19 najlepších automobilových motívov WordPress pre obchodníkov a garáže

najlepšie WordPress automobilových tém v porovnaní


Hľadáte najlepšie WordPress automobilové témy?

Automobilový priemysel bezpochyby prosperuje. Jedným z najlepších spôsobov, ako zostať na špici vo vašom odbore, je vytvorenie webovej stránky založenej na automobilovej téme WordPress.

V tomto článku sa podelíme o niektoré z najlepších tém WordPress pre obchodníkov s automobilmi a garáže na podporu vášho automobilového podnikania.

Výber najlepších WordPress automobilových motívov pre obchodníkov s automobilmi

Ak chcete vytvoriť webovú stránku pre automatické obchodovanie a garáž, budete potrebovať tému WordPress, ktorá ponúka tie správne funkcie, ktoré zodpovedajú vašim potrebám. Možno viete, že na trhu existujú tisíce tém WordPress, čo sťažuje výber najlepšieho motívu pre váš web..

Tu sú niektoré z kľúčových funkcií, ktoré často nájdete na webových stránkach pre automobilový priemysel.

 • Odvážne a svetlé rozloženie
 • Vstupné stránky pre vozidlá
 • Podpora elektronického obchodu
 • Možnosti financovania automobilov
 • Systém zásob
 • Rezervačný formulár

Pozrime sa na niektoré z najlepších tém WordPress pre obchodníkov a garáže.

1. Autoservisy Astra

Autoservisy Astra

Astra Car Repair je hotová demonštračná webstránka od WordPress Astra Theme. Táto ukážka je navrhnutá špeciálne pre obchodníkov s automobilmi, pre garáže, opravy a umývanie auta. Môžete tiež použiť ich dovozcu ukážkového obsahu na jedno kliknutie na rýchle spustenie automobilového webu s touto témou.

Funguje to skvele so všetkými populárnymi tvorcami drag and drop stránok. To znamená, že ak ste v spojení s nástrojom na tvorbu stránok, môžete si svoj web prispôsobiť tak, ako chcete, bez obáv z kompatibility. Téma je pripravená na preklad a podporuje WooCommerce hneď po vybalení.

2. Divi

divi

Divi je vynikajúca téma WordPress s tisíckami balíkov rozloženia pre akékoľvek obchodné miesta, na ktoré si dokážete myslieť. Je dodávaný s niekoľkými demonštračnými šablónami vrátane jednej pre automobilový priemysel, ktorý vám pomôže vytvoriť dokonalý web pre obchodníkov s autami, pre autoservisy, autoumyvárne a blogerov pre automobilový priemysel. Môžete importovať akýkoľvek návrh rozloženia a ihneď spustiť svoje stránky.

Tvorca WordPress Divi vám umožňuje rýchlo pridať text, obrázky a globálne prvky na váš web. Túto tému je možné prispôsobiť aj pomocou živého prispôsobovača WordPress.

3. Ultra

krajný

Ultra je populárna viacúčelová téma WordPress na zostavenie akejkoľvek webovej stránky. Má niekoľko vstavaných demonštračných šablón pre rôzne obchodné miesta, vrátane opráv automobilov, autosalónu, garáže a obchodníkov s automobilmi. Je tiež vybavený posuvníkom na celej stránke a horizontálnym obrázkom, ktorý vášmu webu dodá zreteľný vzhľad.

Má vlastné widgety, farebné schémy, ostrú typografiu a ikony sociálnych médií. Téma je vysoko optimalizovaná pre výkon a rýchlosť.

4. Automobilový priemysel

automobilový priemysel

Automobilový priemysel je odvážne a svetlé téma WordPress pre predajcov automobilov, garáže, showroomy a opravy automobilov. Je vybavený úžasnými funkciami, ako je finančná kalkulačka, ktorá používateľom pomáha s financovaním automobilov. Umožňuje obchodníkom s automobilmi pridať dekodér VIN na webovú stránku, aby ste mohli jediným kliknutím zobraziť všetky informácie o vozidle.

Má neobmedzené farebné štýly, krásnu typografiu a ľahké možnosti prispôsobenia. Všetky ich môžete upraviť pomocou prispôsobovača WordPress, takže nemusíte prepínať medzi ukážkou a editorom.

5. Monochrome Pro

Monochrome Pro

Monochrome Pro je výkonná téma WordPress na vytváranie ľubovoľných webových stránok vrátane opráv automobilov, obchodníkov s automobilmi a garáží. Táto minimalistická téma je pre vás najvhodnejšia, ak chcete mať vizuálnu silnú online prítomnosť. Dodáva sa s vlastnými oblasťami miniaplikácií na domovskej stránke, kde môžete pridávať text, obrázky a widgety.

Prispôsobovač témy môžete použiť na prispôsobenie všetkého na webe. Bezproblémovo spolupracuje aj s tvorcami stránok, takže si môžete vytvoriť vysoko prispôsobené automobilové stránky a vytvoriť silnú digitálnu prítomnosť.

6. Pracovník

robotník

Pracovník je profesionálna téma WordPress pre akékoľvek webové stránky malých firiem. Túto tému môžete použiť na vytvorenie svojich stránok pre automatické obchodovanie a garáže. Dodáva sa so vstavaným systémom rezervácie schôdzok a kalendárom, ktoré môžete vložiť kdekoľvek pomocou skráteného kódu alebo miniaplikácie.

Je kompatibilný s Kalendárom Google a umožňuje vašim klientom spravovať svoje stretnutia online. Téma pracovníka je plne preložiteľná do ľubovoľného jazyka.

7. Technico

technicko

Technico je moderná téma WordPress vytvorená špeciálne pre akékoľvek profesionálne obchodné webové stránky, ako sú garáže, automatické opravy a mechanika. Na domovskú stránku sa používajú vopred pripravené widgety obsahu, čo vám uľahčuje naplnenie vizuálnym príťažlivým obsahom..

Dodáva sa s vlastnými miniaplikáciami, nekonečnými farebnými schémami a viacerými typmi obsahu. Na prispôsobenie v reálnom čase môžete použiť vytváračov stránok a živý prispôsobovač WordPress.

8. AutoMax

Automax

AutoMax je dokonalým motívom WordPress pre vaše podnikanie v oblasti predaja automobilov a garáží. Je dodávaný s funkciami, ako sú meny, finančné kalkulačky, online obchodovanie s automobilmi a vstupné stránky.

Medzi ďalšie funkcie patria farebné štýly, vlastné logo, automatický import inventára a ďalšie. Umožní vám predviesť fotografie z vášho auta v krásnych galériách a albumoch.

9. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro je krásna téma WordPress s viacerými hotovými webovými stránkami pre automobilový priemysel. Obsahuje jednostránkové a viacstránkové šablóny, ktoré môžete importovať jedným kliknutím.

Táto téma sa dodáva s posúvačom obrázkov a videí v sekcii hlavičky. Domovská stránka je plne prispôsobiteľná pomocou živého prispôsobovača WordPress.

10. Moduly

moduly

Moduly je štýlová téma WordPress založená na modulárnom rozložení, ktorá vám uľahčuje pridávanie funkcií a obsahu na váš web. Táto téma je ideálna na vytváranie stránok pre predajcov automobilov, garáže, autopožičovne a akékoľvek automobilové podnikanie.

Umožňuje vám vytvoriť samostatnú stránku blogu alebo spustiť internetový obchod na predaj automobilov. Téma modulov má niekoľko oblastí reklamných priestorov, ktoré sa hodia, ak chcete speňažiť svoj automobilový blog pomocou reklamy.

11. Predajca automobilov Deluxe

Predajca automobilov Deluxe

Ako už názov napovedá, Car Dealer Deluxe je téma WordPress navrhnutá špeciálne pre autosalóny, ktoré vám umožňujú nakupovať a predávať vozidlá online. Má výkonný vstavaný vyhľadávací nástroj, ktorý pomáha používateľom nájsť autá na základe čísla vozidla a funkcií.

Toto je perfektná téma, ak chcete speňažiť svoj automobilový blog pomocou reklám. Podporuje WooCommerce a WPML, ktoré vám umožňujú vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku pre vaše automobilové podnikanie.

12. Advance Automobile

Advance Automobile

Ak hľadáte bezplatnú tému WordPress pre svoje podnikanie v automobilovom a obchodnom priemysle, potom Advance Automobile by mohla byť najlepšou voľbou. Najlepšie sa hodí na vytvorenie webovej stránky pre mechanikov, požičovne áut, garáže, autosalóny a kabíny.

Domovská stránka obsahuje posúvač obrázkov a tlačidlo výzvy na akciu.

13. Zelle

Zelle

Zelle je elegantný automobilový motív WordPress, ktorý ponúka jednostránkové rozloženie pre ľubovoľnú webovú stránku vrátane obchodníka s autami, požičovne áut, garáží a obchodných zastúpení. Je vybavený posúvaním paralaxy, interaktívnymi prvkami domovskej stránky, krásnymi farbami a šablónou vytvárajúcou stránky.

Zahŕňa tiež vlastné pozadie na pridanie obrázka alebo videa bez použitia doplnku. Zelle téma je SEO priateľský a optimalizovaný pre rýchlosť.

14. Auto Trader

Auto Trader

Auto Trader je ohromujúci automobilový motív WordPress zameraný na stavbu automobilového trhu, blogu pre automobilový priemysel alebo časopisu. Na domovskej stránke má niekoľko posúvačov a animácií. Súčasťou témy je aj mega ponuka, vlastné pozadie a vstavané rozloženie stránky.

Je dodávaný s rozhraním správcu, vlastnými typmi príspevkov, posudkami, sekciou služieb, častými otázkami a kontaktným formulárom. Na web môžete umiestniť reklamy, aby ste zarobili viac peňazí online.

15. Automobile

Automobil

Automobil je bezplatná téma WordPress pre automobilový priemysel pre vaše webové stránky predajcu automobilov a podnikania. Má štýlovú sekciu hlavičky s vlastným logom, navigačným menu, adresou, kontaktným číslom, vyhľadávacím panelom a ikonami sociálnych sietí. Je dodávaný s krásnym jazdcom obrázkov s textom a tlačidlom na výzvu na akciu.

Téma ponúka rozloženie rozprávania na vytvorenie automobilového blogu. Plne podporuje WooCommerce pri predaji vozidiel online.

16. Orfeo

Orfeo

Orfeo je viacúčelová téma pre WordPress na vytváranie ľubovoľných webových stránok vrátane obchodníkov s automobilmi, požičovní automobilov a garáží. Obsahuje obrázok na pozadí hlavičky plnej šírky s vlastným logom, navigačnou ponukou, stránkou blogu a tlačidlami s výzvou na akciu.

Téma má vlastné rozloženie päty, do ktorého môžete pridať widgety a užitočné odkazy.

17. AutoMall

AutoMall

AutoMall je pokročilá automobilová téma WordPress vytvorená špeciálne pre predajcov automobilov, mechanikov, garáží a automobilový priemysel. Má temné rozloženie a úžasné vyhľadávacie filtre, ktoré používateľom pomáhajú nájsť perfektné autá, ktoré si vždy chceli kúpiť. Téma umožňuje zobraziť ponuky automobilov a vybrané vozidlá v sekcii hlavičky.

Téma je doplnená o profesionálne doplnky, ktoré rozširujú funkcie a funkčnosť webovej stránky vášho automobilu. Integruje sa s populárnymi platobnými systémami pre hladké online transakcie.

18. Neve

neve

Neve je ľahký automobilový motív WordPress s atraktívnym dizajnom, ktorý môžete použiť na vytvorenie svojej webovej stránky pre obchodovanie s automobilmi, garážami a predajcami. Téma je vysoko prispôsobiteľná u tvorcov stránok, ako sú Beaver Builder a Elementor. Možnosti motívov môžete tiež prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

Ponúka viac hotových šablón stránok s jedným kliknutím na ukážkový importér obsahu. Téma Neve obsahuje vlastné rozloženie hlavičky a päty.

19. AutoDeals

AutoDeals

AutoDeals je téma elektronického obchodu WordPress, ktorá vám umožňuje spustiť internetový obchod na nákup a predaj automobilov. Umožňuje vám tiež vytvoriť webovú stránku, ktorá sa zaoberá predajom a nákupom zásob. Vybrané zoznamy a ponuky môžete zobraziť v hornej časti svojho webu.

Má fantastické funkcie, ako je finančná kalkulačka, online platby, pokročilé vyhľadávanie automobilov s filtrami, zmenáreň a ďalšie. Téma AutoDeals je pripravená na preklad a podporuje jazyky RTL.

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre obchodníkov s automobilmi a garáže. Môžete tiež vyskúšať naše najlepšie a lacné prémiové témy WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map