkov, videí, fotogalérií, animovaných jazdcov a máp. Táto téma má dizajn v plnej šírke s dokonalým zarovnaním médií a obsahu.

Umožňuje vám pridať vlastný obrázok na pozadí alebo zvoliť farbu pozadia vášho webu. Tučné písmo obsahuje zoznamy a mriežky pre vaše portfólio, galérie, blog atď. Môžete privítať používateľov pomocou prispôsobenej správy vedľa posúvača ponuky alebo domovskej stránky. Je to jednoduché nastavenie a nevyžaduje žiadne znalosti kódovania.

6. Ultra

krajný

Ultra je vysoko flexibilná lacná prémiová téma WordPress pre webové stránky zamerané na telocvične a fitnes. Dodáva sa s 60+ predpripravenými rozloženiami pre všetky typy firiem a viacerými dizajnovými vzhľadmi na zlepšenie vzhľadu vašej webovej stránky. Tieto ukážky sú pripravené a skracujú čas, ktorý strávite vytvorením svojho webu. Môžete tiež importovať ukážkový obsah jedným kliknutím myši a nahradiť ho vlastným.

Táto téma okrem toho zahŕňa vlastné widgety, navigačné ponuky a doplnky pre tvorcov, ako je napríklad lišta postupu, WooCommerce, cenové tabuľky, časové harmonogramy, odpočítavanie času atď..

7. Pobrežie

pobrežná čiara

Pobrežie je téma portfólia WordPress s jedinečným rozložením na zobrazenie vašej práce. Je to lacná prémiová téma s dvojstĺpcovým rozložením; čo vám umožní mať logo a navigačnú ponuku na ľavej strane, zatiaľ čo obrázky vášho portfólia sa zobrazujú na pravej strane. Svoje portfólio môžete spravovať pomocou typu obsahu príspevku a predstaviť ho pomocou posúvača, poľa obrázka, výpisu stĺpcov alebo nekonečného posúvania na domovskej stránke..

Táto téma má vlastný widget pre sociálne siete, takže môžete predviesť svoj zdroj Twitter, fotografie na Instagrame a ďalšie. Môžete ho integrovať s populárnymi tvorcami drag and drop stránok a rýchlo nastaviť stránky svojho webu.

8. Decorist

Decorist

Decorist je minimálna lacná prémiová téma WordPress. Bol špeciálne navrhnutý tak, aby predvádzal vaše dekoratívne výrobky, výrobky pre domácnosť, módne výrobky alebo vytvoril internetový obchod akéhokoľvek druhu. Funguje to skvele s nástrojom Elementor a tiež podporuje vlastné moduly Elementor, aby bol váš webový vývojový projekt ľahký. Decorist má plnú integráciu WooCommerce, aby z vášho webu urobil obchod s eCommerce.

Navyše prichádza s flexibilnými možnosťami rozloženia, vlastným výkladom a mnohými ďalšími možnosťami prispôsobenia. Pomocou funkcie importu ukážky jedným kliknutím môžete spustiť internetový obchod podobný demu a nahradiť fiktívne produkty vaším vlastným..

9. Krása

Beaute

Ako už názov napovedá, Beauté je salónom a kúpeľnou témou pre WordPress. Má rozloženie na celú obrazovku so 4 typmi obsahu, vrátane posúvača obrázkov na celú obrazovku, sekcie služieb, personálnej sekcie a galérií obrázkov. Môžete pridať objednávkový / rezervačný formulár pre svojich zákazníkov, aby si rezervovali slot vo vašom rozvrhu. Je vybavený niekoľkými krásnymi farebnými schémami a umožňuje zvoliť inú farbu pre každú stránku.

Dodáva sa s vlastnými miniaplikáciami obsahu, sociálnymi ikonami a ďalšími. Program Beauté je pripravený na preklad a dá sa použiť na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky.

10. Jednoduché

prostý

Simple je elegantná lacná prémiová téma WordPress plná úžasných funkcií a flexibility. Má jednostránkové rozloženie s rôznymi možnosťami návrhu. Dodáva sa s efektmi paralaxy na pozadí, plynulým posúvaním, ľahkými navigačnými ponukami, prezentáciou a ďalšími.

Podporuje WooCommerce, vlastné widgety rozloženia, krásne farebné schémy, písma Google a rozloženia bočného panela. Simple má sekcie domovskej stránky s referenciami, službami, najnovšími príspevkami a odporúčaným obsahom.

11. Miestne nastavenia

locales

Locales je lacná prémiová téma WordPress navrhnutá špeciálne na vytváranie online adresárov. Atraktívne obsahuje vaše zoznamy a tiež umožňuje používateľom odosielať svoje vlastné záznamy. Pomáha pri vytváraní obsahu a ponúka veľkú flexibilitu, takže si môžete vytvoriť miestny adresár pre reštaurácie, bary, kaviarne, obchody alebo akékoľvek iné podnikanie vo vašej lokalite..

Má mapu miest s filtrami, samostatné stránky pre rôzne výpisy, ostré farby a ďalšie. Mestá môžu byť užitočnou témou na vytvorenie sprievodcu mestom pre turistov. Integruje sa s programom Visual Composer a umožňuje presunúť obsahové moduly na vašu webovú stránku.

12. Byt

Plochý

Byt je moderná a odvážna lacná prémiová téma WordPress. S programom Themify Builder sa okamžite vytvorí rozhranie podľa vášho výberu. Tvorca drag and drop pomáha pridávať moduly, ako sú text, posuvníky obrázkov, videá, galérie, navigačné ponuky atď. Má funkciu animácie zvýrazňovacieho kruhu, ktorá oslovuje používateľov pomocou vašich odporúčaných služieb. Medzi ďalšie oddiely patrí portfólio, ukazovateľ priebehu, animovaná časová os a posúvač posudkov.

Umožní vám profesionálne predviesť členov tímu. Byt je dodávaný s krátkymi kódmi a vlastnými typmi príspevkov pre rýchle nastavenie webových stránok / blogov.

13. Roh

rohový

Roh je portfólio témy WordPress pre kreatívnych profesionálov, fotografov a umelcov. Rovnako ako ostatné tu uvedené lacné prémiové témy má jednoduché a krásne rozloženie, ktoré nie je nafúknuté funkciami. Minimálne rozloženie pomáha používateľom zamerať sa na váš obsah a portfólio. Obsahuje neobmedzené farebné variácie na prispôsobenie vašich webových stránok. Roh ponúka uvítaciu správu a odporúčané pracovné sekcie na domovskej stránke.

Táto téma má plnú podporu Jetpack a integráciu WooCommerce. Pomocou vlastných miniaplikácií môžete na bočnom paneli a v ďalších oblastiach pripravených na miniaplikácie zobraziť sociálne zdroje pre Twitter, Flickr atď. Je optimalizovaný pre výkon SEO a rýchlosť.

14. Najatý

najatý

Najatý je dokonalým príkladom skvelej lacnej prémiovej témy WordPress. Bol navrhnutý tak, aby profesionálnym spôsobom prezentoval vaše životopisy a kontaktné informácie. Dodáva sa s niekoľkými preddefinovanými šablónami na vytvorenie webovej stránky alebo začatie blogu. Najatý je ľahko použiteľný a ponúka ukážkový / ukážkový obsah, aby ste mohli rýchlo začať.

Má neobmedzené možnosti farieb, selektor písma Google, responzívny rámec a optimalizáciu SEO na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok.

15. Igloo

iglu

Igloo je chladne krásna téma WordPress reštaurácie. Môže sa použiť na vytvorenie webovej stránky o jedle / recepte, blogu o potravinách alebo akejkoľvek inej obchodnej stránky súvisiacej s potravinami. Má jedinečné rozloženie, ktoré propaguje vaše reštauračné podnikanie na ďalšiu úroveň. Igloo ponúka systém správy menu pre vaše reštauračné podnikanie, aby pútavo predvádzal ceny.

Dodáva sa so 4 typmi obsahu, takže na svoju domovskú stránku môžete pridať posúvač obrázkov, galériu, menu a referencie. Táto téma obsahuje vlastné miniaplikácie, rôzne farebné schémy a podporu pre Divi Builder na presúvanie obsahu.

16. SimpleShift

Jednoduchý posun

SimpleShift je lacná prémiová téma WordPress vytvorená pre webové stránky malých firiem. Má rozloženie po celej šírke s niekoľkými užitočnými sekciami na domovskej stránke. Táto téma má moderné efekty paralaxy na prilákanie vašej cieľovej skupiny. SimpleShift vám umožňuje pridať vlastné hlavičky do loga, navigačnej ponuky a sociálnych ikon.

Má podporu WooCommerce na nastavenie vášho maloobchodného obchodu. Na úpravu svojich webových stránok môžete použiť neobmedzené farby, vlastné miniaplikácie a ohromujúce návrhy rozloženia.

17. Podniková

právnických

Corporate je viacúčelové lacné prémiové slovo WordPress pre obchodné a portfóliové webové stránky. Môže sa tiež použiť na propagáciu vašich fotografických služieb. Vďaka podpore nástroja Themify Builder môžete používať neobmedzené návrhy rozloženia s modulmi pre obrázky, videá, obsah, reklamy, navigačné menu atď. Firemná spoločnosť vám poskytuje úplnú kontrolu nad prispôsobením vášho webu..

Má funkciu pozadia videa, vďaka ktorej je téma jedinečná mnohými spôsobmi. Môžete pridať prispôsobené video na celú obrazovku so zvukom, aby ste zaujali svojich používateľov. Ak nechcete pridať video, môžete pridať animované farby pozadia. Táto téma má viacero animačných efektov pre ikony, lišty priebehu, moduly a ďalšie.

18. Podnik

Trúfať si

Venture je jednostránková lacná prémiová téma pre kreatívne agentúry, malé podniky, živnostníkov, startupy a iné webové stránky WordPress. Má responzívny dizajn s intuitívnym navigačným menu, sociálnymi ikonami, vlastným logom, sloganom a posuvníkom v celej šírke. Na skrášlenie svojich webových stránok môžete použiť ich krátke kódy pre ikony, tlačidlá, stĺpce atď.

Dodáva sa s všestrannými farebnými možnosťami, ktoré zodpovedajú vašej obchodnej značke. Venture má vysokú viditeľnosť pre obrázky, videá, posúvače, odporúčané príspevky a ďalšie. S podporou služby Písma Google môžete na svoju celú webovú stránku pridať ohromujúcu typografiu.

19. Hotelia

Hotelia

Ak hľadáte lacný prémiový hotel WordPress tému, potom je Hotelia tou najlepšou voľbou. Táto téma bola navrhnutá pre hotely, cestovateľov, rezervačné weby, cestovateľov blogerov a akékoľvek ďalšie podnikanie súvisiace s hotelom. Poskytuje zadarmo niekoľko prémiových zdrojov, napríklad posúvač obrázkov a tvorca stránok Visual Composer. Hotelia má pozadie s videom, lepkavé navigačné menu, efekty paralaxy a rezervačný systém.

Má flexibilné možnosti prispôsobenia, ikony písiem, vlastné widgety, typy príspevkov a nádherné farebné schémy. Je pripravený na WooCommerce a dá sa použiť na predaj cestovných produktov online.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie lacné prémiové témy WordPress. Môžete tiež vyskúšať naše odborné výbery najlepších jednoduchých tém WordPress na spustenie webovej stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map