19 najlepších tém WordPress pre mobilné aplikácie a softvér (2020)

Najlepšie témy mobilnej aplikácie wordpress


Hľadáte najlepšie témy WordPress pre aplikácie a softvér?

Ak ste mobilná aplikácia alebo tvorca softvéru, ktorí chcú zvýšiť dosah svojho produktu, budete potrebovať tému WordPress, ktorá je špeciálne navrhnutá na propagáciu aplikácií a softvéru..

V tomto článku budeme zdieľať niektoré z najlepších tém WordPress pre aplikácie a softvér.

Výber najlepších tém WordPress pre aplikácie a softvér

So správnym motívom WordPress získate všetky základné možnosti, pomocou ktorých môžete predviesť svoje aplikácie a všetky jej funkcie.

Nižšie je uvedených niekoľko funkcií, ktoré musíte pri vytváraní webových stránok aplikácie hľadať v téme WordPress.

 • Významná výzva na akciu: Dobrý motív aplikácie pre WordPress vám umožňuje umiestňovať tlačidlá s výzvou na akciu na popredné miesta na vašom webe, napríklad na domovskú stránku, hlavičku atď..
 • Cenový stôl: S prispôsobiteľnou tabuľkou cien môžete na svojej stránke s cenami ľahko zvýrazniť ceny rôznych licencií na aplikácie.
 • Vlastná domovská stránka: Na propagáciu svojho softvéru a podporu sťahovania budete potrebovať aj vlastnú domovskú stránku.
 • vnímavý: Nehovoriac o tom, že vaša téma WordPress musí byť pohotová a prispôsobená pre mobilné zariadenia, aby vyzerala skvele na všetkých zariadeniach

Vytvorili sme tiež zoznam najlepších tém WordPress, ktoré môžete použiť. Skontrolujte ich.

1. Divi

divi

Divi je jednou z najpopulárnejších tém WordPress dostupných na trhu. Divi prichádza so stovkami webových balíkov, vrátane jedného pre softvérový marketing. Softvérový marketingový webový balík obsahuje 9 rôznych rozložení a môžete ho importovať jedným kliknutím. Divi môžete použiť na vytvorenie svojich aplikácií a webových stránok so softvérom s úplným prispôsobením.

Špičkové funkcie témy Divi zahŕňajú dizajn v reálnom čase, responzívne úpravy, vlastné moduly, vopred zostavené prvky a výkonný nástroj pre návrh, o tejto téme sa môžete dozvedieť viac v podrobnom prehľade témy Divi..

2. Byt

Plochý

Byt je krásna a minimálna téma WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie webovej stránky pre aplikácie a softvér. Má ploché usporiadanie s výraznými a jasnými farbami. Domovská stránka je rozdelená do viacerých sekcií pre portfólio aplikácií, hodnotenie a recenzie.

Môžete úplne prispôsobiť tému pre farby, písma a pozadie. Je optimalizovaný pre SEO a podporuje WooCommerce na predaj aplikácií online.

3. Pristátie

pristávacia

Pristátie je moderná téma WordPress s obrázkom na celej obrazovke. Je vybavený viacerými ukážkami tém vrátane rozloženia pre aplikácie a mobilné aplikácie. Táto téma má čistý a minimálny dizajn s atraktívnym štýlom písma. Téma pristátia sa dodáva s jednostránkovými a viacstránkovými šablónami.

Jeho nastavenie témy je jednoduché a ľahké pomocou panela možností. Môžete ho tiež prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

4. Astra

astra

Astra je výkonná a horúca téma WordPress pre všetky typy webových stránok. Na spustenie vašich webových stránok v priebehu niekoľkých minút je spustených niekoľko webových stránok. Jeden zo štartovacích serverov má rozloženie pre aplikácie, ktoré propagujú a predávajú vaše aplikácie online.

Je to téma bohatá na funkcie a priateľská k tvorcom stránok. Astra skvele spolupracuje so všetkými obľúbenými doplnkami WordPress a pridáva na svoje webové stránky funkcie a funkcie.

5. Ultra

krajný

Ultra je pokročilá téma WordPress pre mobilné aplikácie a softvér. Dodáva sa s desiatkami krásnych rozložení webových stránok pre všetky druhy webových stránok vrátane telocvične, fitness, svadobného plánovania atď. Môžete si vybrať rozloženie aplikácie na vytvorenie webovej stránky aplikácie..

Podobne ako všetky obľúbené témy, písma, farby a pozadie sa dajú prispôsobiť. Živý prispôsobiteľ WordPress môžete použiť na úpravu všetkého v téme.

6. iTheme2

iTheme2

iTheme2 je zámerne navrhnutý pre softvér, mobilné aplikácie, desktopové aplikácie a iné webové stránky založené na aplikáciách. Má perfektný dizajn a automaticky nastaviteľné rozloženie s možnosťou médií. Táto téma sa dodáva s prispôsobeným jazdcom, miniaplikáciou pre sociálne médiá, 4 pätymi widgety, rozbaľovacími ponukami na viacerých úrovniach a ďalšími.

Je dodávaný s 2 tematickými motívmi, hlavičkou, pätou, závitovými komentármi a podporou elektronického obchodu.

7. advent

príchod

Advent je štýlová téma WordPress pre vaše aplikácie. Má prispôsobiteľnú typografiu, vďaka ktorej je obsah čitateľnejší. Je dodávaný s lepkavým navigačným menu, podporou pre program Visual Composer Builder, sociálnou integráciou a najlepším doplnkom formulára WordPress.

Táto téma obsahuje funkciu lupy na priblíženie obrázkov. Pomocou demonštračného importu jedným kliknutím môžete importovať ukážkový návrh, prispôsobiť ho a spustiť web.

8. Bramble

černice

Bramble je viacúčelová téma WordPress s rozložením na mriežke. Môže sa použiť na vytvorenie webovej stránky pre vaše aplikácie a mobilné aplikácie. Je dodávaný so vstavaným nástrojom na tvorbu stránok na úpravu a navrhovanie rozloženia motívov. Bramble sa dodáva aj s pripravenými rozloženiami domovskej stránky, ktoré vám pomôžu okamžite začať.

Medzi ďalšie dôležité funkcie patrí sekcia portfólií, pozadie videa, efekty paralaxy, vlastné farby a samostatné rozloženie stránky blogu. Nastavenie je ľahké pomocou živého prispôsobovača WordPress.

9. Plavák

Plavák

Float je vynikajúca téma WordPress pre aplikácie a mobilné aplikácie od Themify. Dodáva sa s efektmi paralaxy pre plynulé posúvanie. Rovnako ako všetky témy Themify sa dodáva aj s nástrojom Themify drag and drop Builder na úpravu a správu rozložení.

Okrem toho obsahuje viac rozložení hlavičiek, štýly ponuky, možnosti priehľadných hlavičiek, widgety päty a ďalšie. Float je kompatibilný s WooCommerce.

10. Stoh

Stoh

Stack je moderná téma WordPress pre webové stránky s aplikáciami. Stack je inšpirovaný návrhom systému Windows 8 Metro a dodáva sa s doplnkom pre dlaždice, ktorý vám umožňuje vytvárať rozloženie murovaných dlaždíc, ako je napríklad Windows 8. Téma sa javí skvele na všetkých zariadeniach vrátane stolných počítačov, tabletov a mobilných telefónov..

Dodáva sa s formátmi príspevkov WordPress na vytváranie malých blogov, ako je napríklad Tumblr. Môžete úplne prispôsobiť farby, farby odkazov, písma a pozadie svojich príspevkov.

11. Metro

metro

Metro je minimálna a farebná téma WordPress vytvorená pre mobilné aplikácie a softvér. Pomocou svojho vlastného typu príspevku známeho ako Dlaždice môžete na svoju domovskú stránku pridať tlačidlá, galérie obrázkov, mapy, snímky atď. Používa 9 rôznych farieb pre dlaždice a stĺpiky.

Zahŕňa funkciu nekonečného posúvania, ktorá vám pomôže vylepšiť výkon a rýchlosť vášho webu. Táto téma podporuje krátke kódy na pridanie obsahu na ľubovoľnú stránku.

12. Listee

Listee

Listee je téma adresára WordPress, ktorú je možné použiť na vytvorenie zoznamu obľúbených aplikácií. Je dodávaný s výkonnou a filtrovateľnou funkciou vyhľadávania, ktorá umožňuje používateľom vyhľadávať aplikácie, ktoré potrebujú. Na vytváranie vstupných stránok pre aplikácie môžete použiť nástroj na tvorbu drag and drop stránok.

Táto téma umožňuje používateľom odosielať svoje obľúbené obľúbené aplikácie, ktoré sa majú pridať do vášho adresára. Listee má flexibilné možnosti prispôsobenia na úpravu farieb a typografie vášho webu.

13. Tučné písmo

smelý

Tučné písmo je téma portfólia WordPress, ktorú je možné použiť na vytváranie aplikácií založených na portfóliu. Obsahuje zoznam a rozloženie zobrazenia mriežky. Domovská stránka je rozdelená do sekcií pre uvítaciu správu, obrázkové galérie, príspevky a ďalšie.

Má vlastné farebné možnosti, štýly pozadia, prednastavené obrázky, ikony sociálnych médií, text päty a panel Themify custom options.

14. Poštová pošta

Postline

Poštová pošta je jednoduchá téma WordPress na predstavenie vašich aplikácií. Používatelia majú nekonečné posúvanie, aby mohli skúmať vaše príspevky, obrázky a videá na domovskej stránke. Téma je inšpirovaná časovou osou Facebooku. Dodáva sa aj s rozložením viacerých stĺpcov, vďaka čomu sa líši od Facebooku.

Medzi ďalšie významné funkcie patria rozloženie zoznamu a mriežky, stĺpce miniaplikácií päty, vzhľady motívov, animované tlačidlo späť na začiatok, kontextové okno lightboxu, ponuka hlavičky a päty a ikony sociálnych médií.

15. špeciálnosť

špecialita

Špecialita je téma pracovnej dosky WordPress pre webovú stránku pre nábor softvéru. Má flexibilnú funkciu vyhľadávania, ktorá umožňuje používateľom vyhľadávať pracovné miesta a zamestnávateľov. Je poháňaný doplnkom WP Job Manager na správu a kategorizáciu zoznamov úloh.

Téma má silnú dokumentáciu a je kompatibilná s populárnymi doplnkami WordPress. Je pripravený vo formáte WPML a umožňuje vám vytvoriť viacjazyčný web.

16. Cousteau Pro

Cousteau

Cousteau Pro je moderná téma WordPress pre aplikácie súvisiace s cestovaním. Téma obsahuje vyhľadávací nástroj, ktorý používateľom umožňuje hľadať svoju obľúbenú cestovnú aplikáciu.

Je plne prispôsobiteľný pre farby a pozadie. Cousteau Pro podporuje Builder Elementor pri navrhovaní vašich rozložení a vstupných stránok.

17. Celá obrazovka

Celá obrazovka

Celá obrazovka je téma galérie WordPress pre mobilné aplikácie. Má jednoduchý panel možností témy, pomocou ktorého môžete na svojom webe robiť zmeny. Na pridávanie obsahu a aplikácií do programu WordPress môžete tiež použiť nástroj na vytváranie drag and drop stránok Themify. Má 2 možnosti zobrazenia galérie, rozloženie zoznamu a mriežky, vlastnú ponuku hlavičky a widgety päty.

Téma podporuje klávesové skratky, ako sú klávesy so šípkami, ESC a ďalšie, na fungovanie galérie. Môže sa prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

18. Jednoduché

prostý

Jednoduché je bezplatná téma WordPress na predstavenie vašich aplikácií. Je vybavený doplnkom Shopify Buy Button, ktorý vám umožní ľahko integrovať WordPress s Shopify. Táto téma obsahuje prehľadné a lepivé navigačné menu, ktoré používateľom umožňuje jednoduchú navigáciu.

Je dodávaný s obrázkom na pozadí pre každý nadpis stránky, vďaka čomu je téma jedinečná od ostatných. Jednoduchú tému je možné ľahko prispôsobiť pomocou živého prispôsobovača WordPress.

Pozrite si tohto podrobného sprievodcu o tom, ako nastaviť službu Shopify pomocou WordPress.

19. Pinboard

nástenka

Ak máte radi Pinterest, potom téma Pinboard je pre vás. Dodáva sa s rozložením automatického stohovania s nekonečným posúvaním. Táto téma má viacero rozložení mriežky vo všetkých veľkostiach. S vašimi používateľmi sa zaobchádza vlastnou uvítacou správou od vlastníka webových stránok. Svoje aplikácie môžete ľahko predviesť na domovskej stránke.

Téma umožňuje pridávať všetky typy médií vrátane obrázkov, videí, galérií atď. Obsahuje funkcie podporujúce médiá, ako sú kontextové okná lightbox, vyskakovacie okno s videom, zväčšenie obrázka a okno iframe..

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie témy WordPress pre mobilné aplikácie a softvér. Môžete tiež vyskúšať nášho sprievodcu najlepšími platformami elektronického obchodu pre trhoviská s viacerými poskytovateľmi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map